Starzejemy się

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
irmaaja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 22 cze 2012, o 17:38

Re: Starzejemy się

Post autor: irmaaja » 21 lip 2012, o 15:30

Trochę zwolnić trzeba...bo to jednak 4 na początku a nie 2 :D Ja w sumie nic w starości złego nie widzę choć 40 to jeszcze nie starość. Dbać o kondycję, zdrowo się odżywiać, dużo na świerzym powietrzu przebywać i będzie ok. :lol:
pora
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 2 lip 2011, o 22:03

Re: Starzejemy się

Post autor: pora » 4 sie 2012, o 12:38

Absolutnie nie zwalniać bo 20-ka przegoni, a starość szybciej dopadnie niż się spodziewamy :) Na to jaka będzie nasza starość "pracujemy" dniem dzisiejszym. Jeśli pozwalamy sobie na lenistwo fizyczne i umysłowe, to czego się spodziewamy?, że przy 60-ce będziemy biegać i czytać? Raczej chyba siedzieć w poczekalni z tłumem równolatek i licytować się ilością chorób, czyli zabawa na zasadzie kto ma więcej. Kurcze ja chyba na opak żyję, jak miałam naście lat to kręciła mnie poezja i kameralne spotkania, czyli się starzałam, teraz mam "trochę" więcej i kręcą mnie inne rzeczy. To, że się starzejemy - normalna kolej rzeczy, to jak się starzejemy zależy od nas samych :D .
Awatar użytkownika
aganeu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 3 sie 2012, o 23:40

Re: Starzejemy się

Post autor: aganeu » 6 sie 2012, o 14:24

ja czuje ze jednak juz nie jest tak jak kiedys..Częsciej zaczynam myslec nad swoim życiem o tym co osiągnełam czego nie i co chciała bym jeszcze osiągnąc co zrobić gdzie pojechac przed emeryturką kiedys żyłam z dnia na dzien a ok kilku lat zaczynam myslec coraz więcej o swoim życiu to chyba moja oznaka starzenia sie:-)
poza tym czasem cos strzyknie w pleckach :-)
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: smooczyca » 7 sie 2012, o 09:17

starzeje sie i to strasznie ... :(

po 2 dniach malowania mieszkania nie moge sie ruszyc, wczoraj wywinelam orla skrobiac lazienke i wywichnelam bark - a to prawa reka wiec i moje zycie malzenskie zawislo na wlosku :wink:

drzewiej to bylo nie do pomyslenia :olaboga:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Starzejemy się

Post autor: zosia24 » 7 sie 2012, o 19:52

uuuuu biedna Smoczynka ... <glaszcze_skrzydelko> :wink:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: jakakolwiek » 8 sie 2012, o 18:46

"a to prawa reka wiec i moje zycie malzenskie zawislo na wlosku :wink:"
uhu..leniwej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy
Awatar użytkownika
alli03
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2007, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: alli03 » 8 sie 2012, o 19:49

jakakolwiek pisze:"a to prawa reka wiec i moje zycie malzenskie zawislo na wlosku :wink:"
uhu..leniwej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy
hahaha :)
i co Ty na to Smoo ..?
:pilka:
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: jakakolwiek » 9 sie 2012, o 20:12

dobra przyznaję się żem stara :) wypiłam 2 (słownie dwa ) piwka,ruszył mi się piasek w nerkach i dwa dni leżę ..jak mi się te proporcje utrzymają tzn jeden dzień leżenia za jedno piwko to lepiej zejść z tego świata ..jeszcze z godnością ..na dobrej bani...:)
a i jeszcze chodzę ciągle w portkach bo mi niema kto zamków przy sukienkach zapinać i odpinać..a ruchomość stawów już nie ta..sama nie daję rady...a młode to by tylko o ustawach..new agach..a żeby kobiecie po przejściach i traumach pomóc ..to nie ma żadnej :cry:
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: Starzejemy się

