Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Rozmowy pan dojrzałych
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: misiam » 17 maja 2010, o 09:09

no i wszystko jasne:)
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: marinnaWR » 17 maja 2010, o 09:41

myself pisze:Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości? W internecie? W klubach branżowych?
Z moich obserwacji, nie wiem czy to wynika, że mlodzi mają swoje kluby, a starsi swoje (taak, jasne, znowu robię rozgraniczenie, ale potwierdzam to faktami, że rzadko widzę dojrzale kobiety w klubach, przynajmniej u mnie w mieście), wynika, że wiekszość bywalców klubowych to młode kobiety, dziewczyny (przeważnie w przedziale 20-26 lat) .
A starsze? Gdzie bywają kobiety w wieku 30-40 lat? Siedzą w ogniskach domowych ze swoimi połówkami?
A samotne Kobiety? Szukają miłości w klubach czy przez internet?
Ja chciałabym zauważyć, że starsi w moim mieście nie mają swoich klubów.
My chadzamy do klubów żeby się pobawić pobawić i jeszcze raz pobawić.
Faktyczne, kilka par w zbliżonym zakresie wiekowym ciężko wyciągnąć do klubu, wolą tak jak napisałaś w zaciszu domowego ogniska. I ja to nawet rozumiem, bo miewałyśmy takie momenty.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: zosia24 » 17 maja 2010, o 09:43

myself pisze:
oraya pisze:Duużo tu takich, na przykład ja :D

Nie, chyba nie bedę pisała nic wiecej, bo znowu coś mi sie włączy a postanowiłam przez 2 dni pisac tylko poważnie :mrgreen:
Nie kokietuj bo się w Tobie zakocham :oops:
skoro takie młode dziewczyny są niezaradne życiowo, to pewnie prasować nie potrafisz? :lol:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
myself
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 22:06

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: myself » 17 maja 2010, o 09:51

misiam pisze:no i wszystko jasne:)
mozna sie było tego domyślić już wcześniej, ale co powiedziane to powiedziane :]
myself
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 22:06

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: myself » 17 maja 2010, o 10:01

marinnaWR pisze:
myself pisze:Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości? W internecie? W klubach branżowych?
Z moich obserwacji, nie wiem czy to wynika, że mlodzi mają swoje kluby, a starsi swoje (taak, jasne, znowu robię rozgraniczenie, ale potwierdzam to faktami, że rzadko widzę dojrzale kobiety w klubach, przynajmniej u mnie w mieście), wynika, że wiekszość bywalców klubowych to młode kobiety, dziewczyny (przeważnie w przedziale 20-26 lat) .
A starsze? Gdzie bywają kobiety w wieku 30-40 lat? Siedzą w ogniskach domowych ze swoimi połówkami?
A samotne Kobiety? Szukają miłości w klubach czy przez internet?
Ja chciałabym zauważyć, że starsi w moim mieście nie mają swoich klubów.
My chadzamy do klubów żeby się pobawić pobawić i jeszcze raz pobawić.
Faktyczne, kilka par w zbliżonym zakresie wiekowym ciężko wyciągnąć do klubu, wolą tak jak napisałaś w zaciszu domowego ogniska. I ja to nawet rozumiem, bo miewałyśmy takie momenty.
To jest ten ból, albo jak chodzą do klubów, to z partnerkami albo w ogóle ich nie ma w klubach :roll:
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: Joey » 17 maja 2010, o 12:01

myself pisze: To jest ten ból, albo jak chodzą do klubów, to z partnerkami albo w ogóle ich nie ma w klubach :roll:
Sama sobie odpowiadasz - jak ktoś jest sparowany chodzi do klubu z partnerką, albo wcale nie chodzi, bo jest wiele innych miejsc, gdzie warto iść (jeśli już trzeba gdzieś iść). Natomiast nie pomylę się, jeśli powiem, że kobiety 35+ raczej niespecjalnie garną się do miejsc, w których dominują -25, bo raczej wolą poznawać rówieśnice, a do tego w miejscach, gdzie poza własnymi myślami można usłyszeć interlokutorkę.

