Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób :)

Cafe dla wszystkich
Insantia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 7 sty 2009, o 01:00

Post autor: Insantia » 12 kwie 2009, o 11:13

ciąża spożywcza postępuje :evil:
Awatar użytkownika
Lela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 64
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Lela » 13 kwie 2009, o 13:01

od 2 tygodni jestem samotna i wlasnie mam kaca a uwielbiam sie kochac gdy jestem w tym stanie..
Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie sie, czy dobrze jest czy moze jest, moze jest juz zle...
Awatar użytkownika
Ilaya
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 494
Rejestracja: 6 mar 2007, o 00:00

Post autor: Ilaya » 13 kwie 2009, o 14:39

na kacu?! :shock: a ja myślałam, że w takim stanie to najlepiej tylko umieranie wychodzi
Awatar użytkownika
goguss
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: 10 km. za przyszłą stolicą jednego z województw

Post autor: goguss » 13 kwie 2009, o 14:59

wkurzają mnie głuche teleofny ;/
Patrzysz na mnie w moje oczy i sama nie wiesz czego tak naprawdę chcesz... [:-(
[Każdy może chcieć, nie każdy może mnie mieć]
Awatar użytkownika
DurgaMata
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 292
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: ¦więtokrzyskie

Post autor: DurgaMata » 13 kwie 2009, o 15:01

Nie lubię, jak ktoś mi robi kanapkę z dużą ilością masła pod szynką.
[url=http://www.sloganizer.net/en/][img]http://www.sloganizer.net/en/style3,DurgaMata.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Post autor: Lampi » 13 kwie 2009, o 15:58

No i stało się..
Obrazek
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 13 kwie 2009, o 18:25

nie cierpię być chora jak na zewnątrz taka ładna pogoda :(
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Post autor: Emocja » 13 kwie 2009, o 20:57

Planeta chyba wyjechała na święta, albo co :cry: i nawet nie pytała o zdanieeeeee :placze:
w każdym razie od 9go żadnego wpisuuuuuu uuuuuu :roll:
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
cytryna75
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 24 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: peryferie warszawy

Post autor: cytryna75 » 13 kwie 2009, o 21:14

Już wiem, że przegralam!!! już wiem, że emocje mojej ukochanej są gdzies daleko poza mną!!! Zostalam sama, smutna, rozchwiana, nienawidze świata, slońca, lasu!!!! Chce mi sie wyć, krzyczeć, kopac!!!! Wszystko mnie boli, nie pamiętam co znaczy usmiech! Nic mnie nie cieszy, nic mi sie nie chce, nie cierpie tego nieba bo moja gwiazdka spadla! Nie czuje mnie, nie mysli tak jak ja, jest gdzies daleko!!!! A ja tu tkwie zakochana po uszy, ciągle czekam i jestem gotowa leciec na kazde skinienie!!! Zazdrość mnie zżera, bol mnie ogarnia!!! Nie umiem i nie chce isć przez życie bez niej!!!!!!!! :cry:
tak trudno się uśmiechać....gdy serce placze....
Awatar użytkownika
DamaPikowa
super forma
super forma
Posty: 1192
Rejestracja: 7 mar 2008, o 01:00

Post autor: DamaPikowa » 13 kwie 2009, o 21:16

Wzbudzasz we mnie instynkty macierzyńskie tą swoją tęsknotą za Planetą, Emocja. :glaszcze: A we mnie ciężko wzbudzić cokolwiek ostatnimi czasy
"W kręgu wiernych i nie-wiernych
Mych przyjaciół znamienitych,
Odszedł rozum od postępu
Czynów durnych-bo przepitych."
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Post autor: Lampi » 13 kwie 2009, o 21:31

Boshe :!: Już mnie oczy bolą od tej sexybenzie czy jakoś tak :roll:
Czy tylko ja ją ciągle widzę na pierwszej stronie??
Obrazek
Awatar użytkownika
Lela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 64
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Lela » 13 kwie 2009, o 22:39

Ilaya pisze:na kacu?! :shock: a ja myślałam, że w takim stanie to najlepiej tylko umieranie wychodzi
wiesz gdy sie obudzisz i wypijesz prawie butelke wody.. pojdziesz sie wykapac zjesz cos wtedy czujesz sie troszke lepiej i zanim pojdziesz znow spac ba! by szybko Ci sie zasnelo i dobrze spalo szybki numerek jest najlepszy :D w moim przypadku tak jest ;) ruch jest najlepszy na kaca ;)
Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie sie, czy dobrze jest czy moze jest, moze jest juz zle...
Awatar użytkownika
DurgaMata
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 292
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: ¦więtokrzyskie

