Lato ? ....... niech zostanie !

Cafe dla wszystkich
bagi

Lato ? ....... niech zostanie !

Post autor: bagi » 18 lip 2004, o 14:47

Jak pięknie dziś ! :D Czyżby pierwszy dzień lata ? Ach , zeby tak zostało! Ciepło ! Ciepło! Ciepło ! N A R E S Z C I E ! Co zrobić w taki dzień ! Można wszystko ! Swiat jest piękny ! Kobiety sa piękne i mądre ! ..................... Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki !
linn

Post autor: linn » 18 lip 2004, o 15:11

no fakt, jest pieknie. mozna sie na sloncu powylegiwac, ale ilez byloby piekniej gdyby kolo mnie bylo moje kochanie :cry:
azira

Post autor: azira » 18 lip 2004, o 15:29

o tak, niech zostanie....choc i tak nie moge sie doczekac wyjazdu w Europe - Paryz, Barcelona i okolice...tam napewno bedzie cieplo :wink:
bagi

Post autor: bagi » 18 lip 2004, o 23:27

No właśnie ...... Jakie macie plany wakacyjne? Powiedzcie drogie Panie ...... Ja mam wolny dopiero sierpień ( i to nie cały) ..... jeszcze dwa tygodnie pracy .... i ....... luzik . trochę wytchnienia. Będę długo spać......moze gdzieś pojadę - teraz tyle fajnych ofert mają biura podróży. Ech wakacje !
plum_tree

Wyjaździk

Post autor: plum_tree » 7 sie 2004, o 11:15

A ja wybieram się do koleżanki (tylko kolezanki). Będę próbowała ją poderwać...
kim

Post autor: kim » 12 sie 2004, o 00:57

a ja mam urlopik :lol: :lol: :lol:

i.....hehehe....wiedziałam że długo bez forum nie wytrzymam :lol:

poza tym, słońce zrobiło mi tę uprzejmość i świeci jak wściekłe, a ja łapiąc kazdy promień spaliłam sie na pomidorka :lol: :lol:

miłych wakacji Paniom :lol:
AssaAbloy

wrazenia z wakacji :)

Post autor: AssaAbloy » 21 sie 2004, o 13:20

tak sobie wpadam znow :) wrocilam z wojazy, cudnie bylo, czas sie zatrzymal :)
pol morza przeplynelam, potem gore wielka zdobylam, mam satysfakcje i piekne wspomnienia :) i bede miec slajdy :]
wtedy Was na pokaz zaprosze :)
witam po (moich) wakacjach :) :)
margo

Post autor: margo » 21 sie 2004, o 15:29

Dzisiaj myślałam, gdzie się podziewa nasza AssaAbloy....a tu niespodzianka....witaj :D
AssaAbloy

Post autor: AssaAbloy » 21 sie 2004, o 20:55

oo.. jak milo byc przywitanym :]
strrrasznie przyjemna jest swiadomosc, ze obecnosc moja nie jest obojetna i ze jest zauwazana :D

niedlugo Wam napisze gdzie bylam i co robilam :)
margo

Post autor: margo » 21 sie 2004, o 22:02

Zatem Żeglarko, czekamy niecierpliwie :D
AssaAbloy

moje wakacje :)

Post autor: AssaAbloy » 23 sie 2004, o 22:24

wakacje mialam mile :)

najpierw nabiegalam sie i napracowalam na konferencji naukowej - u nas, w Krakowie, wiec malo egzotyki; ale ciekawie bylo, mile grono przyjechalo;

pozniej urwalam sie stad :) udalam sie do Tallina (piekna starowka i niewiele poza tym) a stamtad, promem, na Wyspy Alandzkie, do Mariehamn; tam wsiadlam na ladny, drewniany jacht o dzwiecznej nazwie Sagittari;
dwa dni plywalismy po Wyspach (reszta zalogi plywala dluzej, ja dolaczylam w polowie) - cudne miejsca! 4 dni zajelo nam wracanie do Polski; na polskim wybrzezu odwiedzilismy Wladyslawowo (i smazalnie cial na plazy ;) ) oraz Gdansk z jego jarmarkiem dominikanskim; jestem nadal pod wrazeniem starego miasta w Gdansku; bylam tam nie raz i za kazdym razem jestem zachwycona :) oddalismy jacht w Gdyni i wrocilismy doma :D

po dwoch dniach siedzialam juz w pociagu do Rosji :) z roznymi perypetiami (jako, ze Rosja to kraj dziwny i tragiczny w swym dziwactwie) dotarlismy w Kaukaz - gory wspanialej urody, zeszpecone przez Rosjan (jako, ze oni tylko szpecic umieja) blokowiskami, bunkrami, instalacjami itp; ale w sercu gor - ludzi brak! i jest pieknie :D
po trzech dniach oczekiwania na dobra pogode zdobylismy Elbrus - gore najwyzsza, najnudniejsza i najbardziej naznaczona ludzka dzialalnoscia, z pieknymi widokami (bo gory dookola sa duuuuzo ciekawsze i do ogladania i do zdobywania :) ) no i po kilku zabawnych noclegach bedacych wynikiem przypadkowych spotkan, wsiedlismy do pociagu powrotnego :)

a teraz jestem w domu i znow mam mase roboty... :)
ODPOWIEDZ