W tym kraju kluby/dyskoteki LGBT nie mogą się wyrwać z tego samego schematu - są nastawione na bardzo młodą, niewybredną klientelę, która zniesie wszystko, bo w przeciwnym razie nie ma gdzie iść. Dla tych, co wyrosły z wieku szczenięcego i którym mleko pod nosem obeschło propozycji jest tyle, co kot napłakał.
Awatar użytkownika
lalu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 647
Rejestracja: 7 sie 2009, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: lalu » 17 maja 2010, o 12:32

Gdzie spędzam wolny czas? Jeżeli jest to możliwe to z PePee :) jeżeli nie to:
- w domu z książką (jeżeli jest jakaś nieprzeczytana),
- na kanapie przed telewizorem,
- na siłowni lub basenie,
- na forum (coraz rzadziej, bo zasypiam),
- ze znajomymi w kawiarni, w domu u mnie lub u nich,
- grając w WOW z młodym.
Kolejność poza pierwszym :) dowolna w zależności od możliwości psychofizycznych.
Do klubów nie chodzę, bo chałaśliwa młodzież mnie nie bawi. Jak chce sie wkurzyć to wystarczą mi sąsiedzi walący basami.

Gdzie szukam miłosci? Nie szukała nigdy, nic na siłę. I pewnie dlatego jestem szczęśliwa :mrgreen:
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: smooczyca » 17 maja 2010, o 12:35

lalu pisze: - grając w WOW z młodym.
a co to takiego ??
Awatar użytkownika
lalu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 647
Rejestracja: 7 sie 2009, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: lalu » 17 maja 2010, o 12:37

smooczyca pisze:
lalu pisze: - grając w WOW z młodym.
a co to takiego ??
World of Warcraft - taka gra sieciowa mocno ogłupiająca :D i wciągająca :roll:
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: smooczyca » 17 maja 2010, o 12:39

lalu pisze:
smooczyca pisze:
lalu pisze: - grając w WOW z młodym.
a co to takiego ??
World of Warcraft - taka gra sieciowa mocno ogłupiająca :D i wciągająca :roll:
aaaa to to znamy ... :)
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: fleurdumal » 17 maja 2010, o 16:10

oraya pisze:Nie, nie chodzi tu o Ciebie akurat ani o pastwienia sie nad postami. Mnie po prostu fascynuje założenie, ze miłosci sie "szuka" i w ten sposób ja znajduje.
I nikt mi nie chce tego wyjaśnić
Oraya, witaj w klubie. Dla mnie jest to zagadka, której chyba za swego żywota nie rozwiążę. Z powyższego powodu duża część społeczeństwa ma mnie za wariatkę. "Jak to??? Nie SZUKASZ? ;)
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
PePee
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 608
Rejestracja: 6 paź 2009, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: PePee » 17 maja 2010, o 16:14

oraya pisze:Duużo tu takich, na przykład ja :D

Nie, chyba nie bedę pisała nic wiecej, bo znowu coś mi sie włączy a postanowiłam przez 2 dni pisac tylko poważnie :mrgreen:
Ty ? Niezastąpiona 8)
To napisz proszę tak poważnie, jakbyś miała chwilę wolnego i chciała zaprowadzić koleżanki do swojej ulubionej kawiarni, to ile ta chwila prowadzenia by trwała ? :mrgreen:
Oraya w wolnym czasie chodzi do kawiarni 8)
"Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą." A. Lincoln
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: oraya » 17 maja 2010, o 16:25

