Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Rozmowy pan dojrzałych
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: kaczykuper » 6 mar 2020, o 18:35

kaczykuper pisze:
6 mar 2020, o 17:04
Zaufacodnowa pisze: [
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
Tak, masz racje Zaufacodnowa. Patrze na Twoje posty. Bo troche sie o Ciebie martwie. Nie rozumiem Cię bo nie jestem z branży. Związki Kobiet to dla mnie abstrakcja. Jestem od zawsze w jednym i tylko jednym zdrowo toksycznym związku ktory naprawiam jak umiem. Z mężczyzną. To co czuje w strone Kobiet jest tylko w mojej głowie, nigdy nie będę tego realizowac fizycznie, próbuje to tylko w sobie zaakceptowac, bo choc bardzo bym chciała temu zaprzeczyć jest cholernie silne i coraz mniej mam ochoty udawac wielbląda. Ale nie czuje sie tu jak u siebie. Nie jestem swoja. Wale sie po łbie i blokuje sobie dostęp. Ale wraca się przecież tak łatwo. Masz racje jesli chodzi o loginy. Awfulme->awfulme1967->Oldshewolf ->kaczykyper. Nie żebym sie jakoś chciała za tymi loginami ukrywac. Szanuje Was. Siebie niestety jeszcze sie nie nauczyłam. Ale pracuje nad tym. I moge Wam wszystkim tutaj tylko podziękowac. Bo choc tak się czuje nikt z Was nie potraktował mnie tu jak powalonej starej baby. Ty wbrew pozorom też nie.
sorki. źle sie pisze z komorki grubymi paluchami. Jka kto ciekawy prostuje awfulme67->awfulme1967->OldSheWolf->kaczykupe już nie będę sie blokować Ale
może w końcu będę konsekwentna i przestane zawracać Wamgłowe. Pozdro Kobietki
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma

Post autor: ImaSumak » 6 mar 2020, o 21:26

kaczykuper pisze:
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
Tak, masz racje Zaufacodnowa. Patrze na Twoje posty. Bo troche sie o Ciebie martwie. Nie rozumiem Cię bo nie jestem z branży. Związki Kobiet to dla mnie abstrakcja. Jestem od zawsze w jednym i tylko jednym zdrowo toksycznym związku ktory naprawiam jak umiem. Z mężczyzną. To co czuje w strone Kobiet jest tylko w mojej głowie, nigdy nie będę tego realizowac fizycznie, próbuje to tylko w sobie zaakceptowac, bo choc bardzo bym chciała temu zaprzeczyć jest cholernie silne i coraz mniej mam ochoty udawac wielbląda. Ale nie czuje sie tu jak u siebie. Nie jestem swoja. Wale sie po łbie i blokuje sobie dostęp. Ale wraca się przecież tak łatwo. Masz racje jesli chodzi o loginy. Awfulme->awfulme1967->Oldshewolf ->kaczykyper.
:zdziwiona:
Takie coś to zwykłe oszustwo.
:ysz:
Ty się lepiej o nikogo tutaj nie martw tylko zastanów nad sobą.
Lubię kiedy kobieta...
BadMe
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: BadMe » 6 mar 2020, o 21:42

ImaSumak pisze:
6 mar 2020, o 21:26
kaczykuper pisze:
Tak, masz racje Zaufacodnowa. Patrze na Twoje posty. Bo troche sie o Ciebie martwie. Nie rozumiem Cię bo nie jestem z branży. Związki Kobiet to dla mnie abstrakcja. Jestem od zawsze w jednym i tylko jednym zdrowo toksycznym związku ktory naprawiam jak umiem. Z mężczyzną. To co czuje w strone Kobiet jest tylko w mojej głowie, nigdy nie będę tego realizowac fizycznie, próbuje to tylko w sobie zaakceptowac, bo choc bardzo bym chciała temu zaprzeczyć jest cholernie silne i coraz mniej mam ochoty udawac wielbląda. Ale nie czuje sie tu jak u siebie. Nie jestem swoja. Wale sie po łbie i blokuje sobie dostęp. Ale wraca się przecież tak łatwo. Masz racje jesli chodzi o loginy. Awfulme->awfulme1967->Oldshewolf ->kaczykyper.
:zdziwiona:
Takie coś to zwykłe oszustwo.
:ysz:
Ty się lepiej o nikogo tutaj nie martw tylko zastanów nad sobą.
Tak, masz racje i już to zrobiłam. Tym razem dam rade.Nic tu po mnie. Wiem.
BadMe
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: BadMe » 6 mar 2020, o 21:50

A tak serio. Czy tylko mi sie wydaje ze tu co druga osoba ma co najmniej trzy loginy? I że rozmawia sama ze sobą żeby udowodnic swoje racje? Mam wrazenie że to tu nagminne. Ale co ja tam wiem
dobranocka14
super forma
super forma

Post autor: dobranocka14 » 6 mar 2020, o 21:58

BadMe pisze:
6 mar 2020, o 21:50
A tak serio. Czy tylko mi sie wydaje ze tu co druga osoba ma co najmniej trzy loginy? I że rozmawia sama ze sobą żeby udowodnic swoje racje? Mam wrazenie że to tu nagminne. Ale co ja tam wiem
Piąty nick ...
Po co to robisz?
"Można dogadać się z osobami myślącymi inaczej, ale nie kosztem pryncypiów"
dobranocka14
super forma
super forma

Post autor: dobranocka14 » 6 mar 2020, o 22:17

dobranocka14 pisze:
6 mar 2020, o 21:58
BadMe pisze:
6 mar 2020, o 21:50
Piąty nick ...
Po co to robisz?
Jeszcze był przecież @24g
Faktycznie, kilka osób o 5 nickach i okaże się, że połowa wątków prowadzona jest przez te same osoby. :?
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma

Post autor: gimmeeverything » 6 mar 2020, o 22:24

dramaty, spowiedzi, pożegnania, samokrytyka - aż żal się odrywać :(

ale w klubach przed pełnią jest jeszcze weselej :twisted:

:D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: kaczykuper » 6 mar 2020, o 22:52

No tak macie racje, to nie do przyjęcia. Podałam Wam wszystkie swoje nicki, ujawnIłam sie z własnej woli, żeby nie kręcić i Was przeprosic więc choc macie racje ze po mnie jeździcie nie dopisujcie mi kolejnych. Bo kolejnych juz nie bedzie Pale mosty i zabieram sobie mozliwosc powrotu. Tym razem nie technicznie a emocjonalnie. Po czyms takim juz nie wolno mi tu pisac po prostu. Nie odważe sie. I o to właśnie chodzi.
dobranocka14
super forma
super forma

Post autor: dobranocka14 » 6 mar 2020, o 22:58

Daj już spokój z tymi pożegnaniami i tłumaczeniami.
ODPOWIEDZ