Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 20 sty 2015, o 22:12

no no w jaju jeszcze nie byłam... i jak tam w środku ? czułaś się jak kurczaczek ? :) widzę, że dużo muszę nadrobić zaległości... :) ... ale jedno jest pewne- to naprawdę sprawia frajdę, tak czasem dać się ponieść ... tylko czemu ludzie dziwnie patrzą na człowieka :) ... przestaliśmy się umieć bawić i czerpać z tego radość.
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 12:57

beta488 pisze:no no w jaju jeszcze nie byłam... i jak tam w środku ? czułaś się jak kurczaczek ? :) widzę, że dużo muszę nadrobić zaległości... :) ... ale jedno jest pewne- to naprawdę sprawia frajdę, tak czasem dać się ponieść ... tylko czemu ludzie dziwnie patrzą na człowieka :) ... przestaliśmy się umieć bawić i czerpać z tego radość.
Czemu dziwnie patrzą na tego kto ma poczucie humoru i nie traktuje siebie aż tak serio?
No cóż,przypuszczam że dlatego,iż pewne zachowania przypisuje się określonemu wiekowi-np.zachowania takie jak Twoje czy moje"nie wypadają"w wieku trzydziestu kilku lat bo są odczytywana jako infantylne i nie licujące z wiekiem metrykalnym.
A w jaju dinozaura raczej trudno czuć się jak kurczaczek-no chyba że taki nieco wyrośnięty :D
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 21 sty 2015, o 14:01

my tu gadau gadu :wink: a ja nie wiem gdzie w końcu ten sabat i za ile miotłę mam zatankować i czy robić jej przegląd techniczny czy nie :-D. a co do wieku i ewentualnych "wypada czy nie wypada" w zasadzie w naszym słowniku słowo "wypada" wypadło. zresztą co tu dużo pisać chyba nigdy nie kierowałam się tym i tak zostało po dziś dzień. ostatnio zorganizowałam z moją Panią zlot czarownic w leśniczówce. były konkursy i różne dyscypliny sportowe i nie tylko ;-) i w zasadzie wiek 90% Pań - 40 lat. zawstydziłyśmy 23 latkę jak można z jajem się bawić. po dziś dzień wspominamy.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: zosia24 » 21 sty 2015, o 14:42

karolcia1974 pisze:my tu gadau gadu a ja nie wiem gdzie w końcu ten sabat i za ile miotłę mam zatankować i czy robić jej przegląd techniczny czy nie .
może listę zróbcie?

Teraz może niech dopisują się osoby, które zgłaszają się na zlot?
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 14:51

Jestem za,reszta w osobie mojej Pani plus Gucia psa też.
W naszym przypadku jest jedno"ale"-nie mogę podać żadnej konkretnej propozycji ponieważ od lutego mam urwanie głowy związane z paroma nieplanowanymi zajęciami-np.zostałam poproszona o zajęcie się organizacją administracyjną i techniczną placówki typu care home(to brytyjski odpowiednik naszego prywatnego domu spokojnej starości)niedaleko Wrocławia więc nie bardzo mogę cokolwiek powiedzieć i zadeklarować się na jakiś termin.
Niemniej jestem jak najbardziej za :)
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 21 sty 2015, o 17:48

ja chętnie ale tak jak ulotna chwila40 teraz mam przechlapane z czasem. Lato ? ciepła wiosna ?
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 18:21

beta488 pisze:ja chętnie ale tak jak ulotna chwila40 teraz mam przechlapane z czasem. Lato ? ciepła wiosna ?
Jeśli mogę zaproponować jakiś termin to u mnie najodpowiedniejszy byłby maj-początek czerwca ponieważ do tego czasu powinnam być w miarę wolna i powinnam mieć już sprecyzowane plany na lato.
Może uda mi się do tego czasu uporać się z moim niewydarzonym eko i paroma innymi sprawami i będę mogła Was zaprosić w Rudawy.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 21 sty 2015, o 18:38

ulotna_chwila40 pisze:
beta488 pisze:ja chętnie ale tak jak ulotna chwila40 teraz mam przechlapane z czasem. Lato ? ciepła wiosna ?
Jeśli mogę zaproponować jakiś termin to u mnie najodpowiedniejszy byłby maj-początek czerwca ponieważ do tego czasu powinnam być w miarę wolna i powinnam mieć już sprecyzowane plany na lato.
Może uda mi się do tego czasu uporać się z moim niewydarzonym eko i paroma innymi sprawami i będę mogła Was zaprosić w Rudawy.
... byle po 25-ym :)( każdego miesiąca ) do tej magicznej daty ja nie żyję tylko chodzę jak zombi :) maj- czerwiec jest dobrym czasem, potem każdy ma jakieś plany i trudno się zgrać :)
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 21 sty 2015, o 18:40