PePee pisze:
oraya pisze:Duużo tu takich, na przykład ja :D

Nie, chyba nie bedę pisała nic wiecej, bo znowu coś mi sie włączy a postanowiłam przez 2 dni pisac tylko poważnie :mrgreen:
Ty ? Niezastąpiona 8)
To napisz proszę tak poważnie, jakbyś miała chwilę wolnego i chciała zaprowadzić koleżanki do swojej ulubionej kawiarni, to ile ta chwila prowadzenia by trwała ? :mrgreen:
Oraya w wolnym czasie chodzi do kawiarni 8)
Uuu tos mi kolezanko pojechała :mrgreen:
dwa dni powagi miały byc, a nie bezwzglednej szczerości i odpowiedzi na wszystkie pytania :wink:

Ale uwaga odpowiadam: chwila prowadzenia trwałaby tak długo, aż metodą prób i błędów nie trafiłabym na właściwa ulicę.
I to wcale tak długo nie trwało, zdawało mi sie po prostu, ze od tamtej strony bedzie bliżej :twisted:
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
PePee
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 608
Rejestracja: 6 paź 2009, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: PePee » 17 maja 2010, o 16:29

A ja myślałam, że to chodziło o spędzenie dłuższej chwili z nami :wink:
"Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą." A. Lincoln
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: oraya » 17 maja 2010, o 16:31

Możemy przyjać taka interpretację :lol:
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: babette » 17 maja 2010, o 17:33

myself pisze:Szukanie milosci....można siedzeć w domu i czekać do us#####ej smierci na miłość (może nas odnajdzie), można również o nią zawalczyć, na zasadzie dawania szansy losowi, czyli wychodzimy z domq, usmiechamy się do ludzi, uprzyjemniamy sobie czas wyjsciem do klubu z zalozeniem "chce dzis kogos poznac, bede dla wszystkich mila i usmiechnieta". To takie prawo przyciagania. Albo się uda tym razem, albo innym.
Ja np. wolalabym juz od razu kontakt z zywym czlowiekiem w klubie, niz poznawanie przez neta ;)
To po znalezieniu miłości trzeba o nią walczyć?
A jest jakaś wersja dla pacyfistów?
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: fleurdumal » 17 maja 2010, o 17:50

babette pisze:
myself pisze:Szukanie milosci....można siedzeć w domu i czekać do us#####ej smierci na miłość (może nas odnajdzie), można również o nią zawalczyć, na zasadzie dawania szansy losowi, czyli wychodzimy z domq, usmiechamy się do ludzi, uprzyjemniamy sobie czas wyjsciem do klubu z zalozeniem "chce dzis kogos poznac, bede dla wszystkich mila i usmiechnieta". To takie prawo przyciagania. Albo się uda tym razem, albo innym.
Ja np. wolalabym juz od razu kontakt z zywym czlowiekiem w klubie, niz poznawanie przez neta ;)
To po znalezieniu miłości trzeba o nią walczyć?
A jest jakaś wersja dla pacyfistów?
Jest, pozytywistyczna. Trzeba "pracować nad związkiem". Jak dla mnie obie wersje brzmią dosyć groźnie. ;)
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: oraya » 17 maja 2010, o 19:44

To ja chyba jednak sobie już odpuszczę. Za dużo roboty
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: Ireth » 17 maja 2010, o 19:56

Jako ze sie mieszcze w przedziale zarysowanym przez Myself, odpowiem za siebie. Jakbym miala "szukac milosci", robilabym to na trzy sposoby:

a. na stronie randkowej
b. czytajac forum branzowe (jesli czyjes posty zwrocilyby moja uwage, postaralabym sie zaciesnic znajomosc)
c. chodzac na imprezy branzowe

Bogu dzieki, jak dotad wszystkie milosci mi sie trafialy znienacka i zupelnie nieplanowane, wiec moje rozwazania sa teoretyczne :).
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: fleurdumal » 17 maja 2010, o 20:44

oraya pisze:To ja chyba jednak sobie już odpuszczę. Za dużo roboty
BINGO!!! :D Ja sobie odpuściłam i nie narzekam :)
http://centaurus.org.pl/
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: marinnaWR » 17 maja 2010, o 20:50

Joey pisze: Natomiast nie pomylę się, jeśli powiem, że kobiety 35+ raczej niespecjalnie garną się do miejsc, w których dominują -25, bo raczej wolą poznawać rówieśnice, a do tego w miejscach, gdzie poza własnymi myślami można usłyszeć interlokutorkę.

