duża różnica wieku

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
leska35
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 15:04

Re: duża różnica wieku

Post autor: leska35 » 3 wrz 2010, o 15:37

Czytamy Wasze posty i tak sobie myślimy, że każdej z nas życie płata różne figle a miłość nie wybiera. My mieszkamy w niewielkiej miejscowści. Ja 35, moje serce 49. Jesteśmy razem sześć lat, chociaż razem nie mieszkamy i tego nam najbardziej brakuje. Moi rodzice nie chcą słyszeć o tym, ze spotykam się z kobietą, jej nawet nie wiedzą, ze jest les. Nie mamy odwagi, żeby prowadzić wspólne życie. Przeraża nas wytykanie, pokazywanie nie chcemy być na ustach ludzi.
Awatar użytkownika
selloi
super forma
super forma
Posty: 2345
Rejestracja: 23 cze 2010, o 13:25

Re: duża różnica wieku

Post autor: selloi » 3 wrz 2010, o 16:01

leska35 pisze:Czytamy Wasze posty i tak sobie myślimy, że każdej z nas życie płata różne figle a miłość nie wybiera. My mieszkamy w niewielkiej miejscowści. Ja 35, moje serce 49. Jesteśmy razem sześć lat, chociaż razem nie mieszkamy i tego nam najbardziej brakuje. Moi rodzice nie chcą słyszeć o tym, ze spotykam się z kobietą, jej nawet nie wiedzą, ze jest les. Nie mamy odwagi, żeby prowadzić wspólne życie. Przeraża nas wytykanie, pokazywanie nie chcemy być na ustach ludzi.
ja przepraszam, że pytam (nie ma w tym agresji) ale czy Wy nie przegapiłyście momentu "odcięcia pępowiny"?!
Mówić trzeba prosto, a myśleć w
sposób skomplikowany - nie na
odwrót.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: duża różnica wieku

Post autor: coala » 3 wrz 2010, o 17:01

no nie? brzmi normalnie, jakby babki z mamusiami mieszkały i na ich utrzymaniu, hmm...
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: duża różnica wieku

Post autor: austin_alex » 3 wrz 2010, o 18:17

Jak na Was patrzę, to mi się komunistyczne dowcipy przypominają.

-Czy można wyemigrować z PRL na Zachód (być lesbijką w V RP)?
-Można. Wystarczy mieć 75 lat i zgodę obojga rodziców.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 14 wrz 2010, o 23:11

kotus2034 pisze:ciąg dalszy mój i fryty74: pogodziłyśmy sie i jesli możemy nadal spotykamy. cóż życie nas nie rozpieszcza.obydwie chcemy kontynuować nas. pozdrawiam ;) :D
ja pamiętam wszystko dokładnie :cool: ..... Fryta obieciała Ci, że w wakacje się spotkacie, Ty miałaś czekać na nią, ona przyszła do Ciebie w wakacje i..... jeszcze podtrzymuje kontakt, ale wszystko się urwie, bo szkoła/praca/obowiązki itp. itd. ... Tylko co na to wszystko Fryta? Może jednak tym razem jest inaczej? Może losy bohaterek potoczą się inaczej i nie będzie powtórki z rozrywki? Może Violka nie kupi telewizora i zasiądzie razem z nami na forum? To wszystko w następnym odcinku..... c.d.n.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
WaniliaiPieprz
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2012, o 08:12

Re: duża różnica wieku

Post autor: WaniliaiPieprz » 10 gru 2012, o 08:42

Jeśli ludzie się kochają to wiek nie ma naprawdę znaczenia. Mnie i moją partnerkę dzieli 5 miesięcy różnicy jedynie :) A moich rodziców np 9 lat różnicy, bardzo się kochają. Także wiek nie ma tu znaczenia :)
joobler
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 31 gru 2012, o 11:44

Re: duża różnica wieku

Post autor: joobler » 31 gru 2012, o 11:55

Zgadzam się wiek to żadna przeszkoda tak na prawdę. No chyba że mówimy o różnicy 20 i więcej lat bo np zdażają się sytuacje że taka jest różniaca, a to dla mógłby byc problem, ale to też zależy w jakim wieku bym była bo jakbym miała 20 lat a moja partnera 40 to nic ale jak jak bym miała 50 a moja partnera 70 to już by mnie ten związek chyba nie satysfakcjonował
jaga63
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 22 lut 2011, o 20:57

