Pomysly na prezenty

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Pomysly na prezenty

Post autor: kokona » 4 gru 2017, o 22:14

Drogie dziewczyny co kupujecie swoim drugim polowkom pod chinkę?
Nie prosze o porade I inspiracje bo wiem co kupic mojej zonie bardziej pytam z ciekawosci
She's not the chapter. She's all the story
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: kokona » 7 gru 2017, o 11:37

Ej dziewczyny nic nie kupujecie swoim partnerkom???
She's not the chapter. She's all the story
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: dobranocka14 » 7 gru 2017, o 11:42

kokona pisze:Ej dziewczyny nic nie kupujecie swoim partnerkom???
Przecież to aniołek pod choinkę prezenty przynosi
:czerwononosyrenifer:
radosnaja
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 16:45

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: radosnaja » 7 gru 2017, o 21:34

Ja każdemu mężczyźnie bym dała w prezencie książkę Ckzasami dopiero gdy ocieramy się o śmierć zdajemy sobie sprawę jakie jest nasze życie. Ile kobiet przez was panowie płakało, które bezwzględnie wykorzystaliście, a wcale na to nie zasługiwały. Ale była przecież i prawdziwa miłość.
Myślę ze tę książkę chętnie przeczytają i panie. W sumie prezent i dla niej i dla niego.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: dobranocka14 » 7 gru 2017, o 21:55

radosnaja pisze:Ja każdemu mężczyźnie bym dała w prezencie książkę Czasami dopiero gdy ocieramy się o śmierć zdajemy sobie sprawę jakie jest nasze życie. Ile kobiet przez was panowie płakało, które bezwzględnie wykorzystaliście, a wcale na to nie zasługiwały. Ale była przecież i prawdziwa miłość.
Myślę ze tę książkę chętnie przeczytają i panie. W sumie prezent i dla niej i dla niego.
No tak, pani radosna nie zauważyła nawet, że to forum dla kobiet w dodatku z przewagą homoseksualistek. Święta idą. :czerwononosyrenifer:
Awatar użytkownika
kochamkarmel
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2018, o 13:04

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: kochamkarmel » 22 mar 2018, o 15:33

Ja swojej drugiej połówce kupuje kupony na różnego rodzaju zabiegi w SPA :) pomysł sprawdzony, ukochana zadowolona. Ostatnio wykupiłam na urodziny zabieg przedłużania rzęs wraz z manicure i pedicure hybrydowym.
szachrajka123
Posty: 5
Rejestracja: 3 lip 2018, o 10:55

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: szachrajka123 » 4 lip 2018, o 09:32

Wiem że temat dotyczy prezentów pod choinkę ale się podzielę tym co prezentuje mojej połówce na urodziny bo ma niebawem, a więc w tym roku postawiłam na zegarek i perfumy, troszeczkę się wykosztowałam ale dałam radę, musiałam tylko troszku zacisnąć pasa ale mam nadzieje że maja najdroższa będzie szczęśliwa
Awatar użytkownika
Szaku
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2015, o 19:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: Szaku » 10 sie 2018, o 19:01

Podobno za 20$ można kupić działkę na Marsie :D
sunandmoon
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 9 sty 2018, o 20:53

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: sunandmoon » 11 sie 2018, o 12:23

Prowadziłam kiedyś notes, w którym zapisywałam, co lubią moi bliscy. Był to spis ulubionych smaków, zapachów, kolorów i wzorów, rodzajów ulubionych gier czy książek, autorów, filmów czy zwierzątek i mnóstwa innych rzeczy. Zarzuciłam to i chyba muszę do tego wrócić. Lista ułatwiała sprawianie komuś takich prostych przyjemności dnia codziennego : jeśli ktoś jest chory to robisz mu budyń, bo to w jego mniemaniu najlepsze lekarstwo na wszystko, a jak smutny sernik, bo nic innego go nie rozwesela tak jak sernik, albo że zbierasz wszystkie wstążki w groszki, bo ktoś przepada za groszkami, czy wysyłasz mu fotki lam :P , albo że wiesz, że na mikołajki woli dostać czarne oliwki, a nie słodycze, a kiedy jest mleczna gęsta mgła, to wyprowadzasz go na spacer.

Lista była też nieoceniona przy robieniu takich prezentów -zestawów mnóstwa drobiazgów, z których każdy jest osobno zapakowany, a wszystkie w jednym pudełku. Zestawy są w określonej tematyce np Harry Potter, Gra o tron. i stylistyce np. szary papier stemplowany, sznurek,plasterki suszonej pomarańczy i gałązki choinki, dzwoneczki. Część rzeczy robię sama. Sama uwielbiam pięknie zapakowane prezenty i jaram się odpakowywaniem, na równi z samym prezentem, więc też chcę dawać innym tą przyjemność.

Mam też taki folder -wishlistę do którego wklejam sobie fotki książek, gier i różnych innych rzeczy, które sama chciałabym otrzymać. Zachęcam też do tego znajomych do robienia czegoś takiego. Przed Bożym Narodzeniem, albo urodzinami często nie mam zielonego pojęcia, co chciałabym dostać, a jak przeczytam recenzję fajnej książki, to wrzucam fotkę do foldera, zanim o niej zapomnę. Jeśli ktoś coś takiego prowadzi, łatwo można mu kupić wymarzony prezent, a do tego zachować element niespodzianki, bo nigdy nie wie, który z prezentów wybierzemy. Moje wishlisty to głównie książki popularnonaukowe i planszówki ;-)
Roksana13jj
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2018, o 11:38

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: Roksana13jj » 11 wrz 2018, o 11:51

My zamiast kupować prezenty materialne, to planujemy wspólną podróż, na którą wybieramy się co roku w styczniu :) A okres przedświąteczny to idealny termin do rezerwacji biletów lotniczych.
Awatar użytkownika
liza_kowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 19 wrz 2018, o 10:42

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: liza_kowa » 19 wrz 2018, o 10:58

ja też wolę podróże od prezentów materialnych :cool:
The world was moving she was right there with it and she was
The world was moving she was floating above it and she was
Awatar użytkownika
Gerida
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 10:01

Re: Pomysly na prezenty

Post autor: Gerida » 20 wrz 2018, o 10:21

Ja też wolę gdzieś pojechać na romantyczny weekend albo zrobić razem coś fajnego zamiast dostać prezent :)
ODPOWIEDZ