Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Japonka » 27 sie 2014, o 17:30

a nie powiem :-P
Pozdrawiam Piękne Panie
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: odbicie » 27 sie 2014, o 17:32

mogłabym zgadnąć - ale publicznie sypać "nazwiskami" nie będę :mrgreen:
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: odbicie » 27 sie 2014, o 17:38

aaaa... ja głupia :wink: chyba wspaniałomyślnie Japonka prezent uczyniła od siebie bez nacisków ze strony innych - bo jakby coś sugeruje powyżej, by wpaść na pomyśl, że to ona 8) :wink:
varicella
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 10 lut 2012, o 15:59

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: varicella » 27 sie 2014, o 20:10

Dział "Gold Star" mnie rozśmieszył, zdziwił i zszokował. Jednocześnie. :-) It make my day!! :-)
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: tygrysica3 » 27 sie 2014, o 20:45

Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 27 sie 2014, o 21:15

varicella pisze:Dział "Gold Star" mnie rozśmieszył, zdziwił i zszokował. Jednocześnie. :-) It make my day!! :-)
Coraz śmieszniej :D :ok:
(Odbicie, chyba zmienię o Tobie zdanie :shock: Żartujesz sobie? )
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: odbicie » 27 sie 2014, o 21:27

KobiecaPrzyjazn pisze: (Odbicie, chyba zmienię o Tobie zdanie :shock: Żartujesz sobie? )
Daruj sobie takie uwagi :? A jak chcesz - zdanie zmień.
Nie oceniam tutaj owego działu - tylko odnoszę się do faktu że... się pojawił.

Były takie co miały na niego ochotę - chcesz po nich pojeździć? albo samym pomyśle? - wojenka nowa by się szykowała (bo coś nudno, jak nikt się tutaj nie naparza?) jak kiedyś była, i wątek przeszedł do historii.

Nowy pomysł - to kontrowersje jak widzę.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 27 sie 2014, o 21:31

varicella pisze:Dział "Gold Star" mnie rozśmieszył, zdziwił i zszokował. Jednocześnie. :-) It make my day!! :-)
A nie śmieszy Cię dział dla kobiet z mężczyzną w tle, na forum dla lesbijek? A wątek o Trans Cię nie śmieszy na forum dla lesbijek? No widać i to i to jest tu potrzebne.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: odbicie » 27 sie 2014, o 21:36

Nowa inicjatywa ze strony administracji - a już niektóre chcą ją uwalić - dlaczego? Wystarczy omijać z daleka, nie udzielać się - a jak jakieś są pozytywnie nastawione - dać im żyć. I tyle. :)
Działów nie brakuje.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 27 sie 2014, o 21:44

KobiecaPrzyjazn pisze:
varicella pisze:Dział "Gold Star" mnie rozśmieszył, zdziwił i zszokował. Jednocześnie. :-) It make my day!! :-)
Coraz śmieszniej :D :ok:
(Odbicie, chyba zmienię o Tobie zdanie :shock: Żartujesz sobie? )
Kobieca nadajesz się na moderatorkę jak nic, nie spamujesz, nie flirtujesz, nie ironizujesz, rzeczowa i obiektywna, z własnym zdaniem, z "długim" stażem :-) Kandydatka na 1 :!: . A czym Cię tak odbicie zszokowała? Że podoba się jej dział Gold Star? No mi się podoba dział dla kobiet z mężczyzną w tle, ciekawię się go czyta ;-), to znaczy, że jestem z mężczyzną w tle? Wiesiek... wyłaź spod stołu, czaisz się tam gdzieś w tle cholera, że pani Cię nie widzi!
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 27 sie 2014, o 21:44

odbicie pisze:
Daruj sobie takie uwagi :? A jak chcesz - zdanie zmień.
Po to jest forum dyskusyjne żeby się uwagami wymieniać :wink:
Ale rozumiem, że dla Ciebie liczy się tylko opinia "Autorytetów"? ;) :D

odbicie pisze:Były takie co miały na niego ochotę - chcesz po nich pojeździć? albo samym pomyśle? - wojenka nowa by się szykowała (bo coś nudno, jak nikt się tutaj nie naparza?) jak kiedyś była, i wątek przeszedł do historii.