Post autor: kalinda83 » 9 sie 2012, o 20:30

jakakolwiek pisze:a młode to by tylko o [...] a żeby kobiecie po przejściach i traumach pomóc ..to nie ma żadnej :cry:
Rozbawiłaś mnie :rotfl:
Słabo szukasz tych "młodych". Jak grzyby po letnim deszczu wyrastają ogłoszenia młodych chętnych do pomocy (po okazyjnej cenie). W tym wieku, to już nic za darmo, ale wystarczy sprezentować iPoda i masz wszystko rozpięte i napięte :cool:
Awatar użytkownika
alli03
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2007, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: alli03 » 9 sie 2012, o 20:39

:D :D :D

no i nie zapomnij, że dla młodych, jak zresztą widać, wszystko kręci się wokół kasy i dóbr materialnych :roll:
nie dobrze, oj nie dobrze :twisted:
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: smooczyca » 9 sie 2012, o 21:39

jakakolwiek - trafilas w sedno! dlatego zastanawiam sie nad przejsciem na seks tantryczny - popatrzysz, popatrzysz i orgazm murowany :cool:

Btw. pamietam jak kiedys znajomy - wowczas przystojny pan (w typie Seana Connery-ego) w wieku ok. 60 lat stwierdzil sentencjonalnie - wiesz, nie rzecz w tym, ze juz sie nie moze, rzecz w tym, ze sie po prostu nie chce wykonywac tych wszystkich czynnosci :mrgreen:
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: smooczyca » 9 sie 2012, o 21:48

jakakolwiek pisze: niema kto zamków przy sukienkach zapinać i odpinać.
takie rzeczy to sie zrywa i rozrywa a nie rozpina :twisted:
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: jakakolwiek » 10 sie 2012, o 19:12

pomyślałam i wpadłam na pomysł...może opatentuję jako drugi po wibratorze niezbędny gadżet starej lesby
wygląda to tak...agrafka i mocny sznurek..agrafkę podpina się do dziurki tego dzyndzelka...wkłada kieckę ...chwyta sznurek przerzucony przez ramię i ..ciągnie....wtedy niestety tył sukni podciąga się do góry..i dlatego należy lekko się pochylić i tak między nogami drugą ręką podtrzymać dolny tylny brzeg sukni..i wtedy już skutecznie zaciągać :)

to działa ale niestety kolka nerkowa, reumatyzm. podagra i jeszcze tam parę ...trochę utrudniają

czuła kobieca ręka ułatwiła by całą operację..

a czułości nie kupisz za żadne pieniądze
Awatar użytkownika
alli03
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2007, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: alli03 » 10 sie 2012, o 19:17

ha ha ha

masz za ten patent NOBLA :)
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: jakakolwiek » 12 sie 2012, o 16:12

w przerwach między kolejnymi częściami tego beznadziejnego "Skowytu " (nędzny bufon popisujący się swoją skatologią która nudziła mnie już ze 35lat temu...no ale poprawny politycznie bo giej i szajbus)
rozmyślam
czy lepiej mieć czy nie mieć?
mieć przewidywalną do bólu, ograniczoną, indolentną, nietolerancyjną, chamską, złośliwą, sprzedajną, tanią ( bo na drogą mnie nie stać )..słowem durną i podłą sukę..tylko dla tego zamka przy kiecce, pomidorkowej w niedzielę i seksu z łaski za dodatkową premię
czy darować sobie i wziąć kolejnego naturalnego kutasa

poradźcie koleżanki :?
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: jakakolwiek » 15 sie 2012, o 19:31

czy to milczenie oznacza ..konsternację...dezaprobatę...?
sorry pozwoliłam sobie trochę pożartować ośmielona postawą i wypowiedziami Pani Poseł Grodzkiej...:) Ta kobieta wiele dla mnie znaczy....swoją osobowością i postawą uświadomiła mi że nigdy na nic nie jest za późno...
a obiektywnie... jestem od niej młodsza... a wyglądam ....jak wyglądałaby ....jej córka gdyby ją miała..chociaż może nieco inny typ urody :)
więc chyba jeszcze chyba mogę...? pomarzyć...:)
kalinda83
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 697
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:30

