jak zakrecic w glowie mlodszej...?

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

jak zakrecic w glowie mlodszej...?

Post autor: ds-vv » 10 maja 2007, o 13:28

HMM Poznalam dziewczyne duzo mlodsza tylko jak ja zdobyc?odwieczny problem?zna ktos na to rade?
Awatar użytkownika
cotton
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 26 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: krk

Post autor: cotton » 10 maja 2007, o 14:56

z głową ;)
[url=http://bawelna.blogspot.com/]100% cotton[/url]
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

no tak

Post autor: ds-vv » 10 maja 2007, o 15:20

:P wiem ze z glowa ale jak to wcale nie takie proste :?: :?: :oops:
Awatar użytkownika
Pcheła
super forma
super forma
Posty: 1599
Rejestracja: 25 sie 2003, o 00:00
Lokalizacja: Galway

Post autor: Pcheła » 10 maja 2007, o 15:54

co to znaczy zdobyc? bo niestety mam zle skojarzenia...
[img]http://img183.imageshack.us/img183/1600/1yesitisnoitisntmq2.gif[/img]
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 10 maja 2007, o 18:49

Pcheła pisze:co to znaczy zdobyc? bo niestety mam zle skojarzenia...
zdobyc to znaczy aby pokochala calym sercem.Nimyl z sexem!
dakar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 145
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 00:00
Lokalizacja: Polska

Post autor: dakar » 12 maja 2007, o 09:46

ds-vv pisze:
Pcheła pisze:co to znaczy zdobyc? bo niestety mam zle skojarzenia...
zdobyc to znaczy aby pokochala calym sercem.Nimyl z sexem!
:-P :-P :-P hmm mam podobny problem,ale mimo wieku nie wiem jak do tego sie zabrac aby nie obrazic i urazic.
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 12 maja 2007, o 19:12

dakar pisze:
ds-vv pisze:
Pcheła pisze:co to znaczy zdobyc? bo niestety mam zle skojarzenia...
zdobyc to znaczy aby pokochala calym sercem.Nimyl z sexem!
:-P :-P :-P hmm mam podobny problem,ale mimo wieku nie wiem jak do tego sie zabrac aby nie obrazic i urazic.
:shock:

No bez przesady... w tym wypadku dokładnie tak samo, jak do zdobywania rówieśniczek... chyba, że chce się poderwać dziewczę w trakcie burzy hormonalnej - ale wtedy obrazi się o byle co...
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
dakar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 145
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 00:00
Lokalizacja: Polska

Post autor: dakar » 12 maja 2007, o 19:34

Ciri pisze:
dakar pisze:
ds-vv pisze: zdobyc to znaczy aby pokochala calym sercem.Nimyl z sexem!
:-P :-P :-P hmm mam podobny problem,ale mimo wieku nie wiem jak do tego sie zabrac aby nie obrazic i urazic.
:shock:

No bez przesady... w tym wypadku dokładnie tak samo, jak do zdobywania rówieśniczek... chyba, że chce się poderwać dziewczę w trakcie burzy hormonalnej - ale wtedy obrazi się o byle co...
eh nie chodzi mi o sex tylko zeby chciala zemna byc przynajmniej na dluzej :?:
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 12 maja 2007, o 19:38

To se ne da, mile Panie. Nie ma takiego patentu. Jakby byl, nie byloby dramatow milosnych. Po prostu, to lut szczescia, a potem nie ma zadnej gwarancji, ze to na cale zycie, czy chocby pol.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 12 maja 2007, o 20:09

Ireth pisze:To se ne da, mile Panie. Nie ma takiego patentu. Jakby byl, nie byloby dramatow milosnych. Po prostu, to lut szczescia, a potem nie ma zadnej gwarancji, ze to na cale zycie, czy chocby pol.
HMM CHYBA MASZ RACJE ALBO TA CHEMIA JEST MIEZY NAMI ALBO POPROSTU BRAK JEJ :(
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 12 maja 2007, o 21:42

nieeee no.... chemia sie nie zawsze robi sama; czasem trzeba jej pomoc ;)
potrzasnac proboweczka, dolac jakiegos odczynnika :D
http://arsneo.pl
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 13 maja 2007, o 09:54

