Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wojtek » 22 kwie 2018, o 13:23

ale przecież ja nie napisałam że ja jestem kobieca :shock: ja napisałam że ja gustuję w kobiecych. i wolę kobiece. a to spora różnica.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: reader » 22 kwie 2018, o 13:28

To wiele wyjaśnia. :lol:
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Sad_Rabbit » 22 kwie 2018, o 16:14

reader pisze: To, o czym piszę, to utożsamianie kobiecości z określonym zestawem gadżetów: ubrań, fryzur, butów. I i utożsamianie kobiecości z zestawem cech charakteru, które są czysto stereotypowe i seksistowskie. Nie mówiąc już o nazywaniu "męskim" wszystkiego, co się w tych restrykcyjnych standardach nie mieści.
Dokladnie tak jest! :) Ale moze tutaj trzeba pamietac, ze niektorzy ludzie potrzebuja tych szufladek, zakladek, pudelek, do ktorych upychaja te wszystkie stereotypy, bo dzieki nim mamy zludzenie, ze swiat jest uporzadkowany i lepiej zrozumialy :wink:
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: ImaSumak » 22 kwie 2018, o 20:58

No cóż, mnie pociągają tylko kobiety. Nie mam problemu z określeniem cech kobiecych, które na obraz kobiety się dla mnie składają.
Nie muszę uczestniczyć w debacie co jest kobiece, a co nie i jak bardzo jest to seksistowskie lub nie. Zwyczajnie jestem kobietą której podobają się kobiety
Wszelkie inne "typy kobiet" lubię i mogę się kolegować w zależnosci od tego, co dana osoba sobą reprezentuje. Pociąg jednak jest wykluczony.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: ImaSumak » 22 kwie 2018, o 21:03

wojtek pisze:ale przecież ja nie napisałam że ja jestem kobieca :shock: ja napisałam że ja gustuję w kobiecych. i wolę kobiece. a to spora różnica.
Czyli siedzisz na kobiecym forum udając kobietę o męskim imieniu, i nie jesteś kobiecy, ale podobają ci się kobiety kobiece, tylko masz problem z określeniem co jest kobiece a co meskie.

Czy jesteś również uczulony na siekane orzechy? Bo że wąchasz męskie krocza, to już wiemy.
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: biedronca » 24 kwie 2018, o 12:46

Gdyby facet narzekał, że dziewczyna, z którą się spotkał nie była dość kobieca, uznałabym go za dupka i nie byłabym zainteresowana. Natomiast w środowisku lesbijek z jakiegoś powodu takie zachowanie uchodzi.
Może chodzi o to, że nawet same lesbijki nie są przekonane, że lesbijka jest kobietą, więc żeby tą swoją kobiecość udowodnić, musi ją przerysowywać.
W relacjach z mężczyznami nigdy nie zastanawiałam się, czy jestem dość kobieca. Dopiero na tym forum okazuje się, że lepiej nie mieć zbyt zdecydowanych poglądów, lepiej nie być zbyt pewną siebie, krótkie włosy są niekobiece (czy my żyjemy w średniowieczu? ), spodnie noszą tylko chłopczyce, a prawdziwa kobieta na co dzień nosi obcasy i makijaż.
NekoKatseDesu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 15:16

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: NekoKatseDesu » 24 kwie 2018, o 21:06

Ja jestem męskim typem :P
Nie lubię długich włosów oraz jasnych, obcislych ubrań. Po prostu nie!
Mój typ? Męskie! :cool: Ale takie co... zdomunują, dziwne, prawda? Jestem ogólnie śmiała i wgl. ale całowanie i jaki kolwiek dotyk... Jeden wielki burak na twarzy :P :oops:
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: reader » 26 kwie 2018, o 06:49