Re: duża różnica wieku

Post autor: jaga63 » 6 gru 2013, o 21:18

znam 70-tki, które wglądem i inteligencją potrafiły powalić młodzież austryjacką!!a znam tez dużo młodsze smutasy ...Hej!
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: duża różnica wieku

Post autor: Sugaar » 11 gru 2013, o 18:47

jaga63 pisze:znam 70-tki, które wglądem i inteligencją potrafiły powalić młodzież austryjacką!!a znam tez dużo młodsze smutasy ...Hej!
Ja też znam fantastyczne siedemdziesiątki :D
Mają nieziemskie poczucie humoru :serce:
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
ania19850512
Posty: 2
Rejestracja: 3 mar 2014, o 21:34

duza roznica wieku

Post autor: ania19850512 » 3 mar 2014, o 22:35

czy jest mozliwy zwiazek z 18latki z 40 latka bo bylam ostatnio w klubie i poznalam peikna 18-tke co sadzicie czy mozliwy jest zwiazek oparty nie tylko na seksie ale takze na milosci i wiernosci
marii18
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 128
Rejestracja: 31 gru 2013, o 03:54

Re: duza roznica wieku

Post autor: marii18 » 3 mar 2014, o 22:45

powiem ci tak ja jestem młoda mam ponad 20 lat i podobają mi się kobiety właśnie po 40 dlatego bo są cieple troskliwe czułe i nie zależy im tak bardzo na seksie to jest moje prywatne zdanie i uważam że dla garstki dziewczyn jest to możliwe ale to zależy od mentalności człowieka
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: duza roznica wieku

Post autor: salami » 3 mar 2014, o 23:11

ania19850512 pisze:czy jest mozliwy zwiazek z 18latki z 40 latka bo bylam ostatnio w klubie i poznalam peikna 18-tke co sadzicie czy mozliwy jest zwiazek oparty nie tylko na seksie ale takze na milosci i wiernosci
Ogólnie tak
Szczególnie ^ nie

Skoro przez tyle lat wystarczał Ci sam seks, to nie kombinuj na starość z miłością i wiernością. Chrupnie Ci tylko w krzyżu.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duza roznica wieku

Post autor: gimmeeverything » 3 mar 2014, o 23:46

marii18 pisze: podobają mi się kobiety właśnie po 40 dlatego bo są cieple troskliwe czułe i nie zależy im tak bardzo na seksie
:hahaha: - ...blondynki to tępe idiotki, biedroneczki są w kropeczki a wszystkie koty to dranie :mrgreen:
ania19850512 pisze: czy jest mozliwy zwiazek z 18latki z 40 latka bo bylam ostatnio w klubie i poznalam peikna 18-tke co sadzicie czy mozliwy jest zwiazek oparty nie tylko na seksie ale takze na milosci i wiernosci
jak jest tylko piękna, to raczej nie :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Anna69
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 212
Rejestracja: 27 lis 2012, o 23:53

Re: duża różnica wieku

Post autor: Anna69 » 4 mar 2014, o 06:20

Wg mnie związek kobiety 40-letniej z 18-letnią odpada. Jak dla mnie taki związek, w którym mogłabym matką swojej dziewczyny to nie jest dla mnie. Dopuszczam oczywiście różnice wiekowe, ale nie aż tak duże.
Vera29
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 17 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Lublin

Re: duża różnica wieku

Post autor: Vera29 » 20 mar 2014, o 21:34

Jeśli mogę włączyć się do dyskusji, to w mojej ocenie różnica wieku jest tylko niepotrzebną definicją, która może przeszkadzać szczęściu...
anela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2014, o 01:16

Re: duża różnica wieku

Post autor: anela » 20 mar 2014, o 22:54

Ja uważam, że różnica wieku nie ma żadnego znaczenia. Jestem od roku w związku z kobietą 16 lat starszą ode mnie. Oczywiście zdarzają się kłótnie jak w każdym związku, ale nie wynikają one z różnicy wieku ponieważ w ogóle tego nie odczuwamy. Mi osobiście bardziej odpowiadają starsze partnerki:)
nataszka72
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2012, o 10:24

