Prezent dla 50-latki

Cafe dla wszystkich
les_R
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 14 sty 2008, o 00:00

Prezent dla 50-latki

Post autor: les_R » 17 paź 2012, o 18:35

Poniewaz przy szarlotce tematy raczej niezobowiazujace więc pozwolę sobie zapytać Was o zdanie, gdyż potraficie być czasem bardzo kreatywne. Moja mama za 2 tygodnie obchodzi 50 urodziny i przy okazji 28 rocznice ślubu. Mam kłopot z prezentem, gdyż mama jest z tych osób co: nie lubi sie stroic, na słowo SPA wybalusza oczy i stuka sie palcem w sam środek czoła, biżuterii i perfum ma od groma (gdyż moj ojciec obdarowuje ja tym na zmianę co roku), a i tak nosi od wielkiego dzwonu. Do kina czy teatru nie sposób ja wyciągnąć. Jestem w kropce. Jakieś pomysły? 50 urodziny to nie byle co. Kolejna książka to za mało. Ogólnie mama domatorka, twierdzi ze najlepszym prezentem by było gdyby nikt nie zwracał jej głowy choć przez kilka dni, ale to akurat lezy chyba tylko w Boskiej kompetencji. uprzedzam - nie lubi wyjeżdżać z domu, a latać sie panicznie boi. I co ja mam z ta moja ukochana mama zrobic?
Awatar użytkownika
puszka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 171
Rejestracja: 8 cze 2012, o 19:23

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: puszka » 17 paź 2012, o 18:56

Komplet pościeli, robot kuchenny, ekspres do kawy.
Awatar użytkownika
utoo
super forma
super forma
Posty: 1290
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:34

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: utoo » 17 paź 2012, o 19:09

puszka pisze:Komplet pościeli, robot kuchenny, ekspres do kawy.
Nie, nie, nie. Coś bardziej oryginalnego. Pościel może kupić sobie sama przy pierwszym wyjściu do miasta.
A może... http://kobiety-kobietom.com/ogloszenia/ ... _ogl=80416
Dziewczyna naprawdę ma talent (chociaz niekoniecznie akurat u niej musisz zamówić), a mamie się napewno spodoba bardziej niż kolejny zestaw pościeli/kosmetyków czy naczyń.
Awatar użytkownika
dewoty
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 104
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 11:36

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: dewoty » 17 paź 2012, o 19:28

Strasznie mama jest wybredna. Do kina -nie, do teatru-nie, perfumy - nie, na Kanary tez nie poleci,hm...
Może ciepłe papucie i większy telewizor?
Awatar użytkownika
Elfin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 10:56

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: Elfin » 17 paź 2012, o 21:09

a może napisz coś więcej czym się interesuje? Lubi zajmować się ogródkiem czy szydełkować ? :)
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: cycha » 17 paź 2012, o 23:06

Może spa ?
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
les_R
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 14 sty 2008, o 00:00

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: les_R » 24 paź 2012, o 22:04

Spa odpada, ale portret, to całkiem ciekawy pomysł. Niestety mama nie szydelkuje, nie uprawia ogródka, za to ostro pracuje. No cóż, jakoś muszę sobie z tym poradzić.
Awatar użytkownika
Elfin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 10:56

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: Elfin » 24 paź 2012, o 22:08

to może coś do pracy?
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: cycha » 24 paź 2012, o 22:41

Napisz co mama lubi :)
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
lana-maria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2013, o 05:48

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: lana-maria » 17 kwie 2013, o 12:11

Ja bym wykupiła wizytę w salonie urody. Korekcja brwi, paznokcie, jakiś zabieg z maseczką poprawiającą kondycje twarzy, może stylista i nowa fryzurka do tego.
Wiadomo jak to jest, kończy się 50 i nie jest to miłe uczucie. Nie ma to jak zrobić coś dla urody. Moja mama też taka jest, że nigdzie nie wyjdzie i o spa albo salonach urody nie chce nawet słyszeć. Ale jak jej sprawiłam taki karnet i sama z nią poszłam do salonu, to długo była zadowolona z poprawy wyglądu. Trzeba z nią tylko pójść, bo sama to się na pewno nie wybierze.
Rozowa29
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2013, o 21:52

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: Rozowa29 » 19 maja 2013, o 22:36

