mlodsza uczennica

Rozmowy pan dojrzałych
Awatar użytkownika
schiza
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 185
Rejestracja: 21 lis 2006, o 00:00

Post autor: schiza » 30 gru 2006, o 00:05

cwanabestyja pisze:Tylko ja wiem.. jakie było zakończenie tej historii.. bo to ja jestem główną bohaterką :(.

jak dla mnie, to wszystko jest zbyt dziwne...

i straszny zbieg okolicznosci, ze uczennica weszła na neta, odnalazła forum i temat, w którym akurat o niej pisze jej nauczycielka ... hmmm

ale co tam... w IV RP "Wszystko się może zdarzyć.."
"Cierpi człowiek, bo służy sam sobie za kata. Sam sobie robi koło i sam się w nie wplata..."
A. Mickiewicz
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Skaterin » 30 gru 2006, o 08:08

Ciri pisze:
Skaterin pisze:czasami trafiaja sie dziewczyny, ktore potrafia na stale (dluzszy czas, badz nawet nieokreslony= zwiazac sie ze starsza (6-7 lat) kobieta...
ale to mniejszosc...
Zgadzam się. Ponadto wg mnie 8 lat tak ogólnie - to mała różnica wieku. Ale dla 23-latki 15-latka to gówniara. Sorry, nie ten etap. Poza tym - prokuratura na młodej łapę trzyma.


jesli ukonczyl 15 lat to juz nie trzyma tak radykalnie, chyba ze sama by zglosila (lub jej rodzice) sprawe.
Ale dla 23-latki 15-latka to gówniara.

kwestia spojrzenia tej 23-latki i zachowania tej 15-latki IMHO :)
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
makrauhenia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 566
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: 3miasta

Post autor: makrauhenia » 30 gru 2006, o 09:42

schiza pisze:
cwanabestyja pisze:Tylko ja wiem.. jakie było zakończenie tej historii.. bo to ja jestem główną bohaterką :(.

jak dla mnie, to wszystko jest zbyt dziwne...

i straszny zbieg okolicznosci, ze uczennica weszła na neta, odnalazła forum i temat, w którym akurat o niej pisze jej nauczycielka ... hmmm

ale co tam... w IV RP "Wszystko się może zdarzyć.."
nie jestes jedyna ktora to zadziwia, tematem postu byla mlodsza uczennica, a teraz to chyba starsza nauczycielka, ciekawe czy to te same osoby, pytanie do moderatorek kieruje :)
pesymista - optymista z życiowym doświadczeniem
cwanabestyja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 27 gru 2006, o 00:00

Post autor: cwanabestyja » 30 gru 2006, o 17:17

Pani nakierowała mnie na te forum, powiedziała żebym poczytała, dała mi link, weszłam.. no i jestem. Trochę mi przykro, że opisywała to tutaj, ale.. hmm.. jeśli jej to pomogło.. to ok. Dla mnie w dalszym ciągu jest naważniejszą osobą jaką kiedykolwiek spotkałam !
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 1 sty 2007, o 18:31

Wzruszylam sie...
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 1 sty 2007, o 19:16

Ireth pisze:Wzruszylam sie...

Tia, oczyma duszy mojej widzę już Twój rozwiany włos, rwący się głos, spłakane oczęta...
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
cwanabestyja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 27 gru 2006, o 00:00

Post autor: cwanabestyja » 1 sty 2007, o 22:52

Czy Wy się naśmiewacie ?
Awatar użytkownika
makrauhenia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 566
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: 3miasta

Post autor: makrauhenia » 2 sty 2007, o 09:46

cwanabestyja pisze:Pani nakierowała mnie na te forum, powiedziała żebym poczytała, dała mi link, weszłam.. no i jestem. Trochę mi przykro, że opisywała to tutaj, ale.. hmm.. jeśli jej to pomogło.. to ok. Dla mnie w dalszym ciągu jest naważniejszą osobą jaką kiedykolwiek spotkałam !
Taaaaaaaaaak
wspanialomyslna ta pani i jaka zorientowana
pesymista - optymista z życiowym doświadczeniem
cwanabestyja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 27 gru 2006, o 00:00

Post autor: cwanabestyja » 2 sty 2007, o 11:25

No to naśmiewaj się dalej. Mnie wcale do smiechu nie jest.
Awatar użytkownika
makrauhenia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 566
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: 3miasta

Post autor: makrauhenia » 2 sty 2007, o 11:33

Z tym nasmiewaniem to troche przesadzilam, ale zdefiniuj w czym tak na prawde lezy problem i powiedz jakie wnioski wyciagnelas z calej tej dyskusji
pesymista - optymista z życiowym doświadczeniem
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 2 sty 2007, o 11:59

cwanabestyja pisze:No to naśmiewaj się dalej. Mnie wcale do smiechu nie jest.
Problem w tym, że nam raczej też.
Płakać się chce.


