Tanie perfumy vs drogie

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
m-reszko

Tanie perfumy vs drogie

Post autor: m-reszko » 19 wrz 2018, o 09:58

Jakie zapachy Wy wybieracie? Kupujecie stacjonarnie czy online? Zawsze boję się zamawiania zapachów przez strony internetowe, jednak ceny kuszą :wink: Jeśli coś polecacie, to z chęcią poczytam :podbite oczko:
Awatar użytkownika
liza_kowa
początkująca foremka
początkująca foremka

Re: Tanie perfumy vs drogie

Post autor: liza_kowa » 19 wrz 2018, o 10:55

ja kupuję stacjonarnie, w sklepach :)
The world was moving she was right there with it and she was
The world was moving she was floating above it and she was
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: anabel65 » 28 wrz 2018, o 10:44

Ja kupuję bardzo często na iperfumy, zawsze wszystko było ok :) Ewentualnie przez stronę internetową Empik.
swiatlnu

Post autor: swiatlnu » 28 wrz 2018, o 13:14

ja kupuję w drogeriach, chociaż w tych tanich rosman itd jakoś zapachy krócej się utrzymują ale może tylko na mnie
Awatar użytkownika
arisa93

Post autor: arisa93 » 28 wrz 2018, o 14:58

Nie kupuję przez internet - lubię poczuć najpierw zapach, jak się łączy z zapachem mojej skóry itp. :)
A kupuję przeważnie droższe perfumy - niby cenowo wydaje się więcej, ale często takie perfumy starczają na o wiele dłużej i także dłużej utrzymuje się ich zapach. Więc finalnie są bardziej opłacalne.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka

Post autor: Sad_Rabbit » 27 paź 2018, o 00:48

Z perfumami to jest tak, ze niby podoba mi sie ich wiele, ale jak juz jakies “ubiore” to wcale nie ma tak duzo perfum, ktorych zapach wibruje przy samej skorze jednoczesnie stapiajac sie z nia w taki sposob jak lubie. Mam wrazenie, ze duzo zapachow “odstaje” i najczesciej sa to bardzo znane perfumy. Czasami lubie mieszac perfumy, zeby zapach nie byl zbyt oczywisty. Te ktore kupuje pod wplywem chwil(albo promocji) oddaje najczesciej pozniej mamie. Niestety mam tez drogi gust i perfumy, ktore mi sie podobaja najbardziej sa w jakichs kosmicznych cenach. Od dluzszego czasu jestem wierna Black Cashmere Donny Karan (ale tylko na wieczor) nie sa bardzo latwo dostepne, wiec przynajmniej nie pachne jak wszyscy :wink:
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka

Post autor: kokona » 30 paź 2018, o 13:39

Ja tez tylko stacjonarnie w perfumeriach. Czasem ide po moj flagowy zapach, a wychodze z dodatkowa buteleczka czegos co mnie urzeklo :) to samo, tyczy sie, gdy kupuje perfumy dla zony. Wiem co lubi I to jej kupuje jednak czasem wpadnie mi cos "w nos" I wychodze z dwom flakonikami. Nie jestem przekonana do perfumerii online
She's not the chapter. She's all the story
Awatar użytkownika
Hanni-Bunny
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: Hanni-Bunny » 28 lut 2019, o 14:57

Tylko stacjonarnie, bo już za dużo razy naciełam się na podróbki na stronach, które uważane są za sprawdzone. Podziękuję za takie rzeczy. Ja rozumiem, że zmieniają się perfumy, ale zupełnie inny zapach? Rozumiem gdyby projekcja była słabsza, albo czas utrzymywania się skrócił...
Można? MOŻNA!
Nadiin

Post autor: Nadiin » 8 kwie 2019, o 08:45

Zależy czy w sklepach czy nie. Zazwyczaj sklep stacjonarny, ale jak nie jestem pewna zapachu a chciałabym po poróbować to staram się kupować od zaufanych osób, które mają w butelce/odlewki do 10 ml
Wenus_8005
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Wenus_8005 » 4 mar 2020, o 00:45

Nadiin pisze:
8 kwie 2019, o 08:45
Zależy czy w sklepach czy nie. Zazwyczaj sklep stacjonarny, ale jak nie jestem pewna zapachu a chciałabym po poróbować to staram się kupować od zaufanych osób, które mają w butelce/odlewki do 10 ml
A ja za So Fever czy Essenze Sensuale 🥰 od Oriflame oddam każdą Chanelkę 😃
ODPOWIEDZ