Motocykle dla lesbijek???????

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
weronikaless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 10:39

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: weronikaless » 24 lis 2013, o 14:07

Kurcze taki ścigacz... marzenie *.*
landere
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 10 lut 2014, o 23:10

Motocyklistki :)

Post autor: landere » 25 mar 2014, o 17:58

Drogie Panie. Jako że sama jestem czynną motocyklistka ciekawi mnie czy są tu panie, które podzielają moją pasję :)
Pozdrawiam z Lubelszczyzny :)
placeOnmymind
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2014, o 20:35

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: placeOnmymind » 19 maja 2014, o 08:07

Zapraszam na motoryzacyjny portal motocyklowy tylko o kobietach w motoryzacji. Chcesz do nas dołączyć? Chcesz się podzielić ciekawymi informacjami. Polecasz zloty, imprezy? Napisz nam swoją motocyklową historię, a my wrzucimy artykuł na stronę. Kontakt kinga@speedladies.pl lub kontakt@speedladies.pl. Możecie znaleźć nas rownież na fb :) www.speedladies.pl

Zapraszamy wszystkie motoryzowane Panie :) łączmy się z pasji, dla pasji!
gumisa
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2013, o 19:18

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: gumisa » 19 cze 2014, o 01:13

To gdzie i kiedy zlot organizujemy?:)
Awatar użytkownika
SilentHedges
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2014, o 21:31

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: SilentHedges » 27 lip 2014, o 00:07

Witajcie. Czy ktoras z Was ma byc moze uzyczyc 'do przymiarki' cos zbliżonego do Hondy Shadow 750 i Hondy cbf 500? Waham sie miedzy tymi dwoma typami i chcialabym zobaczyć, co mi lepiej leży. Najchętniej w Warszawie:)
landere
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 10 lut 2014, o 23:10

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: landere » 31 lip 2014, o 22:06

SilentHedges pisze:Witajcie. Czy ktoras z Was ma byc moze uzyczyc 'do przymiarki' cos zbliżonego do Hondy Shadow 750 i Hondy cbf 500? Waham sie miedzy tymi dwoma typami i chcialabym zobaczyć, co mi lepiej leży. Najchętniej w Warszawie:)
Najlepiej jest udać się do komisu motocyklowego i tam "poprzymierzać" się do różnych moto, ja tak zrobiłam...i wybrałam Yamahe Virago 535 :wink:
_alata90
Posty: 7
Rejestracja: 7 lis 2013, o 20:07

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: _alata90 » 3 sie 2014, o 15:21

Witam :)
No właśnie, kiedy jakiś wspólny wypad, spotkanie ?:)
Okolice dolnego śląska...:)
deluxe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2014, o 13:03

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: deluxe » 28 maja 2015, o 16:24

ej speed ladies ale tam u Was cisza na forum...tak zreszta jak tu.
tutiturumtutu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 19 maja 2013, o 21:40

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: tutiturumtutu » 12 cze 2015, o 14:36

Cisze, cisze ;> Któraś z foremek latających na zlocie w Ząbkowicach Śląskich będzie (oprócz mnie;)) ? (tudzież jest?;> dziś się zaczął)
http://www.potwornyzlot.pl/

LwG!
ojejku
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2015, o 14:01

Gilera Runner

Post autor: ojejku » 17 cze 2015, o 14:14

witam..
Chciałam zapytać, czy skuter, to też motocykl? Czy już/jeszcze nie? Opinie są podzielone, czytałam dzisiaj nawet na jakimś forum, że motocykliści jeżdżą na motorach, natomiast na skuterach jeżdżą skuterzyści.. hmm.. A pytam, bo nie wiem czy mam uprawnienia do śledzenia tego tematu jako posiadaczka skutera.. Skuter mam od tego sezonu i bladego pojęcia nie mam o tej dziedzinie motoryzacji - jak w aucie potrafię sobie poradzić z drobnymi przeciwnościami mechanicznymi, tak w skuterze nawet nie wiem czy gdzieś jest olej, albo cokolwiek do czego warto byłoby zajrzeć czasami.. Dlatego chętnie podpytam o aspekty posiadania Gilery jeśli okaże się to możliwe..
landere
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 10 lut 2014, o 23:10

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: landere » 18 cze 2015, o 01:15

Ojejku, powiem tak...jeśli masz skuter który ma 50 cm3 to nawet nie jest to skuter, a tzw "pierdziawka" :D
Jeśli natomiast masz powyżej tej pojemności to jesteś na dobrej, aczkolwiek nie krótkiej drodze do zostania motórzystka :)
ojejku
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2015, o 14:01

