Gry komputerowe

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 26 kwie 2015, o 03:16

a pykacie, QL głównie bo w sumie na nic innego nie mam ochoty. po reinstalu systemu mam tylko 3 gry :D oprócz wcześniej wspomnianej w końcu wzięłam się za Wiedźmina. no i ME3 mam ale rzadko gram bo samej mi się nie chce a z kim nie ma za bardzo wiec smutno

teraz to mam ochotę spać bo przyszłam z pracy 2 godziny temu więc dobranoc dziewczynki i czekam na zgłoszenia może poznamy się bliżej poprzez nasz nałóg :P
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Gry komputerowe

Post autor: Marcusia » 30 kwie 2015, o 11:12

A ja muszę zmienić kompa, bo inaczej do końca życia będę pocinała w "Zombie vs plants"
Wonderka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 15 sty 2015, o 13:03

Re: Gry komputerowe

Post autor: Wonderka » 30 kwie 2015, o 13:01

W Atlantydę kiedyś grałam. tylko
sakiewka
Posty: 7
Rejestracja: 4 maja 2015, o 08:21

Re: Gry komputerowe

Post autor: sakiewka » 4 maja 2015, o 08:26

Ja lubię różne, chociaż nie ukrywam - strategiczne mnie nudzą. Ostatnio grywam w Obcego (najnowszego) i mogę polecić ze szczerego serca.
Awatar użytkownika
Espresso1989
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:16

Re: Gry komputerowe

Post autor: Espresso1989 » 7 maja 2015, o 07:14

Ukryte obiekty i od czasu do czasu jakąś dobrą przygodówkę o ciekawej wciągającej fabule.
Lubiłam zagrać w "fahrenheita" i dość niedawno grałam w "prototype 2".
Choć ta ostatnia to żadna z powyrzej wymienionych to jednak mnie wciągnęła na dłużej.
Ro­zumiem fu­rię w twoich słowach, ale nie ro­zumiem słów. W.Shakespeare
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 7 maja 2015, o 22:53

Ja w prototype 1 gralam kawalek fajne nawet ale rok przerwy i kompletnie nie pamietam xD teraz kupilam cd action (bo plakat wiedzmina) i jest anno 2070 tak nawiazujac do strategii ale cos uruchomic problem. Teraz wlasnie wiedzmin tylko rzadzi moim wolnym czasem :) a dwójeczka czeka w kolei. z kolei na sprzet do 3 chyba nigdy nie uzbieram :D
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Gry komputerowe

Post autor: Marcusia » 8 maja 2015, o 12:28

Prezeska- fajny wiedźmin, grałam chwile w 1 cześć. Tylko tego klimatu z książek tam prawie nie ma. Szkoda, że nie poszli fabułą śladami książki, to by mogła być przygoda.
Awatar użytkownika
TrissM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 17:05

Re: Gry komputerowe

Post autor: TrissM » 8 maja 2015, o 14:46

A mi się właśnie podoba, że gra jest osobną fabułą. Przynajmniej nie wiem, co się stanie za chwilę. Klimat z książek trochę czuć, ale bardziej z opowieści, mniej z sagi, co też nie jest takie złe. Za to irytują trochę nieścisłości, jak na początku Triss Merigold chodząca z odsłoniętym dekoltem, co nie miało miejsca w książce, było nawet powiedziane, że od Sodden stara się dekolt zakrywać. Albo Tissaia de Vires, która w grze wyglądała zupełnie inaczej niż była opisana. Ale mimo wszystko, gra jest świetna i mam nadzieję, że trójka zechce pójść na moim komputerze. 8)
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 8 maja 2015, o 22:21

no mi siostra mówiła że kompletnie zero powiązania fabuły z książki z grą poza kluczowymi postaciami. i dobrze. już jestem w bibliotece w kolejce do pierwszych dwóch tomów i zamierzam przeczytać :) 2 lata temu próbowałam grać pierwszy raz w wiedźmina ale nie podszedł mi system walki a teraz nawet mi się spodobał wszystko takie proste :) i te imprezy z Jaskrem :D obecnie znowu odwyk, nie mam ochoty w nic grać fabularnego. chociaż dziś całą noc na QL spędziłam. do 5 rano. chyba coś ze mną nie tak...
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 8 maja 2015, o 22:23

a co do obcego to zawiesiłam się na którymś momencie gdzieś miałam przejść między poziomami ale nie bardzo wiedziałam jak a grałam tylko nocami bez skupienia większego ale pirat jest na kompie kiedyś na pewno spróbuję przejść bo dobrze się zapowiada :D
kajf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2010, o 23:44