W tym kraju kluby/dyskoteki LGBT nie mogą się wyrwać z tego samego schematu - są nastawione na bardzo młodą, niewybredną klientelę, która zniesie wszystko, bo w przeciwnym razie nie ma gdzie iść. Dla tych, co wyrosły z wieku szczenięcego i którym mleko pod nosem obeschło propozycji jest tyle, co kot napłakał.
No tak, mimo, że nie ma we Wro knajp branżowych adresowanych do starszej klienteli niż nastolatki, to jednak jesteśmy w nie najgorszej sytuacji. Mamy imprezy kobiece, tłumnie nawiedzane przez dziewczyny, kobiety. Dlatego wrocławianki szukające miłości, oprócz portali randkowych mają więcej możliwosci :)
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: smooczyca » 17 maja 2010, o 21:00

ale ale co zlego jest w ogloszeniach ... ? forma dobra jak kazda inna :)

ja kiedys poznalam w ten sposob bardzo wazna przez pewien czas dla mnie osobe ... a na dodatek byla piekna i inteligentna .. :cool:
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: Joey » 17 maja 2010, o 21:50

marinnaWR pisze:No tak, mimo, że nie ma we Wro knajp branżowych adresowanych do starszej klienteli niż nastolatki, to jednak jesteśmy w nie najgorszej sytuacji. Mamy imprezy kobiece, tłumnie nawiedzane przez dziewczyny, kobiety. Dlatego wrocławianki szukające miłości, oprócz portali randkowych mają więcej możliwosci :)
No niby w Wawie też są imprezy kobiece, ale albo dla dzieci, na których nudzę się jak mops po 10 minutach, a po godzinie mam ochotę zmiatać do ciszy i spokoju domowego siedliska, albo są to np. imprezy klimatycznie a la urodziny KK, a wtedy staruchy zbiegają się tłumnie, żeby zetrzeć kurz ze starych znajomości, wykonać apdejt i poplotkować. Na takie imprezki to ja biegam bez żony (bo ona nie lubi, a ja tak), ale czy to znaczy, że gdy idę sama to jestem wolna i dyspozycyjna? :scratch:
myself
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 22:06

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: myself » 17 maja 2010, o 21:53

Joey pisze:
marinnaWR pisze:No tak, mimo, że nie ma we Wro knajp branżowych adresowanych do starszej klienteli niż nastolatki, to jednak jesteśmy w nie najgorszej sytuacji. Mamy imprezy kobiece, tłumnie nawiedzane przez dziewczyny, kobiety. Dlatego wrocławianki szukające miłości, oprócz portali randkowych mają więcej możliwosci :)
No niby w Wawie też są imprezy kobiece, ale albo dla dzieci, na których nudzę się jak mops po 10 minutach, a po godzinie mam ochotę zmiatać do ciszy i spokoju domowego siedliska, albo są to np. imprezy klimatycznie a la urodziny KK, a wtedy staruchy zbiegają się tłumnie, żeby zetrzeć kurz ze starych znajomości, wykonać apdejt i poplotkować. Na takie imprezki to ja biegam bez żony (bo ona nie lubi, a ja tak), ale czy to znaczy, że gdy idę sama to jestem wolna i dyspozycyjna? :scratch:
Do zdrady jeden krok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
violka67
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 755
Rejestracja: 23 sty 2010, o 05:18