No chociaż...
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 2 sty 2007, o 15:58

oferuje CHusteczke :cool:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
peggy brown
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 21 lis 2006, o 00:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: peggy brown » 4 sty 2007, o 23:28

A mnie się zawsze wydawało, że karane jest współżycie z osobami do 15 roku życia... Nie wiem tylko, czy do 15 włącznie. W każdym razie nie trzeba czekać do 18 :twisted:

Problemem była raczej relacja: nauczyciel - uczeń. Niezależnie od płci obu, byłaby pewnie z tego spora afera, która źle wpłynęłaby na dalsze życie obu bohaterek. Znam przypadek związku młodej nauczycielki z uczniem klasy maturalnej - wyrzucili ją z pracy. A chłopak jakoś skończył szkołę, ale miał przechlapane.

Podsumowując zawtóruję w tym chórze postów powyżej: dobrze się stało, jak stało. Cwanejbestyji gwarantuję, że jeszcze się zakocha w życiu, a wtedy spojrzy na tą historię już bez emocji, tak zwykle bywa. Jesteś jeszcze taka młoda!

Pozdrawiam obie :)
cwanabestyja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 27 gru 2006, o 00:00

Post autor: cwanabestyja » 5 sty 2007, o 23:23

Peggy Brown - dziękuję :).
Awatar użytkownika
rainrain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rainrain » 17 sty 2007, o 17:49

bo ja wiem... mnie się coś takiego przydarzyło osiemnaście lat temu... pani od angielskiego bardzo, bardzo mnie polubiła... a ja byłam wtedy siedemnastoletnim, przerośnietym i chudym chłopaczyskiem z krótkimi włosami i nawet nie uważałam się za kobietę... pani od angielskiego, która była śliczna, elegancka i w ogóle, obudziła we mnie kobietę... no i teraz mam, co mam, i jestem, jaka jestem... czy mam jej dziękować? nie wiem...
naprawdę, dziewczyno, daj sobie spokój... po trzydziestce zaczyna być fajnie, ale co się nacierpisz, napłaczesz, tego Ci nikt nie odbierze...
Man kann trinken, man kann tanzen
aber nicht mit den zasrancen.
Awatar użytkownika
rain_Gliwice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gliwice/Monachium

Post autor: rain_Gliwice » 10 cze 2007, o 21:56

Pinkberry pisze:
franca pisze:moim zdaniem ludzie w wieku 15 lat są mistrzami nadinterpretacji.
Piekne zdanie. :brawo: Postuluję właczenie go do podręczników od bilologii w miejscu traktującym o nastolatkach, bo ktoś im powinien tę prawdę w oczy powiedzieć :) Tylko czy Giertych zaakceptuje zdanie wypowiedziane przez lesbijkę...

Święta prawda, jestem za a nawet przeciw... ale ilez to ta kobieta musiała sie ze mną namęczyć... :( Aj, teraz ja się już męcze i to z <13-17 lat... Ahh.. Jestem więc za a nawet przeciw... cóż zdarzają sie dojrzalsze małolaty, jak i rozmokłe starolaty, więc i na story la Loving Annabelle się można natknąc.. ale z tym wymarzonym zakończeniem.. Albo...weżmy motyw i temperature uczucia ale włóżmy go w lepsze miejsce i czas i więcej ostrożności nauczycielki&uczennice moje Wt kochane... :* :) A i gimnazjum naprawde jest złym wytworem, pomagajmy ale nie zakochujmy się please!!
Awatar użytkownika
rain_Gliwice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gliwice/Monachium

Post autor: rain_Gliwice » 10 cze 2007, o 22:09

witch85 pisze:
Ja podtrzymuje moje zdanie to pedofilia i powinna byc tepiona.

Oj, 3ba Cię zdystansować... mało fajnych chwil w jako uczennica/nie-nauczycielka przeżyłaś...

Widzisz sytuacja... facet kiedys molestował laske, teraz za to siedzi - bo to pedofil był. Teraz ona - licealistka, ma dziewczyne - niech to jest 20-30 latka. Kochaja się. I widzisz nawet jezeli leska junior teraz będzie latać za
1) kobietami - a bo uraz do menów
2) ze starszymi - a bo..... jasna cholera, a dużo by sie tu doszukiwać nie sądzicie?

Cholera nie szufladkujcie, nie szukajcie wszedzie pt why?, a wlookajcie no tak serio dogłębnie, lecz z dystansem... i znajdzćie tam miłość. Nawet jeżeli zobaczycie tam choć troske, uczucie macierzyństwa niespełnionego czy też utęsknienia, wsparcie .... to to jest dobre. W wierze w dobrych ludzi i wierze że z takich ale "klapniętych" związków wyjdziecie doświadczone, naumiane, i silniejsze... Z gówna jaką jest pedofilia nic dobrego nie wyniesiecie...