Re: Starzejemy się

Post autor: kalinda83 » 15 sie 2012, o 19:48

jakakolwiek pisze: czy lepiej mieć czy nie mieć?
mieć przewidywalną do bólu, ograniczoną, indolentną, nietolerancyjną, chamską, złośliwą, sprzedajną, tanią ( bo na drogą mnie nie stać )..słowem durną i podłą sukę..tylko dla tego zamka przy kiecce, pomidorkowej w niedzielę i seksu z łaski za dodatkową premię
czy darować sobie i wziąć kolejnego naturalnego kutasa
A ja Ci chętnie doradzę. Bierz faceta jeśli masz okazję. On prostszy w obsłudze, cierpliwszy i niejednokrotnie wierniejszy. Z babami to tylko problemy. One nigdy nie wiedzą czego chcą, a jak już niby wiedzą to i tak co do tego pewności nie ma. A w dodatku kochliwe to stworzenie.
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Re: Starzejemy się

Post autor: implant » 16 sie 2012, o 07:54

Może ja się nie znam na żartach - na pewno nie tych tu prezentowanych, ale widzę, że paniom na starość to nie tylko w plecach szczyka. Przydała by sie mała refleksja na ten temat.
Kutasy Wam się w głowach zalęgły.
czatuś
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 273
Rejestracja: 22 gru 2004, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: czatuś » 16 sie 2012, o 09:34

implant pisze:Kutasy Wam się w głowach zalęgły.
Zaraz tam zalęgły..rosną dziko na plaży. Jedna z forumowiczek znalazła i zapomniała co to takiego i do czego służy. Zapytała resztę a tu nic...cisza. W domu zostawiła jakąś sukę w podartej kiecce, coś koło niedzieli ale jak przykucnęła na tej plaży to zgubiła rachubę czasu. Przykucnęła i też zapomniała w jakim celu. Za seks płaci premią i pomidorową ale widać suce się przejadło. Czasami wspomina jak to było, jak była młoda ( w wieku Grodzkiej).

Cóż..starość nie radość.
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: jakakolwiek » 16 sie 2012, o 20:23

jak zwykle problem z czytaniem ze zrozumieniem...
ale
ja Ci chętnie doradzę. Bierz faceta jeśli masz okazję. On prostszy w obsłudze, cierpliwszy i niejednokrotnie wierniejszy. Z babami to tylko problemy. One nigdy nie wiedzą czego chcą, a jak już niby wiedzą to i tak co do tego pewności nie ma. A w dodatku kochliwe to stworzenie.

to niezły pomysł..bardzo praktyczny..tak w duchu zen..załatwia problem legalizacji związków..eureka :)
czatuś
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 273
Rejestracja: 22 gru 2004, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: czatuś » 17 sie 2012, o 08:58

To był żart. Ściśle w temacie jest wypowiedź znajdująca się nad moją. Widać mamy trochę inne poczucie (i wyczucie) humoru.
No ale co kto lubi...
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: smooczyca » 17 sie 2012, o 18:09

o rany ... niedojrze, ze stare, niedolezne to jeszcze na dodatek zrzedliwe :shock:
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: Starzejemy się

Post autor: selloi » 17 sie 2012, o 18:54

smooczyca pisze:o rany ... niedojrze, ze stare, niedolezne to jeszcze na dodatek zrzedliwe :shock:
przestan! :shock:
bo w dniu 40-tych urodzin zamknę się w sejfie i połknę klucz :cool:
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
deee-deee
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 22 lip 2012, o 20:55