Nowy pomysł - to kontrowersje jak widzę.
No jedyną osoba, która jest tu bojowo nastawiona to chyba Ty...
Nie Odbicie, ja się nie zniżam w dyskusji do pewnego poziomu, więc trudno byłoby mnie wyprowadzić z równowagi do tego stopnia żebym miała po kimkolwiek "jeździć". Generalnie to tylko forum, trudno traktować internetową przestrzeń zupełnie poważnie :) Nie ten styl Odbicie :wink: Pomysły, jak pomysły, mądrzejsze i te "mniej mądre", a niektóre wręcz zabawne i zaskakujące, jak już ktoś zauważył :mrgreen:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 27 sie 2014, o 21:47

KobiecaPrzyjazn pisze: Pomysły, jak pomysły, mądrzejsze i te "mniej mądre", a niektóre wręcz zabawne i zaskakujące, jak już ktoś zauważył :mrgreen:
Nie no jasne, bo lepiej się prezentuje dział z mężczyzną w tle na forum dla lesbijek, nie jest ani trochę zabawny ;-). I mniej mądre pomysły ma kobieta, która zarządza z powodzeniem tym forum od iks lat, nie no Ty wiesz lepiej kandydatko na moderatorkę:-).
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 27 sie 2014, o 21:51

to_jest_nick pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze:
varicella pisze:Dział "Gold Star" mnie rozśmieszył, zdziwił i zszokował. Jednocześnie. :-) It make my day!! :-)
Coraz śmieszniej :D :ok:
(Odbicie, chyba zmienię o Tobie zdanie :shock: Żartujesz sobie? )
Kobieca nadajesz się na moderatorkę jak nic, nie spamujesz, nie flirtujesz, nie ironizujesz, rzeczowa i obiektywna, z własnym zdaniem, z "długim" stażem :-) Kandydatka na 1 :!: . A czym Cię tak odbicie zszokowała? Że podoba się jej dział Gold Star? No mi się podoba dział dla kobiet z mężczyzną w tle, ciekawię się go czyta ;-), to znaczy, że jestem z mężczyzną w tle? Wiesiek... wyłaź spod stołu, czaisz się tam gdzieś w tle cholera, że pani Cię nie widzi!
Jestem kobietą prawda ;) Idealna nie jestem i być nie zamierzam, ale jak chcesz mogę wysłać dodatkowego maila z Twoja kandydaturą (ale nie łam ciszy przedwyborczej :nonono: :wink: bo to przed wyborami czy już po :scratch: :mrgreen: ) I nie zgłaszałam swojej kandydatury 8) :wink:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 27 sie 2014, o 21:57

to_jest_nick pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze: Pomysły, jak pomysły, mądrzejsze i te "mniej mądre", a niektóre wręcz zabawne i zaskakujące, jak już ktoś zauważył :mrgreen:
Nie no jasne, bo lepiej się prezentuje dział z mężczyzną w tle na forum dla lesbijek, nie jest ani trochę zabawny ;-). I mniej mądre pomysły ma kobieta, która zarządza z powodzeniem tym forum od iks lat, nie no Ty wiesz lepiej kandydatko na moderatorkę:-).
Jej jakoś bardzo leży Ci ten temat na sercu. Jeśli coś chcesz wyjaśnić to zapraszam do mnie na priv :cool: Obiecuję, że nie będziesz żałować :roza:
P. S. Dział dla kobiet z mężczyzną w tle też jest trochę zabawny. Przynajmniej dla mnie.
Oj przestań, jeszcze niedawno byłam Twoja ulubioną bi :wink:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: odbicie » 27 sie 2014, o 22:08

Wybacz Kobieca – ale Twój ton nie należy do przyjemnych, pomimo tego, że Tobie się zdaje że jednak… Oceniasz mnie, ja tylko coś sygnalizuję – a następnie pozwalasz sobie sugerować mi jaka to ja jestem be, - ciągle ocena, i myślisz że określonymi ikonkami zrobisz wrażenie że – ale jakże, ja wesoła, nie widzisz – że sobie przytyki robisz do mnie nieprzyjemne to dostrzec się nie da we własnym tekście? :roll:

Pisz :wink: bez docinek niepotrzebnych.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 27 sie 2014, o 22:20