witki uzupełnić trzeba w miotle :)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: babette_h » 21 sty 2015, o 19:43

beta488 pisze:
... byle po 25-ym :)( każdego miesiąca ) do tej magicznej daty ja nie żyję tylko chodzę jak zombi :)
A wyjazd sponsoruje literka V?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: babette_h » 21 sty 2015, o 19:46

ulotna_chwila40 pisze:Może uda mi się do tego czasu uporać się z moim niewydarzonym eko i paroma innymi sprawami i będę mogła Was zaprosić w Rudawy.
To zanim otworzysz, bo nie będzie wypadało wtedy wypytywać o konkurencję - możesz polecić w okolicy jakieś miejsce na weekend? Nie z pierwszej strony gugla, nie pałac za pięć stów, ale żeby było czysto i wygodnie?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 19:55

beta488 pisze:
ulotna_chwila40 pisze:
beta488 pisze:ja chętnie ale tak jak ulotna chwila40 teraz mam przechlapane z czasem. Lato ? ciepła wiosna ?
Jeśli mogę zaproponować jakiś termin to u mnie najodpowiedniejszy byłby maj-początek czerwca ponieważ do tego czasu powinnam być w miarę wolna i powinnam mieć już sprecyzowane plany na lato.
Może uda mi się do tego czasu uporać się z moim niewydarzonym eko i paroma innymi sprawami i będę mogła Was zaprosić w Rudawy.
... byle po 25-ym :)( każdego miesiąca ) do tej magicznej daty ja nie żyję tylko chodzę jak zombi :) maj- czerwiec jest dobrym czasem, potem każdy ma jakieś plany i trudno się zgrać :)
Mnie też pasuje raczej końcówka miesiąca na wszelkie spotkania i wypady chociaż mam możliwość samodzielnego kształtowania swoich zajęć i czasu więc zawsze coś tam wygospodaruję :)
W razie czego mam alternatywę dla swojego eko ale zobaczymy czy będzie taka potrzeba.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 20:02

babette_h pisze:
ulotna_chwila40 pisze:Może uda mi się do tego czasu uporać się z moim niewydarzonym eko i paroma innymi sprawami i będę mogła Was zaprosić w Rudawy.
To zanim otworzysz, bo nie będzie wypadało wtedy wypytywać o konkurencję - możesz polecić w okolicy jakieś miejsce na weekend? Nie z pierwszej strony gugla, nie pałac za pięć stów, ale żeby było czysto i wygodnie?
Oczywiście,że mogę polecić.
We wsi Mniszków znajduje się nowo otwarty pensjonat pn.Przystajnia Mniszków.
To coś nowego więc nie powiem wiele ale zajrzyj na stronę internetową gminy Janowice Wielkie i zobacz jaka jest baza noclegowa.
Ona ulega zmianie i np.agroturystyka Piaskowy Koń jest raz zamknięta,raz otwarta,wiem także że ma nowego właściciela a starą stronę internetową.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: babette_h » 21 sty 2015, o 20:17

ulotna_chwila40 pisze: Oczywiście,że mogę polecić.
We wsi Mniszków znajduje się nowo otwarty pensjonat pn.Przystajnia Mniszków.
To coś nowego więc nie powiem wiele ale zajrzyj na stronę internetową gminy Janowice Wielkie i zobacz jaka jest baza noclegowa.
Ona ulega zmianie i np.agroturystyka Piaskowy Koń jest raz zamknięta,raz otwarta,wiem także że ma nowego właściciela a starą stronę internetową.
Stronę już oglądałam i najbardziej podoba mi się Pure Poland, o Przystajni czytałam, dzięki za info o Piaskowym. ;)
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 20:36

babette_h pisze:
ulotna_chwila40 pisze: Oczywiście,że mogę polecić.
We wsi Mniszków znajduje się nowo otwarty pensjonat pn.Przystajnia Mniszków.
To coś nowego więc nie powiem wiele ale zajrzyj na stronę internetową gminy Janowice Wielkie i zobacz jaka jest baza noclegowa.
Ona ulega zmianie i np.agroturystyka Piaskowy Koń jest raz zamknięta,raz otwarta,wiem także że ma nowego właściciela a starą stronę internetową.
Stronę już oglądałam i najbardziej podoba mi się Pure Poland, o Przystajni czytałam, dzięki za info o Piaskowym. ;)
Nie ma za co :)
Z tego co wiem to kilka lat temu była tam jakaś awantura i agro było częściowo spalone ale jak to wygląda teraz to nie wiem bo ostatnio byłam w tamtych stronach trzy lata temu.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 21 sty 2015, o 21:32

