czy któraś z Pań gra w squasha?

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
goszkan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 3 wrz 2020, o 13:20

Re: czy któraś z Pań gra w squasha?

Post autor: goszkan » 3 wrz 2020, o 13:48

zawsze mnie ciekawiło, trochę próbowałam w tenisa ale teraz chce się przestawić na squasz, macie jakieś rady dla początkującej, co kupić itd?
Awatar użytkownika
czarnenabialym
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 02:33

Re: czy któraś z Pań gra w squasha?

Post autor: czarnenabialym » 2 paź 2020, o 10:35

Na początek warto po prostu wybrać się na jakieś zajęcia dla początkujących. Jedyne czego potrzebujesz to strój sportowy i buty nie pozostawiające śladu na korcie - to zwykle te z gumą na podeszwie :) Rakiete możesz wypożyczyć w klubie, piłkę też ale zwykle na zajęciach to wszystko mają. Pytanie w jakim mieście mieszkasz to mogę Ci coś podpowiedzieć w sprawie zajęć itp.
Ty jesteś reżyserem swojego życia.
Napisz swój własny scenariusz.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: czy któraś z Pań gra w squasha?

Post autor: Wenus_8005 » 2 paź 2020, o 11:09

goszkan pisze:
3 wrz 2020, o 13:48
zawsze mnie ciekawiło, trochę próbowałam w tenisa ale teraz chce się przestawić na squasz, macie jakieś rady dla początkującej, co kupić itd?
Napisz skąd jesteś, może a nóż nie daleko to wprowadzę Cię w squasha :-) Rakiety i piłki zawsze są wraz wynajęciem kortu :-)
Crazygirl222
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2019, o 19:13

Re: czy któraś z Pań gra w squasha?

Post autor: Crazygirl222 » 18 sty 2023, o 21:47

Hej, któras dziewczyna chetna na gre? Katowice COB? godziny popoludniowe...? ;) gram już parę lat... Fajnie jakbys tez miala juz jakies doswiadczenie 😁 :lol:
ODPOWIEDZ