A może nie miały na celu Ci dociąć, ale dać Ci do myślenia nad pewnymi kwestiami? Ja nie używam ironii po to by atakować ludzi. No chyba, że bym naprawdę ich nie lubiła albo chyba żebym się sama czuła zaatakowana (no a to jest trudne, bo musiałabym najpierw na to pozwolić :wink: )
No ale to już było takie osobiste i nie na poziomie zreformowanego forum, więc pozwól, że się zrehabilituję i zrobię tak:
:slonko:
:czerwononosyrenifer:
:podbite oczko:
:mrgreen:

:ubaw po pachy:
:poprawna politycznie:

:cool: :lol:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: odbicie » 27 sie 2014, o 22:29

KobiecaPrzyjazn pisze:A może nie miały na celu Ci dociąć, ale dać Ci do myślenia nad pewnymi kwestiami?
Oświeć mnie?

Powyżej nie wyszła z mojej strony żadna ocena innej foremki - że jest taka czy taka - włącznie z Tobą. Tylko do samego faktu zaistnienia działu piję. Też - neutralnie. Bo po co mam negować, jeśli komuś się przyda?
A Ty do działu - i z wielkiej sikawki do mnie.
Więc jak myślisz - co widać, gdy patrzy się na to z boku? :?:
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 27 sie 2014, o 22:35

:lol: :lol: a kiedy dział dla lesbijek mańkutek? :lol:
ale rajca - nowy dział to ważniejsza inicjatywa od poprawy regulaminu :ok:
tak tak - to mnie dziś rozśmieszyło. Więc w temacie.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 27 sie 2014, o 22:46

aktualizacja1z5 pisze::lol: :lol: a kiedy dział dla lesbijek mańkutek? :lol:
ale rajca - nowy dział to ważniejsza inicjatywa od poprawy regulaminu :ok:
tak tak - to mnie dziś rozśmieszyło. Więc w temacie.
Aktualizacjo czyżby powtórka z rozrywki TDL ;-) mało Ci :-). Gold star to lesbijka na 6, czyżbyś wątpiła, że takie są? Wszystkie muszą przez łózka facetów dochodzić do tego kim są? Więc jak najbardziej dział nadaje się na forum dla lesbijek, za to dziwi dział dla kobiet z mężczyzną w tle, ale widać i na niego było zapotrzebowanie więc mnie nie śmieszy.
KobiecaPrzyjazn pisze: Jeśli coś chcesz wyjaśnić to zapraszam do mnie na priv :cool: Obiecuję, że nie będziesz żałować :roza:
Brzmi obiecująco, tu możemy bezkarnie flirtować, wszak to tylko szarlotka więc nie mówię nie... ;-).
KobiecaPrzyjazn pisze:
Oj przestań, jeszcze niedawno byłam Twoja ulubioną bi :wink:
Właśnie, bo pisałaś sensownie, w sposób wyważony, nienapastliwy. O to chodzi, że ja nie uciekam od bi jak diabeł od święconej wody, także nie wyklinam na działy dla kobiet z czymkolwiek w tle, i nie optuję za ich usunięciem. I nie śmieszą mnie, bo to co w nich czytam bywa tragiczne dla tych, których udziałem są poszczególne historie.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 27 sie 2014, o 23:11

odbicie pisze: Więc jak myślisz - co widać, gdy patrzy się na to z boku? :?:
Wiesz zależy jeszcze z czyjego boku. Ja nie oceniam boków w zależności od ich rangi czy koloru przy avatarze, ale poprzez to jak się wypowiadają i ewentualnie poprzez działania owych "boków".
Jesli danego boku powiedzmy nie znam czy nie zależy mi na jego ocenie to mam taki bok w dupie. (Czy wyrażenie "dupa" to jest już wulgaryzm? I o jak silnym natężeniu pejoratywnym skoro Coali słynna "mucha sraczowa" takim określeniem jeszcze nie jest :scratch: )
Odbicie, ja nie twierdzę, że z Twojej strony wyszła jakaś negatywnie wartościująca ocena. Powiedziałabym, że wręcz przeciwnie.
odbicie pisze:
Oświeć mnie?
Nie oświecę Cię. Gdybym Cię chciała oświecić znaczyłoby to że mam bardzo kiepskie zdanie o Tobie. Cenię Twoją inteligencję. Zreszta to nie miejsce na takie dyskusje.
Poróbmy lepiej jakieś fajne znaczki. Bo gdzie indziej jak nie tutaj :D :cool:
:slonko:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 27 sie 2014, o 23:14