Post autor: DurgaMata » 13 kwie 2009, o 23:08

No i kumpela nie poszła ze mną na piwo, bo się wytłumaczyła tym, że gości mieć będzie... a tu widzę jak jedzie jej facet do niej... :evil:
[url=http://www.sloganizer.net/en/][img]http://www.sloganizer.net/en/style3,DurgaMata.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Ilaya
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 494
Rejestracja: 6 mar 2007, o 00:00

Post autor: Ilaya » 13 kwie 2009, o 23:14

Lela pisze:
Ilaya pisze:na kacu?! :shock: a ja myślałam, że w takim stanie to najlepiej tylko umieranie wychodzi
wiesz gdy sie obudzisz i wypijesz prawie butelke wody.. pojdziesz sie wykapac zjesz cos wtedy czujesz sie troszke lepiej i zanim pojdziesz znow spac ba! by szybko Ci sie zasnelo i dobrze spalo szybki numerek jest najlepszy :D w moim przypadku tak jest ;) ruch jest najlepszy na kaca ;)
Pewnie coś w tym jest, ale ja bym chyba się jednak zrzygała w trakcie :wink:
Awatar użytkownika
Lela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 64
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Lela » 13 kwie 2009, o 23:17

Ilaya pisze:
Lela pisze:
Ilaya pisze:na kacu?! :shock: a ja myślałam, że w takim stanie to najlepiej tylko umieranie wychodzi
wiesz gdy sie obudzisz i wypijesz prawie butelke wody.. pojdziesz sie wykapac zjesz cos wtedy czujesz sie troszke lepiej i zanim pojdziesz znow spac ba! by szybko Ci sie zasnelo i dobrze spalo szybki numerek jest najlepszy :D w moim przypadku tak jest ;) ruch jest najlepszy na kaca ;)
Pewnie coś w tym jest, ale ja bym chyba się jednak zrzygała w trakcie :wink:
hahaha nie no jesli jest ktos w takim stanie ze jest mu niedobrze to nic nie ma.. jak cos hafcik przed :P ajjj
Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie sie, czy dobrze jest czy moze jest, moze jest juz zle...
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Post autor: Emocja » 14 kwie 2009, o 10:22

DamaPikowa pisze:Wzbudzasz we mnie instynkty macierzyńskie tą swoją tęsknotą za Planetą, Emocja. :glaszcze: A we mnie ciężko wzbudzić cokolwiek ostatnimi czasy
łiiii tam, już ja bym coś wzbudziła w Tobie nawet w tym stanie - no chociażby wnerw taki, że byś włosy z głowy rwała. Ja to potrafię! :cool:

A Planety dalej nie maaaaaa uuuuuuuu buuuuuu :cry:
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Post autor: Emocja » 14 kwie 2009, o 10:28

ktora wie co mam zrobic zeby mi klawiatura pisala normalnie_ totalnie poyamienialz sie wsyzstkie ynaki!!!!!!!!!!!!!!!!
jeyu no seme popatrycie! a ja mam robote! co mam y tzm yrobi, kto wie! nie mam tey ynaku zapytania! POMOCY!!!!
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 14 kwie 2009, o 10:30

ctrl+shift :)
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Post autor: Emocja » 14 kwie 2009, o 10:38

dzięki!wielkie dzięki!
Popatrz jak teraz ładnie wychodzi: piszę "Z" i mamy Z jak w mordeczkę strzelił :D potem "y" i znowu -jak na zawołanie- Y! BOSKO! czyli, że mogę już pracować.... :roll:
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 14 kwie 2009, o 11:22

hehe tak źle i tak niedobrze :P ja za to nie wiem jak w outlooku ustawić żeby zawsze dodawało podpis i wszystkie dane ktore chce, żeby nie trzeba bylo zawsze pisać ;/ i nie wiem i szukam i grrrr :P
Awatar użytkownika
Sayu-chan
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 19 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sayu-chan » 14 kwie 2009, o 16:39

Kłótnia, znów. Znów ukazało się, że ta przyjaźń jest, była toksyczna. Wciąż nie potrafię tego zrozumieć.
Dodatkowo jestem chora i czuję się... okropnie.
I nie będzie, cholera, żadnego psychiatry. Walę to.
[size=75][i]Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
Które tęskni, kocha i czeka.[/i][/size]
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 14 kwie 2009, o 16:53

Kelpie pisze:hehe tak źle i tak niedobrze :P ja za to nie wiem jak w outlooku ustawić żeby zawsze dodawało podpis i wszystkie dane ktore chce, żeby nie trzeba bylo zawsze pisać ;/ i nie wiem i szukam i grrrr :P
nie wiem ktora masz wersje, ale:

gorna belka -> Tools -> Options -> zakladka Mail Format -> dolna czesc - Signatures :)

jesli nie masz jeszcze zadnej sygnaturki, to kliknij "Signatures..." i stworz nowa;

jak juz stworzysz sygnaturke, to na zakladce Mail Format ustawiasz ja dla dowolnych wiadomosci (pola "Signature for new messages" i "Signature for replies and forwards");

voila;
http://arsneo.pl
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 14 kwie 2009, o 22:25