Re: duża różnica wieku

Post autor: nataszka72 » 23 kwie 2014, o 12:52

Chciałbym podzielić się z Wami moją historią iii…. Napiszcie proszę co myślicie o Naszym związku… Opisze Tu mój (mam 24l.) związek z 43 letnią kobietą, z którą bardzo się kochamy mimo wielu przeszkód, a mianowicie… Moja Ukochana (U) jest zamężna, ale już od wielu lat nie układa Jej się w małżeństwie, ma też syna dwudziestoletniego, który jest zazdrosny o każdy spędzony Jej czas ze mną. Oczywiście nikt o Nas nie wiem, ponieważ wiemy jakie jest zdanie naszych rodzin o homoseksualizmie…. Spotykamy się jak tylko możemy, a raczej jak tylko U może wyrwać się z domu. Rozumiemy się bez słów. Jesteśmy już razem 3 lata i mi jest z tym dobrze. U ma duże obiekcje, że trzyma mnie przy sobie, ale ja po prostu chce być, jest mi dobrze tak jak jest choć czasem ogarnia mnie niemoc, gdy nie możemy spędzić ze sobą dłużej czasu, gdy nie możemy się spotkać, gdy boimy się co powiedzą nasze rodziny jak pojedziemy razem na wakacje… KOCHAM JĄ i wiem,że U też mnie bardzo KOCHA... Jestem w U zakochana po uszy:) :serce: czasem udaje nam się wyjechać gdzieś i to jest najszczęśliwsza chwila dla NAS,że mamy trochę czasu tylko dla siebie.
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: duża różnica wieku

Post autor: triko777 » 23 kwie 2014, o 13:13

Nataszka, jeśli Ci jest z nią dobrze i kochacie się to radziłabym Ci odpuścić sobie prośby o ocenę bo do tego się to może sprowadzać. Chroń swoje uczucia.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
nataszka72
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2012, o 10:24

Re: duża różnica wieku

Post autor: nataszka72 » 23 kwie 2014, o 13:15

triko777 pisze:Nataszka, jeśli Ci jest z nią dobrze i kochacie się to radziłabym Ci odpuścić sobie prośby o ocenę bo do tego się to może sprowadzać. Chroń swoje uczucia.

Dziękuje:)
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: duża różnica wieku

Post autor: triko777 » 23 kwie 2014, o 13:22

nataszka72 pisze:
triko777 pisze:Nataszka, jeśli Ci jest z nią dobrze i kochacie się to radziłabym Ci odpuścić sobie prośby o ocenę bo do tego się to może sprowadzać. Chroń swoje uczucia.

Dziękuje:)
Proszę :D

Myślę, że skoro nikt o Was nie wie to pewnie czujesz potrzebę pogadania o Waszym związku?
To bardzo ludzka potrzeba, tylko uważaj aby nie prowokować ocen bo te mogą być bardzo raniące.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
nataszka72
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2012, o 10:24

Re: duża różnica wieku

Post autor: nataszka72 » 23 kwie 2014, o 13:27

Proszę :D

Myślę, że skoro nikt o Was nie wie to pewnie czujesz potrzebę pogadania o Waszym związku?
To bardzo ludzka potrzeba, tylko uważaj aby nie prowokować ocen bo te mogą być bardzo raniące.[/quote]


to U podsunęła mi pomysł by napisać TU. dokładnie potrzebuje(my) tego.
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: duża różnica wieku

Post autor: triko777 » 23 kwie 2014, o 13:29

W takim razie jakie masz lub macie watpliwości? Czego potrzebujesz? Czy i co myślisz o Waszej przyszłości?
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
nataszka72
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2012, o 10:24

Re: duża różnica wieku

Post autor: nataszka72 » 23 kwie 2014, o 13:39

ja nie mam żadnych wątpliwości. Po prostu ją BARDZO KOCHAM i wiem,że ze wzajemnością. przyszłość? żyjemy z dnia na dzień. mamy wspólne plany,ale szybko o nich zapominamy bo U boi się, że syn nie będzie chciał z nią wtedy rozmawiać i odwróci się o Niej. wątpliwością U jest to,że ona jest Starsza i nie powinna być ze mną bo mnie krzywdzi....ale ciągle powtarzam jej to,że mi wiek nie przeszkadza. dla mnie najważniejsze jest to,że U bardzo mnie kocha, dba o mnie i rozumiemy się doskonale.
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: duża różnica wieku

