Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Gaga78
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 31 maja 2015, o 13:57

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: Gaga78 » 15 cze 2015, o 11:30

Cieszę się jak nie wiem co, że jesteście zadowolone :D
Oczywiście żałuję, że nie udało mi się dojechać. Może następnym razem odwiedzę Was choć na chwilę....
motylem5555
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 189
Rejestracja: 6 cze 2014, o 22:41

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: motylem5555 » 15 cze 2015, o 20:17

Klaudiasbl pisze:no i spotaknie się udało, było super :-) dziękujemy bardzo organizatorce :-) te które nie dotarły niech żałują 8)
już nie możemy doczekać się nastepnego zjazdu :-) pozdrawiamy
Cieszę się,że udało Wam się spotkać:) :clap: :clap:
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 21 cze 2015, o 13:22

Klaudiasbl pisze:no i spotaknie się udało, było super :-) dziękujemy bardzo organizatorce :-) te które nie dotarły niech żałują 8)
już nie możemy doczekać się nastepnego zjazdu :-) pozdrawiamy
<3

skoro tak to nie pozostaje mi nic innego jak oficjalnie podziękować niezwykłym Kobietom, które zasiliły grono imprezowiczek. w istocie spotkanie należało do udanych, szczegółów nie zdradzę ;-) ale było śmieszno, zabawnie, intrygująco a czasami nawet z niespodziankami. Dziewczyny istoty wspaniałe o nietuzinkowych osobowościach kolorowe i nie tylko wewnętrznie (te które były wiedzą o co mi chodzi ;-). Jako, że się podobało powoli zaczynam knuć kolejne spotkanie. Tym razem będzie jeszcze bardziej dopracowane i będzie miało w sobie pewien bonus którego także nie zdradzę bo jest to niespodzianka dla Pań. Myślę, że najlepiej ustawić termin spotkania na sierpień. to na początek. reszta w toku.

pozdrawiam ciepło

i dziękuję Wam Dziołchy :-)
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: bonarre » 21 cze 2015, o 23:09

karolcia1974 pisze:
Klaudiasbl pisze:no i spotaknie się udało, było super :-) dziękujemy bardzo organizatorce :-) te które nie dotarły niech żałują 8)
już nie możemy doczekać się nastepnego zjazdu :-) pozdrawiamy
<3

skoro tak to nie pozostaje mi nic innego jak oficjalnie podziękować niezwykłym Kobietom, które zasiliły grono imprezowiczek. w istocie spotkanie należało do udanych, szczegółów nie zdradzę ;-) ale było śmieszno, zabawnie, intrygująco a czasami nawet z niespodziankami. Dziewczyny istoty wspaniałe o nietuzinkowych osobowościach kolorowe i nie tylko wewnętrznie (te które były wiedzą o co mi chodzi ;-). Jako, że się podobało powoli zaczynam knuć kolejne spotkanie. Tym razem będzie jeszcze bardziej dopracowane i będzie miało w sobie pewien bonus którego także nie zdradzę bo jest to niespodzianka dla Pań. Myślę, że najlepiej ustawić termin spotkania na sierpień. to na początek. reszta w toku.

pozdrawiam ciepło

i dziękuję Wam Dziołchy :-)
To my Tobie Karolcia BARDZO dziękujemy.. i do następnego :))
gwiazdy
Posty: 8
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 02:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: gwiazdy » 24 cze 2015, o 22:05

Witam Piekne Kobiety ze Zlotu i nie tylko.... :D Takze wtrace swoje "trzy centy" :-P ... i z calego serca chcialabym podziekowac za super wspanialy wypad "za miasto" w celach integracyjno-zapoznawczych... :D Dla mnie byl pierwszy tego rodzaju "wypad" i jestem szczesliwa poznajac tak roznorodne charaktery,osobowosci,zachowania....Wspaniale grono niepowtarzalnych Kobiet,ktore zachwycaly swoimi zachowaniami,luzem,byciem soba...bez zadnych udawanych pozorow... Bylo wspaniale,super,zajefajnie.... DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNY ... <3 Do nastepnego razu...mam nadzieje,ze "za chwile" sie zobaczymy.. :slonko: ...aaaa i to Jezioro jakie piekne bylo... :lol: ... p.s. nastepnym razem naczynia ja pomyje rowniez,ale bardzo dokladnie....hihi... Wasza "kolorowa" ... Buziaki dla kazdej z Was razem i osobno :cool:
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: bonarre » 25 cze 2015, o 23:33

