Gdzie na wakacje ?

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
NatashaD
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2014, o 10:50

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: NatashaD » 29 maja 2014, o 10:54

pigula73 pisze:Polski Bałtyk, okolice Kołobrzegu... jak co roku... W czerwcu jeszcze nie ma tylu ludzi... Czuję się tam, jak w domu. :serce:
A byliście może w Dziwnowie, albo kojarzycie to? Znajomi jakiś czas temu byli w takim ośrodku i chodzi o to, że opowiadali, że tam jest podobno SPA i ogólnie, że najlepsze miejsce (miejscowość) w jakiej byli nad Polskim morzem, to troszkę nie mój rejon, bo zawsze jeździliśmy do Władysławowa, albo na Hel, dlatego pytam ile w tym wszystkim, może być prawdy, czy rzeczywiście miejscowość jest warta uwagi nad morzem czy może w tamtym rejonie znajdzie się coś lepszego
Chugowie
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2014, o 17:13

Dokąd?

Post autor: Chugowie » 1 lip 2014, o 23:13

Drogie Panie! Od kilku dni rozpakowuję kartony po przeprowadzce i jeszcze chwila a zapewne zginę tu jak Ciotka w Czechach... Ale bądźmy dobrej nadziei! Zaczęły się wakacje (wraz z nimi urlop), pora cudna prześliczna, a pomysłów na letni wypad brak! Pierwsza myśl na dzień 1 lipca A.D. 2014 - kupić rower, spakować nieduży tobołek, wypełznąć z mieszkania i w Polskę! Ale dokąd!? Za pomysły z góry dziękuję! :slonko:
Beautyberry
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 2013, o 23:09

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Beautyberry » 1 sie 2014, o 11:39

Ja z moją kobietą jadę nad morze w celu przejścia plażą wybrzeża, ale dzięki wspaniałomyślności P. pójdziemy od Świnoujścia do Helu bo inaczej bym umarła z wycieńczenia. Na pomysł wpadła oczywiście moja ukochana, bo mnie plaża kojarzy się tylko z leżeniem plackiem.
LesnyLudek23
Posty: 9
Rejestracja: 4 sie 2014, o 05:06

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: LesnyLudek23 » 6 sie 2014, o 14:44

Ja akurat dzisiaj wybieram się z przyjaciółmi do Spychowa na Mazurach. Świetna sprawa, tani domek, łódki, kajak...Jeżeli jedzie się w kilka osób, tak jak my to robimy to w sumie zamykamy się w 300 zł a jedziemy na tydzień.
flame88
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2011, o 15:54

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: flame88 » 9 sie 2014, o 20:47

Ja we wrzesniu planuje płynąć do Szwecji na jeden dzień :) .. jako,ze znalazlam polowe tansze bilety na rejs, kupilam dodatkowe dwa i poszukuje chetne osobki na taki rejs:) ... termin jeszcze do ustalenia :) ale trzeba sie okreslic do 27 sierpnia :).. Licze ze znajde tu jakies kompanki :)
marylka55
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2014, o 10:43

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: marylka55 » 26 sie 2014, o 10:53

Ja w tym roku nigdzie nie byłam heh... Mam nadzieję, że zimną uda za to mi się wyjechać na narty :)
bylejaka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, o 15:33
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: bylejaka » 28 sie 2014, o 11:23

we wrześniu chyba pojadę na Kanary. Nazbierałam trochę kasy, myślę, że starczy...Dużo czytałam o tych wyspach i jestem zauroczona. Jak wrócę - to opowiem jak było. Czytałam, że dla dziewczyn naszej orientacji to bardzo przyjazne miejsce... :)
cieszę się, że jestem kobietą
grinda
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2014, o 11:32

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: grinda » 28 sie 2014, o 11:54

Ja byłam w tym roku w Świnoujściu i polecam. teraz ceny powinny już być niższe ceny i z noclegiem tez nie powinno być problemu. Nudzić też się tam nie można, bo i plaża ładna, a dla lubiących zwiedzać też są atrakcje. Polecam fort Gerharda i obowiązkową musztrę podczas zwiedzania :P
bylejaka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, o 15:33
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: bylejaka » 28 sie 2014, o 12:55

Osobiście wolę Międzyzdroje : nie stoisz godzinami na durny prom, ceny dużo niższe , a atrakcje nie mniejsze. Wiem, co mówię, bo jestem z Pomorza Zachodniego. Dojazd z Polskiu to droga S -3, super jazda do obwodnicy Goleniowa, a potem - trzeba uważać, dużo policji i radarów. Ale jadąc ok.85 na godz, szybko dojedziecie do celu. Kwatery i hotele na poziomie europejskim... Zapraszam, warto :!: :)
cieszę się, że jestem kobietą
bikeowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 31 maja 2014, o 19:10

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: bikeowa » 29 sie 2014, o 14:25

Jeśli jeszcze ktoś nie ma pomysłu na wakacje, a ma dwa wolne tygodnie we wrześniu, może chce jechać do Azji?
Awatar użytkownika
Lidia777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 398
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: UK

