czy tam byłyście ?

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

czy tam byłyście ?

Post autor: Lwica1 » 13 cze 2005, o 19:50

:) swoje pytanie kieruję do Pań pod i po 40-stce, czy uczestniczyłyście kobiety w Dniach Równości? Jakie są Wasze spostrzeżenia, refleksje ? :)
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 14 cze 2005, o 10:57

Witaj Lwico, sprawozdania z marszu są w dziale "debata", tam foremki dzieliły się swymi wrażeniami :D :D :D
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 14 cze 2005, o 12:27

Lhamo pisze:Witaj Lwico, sprawozdania z marszu są w dziale "debata", tam foremki dzieliły się swymi wrażeniami :D :D :D
I w Naszych Sprawach. Zapraszamy do zapoznania sie z opiniami :)
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 14 cze 2005, o 17:34

:D mądralki :-P nie wyczułyście mnie :wink: nie chodzi o refleksje związane z samą paradą , jej organizacją i przebiegiem (aż tak ślepa nie jestem, znam nasze forum,umiem czytać i pisać :-P ).
:roll: Prosiłam i proszę o refleksje kobiet (wskazany przedział wiekowy, ale nie tylko) uczestniczących po raz 1 lub 2 w tego rodzaju wydarzeniu, co czuły, jak siebie odbierały na tle takiej ilości młodzieży, ślicznej, odważnej młodzieży uczestniczącej w Paradzie. Zapytuję również czy uczestniczyły w imprezach towarzyszących, które mają jak dla mnie również niebagatelne znaczenie np. Międzynarodowej konferencji "Różni, ale równi. Geje i lesbijki w Polsce i Unii Euroopejskiej", czy oglądały filmy, czy były na wernisażu fotografii, na spotkaniu z autorkami książki "Coming Out", konferencji pt. "Onne spojrzenie". Proszę o podzielenie się wrażeniami... ufffffff No teraz może jest to czytelniejsze :wink:
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
mgdln
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 250
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: włocławek

Post autor: mgdln » 15 cze 2005, o 10:36

co do chol...!
nie ma tu kobiet w kwiecie wieku?!
wolalabym ich opinie poczytac, bo sa bardziej obiektywne i nie tak emocjonalne jak u dwudziestek.
kobiety, nie bylo was tam, czy co?!
"Życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz na co trafisz..."
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 30 cze 2005, o 22:58

:? Jak widać, uczestniczki tych atrakcji, tamtych dni, nie zaglądają tutaj, oj szkoda :( Imprez towarzyszących było dużo, a mnie nie udało się dotrzeć do wszystkich :( Cóż może następnym razem :)
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
paris
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 46
Rejestracja: 13 cze 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ontario / Warszawa

Re: czy tam byłyście ?

Post autor: paris » 20 paź 2009, o 01:39

Lwica1 pisze::) swoje pytanie kieruję do Pań pod i po 40-stce, czy uczestniczyłyście kobiety w Dniach Równości? Jakie są Wasze spostrzeżenia, refleksje ? :)
Czy chodzimy na Dni/Parady Równości i podobne imprezy? Może niektóre z nas lepiej zapytać, dlaczego nie chodzimy.

Może dlatego, bo nie mamy czasu i przewartościowałyśmy priorytety. Poza tym w naszych szafach nie organizują takich imprez.
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Post autor: implant » 20 paź 2009, o 09:20

Tu jest konkretne pytanie o Dni Równości, więc nie spodziewajcie się tłumu udzielających odpowiedzi
ODPOWIEDZ