Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Rozmowy pan dojrzałych
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: mgdlna » 10 sty 2022, o 22:05

@dalidaa to Twoje jojczenie na pandemię to zwyczajna wymówka. Można się spotykać z ludźmi, wyjeżdżać i imprezować. Życie praktycznie toczy się jak kiedyś. To nie pandemia jest winna Twojej izolacji, ale Ty sama.

I to, że na pierwszy rzut oka sprawiasz wrażenie osoby, która skanuje ludzi i zabija wzrokiem, to nie żadna zaleta. Ale najlepiej być nieprzyjaznym w pierwszym kontakcie, lub sprawiać takie wrażenie i się tłumaczyć, tym że się ma wymagania i takim się jest. Możesz być taka, nic mi do tego. Tyle, że to wszystko co się dzieje w Twoim życiu to nie wina otoczenia czy warunków, ale Twoja.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: AnnaArendt » 10 sty 2022, o 22:16

mgdlna pisze:
10 sty 2022, o 22:05
Tyle, że to wszystko co się dzieje w Twoim życiu to nie wina otoczenia czy warunków, ale Twoja.
Ostatnio zaproponowałam rodzinie zamianę słowa "wina" na "piwa".

Mam serdecznie dosyć "winienia" z jakiegokolwiek powodu.

Jak się ma powiedzieć "to moja piwa" zamiast nawykowego "moja wina" to włączasz myślenie a często i śmiech...

Bo wiesz daa to nie piwa otoczenia czy warunków...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 10 sty 2022, o 22:30

...moja bardzo wielka wina.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: AnnaArendt » 10 sty 2022, o 22:32

Wiosennagwiazda pisze:
10 sty 2022, o 22:30
...moja bardzo wielka wina.
Piwa!
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: dalidaa » 10 sty 2022, o 22:42

Jestem w szoku jak wiele można wyciągnąć i oceniać innych na podstawie kilku zdań.
Nie zauważam jojczenia, przedstawiam swój punkt widzenia, pod postem z którym się de facto zgadzam, bo obserwuję podobne rzeczy. Z moich obserwacji nie tyczących nikogo personalnie i jakichś szczątkowych odniesień do własnych doświadczeń zaczęły się personalne doczepki i oceny. Pogratulować.

Co do mojego wzroku. Stwierdziłam fakt. Nigdzie nie mówiłam czy to dobrze, czy to źle,czy to whatever.
Taka genetyka. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie mają dokładnie taki sam wzrok.
Może dla łatwiejszego przyswajania przez zahukanych idiotów dookoła, którym się ciągle wydaje, że ich lustrujemy (tak jakby byli conajmniej godni uwagi) powinnyśmy sobie te oczy wyłupić? Z przyjemnością przedstawię tę ideę moim ciotkom, matce, siostrze, kuzynkom i ciotecznym babciom.
Będą zachwycone.

Wszystkim tym, które chcą mnie obwiniać lub oceniać. Spójrzcie na siebie, serio.
Bo to jak odbieracie moje wypowiedzi to nie kwestia intencji a odbioru.

W świecie ludzi którzy próbują się każdemu przypodobać takie jednostki jak ja widać nadal ludzi dziwią. Bo jak można być samowystarczalnym i mieć gdzieś jakie sprawiasz wrażenie. Na dodatek mieć sprecyzowane wymagania i się nie naginać poświęcając w imię idei. No cóż. Da się. Serdecznie polecam.
AnnaArendt pisze:
10 sty 2022, o 22:16
mgdlna pisze:
10 sty 2022, o 22:05
Tyle, że to wszystko co się dzieje w Twoim życiu to nie wina otoczenia czy warunków, ale Twoja.
Ostatnio zaproponowałam rodzinie zamianę słowa "wina" na "piwa".

Mam serdecznie dosyć "winienia" z jakiegokolwiek powodu.

Jak się ma powiedzieć "to moja piwa" zamiast nawykowego "moja wina" to włączasz myślenie a często i śmiech...