gwiazdy pisze:Witam Piekne Kobiety ze Zlotu i nie tylko.... :D Takze wtrace swoje "trzy centy" :-P ... i z calego serca chcialabym podziekowac za super wspanialy wypad "za miasto" w celach integracyjno-zapoznawczych... :D Dla mnie byl pierwszy tego rodzaju "wypad" i jestem szczesliwa poznajac tak roznorodne charaktery,osobowosci,zachowania....Wspaniale grono niepowtarzalnych Kobiet,ktore zachwycaly swoimi zachowaniami,luzem,byciem soba...bez zadnych udawanych pozorow... Bylo wspaniale,super,zajefajnie.... DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNY ... <3 Do nastepnego razu...mam nadzieje,ze "za chwile" sie zobaczymy.. :slonko: ...aaaa i to Jezioro jakie piekne bylo... :lol: ... p.s. nastepnym razem naczynia ja pomyje rowniez,ale bardzo dokladnie....hihi... Wasza "kolorowa" ... Buziaki dla kazdej z Was razem i osobno :cool:

Do zobaczenia Kolorowa:)
Dziękujemy!
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 29 cze 2015, o 10:56

Witam serdecznie :-)

Mam już następną propozycję. Tym razem data została niejako ustalona choć oczywiście chyba można wprowadzić drobne poprawki. Tym razem miesiąc sierpień 21-23.08. Zapraszam :-).


pozdrawiam
Karolina

o reszcie nie wspominam bo coś niecoś jest powyżej. a będzie się działo oj będzie ;-). petarda :-D.
Klaudiasbl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lip 2012, o 21:35

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: Klaudiasbl » 30 cze 2015, o 13:49

my oczywiście postaramy się przybyć :-) termin znamy a miejsce jest już coś ustalone? oczywiście w jeziorze tak jak ostatnio wszystkie Panie imprezy zaliczą kąpiel haha
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ImaSumak » 30 cze 2015, o 14:20

Mozna wiedziec ktore lotnisko jest w okolicy?
Lubię kiedy kobieta...
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: bonarre » 30 cze 2015, o 19:38

karolcia1974 pisze:Witam serdecznie :-)

Mam już następną propozycję. Tym razem data została niejako ustalona choć oczywiście chyba można wprowadzić drobne poprawki. Tym razem miesiąc sierpień 21-23.08. Zapraszam :-).


pozdrawiam
Karolina

o reszcie nie wspominam bo coś niecoś jest powyżej. a będzie się działo oj będzie ;-). petarda :-D.

łał wow :)
ale się rozszalałyście:)

oczywiście będziemy:)
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 1 lip 2015, o 09:56

brawooooo dziewczyny :) :) następny poproszę bliżej środka .... jestem pod wrażeniem ... OGROMNYM.
szkoda, że nie dotarłam :(
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 1 lip 2015, o 10:46

ImaSumak pisze:Mozna wiedziec ktore lotnisko jest w okolicy?
:-) na razie muszę ogarnąć "grono" choć już tym razem zdecydowanie będzie dla wszystkich "po równo". Niestety czy też może właśnie stety jesteśmy "rozrzucone" po całej Polsce. I tym razem dziewczyna ze Stargardu Szczecińskiego głosiła gotowość do uczestnictwa i teraz mając na względzie Rzeszów, Katowice, Dobrcz, Gdańsk i Stargard Szczeciński nie licząc Berlina ;-) noooo to środek wychodzi mi w łodzi :-) tak pi razy oko. no ale czekamy dalej .......

pozdrawiam
.............. i naprawdę zachęcam bo mamy niespodziankę za pazuchą :-D będzie śmieszno oj nawet rzekłabym bardziej niż na poprzednim zlocie. niech dziewczyny same ocenią ;-) i napiszą jak było w sensie śmieszności ;-).
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ImaSumak » 1 lip 2015, o 11:27

Ja mam na tyle daleko, ze wlasciwie czesc Polski jest mi obojetna. Wazne tylko, bym mogla sie dostac z ktoregos lotniska na miejsce w miare szybko i bezbolesnie, ale nic na sile. Jesli bylby z tym duzy problem, to nie bede sprawiac klopotu.
Tak na marginesie w moim przypadku trzebaby bylo liczyc sztuki dwie.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 1 lip 2015, o 12:33

