Zmiana kodu - 4 z przodu :)

Rozmowy pan dojrzałych
annabelle69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:19

Re: Zmiana kodu - 4 z przodu :)

Post autor: annabelle69 » 4 kwie 2013, o 15:49

no to się ceni, ucz ją jak najlepiej ... ale dopóki forma fotograf jest poprawna zarówno dla mężczyzny i dla kobiety to ja jej będę używać :)
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Zmiana kodu - 4 z przodu :)

Post autor: triko777 » 2 cze 2013, o 08:33

No i po sprawie :D

Żadnej imprezy nie było, zrobiłam tylko ciasto bo tego mi najbliżsi przyjaciele nie odpuścili i zdałam się na swoją kobietę. Ona wie co lubię i poszłyśmy do malutkiej francuskiej knajpki i rozmawiałyśmy, rozmawiałyśmy :D

Muszę przyznać, że kilka dni przed czułam się dziwnie, nigdy właściwie żadne urodziny mnie nie ruszały a tu nagle...
Poczułam przemijanie. Jakby trochę się przybliżyły drzwi na tamtą stronę. Drzwi z których sobie nawet nie zdawałam sprawy, że istnieją. Wiedziałam o nich, ale to co innego. Może zabrzmi to dziwnie ale poczułam własną śmiertelność i już wiem, że mnie to nie ominie. Jest mi smutno ale wcale nie źle. Bardzo to poruszające, ciekawe i nowe. No i to takie refleksyjne były te urodziny.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
ann1973
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 29 maja 2013, o 16:18
Lokalizacja: Radom

Re: Zmiana kodu - 4 z przodu :)

Post autor: ann1973 » 2 cze 2013, o 22:08

U mnie 4 wyskoczyła na początek tydzień temu, urodziny spędziłam sama i muszę się zgodzić z jednym....moje również były bardzo refleksyjne:-) pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Zmiana kodu - 4 z przodu :)

Post autor: czarodziej-z-oz » 2 cze 2013, o 22:37

annabelle69 pisze:no to się ceni, ucz ją jak najlepiej ... ale dopóki forma fotograf jest poprawna zarówno dla mężczyzny i dla kobiety to ja jej będę używać :)
i ja też :cool:

a przy najblizszej okazji sprawdze czy jej cos miedzy nogami nie wyroslo i na dodatek nie dynda :sing:
Awatar użytkownika
nerys
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 8 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zmiana kodu - 4 z przodu :)

Post autor: nerys » 19 cze 2013, o 23:40

Hej dziewczyny, parę dni temu stuknęło mi 37... Nie czwórka z przodu, ale też bliżej 4 niż 3.
No i tak przy okazji chciałam spytać - spotykacie się panie krakowskie gdzieś? Od czasu do czasu chociaż? Chciałabym bardzo Was poznać, przejść się gdzieś, piwa jakiego wspólnie napić, poskakać...
A może, cudem jakimś, któraś Star Trek'a lubi? Albo sci-fi choć? :)
Miłej nocy!
M.
ODPOWIEDZ