Niestety, drugą stroną monety są panie twierdzące, że są "męskie", bo np. noszą krótkie włosy i spodnie. Świetnie uzupełniają się z "kobiecymi".
Albo co gorsza twierdzące, że są "męskie" czyli racjonalne i logicznie myślące, czym zresztą udowadniają, że są irracjonalne i nie potrafią myśleć.
W każdym razie i od "kobiecych" i od "męskich" trzymam się z daleka.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: biedronca » 26 kwie 2018, o 14:48

Ja tak za bardzo nie rozumiem tego podziału na męskie i kobiece. Jestem kobietą, więc jestem kobieca. Tak samo w sukience i na obcasach, jak i w spodniach i trampkach. A do tego to że klnę jak szewc i potrafię być twarda nie jest wcale mniej kobiece niż to że bywam nieśmiała i płaczę na filmach.

Pewno gdybym się umówiła z miłośniczką męskich i miłośniczką kobiecych, jedna i druga mogłaby być niezadowolona, że jestem nie dość... i że jakim prawem określam się jako męska / kobieca.

Więc głupie te kategorie. Chyba tylko dla ludzi zbyt prostych, żeby poradzić sobie z całą złożonością świata.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: ImaSumak » 27 kwie 2018, o 11:18

Ja rozumiem, bo mnie pociągają kobiety. Ponadto nie mam wątlliwosci co do tego kim jestem i nikogo nie udaję.

Prezentowane wyobrażenia na temat kobiecości mnie ubawiły setnie. Oczami wyobraźni ujrzałam te tysiące lesbijek zakochane w członkach grup metalowych, z powodu ich długich włosów oraz makijażu. Brawo! :lol:
Lubię kiedy kobieta...
truestorytrue
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 195
Rejestracja: 28 maja 2022, o 17:41

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: truestorytrue » 4 cze 2022, o 14:49

I ogolonych nóżek !
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Aerial » 4 cze 2022, o 15:32

Ale metale nie golą nóg :scratch:
truestorytrue
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 195
Rejestracja: 28 maja 2022, o 17:41

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: truestorytrue » 4 cze 2022, o 17:49

Giolą
heath
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2022, o 11:35

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: heath » 14 lip 2022, o 11:40

nieprzytomna pisze:
16 lip 2010, o 22:40
Pociągają was męskie typy kobiet, lub takie co np. uprawiają sporty i są wysportowane, zadają się z chłopakami, ale kiedy trzeba jest kobieca ? Czy zwróciłybyście uwag.ę na bardzo męską dziewczynę ?
Ogólnie średnio lubię takie podziały na cechy męskie i kobiece , bo to dziecko patriarchatu i podziałów i w ogóle
ALE
jeżeli już tak to można ująć to męskie kobiety stanowią moją słabość,, jedynym co by mi przeszkadzało to gdyby miały jakieś wrogie podejście do typowo kobiecych dziewczyn albo nastawienie i'm not like the other girls,,
Ale no męskie kobiety to życie 😩
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: goreka » 15 lip 2022, o 21:31

Lubimy
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: gimmeeverything » 26 sie 2022, o 18:55

jak patrzę w lustro, to nawet lubię :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: biedronca » 27 sie 2022, o 08:57

Bardzo
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: ImaSumak » 27 sie 2022, o 14:06

Nie wiem co ma tu lubienie do tego, bo lubić można sasiadkę, albo cukierki. I w tym znaczeniu i owszem. Natomiast w swerze seksualnej dla mnie nie istnieją, podobnie jak mężczyźni.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
kmz2557
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2022, o 12:52
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: kmz2557 » 23 wrz 2022, o 14:07

Raczej to nie dla mnie, lubie wysportowane dziewczyny, może umięśnione. Ale od mascow zdecyowanie preferuję eleganckie femme fatale :oops::serce:
Mam ogromny problem ze znaleziem dziewczyny, której bym się podobała, bo nie jestem "męska". Przez to miałam przez dłuższy czas kompleksy, ale niegdy nie zaminiłabym swoich zdobionyh rajstop na wypierdziane dresy. Najwyżej poczekam trochę dłużej :cool:
ODPOWIEDZ