Bo wiesz daa to nie piwa otoczenia czy warunków...
Ale czego oczekujesz od ludzi, których głównym zadaniem na forum jest wyzywanie innych od trolli :)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ImaSumak » 10 sty 2022, o 23:05

jvsta pisze:
10 sty 2022, o 14:20
Aerial pisze: I też ostatnio spotykam ludzi głównie uprawiając sport...
od roku mówię sobie, że zacznę biegać. Powoli mnie przekonujecie :lol:
Tylko co, mam tak niby to wpadać na inne biegające, czy udawać skręconą kostkę i wołać pomocy ... :lol:
To tak pół żartem, pół serio. Natomiast biegać faktycznie warto zacząć.
Bieganie jest super! Tylko trzeba słuchać mądrych ludzi i nie zrobić sobie krzywdy.
Ja zaczełam biegać właśnie w czasie pandemii i najbardziej lubiłam wczesnym rankiem. Biegałam sama i w towarzystwie. Tu wielu ludzi biega, więc z czasem się poznawalismy biegnac ulicami miasteczka, czasem z czasem też umawialismy sie na wspolne bieganie. Obostrzenia w UK były nieporównywalnie większe niż w Pl kiedykolwiek. Mimo to chodziłam na silownię, gdy tylko było to możliwe, basen, spotykałam się regularnie z psiarzami, bo mamy szczeniaka dość trudnego i probujemy go socjalizować. Regularnie też chodziłam i chodzę na treningi z psem i innymi psami oraz ludźmi. Jestem też wspołorganizatorką kilku wydarzeń, ktore być moze odbedą się w tym roku, wiec na zebrania też chodzę.
Niestety od pewnego czasu bieganie mi odpadło, ponieważ nie sluchałam madrych ludzi i bardzo skutecznie popsułam sobie kolano. Teraz czeka mnie operacja, ale gdy tylko będę mogla to robic znowu, to z checią wrócę do tego sportu. Dawał mi kopa na cały dzień!
Lubię kiedy kobieta...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: marinnaWR » 11 sty 2022, o 00:32

Rzeczywistość jaką mamy, każdy widzi i każdy orze jak może, jak to któraś z przedmówczyń napisała.
Ja funkcjonuję trzeci roki poza biurem, otóż mija trzeci rok jak nie piłam kawy z wieloma koleżankami czy kolegami z pracy. Czy ktokolwiek był przygotowany na taką sytuację ? raczej nie. Jednak powoli zaczęłam oswajać tą dziwną sytuację. Zaczęłam biegać (i niestety też dopadła mnie kontuzja), chodziłam na częstsze spacery i spotkania, a potem coraz częstsze spotkania z rodziną i znajomymi. Obecnie moim zdaniem wszystko wróciło do normy (oględnie mówiąc), spotkania towarzyskie, wyjścia do placówek kultury są znów możliwe. W momencie zderzenia z pandemiczną rzeczywistością każdy zastosował metody dla siebie optymalne. Jeśli przed pandemią korzystałam z ogłoszeń na kk, to zwłaszcza w czasie pandemii do nich wracam, a może jeszcze intensywniej korzystam z ogłoszeń w pandemii. I tu wpadam w pułapkę, bo ileż można ?

Bo to jak odbieracie moje wypowiedzi to nie kwestia intencji a odbioru.

Można zadać sobie pytanie o czyich intencjach i czyim odbiorze mowa. Intencje jakieś ma autor i intencje ma każda z czytających, czasem każda z czytających ma inne. Czy chcemy czy nie, nasze wypowiedzi świadczą o nas i są oceniane a każdy je ocenia przez pryzmat swoich doświadczeń. Jeżeli jednak mam ugruntowane zdanie na temat własnej osoby i jej wartości, to raczej jestem w stanie zaakceptować krytyczną ocenę własnych wypowiedzi. A im więcej krytyki, tym więcej wody na mój młyn. Przecież to ja jestem jednostką wybitną i bezkompromisową :wink:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 11 sty 2022, o 14:05

dalidaa pisze:
10 sty 2022, o 22:42
Jestem w szoku jak wiele można wyciągnąć i oceniać innych na podstawie kilku zdań.
Nie zauważam jojczenia, przedstawiam swój punkt widzenia, pod postem z którym się de facto zgadzam, bo obserwuję podobne rzeczy. Z moich obserwacji nie tyczących nikogo personalnie i jakichś szczątkowych odniesień do własnych doświadczeń zaczęły się personalne doczepki i oceny. Pogratulować.

Co do mojego wzroku. Stwierdziłam fakt. Nigdzie nie mówiłam czy to dobrze, czy to źle,czy to whatever.
Taka genetyka. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie mają dokładnie taki sam wzrok.
Może dla łatwiejszego przyswajania przez zahukanych idiotów dookoła, którym się ciągle wydaje, że ich lustrujemy (tak jakby byli conajmniej godni uwagi) powinnyśmy sobie te oczy wyłupić? Z przyjemnością przedstawię tę ideę moim ciotkom, matce, siostrze, kuzynkom i ciotecznym babciom.
Będą zachwycone.

Wszystkim tym, które chcą mnie obwiniać lub oceniać. Spójrzcie na siebie, serio.
Bo to jak odbieracie moje wypowiedzi to nie kwestia intencji a odbioru.