ImaSumak pisze:Ja mam na tyle daleko, ze wlasciwie czesc Polski jest mi obojetna. Wazne tylko, bym mogla sie dostac z ktoregos lotniska na miejsce w miare szybko i bezbolesnie, ale nic na sile. Jesli bylby z tym duzy problem, to nie bede sprawiac klopotu.
Tak na marginesie w moim przypadku trzebaby bylo liczyc sztuki dwie.

postaram się tak zachachmęcić abyście bez przeszkód do nas dołączyły ;-)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ImaSumak » 1 lip 2015, o 13:34

Dziekuje bardzo :) Nie wiele umiem, ale w zamian moge sie odwdzieczyc bedac na spotkaniu Twoim osobistym, patagonskim grajkiem. Bede chodzic za Toba i spiewac :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: babette_h » 1 lip 2015, o 21:01

Poznań, mimo remontu i skrócenia pasa, to nie jest złe rozwiązanie, chociaż do Łodzi dalej niż z Warszawy.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 1 lip 2015, o 21:12

ImaSumak pisze:
karolcia1974 pisze:
ImaSumak pisze:Dziekuje bardzo :) Nie wiele umiem, ale w zamian moge sie odwdzieczyc bedac na spotkaniu Twoim osobistym, patagonskim grajkiem. Bede chodzic za Toba i spiewac :)
hahahahaha oki trzymam Cię za słowo :-D
Ja bym się najpierw na Twoim miejscu zapytała, czy umiem śpiewać :>
Hmm.... No tak ale Ty też założyłas że ja mam dobry słuch ;-). Co do drugiego linku był to rozkład jazdy pociągów. Wpisz sitkol to stronka www gdzie masz dostępne wszystkie połączenia z danego miejsca Kolej autobusy itp . :-D.
Klaudiasbl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lip 2012, o 21:35

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: Klaudiasbl » 2 lip 2015, o 08:21

do Ima - przylećcie do Katowicach to Was zgarniemy, my już wziełyśmy piatek 21 sierpnia urlopy więc jesteśmy dyspozycyjne :-) i już cieszymy się na kolejne spotkanie :-)
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 2 lip 2015, o 11:38

Kurcze ja też mam piątek wolny :-D i zastanawiam się czy może nie przyjechać już w czwartek :-D
Klaudiasbl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lip 2012, o 21:35

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: Klaudiasbl » 2 lip 2015, o 13:12

ośrodek wygląda bardzo fajnie, tylko nie wiem czy juz tam dzwoniłaś, bo mają napisane na stronie , że w miesiącach lipiec - sierpień , rezerwacje tylko na minimum 6 noclegów, ( chyba , że namiot). a okolica fajna i może udałoby się zwiedzić okoliczne atrakcje czyli termy uniejów i zoo safarii :-) no i dla odważnych koło za motorówką, może jakaś szalona osobą skorzysta ( jestem za) :-)
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: justsomebody10 » 2 lip 2015, o 17:53

Widzę, że za organizację spotkań wzięły się bardzo energiczne osoby i spotkania dochodzą do skutku. Chapeau bas 8)
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 3 lip 2015, o 12:49

Klaudiasbl pisze:ośrodek wygląda bardzo fajnie, tylko nie wiem czy juz tam dzwoniłaś, bo mają napisane na stronie , że w miesiącach lipiec - sierpień , rezerwacje tylko na minimum 6 noclegów, ( chyba , że namiot). a okolica fajna i może udałoby się zwiedzić okoliczne atrakcje czyli termy uniejów i zoo safarii :-) no i dla odważnych koło za motorówką, może jakaś szalona osobą skorzysta ( jestem za) :-)
:-) do tego dorzucam mój ponton na 6 osób można będzie się wybrać popływać po jeziorku wiosłując :-D . co do reszty to informuje, owszem dzwoniłam a jakże by ;-) i co następuje mamy gwarancję wolnych miejsc jeszcze przez dwa tygodnie. przez te dwa tygodnie musimy zadeklarować się kto kiedy (20? - 21-23) zechciałby uczestniczyć w naszym szalonym niesamowicie interesującym ;-) (ze względu na wyjątkowe istoty ;-) ) spotkaniu pełnym niespodzianek i dobrej zabawy :-D . jeśli już padną deklarację należy wówczas zarezerwować miejsca a po otrzymaniu potwierdzenia w ciągu 5-6 dni uiścić uwaga!!!!30% kwoty od całości pobytu!!!!. jako, że na tym ośrodku istnieją dość dziwne (bynajmniej z mojej perspektywy) praktyki polegające na tym, iż jeśli ja będę rezerwować sama wszystkie domki zostaną one objęte dodatkową 200zł kaucją za pojedynczy domek (tak się dzieje przy rezerwacjach grupowych). dlatego też tu i teraz zapraszam miłe Panie do zapoznania się ze szczegółami ośrodka oraz z podjęciem decyzji czy dzielimy się domkami (my z miłą chęcią :-) ) np. ze względu na mniejsze koszty czy jednak chciałybyśmy cały domek dla siebie i wybrać jego standard. po burzliwych wyborach i deklaracjach podejdziemy do dalszej procedury i zaczniemy rezerwację poszczególnych domków w konfiguracjach które zostaną wyłonione podczas dyskusji. więc do dzieła czekam na |Wasze propozycje :-).