AssaAbloy pisze:nieeee no.... chemia sie nie zawsze robi sama; czasem trzeba jej pomoc ;)
potrzasnac proboweczka, dolac jakiegos odczynnika :D
:twisted: pomoc daj przepis :?: :?: :?: :cool:
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Post autor: gretchen » 13 maja 2007, o 14:39

Z tego, co koajrzę, przepisu nie ma - dodatki reagują różnie, zależnie od warunków zewnętrznych, stanu reakcji, temperatury roztworu i takich tam... Może wybuchnąć, wyparować albo wrzeć dalej. To owijanie w bawełnę mi sie podoba.
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 13 maja 2007, o 17:12

gretchen pisze:Z tego, co koajrzę, przepisu nie ma - dodatki reagują różnie, zależnie od warunków zewnętrznych, stanu reakcji, temperatury roztworu i takich tam... Może wybuchnąć, wyparować albo wrzeć dalej. To owijanie w bawełnę mi sie podoba.
:twisted: :twisted: :twisted: hm to w sumie i tak wszystko sprowadza sie do chemi :twisted: :twisted: :twisted: a ja nie chcialam tego przedmiotu sie uczyc eh :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 13 maja 2007, o 20:39

ds-vv pisze:
gretchen pisze:Z tego, co koajrzę, przepisu nie ma - dodatki reagują różnie, zależnie od warunków zewnętrznych, stanu reakcji, temperatury roztworu i takich tam... Może wybuchnąć, wyparować albo wrzeć dalej. To owijanie w bawełnę mi sie podoba.
:twisted: :twisted: :twisted: hm to w sumie i tak wszystko sprowadza sie do chemi :twisted: :twisted: :twisted: a ja nie chcialam tego przedmiotu sie uczyc eh :evil: :evil:
Daj sobie na spokój, dużo młodsza partnerka, nie jest w stanie zaspokoić potrzeb dojrzałej kobiety, to tylko chemia :wink: Czyli do nauki trzeba ruszyć, chemia to ciekawy przedmiot :D

Chyba, że chodzi o zaspokojenie niespełnionych uczuć macierzyńskich :?
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Skaterin » 13 maja 2007, o 20:44

Młodsza moze spełnić zachcianki kobiety dojrzałej. Kwestia doboru osób. Nie ulegajmy stereotypom ;)
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 13 maja 2007, o 20:46

Lhamo pisze:
ds-vv pisze:
gretchen pisze:Z tego, co koajrzę, przepisu nie ma - dodatki reagują różnie, zależnie od warunków zewnętrznych, stanu reakcji, temperatury roztworu i takich tam... Może wybuchnąć, wyparować albo wrzeć dalej. To owijanie w bawełnę mi sie podoba.
:twisted: :twisted: :twisted: hm to w sumie i tak wszystko sprowadza sie do chemi :twisted: :twisted: :twisted: a ja nie chcialam tego przedmiotu sie uczyc eh :evil: :evil:
Daj sobie na spokój, dużo młodsza partnerka, nie jest w stanie zaspokoić potrzeb dojrzałej kobiety, to tylko chemia :wink: Czyli do nauki trzeba ruszyć, chemia to ciekawy przedmiot :D

Chyba, że chodzi o zaspokojenie niespełnionych uczuć macierzyńskich :?
:cry: Nigdy nie bylam z mlodsza powiadasz ze nie zaspokoila by potrzeb?skad wiesz?masz jakies doswiadczenia w tej kwesti?Nie lubie chemi jako przedmiotu :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 13 maja 2007, o 20:52