Troche dłużej i różnawo się przyglądajcie kwiatom, nawet jeśli to tylko źdźbło trawy jest...
Awatar użytkownika
hrabianka
super forma
super forma
Posty: 2623
Rejestracja: 25 lip 2006, o 00:00

Post autor: hrabianka » 10 cze 2007, o 22:22

rain_Gliwice pisze:Święta prawda, jestem za a nawet przeciw... ale ilez to ta kobieta musiała sie ze mną namęczyć... :( Aj, teraz ja się już męcze i to z <13-17 lat... Ahh.. Jestem więc za a nawet przeciw... cóż zdarzają sie dojrzalsze małolaty, jak i rozmokłe starolaty, więc i na story la Loving Annabelle się można natknąc.. ale z tym wymarzonym zakończeniem.. Albo...weżmy motyw i temperature uczucia ale włóżmy go w lepsze miejsce i czas i więcej ostrożności nauczycielki&uczennice moje Wt kochane... :* :) A i gimnazjum naprawde jest złym wytworem, pomagajmy ale nie zakochujmy się please!!
Twoja wypowiedź jest NIEZROZUMIAŁA. Zlituj się nad czytającymi. :?
Awatar użytkownika
rain_Gliwice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gliwice/Monachium

Post autor: rain_Gliwice » 10 cze 2007, o 22:23

peggy brown pisze:A mnie się zawsze wydawało, że karane jest współżycie z osobami do 15 roku życia... Nie wiem tylko, czy do 15 włącznie. W każdym razie nie trzeba czekać do 18 :twisted:

Problemem była raczej relacja: nauczyciel - uczeń. Niezależnie od płci obu, byłaby pewnie z tego spora afera, która źle wpłynęłaby na dalsze życie obu bohaterek. Znam przypadek związku młodej nauczycielki z uczniem klasy maturalnej - wyrzucili ją z pracy. A chłopak jakoś skończył szkołę, ale miał przechlapane.

Podsumowując zawtóruję w tym chórze postów powyżej: dobrze się stało, jak stało. Cwanejbestyji gwarantuję, że jeszcze się zakocha w życiu, a wtedy spojrzy na tą historię już bez emocji, tak zwykle bywa. Jesteś jeszcze taka młoda!

Pozdrawiam obie :)

Masz jak najbardziej rację... Do 15go roku życia z urzedu ścigane, nie wiem jak to sięma do wieku 16, chyba niby do 16 też jest jakiś próg, ale jeśli chodzi o wysokosć wyroku. 1-10 wg PL prawa art. 187 kk do art. 204...

A i zakochanie się pozwala po latach wręcz śmiać sie z tych miłostek, na dziń dzisiejszy bedzie dobrze jak obecnie wciąż małolata, cwanabestyja zrozumie iż to było troszku toxic, a i że prawda jedna bezpieczna i złota to to że jężeli byłyście sobie pisane to na pewno sie jeszcze spotkacie.

Pozdrawiam również :))
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 10 cze 2007, o 22:25

hrabianka pisze:Twoja wypowiedź jest NIEZROZUMIAŁA.
Jak dla mnie nie tylko ta :roll:
Awatar użytkownika
rain_Gliwice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gliwice/Monachium

Post autor: rain_Gliwice » 10 cze 2007, o 22:31

hrabianka pisze:
rain_Gliwice pisze:Święta prawda, jestem za a nawet przeciw... ale ilez to ta kobieta musiała sie ze mną namęczyć... :( Aj, teraz ja się już męcze i to z <13-17 lat... Ahh.. Jestem więc za a nawet przeciw... cóż zdarzają sie dojrzalsze małolaty, jak i rozmokłe starolaty, więc i na story la Loving Annabelle się można natknąc.. ale z tym wymarzonym zakończeniem.. Albo...weżmy motyw i temperature uczucia ale włóżmy go w lepsze miejsce i czas i więcej ostrożności nauczycielki&uczennice moje Wt kochane... :* :) A i gimnazjum naprawde jest złym wytworem, pomagajmy ale nie zakochujmy się please!!
Twoja wypowiedź jest NIEZROZUMIAŁA. Zlituj się nad czytającymi. :?
Hmm..znowu zarzuciałam artem... :) Przepraszam. Teraz bede milczeć jak będę do Was rozmawiać. Więc... Coż..Chodzi o to iz dziwczyny bardzo mało-letnie nie są..bezpiecznym materiałem na miłośc.. Ale nie jest to zasada.
ja sama męczyłam kiedyś, dawnoooo teeemu nauczycielki 2, ale teraz już patrżc na podobne sytuacje z dystansem widze ich skomplikowaność.. Teraz sama się męczę z nadinterpretującymi i "na zabój" zakochującymi sie 13-17 latkami.. Hmm.... ale perełki znajdują się więc scenariusz z Loving Annabelle jest możliwy. Przede wszystkim piękny i gorący. Proponuje jednak umieścić go w lepszym czasie i miejscu, przede wszystkim niech te uczennice i nauczycielki będą badrziej ostrożne i rozsądne. A i jedank gimnazjalistkom można zaszkodzić poważnie, doradzam licealistki - gimnazjum to twór reformy, i na prawde nie wychodzi nikomu na dobre - wiem z doswaidczenia - taki małe love story...