Gilera 125

Post autor: ojejku » 22 cze 2015, o 12:19

No nie landere.. Pięćdziesiątki nigdy nie chciałam mieć.. Uważam, że jazda po ulicy z maksymalną prędkością 45km/h to jednak przesada i samemu dla siebie można być wtedy zagrożeniem.. Na pierwszy raz kupiłam 125 ze względu na to, że nie potrzeba do tego prawa jazdy, a prawa jazdy nie zrobiłam, bo wtedy stracę bezterminowe na samochód.. no ale pewnie kiedyś będę musiała.. w każdym razie użytkując tego skuterka przez pierwszy miesiąc uważam, że jest w sam raz na początek.. Jak na razie najwięcej nim jechałam 103km/h i gaz nie był jeszcze dociągnięty do końca, a 100 na godz. myślę, że w zupełności mi wystarcza, tym bardziej, że zależy mi na tym, żeby spokojnie dojeżdżać do pracy. Na dalsze podróże raczej słabo widzę jazdę takim czymś. Aczkolwiek planuję to sprawdzić w najbliższy sprzyjający weekend, wybierając się w trasę około 120 kilometrową.. Zobaczymy jak to wyjdzie.. Zastanawiam się bardziej nad tym, czy warto coś sprawdzać w tym skuterze w trakcie sezonu, czy wystarczy jak będę patrzeć na kontrolki? Czy serwis raz do roku wystarczy i czy niczym więcej mam sobie głowy nie zawracać? Czy warto samemu gdzieś zaglądać, czy całkowicie zdać się na serwis? Czy możecie polecić jakieś miejsce, w którym można bezpiecznie taki skuterek zostawić do kontroli?
aem
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:29

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: aem » 15 lip 2015, o 20:43

Czy któraś z was robiła może kurs na prawko w Warszawie? Przejrzałam już mnóstwo ofert, mam jedną szkołę na oku, ale może możecie mi polecić coś na podstawie własnego doświadczenia :)
Awatar użytkownika
aupau
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2015, o 20:39

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: aupau » 21 lip 2015, o 20:52

aem
Ludzie polecają często Kulikowisko, ale osobiście nie znam. Za to nie polecam ABCtrans (na Odlewniczej). Niby zdałam z nimi za pierwszym razem, ale jakoś tak kiepsko wspominam kurs.. chociaż było to już ze 4 czy 5 lat temu.
aem
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:29

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: aem » 26 lip 2015, o 20:48

Dzięki za odpowiedź :) też myślałam nad Kulikowiskiem. Bardzo dużo dobrego naczytałam się o nich w internecie, a poza tym to szkoła skierowana wyłącznie na naukę jazdy na motocyklach. W przypadku pozostałych szkół mam wrażenie, że prawko na A jest tylko takim dodatkiem, gorszej jakości, do kursów na B. Dzięki za odpowiedź!
SpecialK
Posty: 7
Rejestracja: 6 maja 2016, o 05:46

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: SpecialK » 6 maja 2016, o 06:20

JA OSOBISCIE ZAWSZE UWIELBIALAM MOTORY , JEZDZILAM JAKO NASTOLATKA , POZNEJ MIALAM DLUZSZA PRZERWE I ZACZELAM ZNOW OD 6 LAT , W SEZONIE JAK JEST POGODA UDA MI SIE ZROBIC 5000 KM , FAJNIE BY BYLO POJEZDZIC RAZEM Z INNYMI KOBIETAMI , POZDRAWIAM
kawka00
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2016, o 14:17

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: kawka00 » 24 maja 2016, o 14:37

No i co tu taka posucha???? powinno wrzeć zwłaszcza że wiosna, zaraz lato, a tu cisza.....nikt się nie umawia, nikt zlotów nie organizuje :shock:
któraś jeżdżąca ze świętokrzyskiego???????
michalina12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 09:13

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: michalina12 » 10 kwie 2017, o 15:08

Ostatnio mój wujek odrestaurował starą SHL-kę 250, pierwsze jazdy już za nami. Podczas przejażdżek ulicami odczuć można gesty uznania przechodniów, stary motocykl, a jednak ciągle robi wrażenie :)
edikowal88
Posty: 9
Rejestracja: 30 maja 2017, o 13:49

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: edikowal88 » 30 maja 2017, o 14:06

Może jakieś wypady - Łódź lub okolice?
Aldi_Kam
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 6 sty 2015, o 21:14

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: Aldi_Kam » 19 sie 2017, o 19:41

Jeździ ktoś z Wrocławia, ew pozostałychh części Dolnego Śląska? Szukamy towarzyszki podróży :-)
Windinmyhair
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, o 12:13

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: Windinmyhair » 1 sty 2019, o 12:33

Siema Dziewczyny z Dolnegośląska
za7lasami
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2019, o 18:35

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: za7lasami » 5 mar 2019, o 14:45

Powoli robi się ciepło. Wątek tymczasem troszke przymarł. Czy są tu jakieś czynne motonitki? Kiedy zaczynacie sezon?

