olsztynianki są the best!!!!

Cafe dla wszystkich
chrzanik/margo

olsztynianki są the best!!!!

Post autor: chrzanik/margo » 1 sie 2004, o 22:37

Siedzimy w domku przed kominkiem i zastanawiamy się czy kolejna butelka to ma być VERMOUTH czy ZIÓŁKA NA WZDĘCIA ... (ech ta młodość)....Wczoraj wróciłyśmy z naszej rowerowej wycieczki do ziemi ... olsztyńskiej i za pośrednictwem naszej ulubionej stronki pragniemy podziękować przewspaniałym dziewczynom z Olsztyna za wspaniałe przyjęcie na warmińskiej ziemi. Cudownej Gramik, pełnemu wdzięku "Anonimowi" i wojowniczej Eden po "przepedałowaniu" tych kilku kilometrów i z zacisza domowego ogniska jeszcze raz DZIĘKUJEMY .... byłyście cudownymi i godnymi nasladowania gospodyniami ... a spotkanie z Wami to była prawdziwa przyjemność .... DZIĘKUJEMY!!!
eden

Post autor: eden » 2 sie 2004, o 14:11

O Bogini...zbyt piękne, żeby było prawdziwe...ale dzięki...
gramik/Anonim

dziewczyny z wybrzeża są cool

Post autor: gramik/Anonim » 2 sie 2004, o 15:33

Oj, bo nie dojdziemy do siebie. Albo co gorsza wpadniemy w próżność , a Anonim zamieni się w narcyza. Fajnie, że mogłyśmy Was poznać. Takich ludzi jak Wy chciałbyśmy mieć zawsze obok siebie.
Polecamy się na przyszłość - wszędzie i o każdej porze.

Jejku ... nie umiem tak słodko, ale myślę jak o miodzie ...

Buzi buzi ...
chrzanik/margo

Post autor: chrzanik/margo » 2 sie 2004, o 19:57

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D itd...itp....

.... a rewizyta w Świnoujsciu przejdzie do historii miasta jako wydarzenie tysiąclecia prastarych ziem słowiańskich.....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D itd...itp...
Lwica-jaskółka

Post autor: Lwica-jaskółka » 3 sie 2004, o 07:17

:D Ej dziewczyny , z tego wniosek, że jest nas dużo więcej wspaniałych 8)
Super są gorzowianki, warszawianki i łodzianki :lol: ja poznałam i taką opinię tu dziś wydałam :)
Przyznać musicie, że okres wakacji to fajny czas na wędrowanie i zapoznawanie 8) i zacieśnianie więzi internetowych :D

Witam podróżniczki Margo i Chrzanika, fajnie, że do domu wróciłyście :) , było troszkę cicho i zbyt spokojnie bez Was :roll: , cóż sama kim i ja mogłyśmy tu zdziałać, no co.... nawet babki nam nie wychodziły :(
Czacik też wrócił z wędrówek więc znowu weselej się zrobi :P

Buziaczki dla integracji :wink:
margo/chrzanik

Post autor: margo/chrzanik » 3 sie 2004, o 10:26

Za powitanko Lwico ślicznie dziękujemy :D Naostrzyłyśmy języczki i gotowe jak zawsze do zmagań na forum, a że wypoczęte i pełne sił intelektualnych to prosimy i zapraszamy równocześnie do dialogów.

Co do babek z piasku, to nam niestety nie wychodzą....chrzanik nie ma cierpliwości i miesza piasek z kamieniami, a mi mimo iż wkładam w to tyle starań, babki rozsypują się jak tylko przechylę wiaderko :wink:
ale służymy zawsze wszem i wobec "naszą skarbnicą wiedzy" z pokładów niewyczerpanych z niezmordowanym wszak zawsze zaangażowaniem :D :D :D ....chociaż z różnym polotem....naszym drogim koleżankom forumowiczkom....dając im cenne rady :wink: :lol: lub przypisując recepty na dolegliwości natury nieco nerwowej :D :lol: :D
aaaaa.......muszę się pochwalić....chrzanik sprawiła sobie rurkę do strzelania kulkami, a ja kupiłam w podróży mocny lep na mrówki, które atakują w naszej piaskownicy....zatem drogie dzieciaczki....będę odmrówczać :wink: :D :D :D :D :D :D :D
Zaś na powitanko wszystkim Paniom po kwiatuszku i misiaku przytulance
Obrazek
ODPOWIEDZ