to_jest_nick pisze: Gold star to lesbijka na 6, czyżbyś wątpiła, że takie są?
ależ w nic nie wątpię - nawet w to że są lepsze i gorsze lesbijki (takie na 6 i na 3, może nawet na 1). Również nie wątpię w nomenklaturę znaną z Lworda. Ale żeby kompatybilne to był to powinny powstać działy dla les bi dziewic, les bi aseksualnych oraz les bi ktore zakończyły pożycie w życiu.
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 27 sie 2014, o 23:34

aktualizacja1z5 pisze: ależ w nic nie wątpię - nawet w to że są lepsze i gorsze lesbijki (takie na 6 i na 3, może nawet na 1).
O to Ci chodzi, o gorsze-lepsze? Dziwnie stawiasz sprawę. Ja tak na to nie patrzę, są po prostu inne. Sama jestem w zwiazku z kobietą, która miała przez kilka lat chłopaka i jakoś nie uciekłam z pierwszej randki z krzykiem, mamrocząc pod nosem: "a to wstrętna bi, udająca lesbijkę - tak mnie nabrać!".
aktualizacja1z5 pisze: Ale żeby kompatybilne to był to powinny powstać działy dla les bi dziewic les bi aseksualnych oraz les bi ktore zakończyły pożycie w życiu.
Ale les dziewica to właśnie goldstar, no ale może masz na myśli, że dziewica - w sensie, że nie spała także z kobietą. No wiesz terminów ukłuć możesz od groma i trochę ale goldstar jest terminem rozpoznawalny, wiadomo o co chodzi i chyba jest to wystarczająca opozycja do kobiet, które zanim określiły się lesbijkami, wiązały się z mężczyznami. Bo czy można się wiązać z jakąś inna płcią jeszcze? ;-)
Czemu Ci to tak przeszkadza Aktu? To załóż dział dla miłośniczek regulaminu i bonza i już.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 27 sie 2014, o 23:40

aktualizacja1z5 pisze::lol: :lol: a kiedy dział dla lesbijek mańkutek? :lol:
ale rajca - nowy dział to ważniejsza inicjatywa od poprawy regulaminu :ok:
tak tak - to mnie dziś rozśmieszyło. Więc w temacie.
Hmm...Może tak, może np. zostały odczytane nasze podświadome pragnienia, które wynikały z naszych próśb :>

:bardzo radosna:
Czy nie macie wrażenia że brakuje tu ikonek? :scratch: I to jest bardzo istotna kwestia.
to_jest_nick pisze:
Właśnie, bo pisałaś sensownie, w sposób wyważony, nienapastliwy. O to chodzi, że ja nie uciekam od bi jak diabeł od święconej wody, także nie wyklinam na działy dla kobiet z czymkolwiek w tle, i nie optuję za ich usunięciem. I nie śmieszą mnie, bo to co w nich czytam bywa tragiczne dla tych, których udziałem są poszczególne historie.
Oj sensownie...Widocznie wszystkiego co pisałam nie czytałaś. Może ostatnio więcej zwracasz na mnie uwagę? :cool: :twisted:
Nie Nick, chodzi o to co powyżej.
Widzisz to jest tak, że jest pewna granica między moją przestrzenią (to co mi wolno, nie wolno, co mnie śmieszy i złości jak i to co należy a co nie wyznaczam ja sama) a przestrzenią internetowego forum, więc nie jest dla mnie na tyle poważna sprawa żebym miała kogoś wyklinać, ale rozbawiło mnie to, nic nie poradzę :D
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 27 sie 2014, o 23:50