Re: Gry komputerowe

Post autor: kajf » 9 maja 2015, o 10:19

Od wczoraj GTA V na PC. Siedem płyt instalacyjnych, 60 GB tekstur i treści. Oczywiście wszystko w oryginalnym, pięknym pakiecie. Let's play !
Dziki Gon w przyszłym miesiącu ;]
Lukrezia
Posty: 6
Rejestracja: 9 kwie 2015, o 21:35

Re: Gry komputerowe

Post autor: Lukrezia » 9 maja 2015, o 19:24

Za 47% GTA V też będzie moje! :-P A co do Wiedźmina, kilka nieścisłości wręcz kłuło mnie w oczy jak np. to, że Triss przypomniała charakterem Yennefer, a Jaskier miał być blondynem i z wyglądu nieco przypominać elfa. Za to bardzo miłe były smaczki w postaci nawiązania do „Balladyny” i do „Upiora” z „Dziadów” (improwizowany wiersz dla północnicy - cudo, szczególnie, gdy ktoś wybiera odpowiedzi nie do rymu :D)
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 11 maja 2015, o 00:53

ja wybierałam i było zabawnie :D kurde jakoś ostatnio mam chęć w wyścigi pograć. polecicie coś dobrego? (prócz NFS Porshe i MW :D)
kajf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2010, o 23:44

Re: Gry komputerowe

Post autor: kajf » 11 maja 2015, o 09:00

Prezeska pisze:ja wybierałam i było zabawnie :D kurde jakoś ostatnio mam chęć w wyścigi pograć. polecicie coś dobrego? (prócz NFS Porshe i MW :D)
Gran Turismo 6 ; Grid ;Forza Motorsport ; F1
Awatar użytkownika
seestra
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 01:56

Re: Gry komputerowe

Post autor: seestra » 11 maja 2015, o 12:46

Prezeska pisze:ja wybierałam i było zabawnie :D kurde jakoś ostatnio mam chęć w wyścigi pograć. polecicie coś dobrego? (prócz NFS Porshe i MW :D)
Mad Tracks :cool:
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 11 maja 2015, o 13:43

dzięki dziewczynki, na pewno wypróbuję tytuły :)
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Gry komputerowe

Post autor: Marcusia » 12 maja 2015, o 12:38

Prezeska - a co to za gra QL? Jakiś Quake nowszy? :D
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 12 maja 2015, o 15:06

QuakeLive :) Kiedyś gra przeglądarkowa, teraz niestety Steam przejął i się popsuło troszkę ale nadal gram codziennie praktycznie, jest mnóstwo ludzi i zabawy:) jak masz konto to napisz do mnie, nick taki jak tu. Troszkę Cię poduczę ;)
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Gry komputerowe

Post autor: Marcusia » 12 maja 2015, o 15:44

Zobaczę co to, bo pierwsze słyszę. Jak to coś jak simsy to spasuje. :D
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 12 maja 2015, o 23:15

nie! to fps z różnymi trybami gry :D
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 13 maja 2015, o 10:24

w LAst of us mam zamiar zagrać○ dlatego ze po pierwsze to polska gra po drugie zostala cieplo przyjeta przez recenzentow :) co do havy rain rowniez sie napalałam ze tak powiem ale niestety wyszla tylko na ps wiec nie pogram poki co. z dobrych fabularnych ponownie polecam trylogie Mass Effect, trylogie Bioshock (mindblowing) no i wiedzmina. w koncu trzeba byc patriota :P
Awatar użytkownika
Torakuta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2015, o 14:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Gry komputerowe

Post autor: Torakuta » 13 maja 2015, o 15:06

[quote="Marcusia"fajny wiedźmin, grałam chwile w 1 cześć. Tylko tego klimatu z książek tam prawie nie ma.[/quote]