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Lidia777 » 6 wrz 2014, o 22:30

w tym roku byla Grecja moze cos jeszcze sie uda, w przyszlym obaczym, mam cicha nadzieje ze Indonezja wypali :)
Summer me now summer my life away
Summon me on to another day
Awatar użytkownika
pigula73
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 804
Rejestracja: 2 gru 2004, o 00:00

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: pigula73 » 13 wrz 2014, o 19:17

Ostatni urlop, kilka dni we wrześniu... Podlasie. Cudowne miejsce... :serce:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 28 sty 2015, o 11:17

szaloNa211 pisze:Mi się marzą Malediwy a tak na serio to jadę do Grecji. Zdecydowałam się na wyspe Rodos.
:-) to warto na miejscu odwiedzić duże ptaki z pięknymi, kolorowymi "pawimi ogonami" :wink:.
lancom38
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 19:02

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: lancom38 » 3 lut 2015, o 17:12

A ja w marcu na Malage lecę :-) jest kto chętny ??? Dokładnie 22-29 potrzebuje słońca:-)
A paczką zawsze razniej ...
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Japonka » 18 lut 2015, o 09:28

lancom38 pisze:A ja w marcu na Malage lecę :-) jest kto chętny ??? Dokładnie 22-29 potrzebuje słońca:-)
A paczką zawsze razniej ...
Na Malagę lecisz? Czy lecisz do Malagi? A może na Maltę?
Sprawdź przed wylotem, bo się jeszcze zgubisz :D
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 18 lut 2015, o 11:10

Japonka pisze:
lancom38 pisze:A ja w marcu na Malage lecę :-) jest kto chętny ??? Dokładnie 22-29 potrzebuje słońca:-)
A paczką zawsze razniej ...
Na Malagę lecisz? Czy lecisz do Malagi? A może na Maltę?
Sprawdź przed wylotem, bo się jeszcze zgubisz :D
Jak na Malagę, to do cukierni :wink:

Malaga
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: moja_alchemia » 18 lut 2015, o 12:16

Wiosennagwiazda pisze:
Japonka pisze:
lancom38 pisze:A ja w marcu na Malage lecę :-) jest kto chętny ??? Dokładnie 22-29 potrzebuje słońca:-)
A paczką zawsze razniej ...
Na Malagę lecisz? Czy lecisz do Malagi? A może na Maltę?
Sprawdź przed wylotem, bo się jeszcze zgubisz :D
Jak na Malagę, to do cukierni :wink:

Malaga
lody też są dobre ;)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: dalidaa » 18 lut 2015, o 12:27

bylejaka pisze:Osobiście wolę Międzyzdroje : nie stoisz godzinami na durny prom, ceny dużo niższe , a atrakcje nie mniejsze. Wiem, co mówię, bo jestem z Pomorza Zachodniego. ....Zapraszam, warto :!: :)
Potwierdzam! Najlepsza ryba w Nemo przy molo, u rybaków przy kutrach też super. Pizzeria Tomato i ich pizza Broccoli i penne ze szpinakiem... aż się rozmarzyłam :P No i zapach polskiego morza - jedyny w swoim rodzaju... W ub. roku odpuściłam Międzyzdrojom i wyjechałam do Francji - wszystko ok, ale zapachu morza mi brakowało...

Ja w tym roku chciałam lecieć do Martigues - francuska Wenecja :)
Ale niestety zmieniam firmę (w starej miałam zaklepany miesięczny urlop na przełomie lipca/sierpnia), więc nie wiem, czy i kiedy urlop dostanę :(
A jak się nie uda, to w tym roku może Pogorzelica? Tak, żebym mogła jechać z G i psem kaleką :) Reszta futer zostanie w domu. Martigues nie ucieknie, będzie planem na kolejny rok.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
mskaa
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 130
Rejestracja: 2 gru 2014, o 23:02

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: mskaa » 20 lut 2015, o 19:56

tofik12 pisze:Mi sie marzy wyjazd na Madagaskar. Może za dwa lata pojadę.
Będziesz wyginać śmiało ciało :D
two-left-feet
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2015, o 22:31

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: two-left-feet » 23 lut 2015, o 19:03

Jak się uda to wyląduję na Maderze :)
lancom38
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 19:02

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: lancom38 » 4 mar 2015, o 18:46

Japonka pisze:
lancom38 pisze:A ja w marcu na Malage lecę :-) jest kto chętny ??? Dokładnie 22-29 potrzebuje słońca:-)
A paczką zawsze razniej ...
Na Malagę lecisz? Czy lecisz do Malagi? A może na Maltę?
Sprawdź przed wylotem, bo się jeszcze zgubisz :D
Na Malage zawsze lecialam i lece a teraz faktycznie wybieram sie do Malagi :cool:
Malte tez biore pod uwage ale Malaga kreci mnie bardziej :D
:slonko: to jest to czego mi potrzeba,zadowolone dziewczynki,? :P
wOMEnka
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2015, o 22:18