Post autor: triko777 » 23 kwie 2014, o 13:43

Więc czego potrzebujesz? Co byś chciała?
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
Milky-Way
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2014, o 15:42

Re: duża różnica wieku

Post autor: Milky-Way » 24 kwie 2014, o 00:16

Wszystkie moje partnerki....w calym mym zyciu trzy.... byly ode mnie starsze... Najbardziej smutne jest to, ze to te 40letnie szukaly wrazen na boku.....M. , nauczycielka j.polskiego, zerwala ze mna smsem, bo poznala na czacie dziewczyne z zagranicy, ktorej nawet nie widziala na zywo na oczy, by po roku czasu plakac do sluchawki, jaki to zyciowy blad popelnila,bo tak mnie przeciez kochala.... E. zostawila mnie tydzien po swych 40tych urodzinach i zapewnianiu o dozgonnej milosci....Po 5 latach bycia razem przyszlo jej to zdumiewajaco latwo... wszak na czacie znalazla pocieszenie.... Wydawalo mi sie, ze starsze kobiety sa stateczne...wiedza, czego chca i potrzebuja. Tymczasem... czat zwyciezal.... Przykre to....ze okazywalam sie od nich emocjonalnie dojrzalsza.... Mimo to uwielbiam starsze od siebie partnerki.... Ja mam 34 lata.... Wierze jednak, ze gdzies tam jest ta kobieta.... Choc czasem nadzieja slabnie... ale coz zmienie....czas i tak bedzie uplywal.... Poczekam jeszcze chwile.... echhhhh....
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 24 kwie 2014, o 18:51

a nie zastanawiałaś się nad młodszą o jakieś 5 lat ;)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Milky-Way
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2014, o 15:42

Re: duża różnica wieku

Post autor: Milky-Way » 24 kwie 2014, o 22:58

Nie zastanawialam.... :)
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: duza roznica wieku

Post autor: chocoladee » 29 kwie 2014, o 03:08

gimmeeverything pisze:
marii18 pisze: podobają mi się kobiety właśnie po 40 dlatego bo są cieple troskliwe czułe i nie zależy im tak bardzo na seksie
hahahaha
I tu sie kobieto myslisz...
po 40tce to dopiero sie zyje... a zycie sexualne kwitnie... I to jak...
wiem z autopsji
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: duża różnica wieku

Post autor: chocoladee » 29 kwie 2014, o 03:12

Milky-Way pisze:Wszystkie moje partnerki....w calym mym zyciu trzy.... byly ode mnie starsze... Najbardziej smutne jest to, ze to te 40letnie szukaly wrazen na boku.....M. , nauczycielka j.polskiego, zerwala ze mna smsem, bo poznala na czacie dziewczyne z zagranicy, ktorej nawet nie widziala na zywo na oczy, by po roku czasu plakac do sluchawki, jaki to zyciowy blad popelnila,bo tak mnie przeciez kochala.... E. zostawila mnie tydzien po swych 40tych urodzinach i zapewnianiu o dozgonnej milosci....Po 5 latach bycia razem przyszlo jej to zdumiewajaco latwo... wszak na czacie znalazla pocieszenie.... Wydawalo mi sie, ze starsze kobiety sa stateczne...wiedza, czego chca i potrzebuja. Tymczasem... czat zwyciezal.... Przykre to....ze okazywalam sie od nich emocjonalnie dojrzalsza.... Mimo to uwielbiam starsze od siebie partnerki.... Ja mam 34 lata.... Wierze jednak, ze gdzies tam jest ta kobieta.... Choc czasem nadzieja slabnie... ale coz zmienie....czas i tak bedzie uplywal.... Poczekam jeszcze chwile.... echhhhh....
a ja mialam odwrotnie...
wszystkie moje ex byly ode mnie mlodsze... ostatnia nawet o 18 lat I to one okazywaly sie niestabilne emocjonalnie :P
to nie wiek to dojrzalosc emocjonalna mowi czy byc z ta osoba czy jak jest zle to isc w ramiona innej....
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
Vera29
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 17 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Lublin

Re: duża różnica wieku

Post autor: Vera29 » 29 kwie 2014, o 11:14

Dokładnie, nie wiek decyduje .... a z dojrzałością bywa różnie. Wiek nie ma tu znaczenia.
ODPOWIEDZ