W świecie ludzi którzy próbują się każdemu przypodobać takie jednostki jak ja widać nadal ludzi dziwią. Bo jak można być samowystarczalnym i mieć gdzieś jakie sprawiasz wrażenie. Na dodatek mieć sprecyzowane wymagania i się nie naginać poświęcając w imię idei. No cóż. Da się. Serdecznie polecam.
AnnaArendt pisze:
10 sty 2022, o 22:16
mgdlna pisze:
10 sty 2022, o 22:05
Tyle, że to wszystko co się dzieje w Twoim życiu to nie wina otoczenia czy warunków, ale Twoja.
Ostatnio zaproponowałam rodzinie zamianę słowa "wina" na "piwa".

Mam serdecznie dosyć "winienia" z jakiegokolwiek powodu.

Jak się ma powiedzieć "to moja piwa" zamiast nawykowego "moja wina" to włączasz myślenie a często i śmiech...

Bo wiesz daa to nie piwa otoczenia czy warunków...
Ale czego oczekujesz od ludzi, których głównym zadaniem na forum jest wyzywanie innych od trolli :)
Nikt nie zacheca Cie do wylupienia sobie, czy rodzinie oczu... :|
Niemniej jednak, wciaz zachecam do wyjscia poza strefe komfortu, nie kazdy jest wystraszony "zabojczego spojrzenia", chyba, ze Tobie wydaje sie, ze ten wzrok jest taki grozny, moze spogladaja na mala krostke na czole, ktora ma sie ku eksplozji? :wink: Lub nad czyms sie zastanawiaja?
Kiedys przeslalas swoje oko, ono groznie nie wygladalo? Chyba, ze towarzyszy temu jakis dodatkowy grymas? :roll:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ImaSumak » 11 sty 2022, o 19:32

Pani Renata Beger, na ten przykład uważała, że ma kurwiki w oczach. No i nigdy nie mogłam sie z tym zgodzić, bo ani raz nie zauważyłam. Zresztą wszyscy z mojego otoczenia byli podobnego zdania.
Lubię kiedy kobieta...
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: AnnaArendt » 11 sty 2022, o 20:41

ImaSumak pisze:
11 sty 2022, o 19:32
Pani Renata Beger, na ten przykład uważała, że ma kurwiki w oczach. No i nigdy nie mogłam sie z tym zgodzić, bo ani raz nie zauważyłam. Zresztą wszyscy z mojego otoczenia byli podobnego zdania.
Ale za to jak "studiowała" na UAM i biegała ze świta po korytarzach to zachowywała się jak dziewczynka do wzięcia ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 11 sty 2022, o 20:59

Pielegnowala je i zawsze jej sie wydawalo, ze dzialaja na innych=wszystkich :shock: to pewnie byla waska grupa :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ImaSumak » 11 sty 2022, o 21:18

AnnaArendt pisze:
11 sty 2022, o 20:41
ImaSumak pisze:
11 sty 2022, o 19:32
Pani Renata Beger, na ten przykład uważała, że ma kurwiki w oczach. No i nigdy nie mogłam sie z tym zgodzić, bo ani raz nie zauważyłam. Zresztą wszyscy z mojego otoczenia byli podobnego zdania.
Ale za to jak "studiowała" na UAM i biegała ze świta po korytarzach to zachowywała się jak dziewczynka do wzięcia ;)
A to pewnie dlatego, że, jak wyznała w tym samym wywiadzie co kurwikach, Lubi seks jak koń owies.
Lubię kiedy kobieta...
Malgorzata1976
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2017, o 15:17

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Malgorzata1976 » 14 sty 2022, o 20:00

Cześć dziewczyny, dołączam do grona 40+ 🙂
Malgorzata1976
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2017, o 15:17

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Malgorzata1976 » 17 sty 2022, o 16:20

Cześć dziewczyny. Ja 40+ z Katowic wiec się chyba wpisuje w ten wątek 😀 Pozdrawiam wszystkie.
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ola39 » 19 sty 2022, o 18:10

Malgorzata1976 pisze:
17 sty 2022, o 16:20
Cześć dziewczyny. Ja 40+ z Katowic wiec się chyba wpisuje w ten wątek 😀 Pozdrawiam wszystkie.
Cześć Gosia
To teraz masz trzy możliwości :
1) czekać aż pula zatoczy koło
2) rozpocząć własne poszukiwania ( własna pula poszukiwań )
3) pasywnie czekać aż piękna ( i ładna) (i dobra) ( i niepaląca) (i mądra) sama zapuka do Twych drzwi.