Przepraszam jeszcze raz.... miłego czytania tym razem,..
Awatar użytkownika
rain_Gliwice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Gliwice/Monachium

Post autor: rain_Gliwice » 10 cze 2007, o 22:34

Pinkberry pisze:
hrabianka pisze:Twoja wypowiedź jest NIEZROZUMIAŁA.
Jak dla mnie nie tylko ta :roll:

Cóz, ja mam z kim rozmawiać naprawdę... i kogos z kom moge pomilczeć... A niezrozumiałość? Hmm... cieszy mnie, naprawdę. Bo wiecie ja jestem takie pomieszanie z poplątaniem... :)

Pzdr
hada
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 14 lis 2008, o 01:00

Post autor: hada » 24 lis 2008, o 13:03

Witam drogie Panie! :-)

Przeczytalam caly watek i mam pytanie:

Co w takim razie sadzicie o zwiazku nauczycielka - studentka? Ona jest jakies 10 lat starsza ode mnie, ja mam 23 lata. Nie moge przestac o niej myslec, no wiadomo - zabujalam sie :-) to juz nie jest liceum, zaden prokurator nie grozi. Ale tak czy siak sytuacja moze sie okazac troche krzywa. Tym bardziej ze to maly instytut, malo ludzi na roku itd. Nie chce zeby ona miala z tego powodu jakies problemy. Na razie do niczego wlasciwie nie doszlo, troche smsow, rozmow, usmiechy, flirtowanie i takie tam. Jeden cudny wieczor w knajpie :-) Ale marzy mi sie zeby wreszcie poznac ja blizej... eeech... Bede wdzieczna za Wasza opinie.

Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle, ze w tym temacie zaczynam troche z innej beczki.

Pozdrawiam serdecznie :-)
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 24 lis 2008, o 13:07

hada pisze:Witam drogie Panie! :-)

Przeczytalam caly watek i mam pytanie:

Co w takim razie sadzicie o zwiazku nauczycielka - studentka?
http://kobiety-kobietom.com/forum/viewtopic.php?t=1734
:wink:
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
hada
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 14 lis 2008, o 01:00

Post autor: hada » 24 lis 2008, o 13:12

heh, dzieki dzieki :-) juz wsicko wiem. ciezko sie przekopac przez to forum ;-)
hada
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 14 lis 2008, o 01:00

Post autor: hada » 24 lis 2008, o 13:13

gdyby jednak ktoś miał ochote sie wypowiedziec w mojej sprawie to bede wdzieczna :-) pzdr!
Awatar użytkownika
just_julia
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2008, o 02:00

Post autor: just_julia » 3 gru 2008, o 00:27

nauczycielka-studentka :?: Ja jestem jak najbardziej za :!: :)
Awatar użytkownika
BiankaDeSade
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 384
Rejestracja: 7 maja 2007, o 00:00

Post autor: BiankaDeSade » 3 gru 2008, o 11:21

rain z tego co piszesz wnioskuję że jesteś nauczycielką :D do tego widzę że stacjonujesz w Gliwicach :D:D:D ciekawi mnie w jakiej szkole uczyłaś /uczysz :D
"Stop touching meeee! I`ll kill you" x)
Awatar użytkownika
Gaja99
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 442
Rejestracja: 2 lip 2004, o 00:00

Post autor: Gaja99 » 3 gru 2008, o 16:29

Lepiej uważać, piętnastolatki często same nie wiedzą czego chcą,
możesz cierpieć bardziej niż teraz.


"Art. 200. § 1. Kto doprowadza małoletniego poniżej lat 15 do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10."


Więc wychodzi na to, że to nie byłoby przestępstwem bo dziewczyna ma 15 lat.
Możesz poczekać aż skończy gimnazjum i dopiero po tym pomyśleć czy coś może być między wami. Wcześniej jeśli to wyjdzie na jaw będziesz miała piekło w pracy - o ile ją utrzymasz.
Awatar użytkownika
Magia_mua
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 17 paź 2008, o 02:00

Post autor: Magia_mua » 7 gru 2008, o 14:31

Jak dla mnie Studentka-Prof :) jest ok a najlepiej by było gdyby ona nie uczyła przedmiotu ktory jest na sesji :)
ODPOWIEDZ