Ja bym zainwestowała w jakąś perfumę znanej marki. Absolutnie żaden krem na zmarszczki czy inne, takie cuda. Każda kobieta lubi dostawać perfumy, przynajmniej te które ja znam :slonko: Poza tym, któż się nie ucieszy z nowego zapachu od Halle Berry czy Pumy? No szczerze? Ja żeby sobie uprościć zawsze zamawiam na stronach tj. chociażby Rossnet, bo niestety do ich sklepu stacjonarnego mam kawał drogi, a leniwa jestem z natury. :D
ona5431
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 382
Rejestracja: 18 cze 2012, o 01:22

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: ona5431 » 20 maja 2013, o 01:24

Rozowa29 pisze:Ja bym zainwestowała w jakąś perfumę znanej marki. Absolutnie żaden krem na zmarszczki czy inne, takie cuda. Każda kobieta lubi dostawać perfumy, przynajmniej te które ja znam :slonko: Poza tym, któż się nie ucieszy z nowego zapachu od Halle Berry czy Pumy? No szczerze? Ja żeby sobie uprościć zawsze zamawiam na stronach tj. chociażby Rossnet, bo niestety do ich sklepu stacjonarnego mam kawał drogi, a leniwa jestem z natury. :D
Wypowiem się, choć nie mam 50. Uważam, że perfumy to nie najlepszy pomysł. Będą kłopotliwym prezentem i niepotrzebnym wydatkiem, jeśli okażą się nietrafione.
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: Saren » 20 maja 2013, o 08:16

Kolejna książka to za mało. Ogólnie mama domatorka, twierdzi ze najlepszym prezentem by było gdyby nikt nie zwracał jej głowy choć przez kilka dni, ale to akurat lezy chyba tylko w Boskiej kompetencji.
Kup trzy książki i nie zawracaj głowy.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
gapcia22
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2016, o 13:58

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: gapcia22 » 20 sty 2016, o 14:09

Najlepsze będa jakieś zabiegi w salonie kosmetycznym, które zadbają o nasze ciało, nie tylko nogi. W końcu trzeba zadbać o siebie przed latem.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: NewTedy » 7 lut 2016, o 15:06

les_R pisze:Poniewaz przy szarlotce tematy raczej niezobowiazujace więc pozwolę sobie zapytać Was o zdanie, gdyż potraficie być czasem bardzo kreatywne. Moja mama za 2 tygodnie obchodzi 50 urodziny i przy okazji 28 rocznice ślubu. Mam kłopot z prezentem, gdyż mama jest z tych osób co: nie lubi sie stroic, na słowo SPA wybalusza oczy i stuka sie palcem w sam środek czoła, biżuterii i perfum ma od groma (gdyż moj ojciec obdarowuje ja tym na zmianę co roku), a i tak nosi od wielkiego dzwonu. Do kina czy teatru nie sposób ja wyciągnąć. Jestem w kropce. Jakieś pomysły? 50 urodziny to nie byle co. Kolejna książka to za mało. Ogólnie mama domatorka, twierdzi ze najlepszym prezentem by było gdyby nikt nie zwracał jej głowy choć przez kilka dni, ale to akurat lezy chyba tylko w Boskiej kompetencji. uprzedzam - nie lubi wyjeżdżać z domu, a latać sie panicznie boi. I co ja mam z ta moja ukochana mama zrobic?
Powiedz jej, że jesteś lesbijką.
Na pewno się ucieszy.
Awatar użytkownika
sole
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 15 lis 2014, o 19:20

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: sole » 7 lut 2016, o 18:41

NewTedy pisze:
les_R pisze:Poniewaz przy szarlotce tematy raczej niezobowiazujace więc pozwolę sobie zapytać Was o zdanie, gdyż potraficie być czasem bardzo kreatywne. Moja mama za 2 tygodnie obchodzi 50 urodziny i przy okazji 28 rocznice ślubu. Mam kłopot z prezentem, gdyż mama jest z tych osób co: nie lubi sie stroic, na słowo SPA wybalusza oczy i stuka sie palcem w sam środek czoła, biżuterii i perfum ma od groma (gdyż moj ojciec obdarowuje ja tym na zmianę co roku), a i tak nosi od wielkiego dzwonu. Do kina czy teatru nie sposób ja wyciągnąć. Jestem w kropce. Jakieś pomysły? 50 urodziny to nie byle co. Kolejna książka to za mało. Ogólnie mama domatorka, twierdzi ze najlepszym prezentem by było gdyby nikt nie zwracał jej głowy choć przez kilka dni, ale to akurat lezy chyba tylko w Boskiej kompetencji. uprzedzam - nie lubi wyjeżdżać z domu, a latać sie panicznie boi. I co ja mam z ta moja ukochana mama zrobic?
Powiedz jej, że jesteś lesbijką.
Na pewno się ucieszy.
Nie Tędy droga.
Don't worry, be happy.
majanek3
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2016, o 19:23