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
oliveoil
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 14 sty 2022, o 18:29

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: oliveoil » 19 sty 2022, o 23:29

ImaSumak pisze:
10 sty 2022, o 23:05
Niestety od pewnego czasu bieganie mi odpadło, ponieważ nie sluchałam madrych ludzi i bardzo skutecznie popsułam sobie kolano. Teraz czeka mnie operacja, ale gdy tylko będę mogla to robic znowu, to z checią wrócę do tego sportu.
Można prosić o więcej szczegółów tej niefortunnej kontuzji i dlaczego operacja? Operacja rozumiem w UK. Mojemu bratu i także mi lekarze w UK stanowczo odradzali takiego zabiegu i do końca życia po prostu będziemy musieli uważać na swoje kolana. W Polsce bratu kilku różnych prywatnych lekarzy rekomendowało operację a nawet był straszony że bez tego nie będzie mógł normalnie funkcjonować, a tu w UK stanowczo odradzano.
Malgorzata1976
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2017, o 15:17

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Malgorzata1976 » 20 sty 2022, o 09:15

ola39 pisze:
19 sty 2022, o 18:10
Malgorzata1976 pisze:
17 sty 2022, o 16:20
Cześć dziewczyny. Ja 40+ z Katowic wiec się chyba wpisuje w ten wątek 😀 Pozdrawiam wszystkie.
Cześć Gosia
To teraz masz trzy możliwości :
1) czekać aż pula zatoczy koło
2) rozpocząć własne poszukiwania ( własna pula poszukiwań )
3) pasywnie czekać aż piękna ( i ładna) (i dobra) ( i niepaląca) (i mądra) sama zapuka do Twych drzwi.



Najrozsądniejsze wyjście to wyjscie nr 2🙂🙂🙂

Ola
Malgorzata1976
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2017, o 15:17

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Malgorzata1976 » 20 sty 2022, o 09:18

ola39 pisze:
19 sty 2022, o 18:10
Malgorzata1976 pisze:
17 sty 2022, o 16:20
Cześć dziewczyny. Ja 40+ z Katowic wiec się chyba wpisuje w ten wątek 😀 Pozdrawiam wszystkie.
Cześć Gosia
To teraz masz trzy możliwości :
1) czekać aż pula zatoczy koło
2) rozpocząć własne poszukiwania ( własna pula poszukiwań )
3) pasywnie czekać aż piękna ( i ładna) (i dobra) ( i niepaląca) (i mądra) sama zapuka do Twych drzwi.


Aczkolwiek nie jest to takie proste😔

Ola
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ImaSumak » 20 sty 2022, o 16:11

oliveoil pisze:
19 sty 2022, o 23:29
ImaSumak pisze:
10 sty 2022, o 23:05
Niestety od pewnego czasu bieganie mi odpadło, ponieważ nie sluchałam madrych ludzi i bardzo skutecznie popsułam sobie kolano. Teraz czeka mnie operacja, ale gdy tylko będę mogla to robic znowu, to z checią wrócę do tego sportu.
Można prosić o więcej szczegółów tej niefortunnej kontuzji i dlaczego operacja?
Ha! A to jest akurat sekret niedostępny dla antyszczepionkowców. :slonko:

Przypadek?
:>
Lubię kiedy kobieta...
oliveoil
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 14 sty 2022, o 18:29

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: oliveoil » 20 sty 2022, o 20:08

ImaSumak pisze:
20 sty 2022, o 16:11
Ha! A to jest akurat sekret niedostępny dla antyszczepionkowców. :slonko:
Ale ja popieram szczepionki. Tylko nie te eksperymentalne :wink:
Wprawdzie nie jestem członkinią korona-fanklubu ale mimo tego może jednak podzielisz się info co dokładnie się stało z Twoim kolanem. Tak ku przestrodze dla innych biegaczy :)
buba5
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2016, o 14:32

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: buba5 » 28 kwie 2022, o 19:50

ola39 pisze:
1 sty 2022, o 18:10
Hej
Chyba świat jest płaski i doszłam do jego krawędzi :(

Już drugi raz trafia mi się sytuacja że koresponduje z dziewczyną z którą już kiedyś korespondowałam/ spotkałam się. Dochodzi do tego na etapie wymiany zdjęć.

Czyżby już doszłam do końca listy i wszystko zaczyna się od nowa ? Czy teraz mam rozpoczynać korespondencję od zachowawczego pytania :" Hej czy my się może już nie znamy ?" .
Może grupa 40+ jest już tak przerzedzona że jest np 30 kobiet z dolnośląskiego które niczym kometki krążą (i powracają) w ogłoszeniach tu i ówdzie ?