Z tego co wiem to kilka lat temu była tam jakaś awantura i agro było częściowo spalone ale jak to wygląda teraz to nie wiem bo ostatnio byłam w tamtych stronach trzy lata temu.[/quote]

... to niezła była ta awantura .
termin mniej więcej jest :slonko:
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 21:45

beta488 pisze:Z tego co wiem to kilka lat temu była tam jakaś awantura i agro było częściowo spalone ale jak to wygląda teraz to nie wiem bo ostatnio byłam w tamtych stronach trzy lata temu.
... to niezła była ta awantura .
termin mniej więcej jest :slonko:[/quote]
To jest bardzo dobre miejsce na wszelkie nielegalne sprawy-z dala od głównych szlaków turystycznych,budynek zasłonięty przez stolarnię,wjazd na ogrodzone podwórze...
Idealne miejsce na różne przekręty.
Słyszałam o awanturze ale o co poszło nie interesowałam się.
Termin mniej więcej jest,powinnam się zmieścić i przynajmniej zapoznać się ze stanem faktycznym eko.
Z tego zaś co wiem to zacząć muszę od zarejestrowania działalności i podpisania umów z pracownikami,czyli od podstaw.
Ten ośrodek jest na razie prywatną posesją z przeznaczeniem na usługi turystyczne.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 21 sty 2015, o 22:10

ulotna_chwila40 pisze:
beta488 pisze:Z tego co wiem to kilka lat temu była tam jakaś awantura i agro było częściowo spalone ale jak to wygląda teraz to nie wiem bo ostatnio byłam w tamtych stronach trzy lata temu.
... to niezła była ta awantura .
termin mniej więcej jest :slonko:
To jest bardzo dobre miejsce na wszelkie nielegalne sprawy-z dala od głównych szlaków turystycznych,budynek zasłonięty przez stolarnię,wjazd na ogrodzone podwórze...
Idealne miejsce na różne przekręty.
Słyszałam o awanturze ale o co poszło nie interesowałam się.
Termin mniej więcej jest,powinnam się zmieścić i przynajmniej zapoznać się ze stanem faktycznym eko.
Z tego zaś co wiem to zacząć muszę od zarejestrowania działalności i podpisania umów z pracownikami,czyli od podstaw.
Ten ośrodek jest na razie prywatną posesją z przeznaczeniem na usługi turystyczne.[/quote]

... bierzesz to na siebie ? nie, jak piszesz organizujesz ... hm...sp.z o.o. czy jednoosobowa działalność ? To z robotki się nie wygrzebiesz... zaaaaanim przejdziesz wszystkie zezwolenia , pozwolenia i kochany SANEPID :) Fundacje lepiej wychodzą :) a obrót jest. :wink:
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 21 sty 2015, o 22:15

beta488 pisze:
ulotna_chwila40 pisze:
beta488 pisze:Z tego co wiem to kilka lat temu była tam jakaś awantura i agro było częściowo spalone ale jak to wygląda teraz to nie wiem bo ostatnio byłam w tamtych stronach trzy lata temu.
... to niezła była ta awantura .
termin mniej więcej jest :slonko:
To jest bardzo dobre miejsce na wszelkie nielegalne sprawy-z dala od głównych szlaków turystycznych,budynek zasłonięty przez stolarnię,wjazd na ogrodzone podwórze...
Idealne miejsce na różne przekręty.
Słyszałam o awanturze ale o co poszło nie interesowałam się.
Termin mniej więcej jest,powinnam się zmieścić i przynajmniej zapoznać się ze stanem faktycznym eko.
Z tego zaś co wiem to zacząć muszę od zarejestrowania działalności i podpisania umów z pracownikami,czyli od podstaw.
Ten ośrodek jest na razie prywatną posesją z przeznaczeniem na usługi turystyczne.
... bierzesz to na siebie ? nie, jak piszesz organizujesz ... hm...sp.z o.o. czy jednoosobowa działalność ? To z robotki się nie wygrzebiesz... zaaaaanim przejdziesz wszystkie zezwolenia , pozwolenia i kochany SANEPID :) Fundacje lepiej wychodzą :) a obrót jest. :wink:[/quote]
Ja już to mam-wszelkie pozwolenia,odbiór SANEPID-u,licencję na napoje niskoalkoholowe również.
Dostałam to niejako w pakiecie wraz z posesją.
A tak,biorę czyli organizuję to od podstaw.
W założeniu będzie to spółka z o.o. ale muszę ustalić wszystkie szczegóły z osobą która będzie moją wspólniczką i kierownikiem w jednej osobie.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 21 sty 2015, o 23:23