KobiecaPrzyjazn pisze:
Widzisz to jest tak, że jest pewna granica między moją przestrzenią (to co mi wolno, nie wolno, co mnie śmieszy i złości jak i to co należy a co nie wyznaczam ja sama) a przestrzenią internetowego forum, więc nie jest dla mnie na tyle poważna sprawa żebym miała kogoś wyklinać
No wiesz trzeba było tu być za czasów TDL - to tak a propos wyklinania ;-) No i do każdej złośliwości można dorobić sobie ładną teorie, ale mi to nie przeszkadza, jest zabawnie. Lubię gdy jest zabawnie, złośliwie, a nawet kłótnie lubię więc mnie tu raczej na poważnie nic nie zdziwi. A śmieszy mnie sprawa bonza, więc w temacie wątku ;-). Dobranoc.
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 27 sie 2014, o 23:57

to_jest_nick pisze:O to Ci chodzi, o gorsze-lepsze? Dziwnie stawiasz sprawę.
toż sama piszesz o lesbijkach na 6. To czym się dziwisz?
to_jest_nick pisze:Ale les dziewica to właśnie goldstar,
czyżby? czyli w seksie lesbijskim nie dochodzi do penetracji albo liczy się ona inaczej niż penisem?
to_jest_nick pisze:To załóż dział dla miłośniczek regulaminu i bonza i już.
działu założyć nie mogę. I nie chcę. Chyba nie chodzi o to żeby zakładać milion działów - wątki również do czegoś służą. I daj już sobie spokój z Bonz. Na dział "lesbijki mizoginki" szans nie ma. To te lesby na ocenę ndst. Nie na to forum.
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 28 sie 2014, o 00:00

to_jest_nick pisze: Lubię gdy jest zabawnie, złośliwie, a nawet kłótnie lubię więc mnie tu raczej na poważnie nic nie zdziwi. A śmieszy mnie sprawa bonza, więc w temacie wątku ;-). Dobranoc.
Dokładnie, bez tego nie ma życia na forum.



Tak konkretnie to Bonz. Rozmawiałam z Nią na Skypie, jest dziewczyną i to całkiem ładną :wink:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 28 sie 2014, o 00:15

Już miałam iść spać, ale Tobie odpiszę, choćbym tu w koszulki flanelowej miała siedzieć przy kompie :-).
aktualizacja1z5 pisze:
to_jest_nick pisze:O to Ci chodzi, o gorsze-lepsze? Dziwnie stawiasz sprawę.
toż sama piszesz o lesbijkach na 6. To czym się dziwisz?
Chyba Ci się skojarzyła skala ocen w szkole, 6 to najlepiej. Jeśli tak to faktycznie, co niżej będzie gorsze wg Ciebie :-).
aktualizacja1z5 pisze: czyżby? czyli w seksie lesbijskim nie dochodzi do penetracji albo liczy się ona inaczej niż penisem?
Bo właśnie goldstar to bardziej symbol tej pewności, tego braku poszukiwań i eksperymentów z płcią przeciwna, ale tak masz rację, to nie są dziewice w sensie biologicznym.
aktualizacja1z5 pisze: I daj już sobie spokój z Bonz. Na dział "lesbijki mizoginki" szans nie ma. To te lesby na ocenę ndst. Nie na to forum.
No ale widzisz, Ty mi możesz tak powiedzieć, że mam sobie dać z czymś spokój, a czemu Ty nie dałaś sobie spokoju w TDL, tak Ci przeszkadza ten dział oj Aktu...

Jeśli jest więcej lesbijek mizoginek, to może taki dział powstanie, póki co bonz nawet nie jest płodna na swoim blogu wiec nie wiem, kto by tam pisał. Jesteś na urlopie Aktu? Ja muszę iść spać wiec zabieram się w koszuli i szlafmycy do łóżka, a tam czeka na mnie skryta bi ;-) Buziak Aktu :-).
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 28 sie 2014, o 00:27