Jestem z wawy, może jakieś wspólne latanko ? :slonko: :twisted:
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: biglove90 » 5 mar 2019, o 17:07

Ja sezon rozpoczynam 7 kwietnia pod Jasną Górą :) Będzie msza dla motocyklistów rozpoczęcie sezonu itp
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: biglove90 » 5 mar 2019, o 17:23

godzilla pisze:
3 mar 2013, o 16:38
Mam pewien problem. Chcę na wiosnę zrobić sobie prawko na motocykl. Marzę o ścigaczu, jestem natomiast raczej drobnej postury: 158 cm, wagowym grzesznikiem też nie jestem. Trochę się obawiam czy będę mogła zapanować w ogóle nad jakąś ciężką maszyną. Czy możecie polecić mi jakiś w miarę lekki i szybki motocykl?
Co do ścigaczy mają one regulowane siedzenia to raz dwa wagę czujesz dopiero w momencie prowadzenia go na sucho a nie w czasie jazdy ,ewentualnie jak gibnie Ci się na postoju w bok to też ciężko.Napewno nie kupuj 125.Problem ze sprzedaniem a najpewniej za sezon będziesz chciała mocniejszy sprzęt.Wydasz kasę na marne.Ja jeżdżę 600 a waga 220kg uwierz ciężar jak cholera zwłaszcza jak poleci na bok nie jesteś w stanie tego utrzymac.Nie jestem wysoka czy wagowo ciężka osoba :D Daje radę :) wszystko się da.
Znajoma jeździ yamaha FZ 6 a druga ma Suzuki GS 500.Nie wiem czy o takie coś Ci chodzi ale przyjemne motorki.
za7lasami
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2019, o 18:35

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: za7lasami » 6 mar 2019, o 10:36

biglove90 pisze:
5 mar 2019, o 17:07
Ja sezon rozpoczynam 7 kwietnia pod Jasną Górą :) Będzie msza dla motocyklistów rozpoczęcie sezonu itp
Nie przepadam za takimi imprezami, ze względu na mój stosunek do wiary. Rzadko zdarza mi się też jezdzic w grupach większych niż 6 osób. Wydaję mi się to dosc niebezpieczne i latwo o kolizje z kimś kto się zagapi. Jestem raczej wolnym strzelcem i jadę tam gdzie oczy poniosą, a coraz czesciej myślę o torowaniu. :D

Próbowałyście jeździć na torze laseczki?
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: biglove90 » 6 mar 2019, o 11:00

za7lasami pisze:
6 mar 2019, o 10:36
biglove90 pisze:
5 mar 2019, o 17:07
Ja sezon rozpoczynam 7 kwietnia pod Jasną Górą :) Będzie msza dla motocyklistów rozpoczęcie sezonu itp
Nie przepadam za takimi imprezami, ze względu na mój stosunek do wiary. Rzadko zdarza mi się też jezdzic w grupach większych niż 6 osób. Wydaję mi się to dosc niebezpieczne i latwo o kolizje z kimś kto się zagapi. Jestem raczej wolnym strzelcem i jadę tam gdzie oczy poniosą, a coraz czesciej myślę o torowaniu. :D

Próbowałyście jeździć na torze laseczki?
Rozumiem każdy wierzy w co chcę albo i nie wierzy :) też jeżdżę sama przeważnie. Raz na jakiś czas ze znajomym wyjadę.
ilona797
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2019, o 21:27

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: ilona797 » 24 kwie 2019, o 21:38

Hej dziewczyny, może w tym roku wypali jakieś spotkanie :) chętnie polatałabym w milym towarzystwie w Warszawie lub okolice :)
katherine02
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2016, o 21:43

Re: Motocykle dla lesbijek???????

Post autor: katherine02 » 1 mar 2023, o 16:53

Hej, temat umarł śmiercią naturalną🙃 czas go ożywić. Jest tu ktoś z pom., kuj-pom. lub warm-maz?
ODPOWIEDZ