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: violka67 » 18 maja 2010, o 02:16

fleurdumal pisze:
babette pisze:
To po znalezieniu miłości trzeba o nią walczyć?
A jest jakaś wersja dla pacyfistów?
Jest, pozytywistyczna. Trzeba "pracować nad związkiem". Jak dla mnie obie wersje brzmią dosyć groźnie. ;)
Mysle, ze opcja dla idealistow :wink: ... Nic nie trzeba, samo sie dzieje :) .
"Kobieto, jezeli nie mozesz byc gwiazda na niebie, badz przynajmniej lampa naftowa w domu!"
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: fleurdumal » 18 maja 2010, o 08:10

Przeraża mnie ten podział na "dzieci", które są nierozwinięte, nudne i nie można na "ich" imprezie wobec tego wytrzymać dłużej, niż dziesięć minut, oraz "staruchy", które na imprezy nie chodzą, bo pełno tam dzieci, które...OK, OK, szanuję te poglądy bo każdy ma prawo do swoich, ale jak dla mnie brzmi to przeraźliwie. Nie chciałabym tak!!!
Mieszkając we Wrocławiu namiętnie chodziłam do H2O, tu w Warszawie bywam w Rasko i nie wiem za bardzo o co chodzi z tymi "dziećmi w klubach". Idę potańczyć, napić się piwa, zmienić otoczenie - być może są tacy, którzy uważają, że "w moim wieku" powinien mi wystarczyć teatr, galerie, kawiarnie i koncerty symfoniczne, ale pozwalam sobie się nie zgodzić, bo ten wiek kiedyś naprawdę nadejdzie, więc póki co korzystam. I czuję się w owych klubach bardzo dobrze. Nie chodzę nikogo wyrywać i w ogóle nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek dążyła do tego rodzaju znajomości. One się wydarzały same z siebie, i dla mnie osobiście jest to jedyna możliwa do zaakceptowania sytuacja. Na pewno jestem w zdecydowanej mniejszości ze swoim nastawieniem (z zasady, nie krzywd, bólu i traum) na NIE do związków rodzaju wszelakiego. Ale przeraza mnie wszechobecne, obłędne ciśnienie na związek i to teraz, zaraz, już i oczywiście - po grób. To ciśnienie naprawdę odstrasza. Swego czasu sparafrazowałam więc znane dobrze słowa: "szukajcie, a nie znajdziecie, nie proście, a będzie wam dane". Inna rzecz, że potwierdziło się na mojej skórze i niedługo później tkwiłam w związku, znów, z perspektywy czasu patrząc, nie wiadomo po co.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: smooczyca » 18 maja 2010, o 10:25

wiesz fleur ale cos w tym jest ..... niestety ....

akurat cale szczescie Rasko pod ten stereotyp nie podlega - ostatnio z duza przyjemnoscia patrzylysmy na wyborach Miss Drag Queen ile to fajnych "staruch" jeszcze porusza sie po swiecie :)

pozostale miejsca niestety podlegaja tym podzialom - czy tego chce czy tez nie (a wierz mi, ze nie chce) - przyklad - pare miesiecy temu wybralysmy sie do Diskrit (jakkolwiek by sie to nie pisalo), na impreze tylko dla kobiet ...

Po 22.00 zobaczylam horde kilku pijanych panienienek przewalajacych sie po parkiecie z takim rozmachem, ze zakladajac nawet, ze mialabym ochote po tanczy to i tak nie mialam gdzie ....
pozalewane blaty ... zasyfiale kible ... lepiacy sie parkiet ....

przesiedzialam na krzesle barowym godzine, wymieniajac spojrzenia z inna parka w podobnym wieku, spojrzenia pt. "co ja k.. tutaj robie ... ?" i zawinelysmy sie do domu, na kanape i przed tv :)

zeby nie bylo, ze narzekam tylko, na innym forum zglosilam organizatorce - niejakiej "jedynej" swoje zastrzezenia, na co dowiedzialam sie (w skrocie), ze nie ma przymusu chodzic i jak sie komus nie podoba to nie musi ...

i jest to faktem ... ZAWSZE glosuje nogami .... wiec wiecej nie poszlam na impreze organizowana przez nia, mimo, ze szumnie w swoich ogloszenia reklamowala, ze kazdy cos tam dla siebie znajdzie ...