To juz pierwsze koty za płoty. :-) A jak logistyka i analiza finansowa , bo to jednak spora inwestycja. Macie juz rozeznanie w chętnych . No dobra koniec pytań :-). Jeżeli mogę cos do radzić to dobrze spisz umowę spółki. Odważna kobietka :-)
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 22 sty 2015, o 08:14

to może ja do konkretów przejdę :-). rozumiem, że nieco nam się termin określił maj-czerwiec dla nas w sumie póki co jak znalazł choć to dość odległy czas jednak myślę, że na weekend nie powinno być większych problemów. gdzie to wyjedzie "w praniu". mam kilka pytań "technicznych":
1. czy uwzględniamy osoby spoza forum (nie piszę tu o partnerkach)?
2. czy uwzględniamy pobyt weekendowy czy jednak dłuższy? (my może się okazać że jednak weekendowy ewentualnie czwartek wieczór-niedziela rano, południe itp. w zależności od odległości)
3. czy miejsce ma istotne znaczenie (określić jego rodzaj - zacisze, dużo okolicznych atrakcji do zwiedzania itp.)?

Zatem zapraszam do wyrażania opinii :-D i ewentualnych propozycji

ZLOT CZAROWNIC 2015 :cool: proszę potwierdzić swą obecność i podać ilość osób:
1. ja i moja partnerka obie lat 40 :wink: (my bez naszych pupili bo ich za dużo :-)), miejsce schodzi na plan drugi jeśli chodzi o rodzaj natomiast znaczenie ma odległość (kujawsko-pomorskie) :mrgreen:
Klaudiasbl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lip 2012, o 21:35

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: Klaudiasbl » 22 sty 2015, o 08:26

my się piszemy :-)
termin maj, czerwiec jak najbardziej odpowiada, czas pobytu jesli o nas chodzi to wolałybyśmy np od czwartku do niedzieli, bo będziemy jechały z Katowic więc na weekend to troche zadaleko. Termin tak jak jednej z koleżanek po 20stym :-)
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: beta488 » 22 sty 2015, o 09:42

zgłaszam kandydaturę :) Z Katowic to pikuś , z Lublina :) tylko ja będę potrzebowała gdzieś dwóch dni na drogę :slonko:
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 22 sty 2015, o 09:54

czyli powoli coś się krystalizuje:

TERMIN: MAJ-CZERWIEC 2015
OPTYMALNY CZAS POBYTU:CZWARTEK-NIEDZIELA
MIEJSCE:..................................
ŚRODEK TRANSPORTU:TURBO MIOTŁA

ktoś jeszcze chętny :sing: ?
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 22 sty 2015, o 09:56

więc tak mamy : Katowice, Lublin, Bydgoszcz....... póki co :D
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 22 sty 2015, o 10:09

beta488 pisze:To juz pierwsze koty za płoty. :-) A jak logistyka i analiza finansowa , bo to jednak spora inwestycja. Macie juz rozeznanie w chętnych . No dobra koniec pytań :-). Jeżeli mogę cos do radzić to dobrze spisz umowę spółki. Odważna kobietka :-)
Logistyka zabezpieczona,transport również.
Jest kierowca i zaopatrzeniowiec w jednej osobie.
Jest również nawiązana współpraca z przewodnikiem sudeckim,który w razie czego może służyć pomocą.
Są zabezpieczone finanse na wypadek braku klientów choć akurat to nie grozi.
Już teraz mam stałych gości-dawnych mieszkańców tych ziem,tj.starszych Niemców wracających na te ziemie by zobaczyć swoje dawne strony.
Poprzedni właściciel udostępniał także swój teren dla grupy skałkowców z Poznania.
Chętnych nie brak i nie wygląda na to,by coś się zmieniło.
A umowę spółki będzie spisywał notariusz a nie ja.
Ponieważ jest to spółka podlegająca pod kodeks spółek handlowych więc musi zostać zgłoszona do KRS jako podmiot prawa handlowego a nie cywilnego(ten nie podlega wpisowi sądowemu tylko zgłoszeniu do ewidencji działalności gospodarczej w urzędzie miasta lub gminy).
Prawnika do prowadzenia spraw prawnych również mam,księgowość mogę prowadzić sama(mam uprawnienia zawodowe)ale wolę dać ją księgowej(też mam).
Tak to wygląda na dziś.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 22 sty 2015, o 10:12

