SOS !!!!!!!!!!!

Cafe dla wszystkich
ODPOWIEDZ
margo

SOS !!!!!!!!!!!

Post autor: margo » 19 sie 2004, o 17:09

SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS


Mówią, ze nadzieja umiera ostatnia, a zatem jeszcze jedna doza nadziei błąka się we mnie....otóż niby błahostka, ale ja dostaję już przysłowiowej brzydko mówiąc...K*****y
Otóż nie mogę odtwarzać filmów...przyczyna...wyblakłe kolory, coś jakby kolorowy negatyw. A posiadane programy do odtwarzania nie mają żadnych opcji, aby to usunąć/zmienić.

Czy któraś z Pań miała coś takiego i jeszcze wie jak to naprawić?

AAAAAAAAA......chyba pogryzę zaraz komputer :evil:


POMOCY.....POMOCY.....POMOCY.....POMOCY.....pOMOCY.....POMOCY.....POMOCY......POMOCY
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Re: SOS !!!!!!!!!!!

Post autor: ruby » 19 sie 2004, o 22:15

margo pisze:SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....SOS.....

Czy któraś z Pań miała coś takiego i jeszcze wie jak to naprawić?
Mnie się zaczęło tak robić w momencie zainstalowania jakiegoś nowego polecanego pakietu kodeków. Wszystkie się wtedy pogryzły i wysypała się garfika w filmach w ten sam sposób, co Tobie. Musiałam wywalić wszystkie i zainstalować od nowa te co miałam. Wywaliłam na pewno apmpg4 i jakiś pakiet. Zostały mi : Nimo Codec Pack i ffdshow. Wszystko chodzi. Pamiętam ,że metodą prób i błędów zaznaczałam ptaszki przy opcjach i za którymś razem trafiłam przypadkowo w poprawny układ.Odtwarzają się wszystkie formaty, dvd również.
A może sypią ci się sterowniki z karty graficznej ?. Przypomnij sobie, co ostatnio aktualizowałaś i tam pewnie będzie przyczyna.
Na razie tyle.
bbk7

Post autor: bbk7 » 19 sie 2004, o 22:28

Tak jak pisze Ruby, zacznij od odinstalowania wszystkich kodekow, wejdz sobie na stronke : napisy.info (bez wpisywania www czy http) i tam znajdziesz ich- jak przyslowiowych grzybkow.
Ja u siebie w kompie mam X ViD i DiVX, polecam tez programik: cinema player.
Metodą prob i bledow dopasuj wlasciwe- zycze spokojnej i owocnej pracy :wink: .
b
bbk7

Post autor: bbk7 » 19 sie 2004, o 23:53

Jeszcze moze podpowiem jedna opcje,ale jest aktualna, gdy masz powyzej windows98 czyli ME, 200NT lub XP. Wejdz w start-opcje-przywracanie systemu i znajdz jakis punkt kontrolny-wlasny albo utworzony przez system.
b
ODPOWIEDZ