to_jest_nick pisze:Chyba Ci się skojarzyła skala ocen w szkole, 6 to najlepiej.
a Tobie z czym się kojarzy? Że na 6 piętrze?
to_jest_nick pisze:Bo właśnie goldstar to bardziej symbol tej pewności, tego braku poszukiwań i eksperymentów z płcią przeciwna,
na dwoje babka wróżyła. Brak poszukiwań i eksperymentów z pewnością mi się nie kojarzy - a wręcz przeciwnie. Pewność rodzi się tam, gdzie miałaś porównanie, miałaś szansę poznać siebie w różnych relacjach. Różnie bywa z tą "pewnością od początku"- zwłaszcza biorąc pod uwagę burzliwość z jaką wchodzi z seksualną dojrzałość.
to_jest_nick pisze:Jeśli jest więcej lesbijek mizoginek, to może taki dział powstanie, póki co bonz nawet nie jest płodna na swoim blogu
niewdzięcznica z niej. Wyproszona w takim gówniarskim stylu nie chce sie udzielać. Skandal. Płeć Bonz została zweryfikowana. Efekt - milczenie owiec i dział dla gold star. Może jak która gold wyleci to się miejsce dla działu dla mizoginek zrobi. Hostel.
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: salami » 28 sie 2014, o 08:45

to_jest_nick pisze: goldstar jest terminem rozpoznawalny, wiadomo o co chodzi i chyba jest to wystarczająca opozycja do kobiet,
które zanim określiły się lesbijkami, wiązały się z mężczyznami.
Że, hę ?
Wystarczająca opozycja ?? Opozycja ?!!?
Proponujesz barykady i butelki z wodą święconą czy wystarczą opaski z gwiazdami ?
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 28 sie 2014, o 12:08

aktualizacja1z5 pisze:
to_jest_nick pisze:Chyba Ci się skojarzyła skala ocen w szkole, 6 to najlepiej.
a Tobie z czym się kojarzy? Że na 6 piętrze?
A 1 i 2 klasa jak Ci się kojarzy, a 1 i 3 gatunek? To, który lepszy? Nie stresuj się tak cyferkami, bo osiwiejesz Aktu. Raz jedynka lepsza, raz szóstka. No i nie złożysz zażalenia do pana Kinseya, czemu nie umieścił, odwrotnie: goldstara na 1 ;-)
aktualizacja1z5 pisze:Pewność rodzi się tam, gdzie miałaś porównanie, miałaś szansę poznać siebie w różnych relacjach. Różnie bywa z tą "pewnością od początku"- zwłaszcza biorąc pod uwagę burzliwość z jaką wchodzi z seksualną dojrzałość.
To zapytaj faceta hetero, czy ma pewność swojej orientacji, skoro nie spał z innym facetem. Dziwię się takiemu podejściu, z góry wartościujesz co lepsze. Jedni mają tak, inni tak. Więc jeśli już o opozycji mowa (do salami) to raczej Aktu widzi podział na lepsze czy gorsze, ja widzę jako inne, różne.


aktualizacja1z5 pisze:niewdzięcznica z niej. Wyproszona w takim gówniarskim stylu nie chce sie udzielać. Skandal. Płeć Bonz została zweryfikowana. Efekt - milczenie owiec i dział dla gold star. Może jak która gold wyleci to się miejsce dla działu dla mizoginek zrobi. Hostel.
Znów wartościujesz, jedna mizoginka bonz ma tu rację bytu (tak przynajmniej uważasz) ale jakaś grupa goldstarow już nie. Cóż, masz prawo do swojego zdania. Wg tego schematu, to frondystka prędzej niż goldstar. Ale nie, frondystka to nie wejdzie, bo salami broni wstępu do ustępu. ;-)
salami pisze:
to_jest_nick pisze: goldstar jest terminem rozpoznawalny, wiadomo o co chodzi i chyba jest to wystarczająca opozycja do kobiet,
które zanim określiły się lesbijkami, wiązały się z mężczyznami.
Że, hę ?
Wystarczająca opozycja ?? Opozycja ?!!?
Proponujesz barykady i butelki z wodą święconą czy wystarczą opaski z gwiazdami ?
Salami to nie dział "Kościół katolicki raz jeszcze" więc o wodzie święconej nie może być mowy, prędzej Gold Wasser - skoro goldstar ;-)

Opozycję kojarzysz bardzo wojowniczo;-), a w słowniku jest to także przeciwstawienie oraz przeciwieństwo dwóch pojęć dla przykładu poszukująca i pewna. Tak to widzę.

Dziewczyny teraz tu chcecie wojować, dajcie innym mieć swoje zdanie. Jestem jedną nogą już na urlopie więc daruję sobie dalsze wywody. Peace :slonko:
ODPOWIEDZ