AssaAbloy pisze:
Kelpie pisze:hehe tak źle i tak niedobrze :P ja za to nie wiem jak w outlooku ustawić żeby zawsze dodawało podpis i wszystkie dane ktore chce, żeby nie trzeba bylo zawsze pisać ;/ i nie wiem i szukam i grrrr :P
nie wiem ktora masz wersje, ale:

gorna belka -> Tools -> Options -> zakladka Mail Format -> dolna czesc - Signatures :)

jesli nie masz jeszcze zadnej sygnaturki, to kliknij "Signatures..." i stworz nowa;

jak juz stworzysz sygnaturke, to na zakladce Mail Format ustawiasz ja dla dowolnych wiadomosci (pola "Signature for new messages" i "Signature for replies and forwards");

voila;
wersję mam inną, ale kombinejszyn kombinejszyn i wymodziłam ten podpis jakoś :) dziękować za wskazówki :)
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Post autor: Lampi » 15 kwie 2009, o 14:18

A ta znowu na tej ścianie :evil: I do tego się ruszać nie mogę :roll: Nie wspominając,że kobieta mnie zostawiła :cry: Żyć nie umierać :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
dublaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 6 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: warszawa

Post autor: dublaa » 15 kwie 2009, o 19:29

Od paru dni boli mnie ucho, węzły chłonne i gardło, więc wybrałam sie do internisty i słyszę " Gardło ma Pani czyste, damy skierowanie do laryngologa" , ok , idę do laryngologa , a on zaglądając mi do ucha : " w uchu nic Pani nie ma, proszę iść do internisty, gardło jest chore" zgłupieć można normalnie :evil:
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Post autor: Lampi » 15 kwie 2009, o 19:47

dublaa pisze:Od paru dni boli mnie ucho, węzły chłonne i gardło, więc wybrałam sie do internisty i słyszę " Gardło ma Pani czyste, damy skierowanie do laryngologa" , ok , idę do laryngologa , a on zaglądając mi do ucha : " w uchu nic Pani nie ma, proszę iść do internisty, gardło jest chore" zgłupieć można normalnie :evil:
A co Ty taka zdziwiona? Przecież to normalka :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
trauma
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 236
Rejestracja: 10 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: spod kołdry

Post autor: trauma » 17 kwie 2009, o 17:01

a ja się tylko nad jednym zastanawiam; już lać na pandę, na złoty długopis, ale czy naprawdę musiałaś uperfumować kartkę?
Awatar użytkownika
Pani_Procedura
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 3 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pani_Procedura » 18 kwie 2009, o 21:30

Dzisiaj zabito mi moją ukochaną kotkę;-(((, a raczej pędzący samochód,jak na jakiejś drodze szybkiego ruchu. Mieszkam na terenie
domków jednorodzinnych-strefa zabudowana. Kierowca nawet się nie zatrzymał,tylko uciekł. Całe zdarzenie widziała moja Mama.
Uderzenie było tak mocne, że cały samochód sąsiada stojący po drugiej stronie ulicy było we krwi. Co za skur...yn!!!
:stop: Wariatom drogowym!!!
Awatar użytkownika
szczurzyca
super forma
super forma
Posty: 1078
Rejestracja: 16 mar 2006, o 00:00

Post autor: szczurzyca » 18 kwie 2009, o 22:34

Pani_Procedura pisze:Dzisiaj zabito mi moją ukochaną kotkę;-(((, a raczej pędzący samochód,jak na jakiejś drodze szybkiego ruchu. Mieszkam na terenie
domków jednorodzinnych-strefa zabudowana. Kierowca nawet się nie zatrzymał,tylko uciekł. Całe zdarzenie widziała moja Mama.
Uderzenie było tak mocne, że cały samochód sąsiada stojący po drugiej stronie ulicy było we krwi. Co za skur...yn!!!
:stop: Wariatom drogowym!!!
Strasznie Ci współczuję
"Życie nie jest tym, czym sądzimy, że jest. Jest tym, czym jest. Różni nas to, jak sobie z nim radzimy." V. Satir
Insantia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 7 sty 2009, o 01:00

Post autor: Insantia » 18 kwie 2009, o 23:22

właśnie dziś widziałam kotka zdechłego uderzonego butelką :/ nie przepadam za kotami ale nie wiem jak takie coś można zrobić :/ ludzie są chorzy :/
Zablokowany