Sporty z psami

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczurowata
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2018, o 21:23

Sporty z psami

Post autor: szczurowata » 2 sty 2019, o 22:29

Czy ktoś interesuje się, albo nawet uczestniczy w sportach z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi?
Jeden któy bardzo mi się podoba, i trochę się w to z psiurem bawię to heelwork to music, czyli taniec z psami :D i oczywiście psie zaprzęgi :D a może ktoś po prostu biega z psem?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Sporty z psami

Post autor: ImaSumak » 5 sty 2019, o 19:52

szczurowata pisze:
2 sty 2019, o 22:29
Czy ktoś interesuje się, albo nawet uczestniczy w sportach z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi?
Jeden któy bardzo mi się podoba, i trochę się w to z psiurem bawię to heelwork to music, czyli taniec z psami :D i oczywiście psie zaprzęgi :D a może ktoś po prostu biega z psem?
Przez jakiś czas uprawiałam z moim psem coursing.
Lubię kiedy kobieta...
julexon
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2017, o 09:09

Re: Sporty z psami

Post autor: julexon » 19 sty 2019, o 21:45

Elo.
ja codziennie zabieram moje Kundelki na bieganie. i biegamy razem.. dajmy na to.. godzinę. albo 5 kilometrów. po polach albo po lesie.
istnieje taka dyscyplina sportowa jak canicross. ponoć należy do sportów psich zaprzęgów.
pozdróweczki ;d
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Sporty z psami

Post autor: biglove90 » 22 sty 2019, o 16:54

Ja z moim biegi i rolki
Awatar użytkownika
czarnenabialym
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 02:33

Re: Sporty z psami

Post autor: czarnenabialym » 28 sty 2019, o 23:33

Ja z moją dogtrekking :) Przymierzałam się kiedyś do Flyballa ale zbyt dużo tam psich emocji :)
Ty jesteś reżyserem swojego życia.
Napisz swój własny scenariusz.
kluska_slaska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 08:42

Re: Sporty z psami

Post autor: kluska_slaska » 21 kwie 2019, o 12:10

Ktoś ćwiczył tropienie?
Wolę być niespełnioną miłością, niż Twoim kilkuletnim romansem.
werronka
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2023, o 10:19

Re: Sporty z psami

Post autor: werronka » 12 wrz 2023, o 10:35

Ja uwielbiam nordic walking. Wcześniej chodziłam po okolicy z psem bez smyczy. Mamy kilka fajnych tras na których nie było dużego ruchu. Po pandemii się to zmieniło, ludzie masowo wylegli z domów i teraz nie da się już chodzić bez smyczy. Niestety nie jest to wygodne. Myślę nad zakupem specjalnego pasa biodrowego, coś takiego jak to. Nie wiem tylko czy to się sprawdzi? Moja suczka lubi biegać wolno, nie wiem czy będzie chciała chodzić przy nodze.
Magdalena82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 14 gru 2022, o 22:13
Lokalizacja: KRK

Re: Sporty z psami

Post autor: Magdalena82 » 18 wrz 2023, o 14:51

Ja z moim adopcjaninem chodzę na długie spacery i socjalizacja na strefie dla psiakow. Kupiłam nawet elementy toru aguillity ale moje kudlate serduszko jest energo oszczędny więc czasami wykonujemy zadania typu slalom i długi spacer marzyciela (z wąchaniem wszystkich ździebelek traw, kwiatow, krzakow i badyli).
Super sprawdzą się chowanie smaczków po całym domu lub mata wechowa. Polecam.
ODPOWIEDZ