Skaterin pisze:Młodsza moze spełnić zachcianki kobiety dojrzałej. Kwestia doboru osób. Nie ulegajmy stereotypom ;)
Nie chodzi mi o zachcianki, zdaje się, że autorce inicjującego ten temat posta również. Kwestia w nawiązaniu związku, który spełni nie tylko potrzeby fizyczne ale przede wszystkim psychoemocjonalne. :) Związku trwałego ...może na całe życie...związek dwoja ludzi nie może być oparty na zachciankach ale świadomej decyzji... tylko my dla siebie... może do końca..
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 13 maja 2007, o 20:56

ds-vv pisze:
Lhamo pisze:
ds-vv pisze: :twisted: :twisted: :twisted: hm to w sumie i tak wszystko sprowadza sie do chemi :twisted: :twisted: :twisted: a ja nie chcialam tego przedmiotu sie uczyc eh :evil: :evil:
Daj sobie na spokój, dużo młodsza partnerka, nie jest w stanie zaspokoić potrzeb dojrzałej kobiety, to tylko chemia :wink: Czyli do nauki trzeba ruszyć, chemia to ciekawy przedmiot :D

Chyba, że chodzi o zaspokojenie niespełnionych uczuć macierzyńskich :?
:cry: Nigdy nie bylam z mlodsza powiadasz ze nie zaspokoila by potrzeb?skad wiesz?masz jakies doswiadczenia w tej kwesti?Nie lubie chemi jako przedmiotu :twisted: :twisted: :twisted:
Z zasady, dużo młodsze dziewczyny czy kobiety traktuję jak córki, i nijak nie przychodzi mi do głowy potraktować ich inaczej. Nie mam ochoty na zdobywanie doswiadczeń w tej kwesti :cool:
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 13 maja 2007, o 20:59

Lhamo, Ty piszesz o roznicy 20-letniej (wspominajac o traktowaniu jak corki), a przeciez moze byc jeszcze roznica 5, 10, 15-letnia. I zapewne taka ma na mysli zakladajaca temat.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 13 maja 2007, o 20:59

Lhamo pisze:
Skaterin pisze:Młodsza moze spełnić zachcianki kobiety dojrzałej. Kwestia doboru osób. Nie ulegajmy stereotypom ;)
Nie chodzi mi o zachcianki, zdaje się, że autorce inicjującego ten temat posta również. Kwestia w nawiązaniu związku, który spełni nie tylko potrzeby fizyczne ale przede wszystkim psychoemocjonalne. :) Związku trwałego ...może na całe życie...związek dwoja ludzi nie może być oparty na zachciankach ale świadomej decyzji... tylko my dla siebie... może do końca..
8) 8) Lhamo tak Ty mnie rozumiesz jak nikt inny,nie chodzi o sex chodzi mi o partnerstwo,przyjazn poprostu o bycie razem ze soba,tylko mam problem podobam Jej sie i na wzajem lecz nie chce zemna utrzymywac kontaktu wiec bardzo sie zastanawiam czy aby do takiego zwiazku dorosla?/ :?:
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 13 maja 2007, o 21:02

Ireth pisze:Lhamo, Ty piszesz o roznicy 20-letniej (wspominajac o traktowaniu jak corki), a przeciez moze byc jeszcze roznica 5, 10, 15-letnia. I zapewne taka ma na mysli zakladajaca temat.
Dla mnie kobieta młodsza o 15 lat jest.... nooo mówiąc kolokwialnie nie do przyjącia, a w przypadku pięciu lat to różnica nieistotna. Chyba, że ta młodsza ma lat 40 a ta druga 55, wtedy jest to decyzja świadoma dla obojga stron :wink:
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 13 maja 2007, o 21:09

[8) 8) Lhamo tak Ty mnie rozumiesz jak nikt inny,nie chodzi o sex chodzi mi o partnerstwo,przyjazn poprostu o bycie razem ze soba,tylko mam problem podobam Jej sie i na wzajem lecz nie chce zemna utrzymywac kontaktu wiec bardzo sie zastanawiam czy aby do takiego zwiazku dorosla?/
No cóż, sama musisz ocenić szansę czy ten zwiąek ma rację bytu , życzę Ci jak najlepiej :roza:
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 13 maja 2007, o 21:10

