Ucieczka i ukochanie = BIEGANIE

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Melbo
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 573
Rejestracja: 25 mar 2013, o 10:36

Re: Ucieczka i ukochanie = BIEGANIE

Post autor: Melbo » 24 wrz 2019, o 22:23

Na początek nie ma co kupować butów za 200+. Mnie na początek wystaczyly buty z decathlonu. Kalenji za 50zl. Najpierw zobacz czy ci się spodoba i czy w tym wytrwasz. Nie sztuką kupić drogie buty żeby w szafie leżały.

Mam już trochę km przebiegniętych. Kilka zawodów na 5km za mną. A ostatnio nowe hobby to biegi z przeszkodami typu runmageddon ;)
A na codzien biegam od 5-6km za jednym wyjściem.
goszkan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 3 wrz 2020, o 13:20

Re: Ucieczka i ukochanie = BIEGANIE

Post autor: goszkan » 3 wrz 2020, o 13:40

Melbo pisze:
24 wrz 2019, o 22:23
Na początek nie ma co kupować butów za 200+. Mnie na początek wystaczyly buty z decathlonu. Kalenji za 50zl. Najpierw zobacz czy ci się spodoba i czy w tym wytrwasz. Nie sztuką kupić drogie buty żeby w szafie leżały.

Mam już trochę km przebiegniętych. Kilka zawodów na 5km za mną. A ostatnio nowe hobby to biegi z przeszkodami typu runmageddon ;)
A na codzien biegam od 5-6km za jednym wyjściem.
jak się ma nieodpowiednie buty też się można zrazić a na tym nie powinno się oszczędzać, można się przy bieganiu nabawić kontuzji
eleczka898
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2020, o 14:17

Re: Ucieczka i ukochanie = BIEGANIE

Post autor: eleczka898 » 5 lis 2020, o 14:23

Ja biegam sobie codziennie ale to raczej rekreacyjnie. Byłam na kilku zawodach, ale to raczej na 5/10 kilometrów, ale marzy mi się kiedyś wybrać na jakiś pół maraton i spróbować tam swoich sił
ODPOWIEDZ