Właśnie mi się wydaje że klimat trochę jest, szczególnie w pierwszej części.
Z poniedziałku na wtorek jadę do kumpla na premierowe granie w trzecią, nie mogę się doczekać.
Generalnie uwielbiam gry tylko nie zawsze mam na to czas. Zdecydowanie najbardziej podchodzą mi rpgi w tym seria The Elder Scrolls, szczególnie Morrowind. Ale innymi gatunkami też nie pogardzę :D
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 13 maja 2015, o 15:41

ja morrowinda probowalam ale niestety oprawa graficzna mnie odstraszyla no nic nie poradze. czekam az zrobia morrowinda na silniku skyrimowym i wtedy mozna pogadac:D
Awatar użytkownika
Torakuta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2015, o 14:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Gry komputerowe

Post autor: Torakuta » 13 maja 2015, o 17:48

A robią, robią, z wielką fascynacją śledzę projekt, oglądam nowe modele potworków itd. super się zapowiada :serce: (jakby kogoś interesowało można szukać informacji pod hasłem "Skywind")
Fabularnie moim zdaniem Morrowind jest najlepszą częścią ale też mam do niego duży sentyment, to była chyba pierwsza gra jaką sobie kupiłam... jeszcze za kieszonkowe. Do tej pory mam to ogromne kartonowe pudło edycji kolekcjonerskiej.
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 13 maja 2015, o 19:40

aah a moja kolekcja ogranicza sie zazwyczaj do wersji cyfrowych:/ z pudelek mam tylko AC 2 i 4. no ciekawa jestem wlasnie jak sie tam fabula toczyla w morrowind i o co chodzilo(swoja droga zaskoczylo mnie ze motyw jest taki sam, w sensie muzyka z menu ;). obliviona tez mialam ale nie pamietam czy w ogole uruchomilam, czytalam ze lipa straszna a to nie jest typ gier ktore przechodzisz dla fabuly bo za duzo czasu;) dead space znowu mnie kusi ale nie wiem czy zaczynac
Awatar użytkownika
Torakuta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2015, o 14:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Gry komputerowe

Post autor: Torakuta » 13 maja 2015, o 20:58

Ja mam trochę duszę kolekcjonera, Uwielbiam pudełka :D
Oblivion moim zdaniem jest najsłabszy z TESa. Nie ma co się brać za to. Motyw w Morrku, Oblivionie i w Skyrimie w sumie jest ten sam tylko aranżacja inna.
W Morrowind głównie chodziło o obalenie fałszywego boga, tak w wielkim skrócie ale to był tylko pretekst do tego by doprowadzić do interakcji ze światem, poznania jego zasad itp, w kolejnych częściach troszkę tego brakuje. Nie budują takiego klimatu.

Ja bym w coś pograła ale ostatnio czasu mało :( Pewnie tak czy inaczej nie oparłabym się Wiedźminowi3 ale tu z kolei komputer nie da rady.
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 13 maja 2015, o 21:15

to nie pozostaje mi nic inneog jak czekać na Skywind :)
oj mój lapek też już dogorywa ale jeszcze coś tam z niego wyciskam. ja z kolei teraz na bezrobociu to czasu jakoś więcej a chęci znowu mało. Saints row 3 po raz 3 przechodze :) bo to taka pozytywna gra xD i 4 tez mam zamiar jeszcze raz przejsc. takie gta w kabaretowym wydaniu ;)
Awatar użytkownika
Torakuta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2015, o 14:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Gry komputerowe

Post autor: Torakuta » 13 maja 2015, o 21:27

Mi się marzy nowy komputer *u* Ale to ciężko, ja nadal studiuje jeszcze i całe moje fundusze są z jakiś zleceń na obrazy itp.
a tak na lapku to w Herosów trójkę można sobie popykać albo w jakąś bijatykę jeszcze... ew. Legacy of Kain, Gothic, Fable... ale te pierwsze *u* to była świetna gra.
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Prezeska » 13 maja 2015, o 21:29

jak to była, JEST! ciągle mam :D tiaa, ja miałam sobie kupić nowego kompa jak miałam kase ale było mi szkoda a teraz jestem splukana ale jakos specjalnie nie ubolewam ;)
Awatar użytkownika
Torakuta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2015, o 14:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Gry komputerowe

Post autor: Torakuta » 13 maja 2015, o 21:34

Ahahahahaha wybacz, mój błąd :lol:
Dawno nie grałam... pudełko stoi i czeka, aż teraz nabrałam ochoty tylko jeszcze co by czas na to mieć :(
ODPOWIEDZ