podsumowujac - chodzimy do Rasko :) Lubie Pawla, bardzo duzo robi, uwazam, ze jest managerem-wlasicielem z prawdziwego zdarzeania tzn. wie, ze zeby stworzyc miejsce nie wystarczy postawic bar i alkohol;

to tyle ....
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: smooczyca » 18 maja 2010, o 10:27

violka67 pisze:
fleurdumal pisze:
babette pisze:
To po znalezieniu miłości trzeba o nią walczyć?
A jest jakaś wersja dla pacyfistów?
Jest, pozytywistyczna. Trzeba "pracować nad związkiem". Jak dla mnie obie wersje brzmią dosyć groźnie. ;)
Mysle, ze opcja dla idealistow :wink: ... Nic nie trzeba, samo sie dzieje :) .
samo to sie nic nie dzieje ... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: Joey » 18 maja 2010, o 10:33

myself pisze:
Joey pisze:
marinnaWR pisze:No tak, mimo, że nie ma we Wro knajp branżowych adresowanych do starszej klienteli niż nastolatki, to jednak jesteśmy w nie najgorszej sytuacji. Mamy imprezy kobiece, tłumnie nawiedzane przez dziewczyny, kobiety. Dlatego wrocławianki szukające miłości, oprócz portali randkowych mają więcej możliwosci :)
No niby w Wawie też są imprezy kobiece, ale albo dla dzieci, na których nudzę się jak mops po 10 minutach, a po godzinie mam ochotę zmiatać do ciszy i spokoju domowego siedliska, albo są to np. imprezy klimatycznie a la urodziny KK, a wtedy staruchy zbiegają się tłumnie, żeby zetrzeć kurz ze starych znajomości, wykonać apdejt i poplotkować. Na takie imprezki to ja biegam bez żony (bo ona nie lubi, a ja tak), ale czy to znaczy, że gdy idę sama to jestem wolna i dyspozycyjna? :scratch:
Do zdrady jeden krok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Zdradzić moją Grażkę? Niewykonalne :slonko:
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Gdzie spędzacie wolny czas? Gdzie szukacie miłości?

Post autor: Joey » 18 maja 2010, o 10:49

smooczyca pisze:wiesz fleur ale cos w tym jest ..... niestety ....[ciach ciach ciach]

to tyle ....
Graba smooczyco, właśnie o to mi chodzi (a nie o dyskryminację młodych kobiet, które potrafią się mądrze i ciekawie bawić). Oczywiście, gdy miałam lat 20 z małym haczykiem też bawiłam się jak dzisiejsza młodzież - i uważałam, że nic innego mi nie potrzeba oprócz darmowego wjazdu, rytmicznej sieczki z głośników, parkietu do tańczenia i taniego piwka plus panienek chętnych (bynajmniej nie do rozmów). Tylko, że z tego się wyrasta... Potrzeby rosną, rośnie zapotrzebowanie na jakość...

Do Rasko mam lekki uraz - może źle trafiłam, ale mój pierwszy i ostatni raz tam, to ścisk do granic możliwości, a poza tym od kiedy rzuciłam małych białych morderców ponad 8 lat temu, to naprawdę męczę się w środowisku o kolokwialnej nazwie "siekiera".
I z wiekiem coraz mniej toleruję skandaliczne warunki kiblowe. Jeśli właściciela knajpy nie stać na to, żeby pracownik regularnie sprawdzał stan (dokładał papier, ręczniki papierowe, ew. przetarł podłogę, przepchał kibel), to niech już lepiej wystawi przed knajpą toi toia. W lokalu, który głównie/w dużej mierze żyje z wyszynku napojów (a te nawet jeśli nie moczopędne, to jednak w końcu gonią do WC) toaleta jest tak samo ważna jak bar. I powinno się o jej wygląd, stan i zaopatrzenie dbać tak samo gorliwie.
ODPOWIEDZ