aha co do wątpliwości Klaudio ;-) Pani przez telefon przyjęła moje pytania o trzydniowy pobyt bez żadnych (oprócz 200zł) problemów czy warunków.

pozdrawiam ciepło w ten słoneczny dzień i czekam na wieści

przypominam mamy dwa tygodnie na określenie się co i jak (kwesta wyboru domków i konfiguracji :-) )

czli dead line przypada nam na 19.07.2015
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ImaSumak » 3 lip 2015, o 20:02

justsomebody10 pisze:Widzę, że za organizację spotkań wzięły się bardzo energiczne osoby i spotkania dochodzą do skutku. Chapeau bas 8)
Może też się wybierzesz? Trochę pesymizmu nie zaszkodzi :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ImaSumak » 3 lip 2015, o 20:14

Klaudiasbl pisze:do Ima - przylećcie do Katowicach to Was zgarniemy, my już wziełyśmy piatek 21 sierpnia urlopy więc jesteśmy dyspozycyjne :-) i już cieszymy się na kolejne spotkanie :-)
Bardzo dziękuję za propozycję. :) Nie chcę sama podejmować decyzji co do miejsca przylotu, a ktosiu, który jest naszym kaowcem, wraca w poniedziałek, więc jak przedyskutuję sprawę, dam znać :)
Czwartek jest bardzo kuszący.

Karolcia: faktycznie założyłam, ze słuch masz dobry :) Będę śpiewać jak obiecałam (choć słów nie znam), tylko weźcie jakąś gitarrę :)
Lubię kiedy kobieta...
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: justsomebody10 » 3 lip 2015, o 21:19

ImaSumak pisze:
justsomebody10 pisze:Widzę, że za organizację spotkań wzięły się bardzo energiczne osoby i spotkania dochodzą do skutku. Chapeau bas 8)
Może też się wybierzesz? Trochę pesymizmu nie zaszkodzi :)
Nie mogę :( Ale zdziwiłabyś się, bo w realu wcale aż tak nie marudzę :D Chyba że dorwę się po alkoholu, a po nim wpadam w melancholię i spleenuję :twisted:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ImaSumak » 3 lip 2015, o 21:41

justsomebody10 pisze:
ImaSumak pisze:
justsomebody10 pisze:Widzę, że za organizację spotkań wzięły się bardzo energiczne osoby i spotkania dochodzą do skutku. Chapeau bas 8)
Może też się wybierzesz? Trochę pesymizmu nie zaszkodzi :)
Nie mogę :( Ale zdziwiłabyś się, bo w realu wcale aż tak nie marudzę :D Chyba że dorwę się po alkoholu, a po nim wpadam w melancholię i spleenuję :twisted:
Nikt nie powiedział/napisał, ze trzeba tam pić alkohol.
Jako pesymistce, jeśli będziesz chciała, ja, urodzona optymiska mogę odrobinę pomóc w rozwiązaniu problemów z dotarciem na miejsce spotkania. Daj tylko sobie szansę. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: Interlokutorka » 3 lip 2015, o 21:47

ImaSumak pisze:tylko weźcie jakąś gitarrę :)
A umiałabyś ją obsłużyć?
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ImaSumak » 4 lip 2015, o 10:27

Interlokutorka pisze:
ImaSumak pisze:tylko weźcie jakąś gitarrę :)
A umiałabyś ją obsłużyć?
Kiedys czytalam instrukcje obslugi, wiec sadze ze tak :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 4 lip 2015, o 18:17

Oczywiście czekamy do wtorku :-)
marusia102
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 3 lis 2013, o 10:08

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: marusia102 » 5 lip 2015, o 16:50

Witam,
ja również deklaruję chęć uczestnictwa, bo mam nadzieje nabyć znowu zakwasy ze śmiechu jak w czerwcu :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