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: majanek3 » 21 lip 2016, o 18:24

Myślę, że ksiazka byłaby tutaj najpewniejszym prezentem. Pomyśl czym interesuje sie osoba obdarowywana i w tym kierunku zakup ksiazkę.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: Alpha » 27 lip 2016, o 13:03

Jak 50 lat, to od razu jakiś pospolity prezent z tej ziemi? Niby dlaczego? Dla 50-tki najodpowiedniejsze będzie coś absolutnie odjechanego, może coś o czym skrycie marzyła? Coś ekstremalnego. Jakiś naprawdę szalony temat. Dowiedziałabym się czego nie zrealizowała z różnych powodów. Może to był lot na paralotni a może przejażdżka na słoniu? :-P
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: tessaract » 27 lip 2016, o 14:15

Wypasione AGD, komplet garnków i patelni, zestaw noży
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: tygrysica3 » 27 lip 2016, o 14:52

Alpha pisze:Dla 50-tki najodpowiedniejsze będzie coś absolutnie odjechanego, może coś o czym skrycie marzyła? Coś ekstremalnego. Jakiś naprawdę szalony temat.
... :cool:
Załączniki
k.jpg
k.jpg (24.6 KiB) Przejrzano 72135 razy
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Umkala
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2016, o 00:01

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: Umkala » 31 lip 2016, o 21:57

Ja dla mojej przygotowałam ramkę ze zdjęciami 16 zdjęć i zdjęcia jak trzyma mnie jako noworodka w szpitalu, póżniej jak ma mnie na rekach jak mam roczek później jak mam 3 lata itp :) taki przegląd naszego życia, prezent sie udał bo mama płakała kilka dobrych minut :)
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: fern » 1 sie 2016, o 11:21

No nie wiem. Ja na żadną wskazaną propozycje bym się nie odważyła. Lepiej coś pooszczędzać, a jak totalnie nie ma kasy to samemu laurkę zrobić. Można też na jeden a lepszy z rodzeństwem się zrzucić.
Na przykąłd: http://www.sklep.rosenthal.pl/category/goebel-534
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: dobranocka14 » 27 wrz 2016, o 17:28

Na tak spektakularną okazję to można pójść w coś bardziej indywidualnego jak prezent użytkowy.
Pomysły ze skokami ze spadochronem są fajne lub coś innego, czego nie robi się na co dzień.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: ImaSumak » 27 wrz 2016, o 20:18

dobranocka14 pisze:Na tak spektakularną okazję to można pójść w coś bardziej indywidualnego jak prezent użytkowy.
Pomysły ze skokami ze spadochronem są fajne lub coś innego, czego nie robi się na co dzień.
To znaczy że jednak nie odkurzacz z funkcją prania dywanów?
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: dobranocka14 » 27 wrz 2016, o 20:27

Hmm chyba, że razem z kwiatem doniczkowym, takim wieloletnim.
rudadagusia
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2016, o 10:38

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: rudadagusia » 28 lut 2017, o 11:25

A może coś dla urody? Ja polecam jakiś fajny zestaw kosmetyków, nie wiem, może z perfumami, np. jakąś Chanelką czy zapachem Giorgio Armani. Wydaje mi się, że taki prezent jest klasyczny, no a do tego przydaje się na co dzień, więc obdarowana będzie go używać. No a jak nie to to może jakaś apaszka (w końcu idzie wiosna), ewentualnie jakas fajna torebka lub torba
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: jasandra » 28 lut 2017, o 12:01

Dziewczyny, to temat z 2012 roku. Więc nie radźcie pytającej ;)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: moja_alchemia » 28 lut 2017, o 14:35

jasandra pisze:Dziewczyny, to temat z 2012 roku. Więc nie radźcie pytającej ;)
rany, ależ ten czas szybko leci :shock:
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: Akwa35 » 9 mar 2017, o 12:43

Choc temat z 2012 roku to poradzic mozna. mama bedzie miala 55 urodziny a potem 60
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Prezent dla 50-latki

Post autor: ola39 » 3 kwie 2017, o 16:01

moja_alchemia pisze:
jasandra pisze:Dziewczyny, to temat z 2012 roku. Więc nie radźcie pytającej ;)
rany, ależ ten czas szybko leci :shock:
Super temat . Dziękuje za informacje że już jest trochę zwietrzały .. Ciekawe co naprawdę dostała w owym czasie tematowa 50-sio latka...
A może....nadal czeka na zaległy prezent ? Kto wie ...?

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
ODPOWIEDZ