Dieta na masę?

Cafe dla wszystkich
moniszkarad
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, o 12:42

Dieta na masę?

Post autor: moniszkarad » 17 wrz 2020, o 13:17

Witam drogie kobitki. Mam problem z którym naprawdę niewiele osób się zmaga w dzisiejszych czasach. Otóż mam 30 lat i ważę od czasów gimnazjum wciąż tyle samo czyli 49 kg. O ile wcześniej mi to nie przeszkadzało tak teraz chciałabym w końcu wyglądać na swój wiek i przytyć chociaż 6 kg do 55 :wink: Kiedy mówię, że chce przytyć wiele osób mnie nie rozumie. Wcale się nie dziwię ale źle sę czuję w swojej skórze. W sklepie ciągle pytają mnie o dowód :shock: Jaką polecicie mi dietę na przytycie? Dietę na masę ale zdrową masę. Nie chce być umięśniona - w tym sensie :-P
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Dieta na masę?

Post autor: osiol » 17 wrz 2020, o 20:29

Żeby mieć wyrzeźbione mięśnie trzeba nad nimi trochę popracować, samą dietą nie sprawisz że będziesz wyglądać jak kulturystka. Oblicz sobie jaką masz Całkowitą przemianę materii. Zasada jest prosta: jesz mniej niż CPM - chudniesz. Jesz tyle ile wynosi CPM - Twoja waga stoi. Jesz więcej niż CPM - tyjesz. Na fabryce siły podają rozkład makro i ilość kalorii jaką powinnaś jeść żeby przytyć: https://www.fabrykasily.pl/bmr Nie potrzeba żadnej diety cud, magicznych koktajli, super ekstra fantastycznych tabletek, ani ebooka za 50pln
truestorytrue
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 195
Rejestracja: 28 maja 2022, o 17:41

Re: Dieta na masę?

Post autor: truestorytrue » 3 cze 2022, o 11:12

moniszkarad pisze:
17 wrz 2020, o 13:17
Witam drogie kobitki. Mam problem z którym naprawdę niewiele osób się zmaga w dzisiejszych czasach. Otóż mam 30 lat i ważę od czasów gimnazjum wciąż tyle samo czyli 49 kg. O ile wcześniej mi to nie przeszkadzało tak teraz chciałabym w końcu wyglądać na swój wiek i przytyć chociaż 6 kg do 55 :wink: Kiedy mówię, że chce przytyć wiele osób mnie nie rozumie. Wcale się nie dziwię ale źle sę czuję w swojej skórze. W sklepie ciągle pytają mnie o dowód :shock: Jaką polecicie mi dietę na przytycie? Dietę na masę ale zdrową masę. Nie chce być umięśniona - w tym sensie :-P
Więcej jedzenia na początek, jak Schwarzenegger nie zaczniesz wyglądać.
ODPOWIEDZ