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: wOMEnka » 4 maja 2015, o 22:26

Witam wszystkim, jestem tu nowa i chciałam się Was poradzić odnośnie wakacji w Turcji :) Zapewne któraś z Was tam była i chętnie mi odpowie na pytanie co warto zwiedzić w Turcji i jakie wycieczki fakultatywne polecacie w Turcji? Może jest tu ktoś kto korzystał z takiego cuda jak polskie biuro podróży w Turcji? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo zaczyna mieć mętlik w głowie od tych wszystkich internetowych ofert :roll:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: babette_h » 4 maja 2015, o 23:09

No to pewnie niebawem się jakaś nowa foremka z gotową odpowiedzią pojawi.
Tymczasem mnie myśl o wyjeździe w rejon Morza Sródziemnego napawa niesmakiem. Z jednej strony tysiące topielców, z drugiej - opalanie i przegryzanie frutti di mare.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
two-left-feet
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2015, o 22:31

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: two-left-feet » 5 maja 2015, o 12:39

wOMEnka pisze:Witam wszystkim, jestem tu nowa i chciałam się Was poradzić odnośnie wakacji w Turcji :) Zapewne któraś z Was tam była i chętnie mi odpowie na pytanie co warto zwiedzić w Turcji i jakie wycieczki fakultatywne polecacie w Turcji? Może jest tu ktoś kto korzystał z takiego cuda jak polskie biuro podróży w Turcji? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo zaczyna mieć mętlik w głowie od tych wszystkich internetowych ofert :roll:

Odradzam, może jest i pięknie, cudownie, ale też i niebezpiecznie. Mieszkałam w Turcji przez jakiś czas. Nie wrócę tam prędko.
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Florka » 12 sie 2015, o 08:11

Znacie jakieś miejsce w Polsce /nad morzem/ gdzie możemy pojechać z psem? i żeby dojście do plaży było proste? (skręcona kostka)
... ale to tylko moje zdanie.
graffii28
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 22:05

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: graffii28 » 12 sie 2015, o 10:23

W Pobierowie jest plaża na która można wprowadzić psa - są bodajże dwa zejścia nieco dalej od centrum. Trzy lata temu byłam z psem i nie miałam problemu z przyjęciem psiaka w pensjonacie a pies jest dość duży. Jest tez w okolicy trochę lasów jakby trzeba było czworonoga wybiegać. Jedyny problem to tłumy ludzi - ale to norma :-(
Ewcia88
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 11:03

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Ewcia88 » 17 wrz 2015, o 11:20

wOMEnka pisze:Witam wszystkim, jestem tu nowa i chciałam się Was poradzić odnośnie wakacji w Turcji :) Zapewne któraś z Was tam była i chętnie mi odpowie na pytanie co warto zwiedzić w Turcji i jakie wycieczki fakultatywne polecacie w Turcji? Może jest tu ktoś kto korzystał z takiego cuda jak polskie biuro podróży w Turcji? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo zaczyna mieć mętlik w głowie od tych wszystkich internetowych ofert :roll:
Pamukkale i Kapadocję warto, poza tym na pewno warto zajrzeć do Stambułu na 1-2 dni, ale wszystkie trzy są w dość sporych odległościach od siebie. Niestety nie znam żadnego biura podróży, które organizuje takie wycieczki. Myślę, że na własną rękę najlepiej :)
Awatar użytkownika
mojatylda
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2015, o 11:25

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: mojatylda » 18 wrz 2015, o 23:21

Ja w tym roku niestety musiałam odpuścić sobie wakacje :( Niestety jakiś czas temu zmieniłam pracę, wiadomo, jestem nowa, więc nie mam co liczyć na jakiś dłuższy urlop... Muszę się zaklimatyzować w nowej firmie, a oni muszą poznać mnie z lepszej strony, zorientować się na co mnie stać, a dopiero potem będziemy mogli rozmawiać o jakimś urlopie... W przyszłym roku natomiast mam nadzieję, że urlop dostanę i że w końcu wraz z mężem pojedziemy do mojej ukochanej Hiszpanii ;) Od zawsze marzyłam, żeby tam się wybrać i mam nadzieję, że w przyszłym roku moje marzenia w końcu się ziszczą ;)
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: pannaeliza » 25 wrz 2015, o 19:13

Czy na kanarach faktycznie jest tyle karaluchow? Wypowie się któraś, która była? Wahamy się między Portugalią a Teneryfą z naciskiem na opcję pierwszą ale boimy się deszczu - mamy urlop w październiku. Z kolei kanary są podobno pełne robactwa. pomocy? ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Japonka » 26 wrz 2015, o 09:31

Byłam w tym roku w marcu na Teneryfie i nie widziałam żadnego karalucha.
Bardzo polecam Wyspy Kanaryjskie.
Pozdrawiam Piękne Panie
ODPOWIEDZ