beta488 pisze:zgłaszam kandydaturę :) Z Katowic to pikuś , z Lublina :) tylko ja będę potrzebowała gdzieś dwóch dni na drogę :slonko:
To przepraszam za pytanie-na czym będziesz jechała?
Na miotle pamiętającej bitwę pod Grunwaldem? :wink:
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 22 sty 2015, o 10:14

karolcia1974 pisze:więc tak mamy : Katowice, Lublin, Bydgoszcz....... póki co :D
Do listy dopisz również Świdnicę(tam mieszkam wraz z moją Panią,nota bene pochodzącą z okolic Jeleniej Góry i Rudaw).
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
karolcia1974
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 220
Rejestracja: 22 lut 2013, o 13:43

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: karolcia1974 » 22 sty 2015, o 10:41

ulotna_chwila40 pisze:
karolcia1974 pisze:więc tak mamy : Katowice, Lublin, Bydgoszcz....... póki co :D
Do listy dopisz również Świdnicę(tam mieszkam wraz z moją Panią,nota bene pochodzącą z okolic Jeleniej Góry i Rudaw).
:sing: więc reasumując mamy Świdnicę, Katowice, Bydgoszcz, oraz daaaaleki Lublin :cool: .

czy któraś jeszcze reflektuje na sabacik czarownic ?
Załączniki
czarownica.jpg
czarownica.jpg (18.58 KiB) Przejrzano 2955 razy
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Spotkanie przy winie - kobiet jak wino.

Post autor: ulotna_chwila40 » 22 sty 2015, o 11:32

karolcia1974 pisze:to może ja do konkretów przejdę :-). rozumiem, że nieco nam się termin określił maj-czerwiec dla nas w sumie póki co jak znalazł choć to dość odległy czas jednak myślę, że na weekend nie powinno być większych problemów. gdzie to wyjedzie "w praniu". mam kilka pytań "technicznych":
1. czy uwzględniamy osoby spoza forum (nie piszę tu o partnerkach)?
2. czy uwzględniamy pobyt weekendowy czy jednak dłuższy? (my może się okazać że jednak weekendowy ewentualnie czwartek wieczór-niedziela rano, południe itp. w zależności od odległości)
3. czy miejsce ma istotne znaczenie (określić jego rodzaj - zacisze, dużo okolicznych atrakcji do zwiedzania itp.)?

Zatem zapraszam do wyrażania opinii :-D i ewentualnych propozycji

ZLOT CZAROWNIC 2015 :cool: proszę potwierdzić swą obecność i podać ilość osób:
1. ja i moja partnerka obie lat 40 :wink: (my bez naszych pupili bo ich za dużo :-)), miejsce schodzi na plan drugi jeśli chodzi o rodzaj natomiast znaczenie ma odległość (kujawsko-pomorskie) :mrgreen:
Termin był propozycją z mojej strony ponieważ do czerwca jestem mniej lub bardziej zajęta o czym wspomniałam gdzieś wyżej.
A odpowiadając na Twoje pytania to z mojej strony wygląda to tak:
1.obie z moją Panią mieścimy się w przedziale wiekowym-moja osoba ma równe cztery dychy zaś osoba mojej partnerki jest o siedem lat starsza ode mnie.
2.nie zabieram głosu w kwestii osób spoza grona zainteresowanych ponieważ w tym przedmiocie powinna się wypowiedzieć-że tak to ujmę-"rada czarownic"w osobach wszystkich zainteresowanych :)
3.jako że mieszkamy i jesteśmy rodowitymi Dolnoślązaczkami z własnymi miotłami to i nie widzimy przeszkód w zorganizowaniu zlotu poza Dolnym Śląskiem choć przyznam,że ten region znamy najlepiej i w razie czego możemy zainteresowanym pokazać jego piękno.
4.To tyle w tej kwestii :)
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
ODPOWIEDZ