Lhamo pisze:
Ireth pisze:Lhamo, Ty piszesz o roznicy 20-letniej (wspominajac o traktowaniu jak corki), a przeciez moze byc jeszcze roznica 5, 10, 15-letnia. I zapewne taka ma na mysli zakladajaca temat.
Dla mnie kobieta młodsza o 15 lat jest.... nooo mówiąc kolokwialnie nie do przyjącia, a w przypadku pięciu lat to różnica nieistotna. Chyba, że ta młodsza ma lat 40 a ta druga 55, wtedy jest to decyzja świadoma dla obojga stron :wink:
:evil: miedzy nami jest przepasc 11 lat :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 13 maja 2007, o 21:11

ds-vv pisze:
Lhamo pisze:
Ireth pisze:Lhamo, Ty piszesz o roznicy 20-letniej (wspominajac o traktowaniu jak corki), a przeciez moze byc jeszcze roznica 5, 10, 15-letnia. I zapewne taka ma na mysli zakladajaca temat.
Dla mnie kobieta młodsza o 15 lat jest.... nooo mówiąc kolokwialnie nie do przyjącia, a w przypadku pięciu lat to różnica nieistotna. Chyba, że ta młodsza ma lat 40 a ta druga 55, wtedy jest to decyzja świadoma dla obojga stron :wink:
:evil: miedzy nami jest przepasc 11 lat :evil: :evil: :evil:
To dużo...życzę szczęścia :wink:
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
ds-vv
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 26 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: ds-vv » 13 maja 2007, o 21:14

Lhamo pisze:
ds-vv pisze:
Lhamo pisze: Dla mnie kobieta młodsza o 15 lat jest.... nooo mówiąc kolokwialnie nie do przyjącia, a w przypadku pięciu lat to różnica nieistotna. Chyba, że ta młodsza ma lat 40 a ta druga 55, wtedy jest to decyzja świadoma dla obojga stron :wink:
:evil: miedzy nami jest przepasc 11 lat :evil: :evil: :evil:
To dużo...życzę szczęścia :wink:
:P Dzieki pozyjemy zobaczymy :cool: :cool: :cool:
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 13 maja 2007, o 21:32

ds-vv pisze:
AssaAbloy pisze:nieeee no.... chemia sie nie zawsze robi sama; czasem trzeba jej pomoc ;)
potrzasnac proboweczka, dolac jakiegos odczynnika :D
:twisted: pomoc daj przepis :?: :?: :?: :cool:
Przepis jest bardzo prosty. Za azakochanie są odpowiedzialne te same neurotransmitery co za "poznawanie nowości". Idzice razem na kregle, jakis koncert dziwnej ,muzyki, co kolwiek, byle bylo to dla was nowe i co najważniejsze przyjemne :)

Może to znacząco ułatwić sprawe :P
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Skaterin » 13 maja 2007, o 21:37

witch85 pisze:
ds-vv pisze:
AssaAbloy pisze:nieeee no.... chemia sie nie zawsze robi sama; czasem trzeba jej pomoc ;)
potrzasnac proboweczka, dolac jakiegos odczynnika :D
:twisted: pomoc daj przepis :?: :?: :?: :cool:
Przepis jest bardzo prosty. Za azakochanie są odpowiedzialne te same neurotransmitery co za "poznawanie nowości". Idzice razem na kregle, jakis koncert dziwnej ,muzyki, co kolwiek, byle bylo to dla was nowe i co najważniejsze przyjemne :)

Może to znacząco ułatwić sprawe :P
Boze...
:shock:
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 13 maja 2007, o 21:41

Tak, Skat, sluchaj Witcha, to jest wlasnie takie proste :cool:.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 13 maja 2007, o 21:48

Witch, Twoja metoda jest szybka, skuteczna i krótkoterminowa. Wystarczy na fascynację, nie na uczucie.
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
ODPOWIEDZ