JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Rozmowy pan dojrzałych
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: bonarre » 1 lip 2013, o 00:11

nie wierzę, że nie ma żadnej która dba o kondycję:))) :D
whatelse
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2012, o 16:12

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: whatelse » 1 lip 2013, o 10:37

Dbam,staram się,kilka razy w tygodniu jeżdżę na rowerze i codziennie dłuugi spacer z psicą,taki dwugodzinny.Poza tym dwa krótsze.Od wielkiego dzwonu siłownia ale nudzę się tam :)
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: triko777 » 1 lip 2013, o 12:08

Joga każdego dnia, codziennie rower do/z pracy, pies czyli spacery. I wszędzie na piechotę. Kiedyś biegałam ale trochę mnie to nudzi.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: bonarre » 2 lip 2013, o 23:53

no, pięknie :))
czyli nie ma tragedii :))))))
waiting4godot
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2013, o 12:42

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: waiting4godot » 11 gru 2013, o 18:30

Jak dbają? Ano ćwiczą ;) Od miesiąca obowiązkowo 2x w tygodniu z trenerem personalnym, aby "zaskoczyć" i się wdrożyć, 2 x joga i 2-3 razy ( także w tym dniu gdy joga, bo lajtowa, medytacyjno-oddechowa) bieżnia i inne rzeczy w klubie fitness. Po drodze gdzieś squash i narty (już w przyszłym tygodniu zamiast zajęć fitness:) Mam już za sobą zakwasy i chyba się wdrożyłam. Polecam trenera osobistego na początek, inaczej ciężko z motywacją :) Pozdrawiam wszystkie Panie:)
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: Sugaar » 11 gru 2013, o 18:37

waiting4godot pisze:Jak dbają? Ano ćwiczą ;) Od miesiąca obowiązkowo 2x w tygodniu z trenerem personalnym, aby "zaskoczyć" i się wdrożyć, 2 x joga i 2-3 razy ( także w tym dniu gdy joga, bo lajtowa, medytacyjno-oddechowa) bieżnia i inne rzeczy w klubie fitness. Po drodze gdzieś squash i narty (już w przyszłym tygodniu zamiast zajęć fitness:) Mam już za sobą zakwasy i chyba się wdrożyłam. Polecam trenera osobistego na początek, inaczej ciężko z motywacją :) Pozdrawiam wszystkie Panie:)
Ja również myślałam o trenerze :)
Warto w niego zainwestować?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
waiting4godot
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2013, o 12:42

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: waiting4godot » 12 gru 2013, o 14:26

Sugaar, to zależy co dla kogo ważniejsze:)) Ostatnio po treningu mijałam się z panią ok.45, która od roku ćwiczy z trenerem, jak mowi, rehabilitacyjnie po chorobie, zrzuciła 15 kg ( a wzrost ok. 155) i powiedziała, że to koszty niewielkie, bo po prostu wybiera trenera zamiast kupna nowej torebki:)))))
Ja już zakończyłam z trenerem przed Świętami, a po Nowym Roku zobaczę, jeśli będę mieć kłopoty z motywacją, to biorę go powtórnie. Zdecydowanie warto, jak sama nie spróbujesz, to się nie dowiesz:)

Sugaar, wytrwalości życzę:)
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: Sugaar » 13 gru 2013, o 19:51

waiting4godot pisze:Sugaar, to zależy co dla kogo ważniejsze:)) Ostatnio po treningu mijałam się z panią ok.45, która od roku ćwiczy z trenerem, jak mowi, rehabilitacyjnie po chorobie, zrzuciła 15 kg ( a wzrost ok. 155) i powiedziała, że to koszty niewielkie, bo po prostu wybiera trenera zamiast kupna nowej torebki:)))))
Ja już zakończyłam z trenerem przed Świętami, a po Nowym Roku zobaczę, jeśli będę mieć kłopoty z motywacją, to biorę go powtórnie. Zdecydowanie warto, jak sama nie spróbujesz, to się nie dowiesz:)

Sugaar, wytrwalości życzę:)
Cóż... wystarczającą ilość torebek posiadam, teraz pora na trenera :wink:

Dziękuję za życzenia :D
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
konsultantkas
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2014, o 09:42
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: konsultantkas » 21 sty 2014, o 09:53

Może taniec albo joga ??
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: chocoladee » 27 sty 2014, o 02:52

ja jak moge .. to biegam na techno house disco I sie staram wytanczyc free stylem az mi po tyleczku cieknie... a kondycje czlowiek ma lata mlodziencze spedzone na silowni, bieganiu strzelaniu, wedkowaniu, tenisie, I wszelakiej pilce oprocz noznej robia swoje... chociaz czasami czuje sie w kosciach... ale juz nie moge sie doczekac by na gym isc I znowu moje buty wlozyc na stopki... a na brzuch slendertona bo za leniwa jestem na robienie brzuszkow... a no I nie ma jak plywanie :)

obecnie czas zastoju ale juz mnie nosi... zastoj spowodowany zdrowotnoscia :P ale I tak zaciskam od czasu do czasu zeby I lece sie wytanczyc :P
no I zgodze sie nie ma jak dobrych kilka godzin namietnego sexu swoje robi rowniez :P
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
a-marth
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2010, o 20:38

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: a-marth » 8 mar 2014, o 00:32

Ćwiczę około 5 razy w tygodniu. Trzy treningi to moja główna dziedzina, czyli szermierka historyczna, pozostałe to trening uzupełniający i zależy od tego, na co mam chęć - traktuję go bardzo luźno, chociaż jak się biorę za ćwiczenie, to pot spływa ze mnie obficie :) Ostatnio się zafascynowałam treningiem obwodowym z kettlebellem oraz ćwiczeniami z zakresy kalisteniki, które też robię w systemie obwodowym. Od czasu do czasu też biegam dystanse 10-12 km - ale to dla przyjemności i totalnego relaksu oraz jeśli muszę coś dogłębnie przemyśleć przy muzyce :) No i psie spacery - w tygodniu jakieś 5-10 km, w weekendy i dni wolne idziemy na dłużej, robimy 15-20 km.

Czuję się wyśmienicie, pomaga mi w tym jeszcze dieta wegetariańska, w której ponad 95% stanowią rośliny. Z produktów zwierzęcych jem tylko jajka o ile uda mi się kupić takie od "wolnych kurek" ;)
Awatar użytkownika
pigula73
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 804
Rejestracja: 2 gru 2004, o 00:00

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: pigula73 » 10 mar 2014, o 21:29

Zaszłam w ciążę (oczywiście po 40)... Hihihih... Nie wiem, czy to się liczy jako dbałość o mięśnie? :twisted:
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: coala » 11 mar 2014, o 00:48

pigula73 pisze:Zaszłam w ciążę (oczywiście po 40)... Hihihih... Nie wiem, czy to się liczy jako dbałość o mięśnie? :twisted:
cieszę się :D gratulacje :roza:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: JAK CZTERDZIESTKI DBAJĄ O SPRAWNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI ?

Post autor: czarodziej-z-oz » 12 mar 2014, o 18:42

pigula73 pisze:Zaszłam w ciążę (oczywiście po 40)... Hihihih... Nie wiem, czy to się liczy jako dbałość o mięśnie? :twisted:
SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPERRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!! :serce:
ODPOWIEDZ