Czy jest jakieś remedium na ten stan rzeczy ? Startować to heteryczek licząc na to że każda kobieta jest les, tylko nie każda o tym wie ?
Czy szukać już tylko poza PL ?
Tak wiem, jest sporo fajnych dziewczyn z Wawy - lecz prowincja ( Wrocek, dolnośląskie) to dla nich "no go" :(

Kiedyś było jakoś łatwiej ....

Ola
Hej Ja tam 50 plus i poznaje fajne kobiety .Trzeba być otwartym to szybciej trafisz na kogoś interesującego. :roll:
frida-blue
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2022, o 22:39

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: frida-blue » 20 wrz 2022, o 13:00

:lol: Dzien dobry wszystki.
To pozwolicie ze dołączę do zacnego grona 40+
frida-blue
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2022, o 22:39

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: frida-blue » 20 wrz 2022, o 13:02

Ja 40+z Wrocławia🙂
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ola39 » 21 wrz 2022, o 20:45

frida-blue pisze:
20 wrz 2022, o 13:02
Ja 40+z Wrocławia🙂
Ok ! To teraz tylko : czy masz wyższe i czy nie palisz ?

Ola
Ps.
Tak, wiem jestem "mean" lecz kto nie ryzykuje wysokimi wymaganiami ta nie pije szampana! HA !
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: marinnaWR » 21 wrz 2022, o 21:11

ola39 pisze:
21 wrz 2022, o 20:45
frida-blue pisze:
20 wrz 2022, o 13:02
Ja 40+z Wrocławia🙂
Ok ! To teraz tylko : czy masz wyższe i czy nie palisz ?

Ola
Ps.
Tak, wiem jestem "mean" lecz kto nie ryzykuje wysokimi wymaganiami ta nie pije szampana! HA !
Wymóg wyższego jestem w stanie zrozumieć (z maleńkimi wątpliwościami) ale niepalenie ? Ten fakt w ogóle określa człowieka w jakiś sposób ? Jeśli pali, to może przestać. A jeśli nie pali, to może zacząć ?
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: goreka » 23 wrz 2022, o 17:17

A jak nie ma studiów to może skończyć.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: marinnaWR » 24 wrz 2022, o 00:12

goreka pisze:
23 wrz 2022, o 17:17
A jak nie ma studiów to może skończyć.
Racja. A wymagania same się nie zrobią :mrgreen:
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ola39 » 24 wrz 2022, o 15:54

marinnaWR pisze:
21 wrz 2022, o 21:11
ola39 pisze:
21 wrz 2022, o 20:45
frida-blue pisze:
20 wrz 2022, o 13:02
Ja 40+z Wrocławia🙂
Ok ! To teraz tylko : czy masz wyższe i czy nie palisz ?

Ola
Ps.
Tak, wiem jestem "mean" lecz kto nie ryzykuje wysokimi wymaganiami ta nie pije szampana! HA !
Wymóg wyższego jestem w stanie zrozumieć (z maleńkimi wątpliwościami) ale niepalenie ? Ten fakt w ogóle określa człowieka w jakiś sposób ? Jeśli pali, to może przestać. A jeśli nie pali, to może zacząć ?
Podobnie jak są obszary w miejscu publicznym gdzie palenie nie jest dozwolone, podobnie są obszary w czyjejś relacji gdzie osoby palące nie pasują.
Inaczej : czasem nawet zapach drugiej osoby może determinować "go /no go" , a cóż dopiero rakotwórczy opary dymu ? Jeszcze inaczej : nie chciałabym się spotykać z osobą 20 lat starszą. Nie I już:)

Wykształcenie akurat nie jest krytyczne, jest w miarę szybkim prognostykiem mozliwosci czyjegoś umysłu. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że ktoś kto nie skończył studiów będzie się że mną nudził:( "np moje ciągle wątki o sensie życia są nudne i męczące "

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: Wiosennagwiazda » 27 wrz 2022, o 19:53

Od kilku/ nastu juz lat, wykształcenie jest hurtem klepane.
To trochę juz taka zabawa, anizeli jakikolwiek wyznacznik.
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Pula kobiet 40+ wyczerpana ?

Post autor: ola39 » 27 wrz 2022, o 21:38

Wiosennagwiazda pisze:
27 wrz 2022, o 19:53
Od kilku/ nastu juz lat, wykształcenie jest hurtem klepane.
To trochę juz taka zabawa, anizeli jakikolwiek wyznacznik.
Być może. Dlatego wykształcenie jest tylko wstępnym wyznacznikiem i nie jedynym :)
Ola
Ps 2^8 = ?
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
ODPOWIEDZ