Re: Starzejemy się

Post autor: deee-deee » 17 sie 2012, o 20:24

poezji śpiewanej słuchałam w wieku 18/25 lat więc to chyba nie oznaka starości:)

mam podobnie do aganeu, tzn coraz cześcej mysle nad tym, co osiągnełam, o życiu, o tym, czego jeszcze nie zrobiłam...
jesli to jest oznaka starzenia sie to chyba sie starzeje, w końcu za 2 lata 40-stka :)

a tak poza tym to dopiero teraz czuję, że zyje :) najfajniesze lata sa własnie teraz- nadal spontan, jeszcze nie za stary człowiek aby zaszalec ale juz nie głupi :)

chociaz... ostatnio Braman zapytał mnie : "co dla Pani?" podczas gdy do moich znajomuch walił na "Ty"

o naturo złosliwa :) :twisted:
Awatar użytkownika
smooczyca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 918
Rejestracja: 10 gru 2003, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: smooczyca » 18 sie 2012, o 11:41

selloi pisze:
smooczyca pisze:o rany ... niedojrze, ze stare, niedolezne to jeszcze na dodatek zrzedliwe :shock:
przestan! :shock:
bo w dniu 40-tych urodzin zamknę się w sejfie i połknę klucz :cool:
taaak? sama zobacz w ktora strone skrecila rozmowa, kolo gospodyn miejskich siedzac przy darciu pierza zamiast przyspiewek gotowej jest rzucic sie z pazurami :cool:
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: Starzejemy się

Post autor: selloi » 18 sie 2012, o 11:48

smooczyca pisze:
selloi pisze:
smooczyca pisze:o rany ... niedojrze, ze stare, niedolezne to jeszcze na dodatek zrzedliwe :shock:
przestan! :shock:
bo w dniu 40-tych urodzin zamknę się w sejfie i połknę klucz :cool:
taaak? sama zobacz w ktora strone skrecila rozmowa, kolo gospodyn miejskich siedzac przy darciu pierza zamiast przyspiewek gotowej jest rzucic sie z pazurami :cool:
toż to tradycyjnie obrany tu kurs ;)
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Starzejemy się

Post autor: Saren » 18 sie 2012, o 12:32

selloi pisze:
smooczyca pisze:o rany ... niedojrze, ze stare, niedolezne to jeszcze na dodatek zrzedliwe :shock:
przestan! :shock:
bo w dniu 40-tych urodzin zamknę się w sejfie i połknę klucz :cool:
Odradzam połykanie.

Pewne dnia wyjdzie, a efekt będzie taki, że wyjdziesz wtedy, ale z rękoma wybrudzonymi.

Ja oficjalnie mam 24 lata, od 14 lat i nawet się nie zająkne, gdy ktoś pyta.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
jakakolwiek
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 525
Rejestracja: 14 paź 2005, o 00:00

Re: Starzejemy się

Post autor: jakakolwiek » 21 sie 2012, o 19:25

Post przez implant » 16 sie 2012 05:54
Może ja się nie znam na żartach - na pewno nie tych tu prezentowanych, ale widzę, że paniom na starość to nie tylko w plecach szczyka. Przydała by sie mała refleksja na ten temat.

jak zrzędliwe ..to zrzędliwe..może ja się nie znam na ortografii ale przydała by się mała refleksja na ten temat :)

"Kutasy Wam się w głowach zalęgły" -ale tu trafiłaś....żeby tylko w głowach ..ja się dosłownie w niego zamieniam..po robocie w butach na kanapę, piwko, filmy wojenne i gangsterskie..ewentualnie natgeo i discovery..z dziewczynkami pożartować....ku..wa
czekam kiedy mi się wąsy rzucą.....:)
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: Starzejemy się

Post autor: selloi » 21 sie 2012, o 23:30

czekam kiedy mi się wąsy rzucą.....
nie lękaj się

na starość to owłosienia ubywa ;)
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Starzejemy się

Post autor: Saren » 22 sie 2012, o 17:31

selloi pisze:
czekam kiedy mi się wąsy rzucą.....

na starość to owłosienia ubywa ;)
Powiedz to mojej babci:(

a dwa- szkoda, że nie tam gdzie byśmy chciały;(
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
ODPOWIEDZ