Jak znaleźć dziewczynę?

Sprawy nastolatek
menetetty
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 21 paź 2012, o 16:54

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: menetetty » 24 lis 2012, o 20:09

polly_pocket pisze: Swego czasu nie miałam potrzeby zaglądać tutaj, bo miałam dość sporo les w najbliższym otoczeniu, ale się jakoś tak wszyscy rozeszli i ciekawa jestem jak to jest u innych. Znacie np. w szkole jakieś jawne lesbijki lub biseksualistki (ale nie takie pozujące ze względu na modę)?
Ja z kolei wsród znajomych mam tylko jednego geja, żadnych lesbijek. No i dwie koleżanki bi, z czego to dosyć odległa znajomość, więc w otoczeniu nie nam nikogo, z kim mozna by pogadać na tematy, ktore mozna poruszyć na tym forum, dlatego to jestem. W mojej szkole nikogo, kto by sie ujawnił nie ma, jestem tego w 99% pewna. Ja wiem o dwóch dziewczynach, ale to wynikło przypadkiem, ludzie o tym nie wiedza. Zreszta ja sama rownież nie mam póki co zamiaru sie ujawniać. :)
'Po ziemi gonimy marę, którą każdy z nas nosi we własnym sercu i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd.'
polly_pocket
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2012, o 01:05

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: polly_pocket » 26 lis 2012, o 18:51

Ja z kolei wsród znajomych mam tylko jednego geja, żadnych lesbijek. No i dwie koleżanki bi, z czego to dosyć odległa znajomość, więc w otoczeniu nie nam nikogo, z kim mozna by pogadać na tematy, ktore mozna poruszyć na tym forum, dlatego to jestem. W mojej szkole nikogo, kto by sie ujawnił nie ma, jestem tego w 99% pewna. Ja wiem o dwóch dziewczynach, ale to wynikło przypadkiem, ludzie o tym nie wiedza. Zreszta ja sama rownież nie mam póki co zamiaru sie ujawniać. :)[/quote]

Ja... hmm nie tyle, żebym się jakoś specjalnie ujawniała, ale kryć jakoś też się nie kryję. Zachowuję się tak naturalnie, że nikomu nie przyjdzie do głowy, że jestem jakiejś "innej" orientacji. Czasem, gdy przejdzie jakaś ładna dziewczyna to nie omieszkam wspomnieć o tym koleżance, z którą akurat rozmawiam (zazwyczaj są to dziewczyny hetero), czasem też stwierdzę, "a, to tak jak moja była...", czy coś w tym rodzaju. Zazwyczaj rozmówca (o ile nie jest skrajnym homofobem) nie do końca zdaje sobie sprawę, że powiedziałam coś, na co wg. jakichś tam (wiadomo, nie za dobrych ale dość powszechnych w tym kraju i czasie) ideałów powinien się oburzyć, w efekcie mało kto zwraca uwagę na to co usłyszał, przyjmując to za oczywistą oczywistość. Ludzie uwierzą w zdanie "wczoraj porwali mnie kosmici, jak kosiłam trawę" tak samo jak w "mam na sobie skarpetki" o ile wypowie się to odpowiednim tonem. :P W tym chyba tkwi cała sztuka i nie trzeba ani stawać na ławce i oznajmiać wszem i wobec "ludzie, nie jestem hetero!", ani też się tajniaczyć.
rafaela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 gru 2012, o 20:56

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: rafaela » 3 gru 2012, o 21:41

Moja bardzo dobra koleżnaka jest lesbijką i nie kryje się z tym, jest bardzo lubiana szczególnie przez mężczyzn, ale jak patrze na kobiety to też nie są wrogo nastawione ale wiadomo w jednym gronie za dużo kobiet być nie może :P
Awatar użytkownika
Ririchiyo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 15:08

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Ririchiyo » 2 sty 2013, o 22:35

Ja mam 17 lat (jeszcze xD) i postanowiłam w tym roku wyjść trochę do ludzi i już byłam na jednym "branżowym" spotkaniu :cool: Było świetnie, chociaż jedna koleżanka stwierdziła, że fajne laski to ja na imprezie poznam w jakimś klubie... no...a ja nie lubię imprez :D a też pochodzę z małego miasta, chociaż już spotkałam kilka "naszych" :D Czekam aż się na studia przeprowadzę do Trójmiasta i będzie fajnie :cool:
"Świat jest zagadką tak jak ja..."
anewa10
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 30 gru 2012, o 20:49

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: anewa10 » 3 sty 2013, o 11:58

karolinka94r pisze:No kurde, ale tak nie umiem..
Chyba boje się reakcji drugiej osoby..:P
W sumie to sama już nie wiem.:)
Miałam identycznie to samo :D Tylko jakoś to przezwyciężyłam.. dalej jestem nieśmiała i w ogóle ale jest trochę lepiej :D
Co do dziewczyn, hmm.. można zauważyć że dziewczyna jest bi/lesbijką jak np się bardziej z nią zakolegujesz lub coś, widać jak się zachowuje. Przytula ( nie tak jak znajomi się przytulają, to czuć ze jakoś inaczej) Przynajmniej u mnie tak było.
Awatar użytkownika
Ririchiyo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 15:08

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Ririchiyo » 3 sty 2013, o 21:21

Niektórzy mają taki wewnętrzny dynks "homoradar" :D
U mnie się jakoś powoli aktywuje i sama sobie zazdroszczę :cool: Ale jak wyżej piszą, też myślę, że po dłuższej znajomości da się jakoś wychwycić jakieś sygnały :)
"Świat jest zagadką tak jak ja..."
catchmeifucan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 lut 2013, o 22:29

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: catchmeifucan » 4 lut 2013, o 22:33

cześć dziewczyny!
ja również w moim towarzystwie nie dostrzegam dziewczyn,którym podobają się kobiety.
chciałabym znaleźć dziewczynę z którą bym się dobrze dogadywała i TAKIE TAM :D
jak tam u Was poszukiwania?
Sandra96
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, o 00:19

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Sandra96 » 17 mar 2013, o 13:27

hej ja jestem z gdyni od czasu kiedy uświadomiłam sobie że jestem lesbijką szukam fajnej dzieczyny w necie w moim otoczeniu i nic :cry: może za bardzo szukam na siłe i nic z tego nie wychodzi niewiem może sobie spokojnie poczekam nadal szukająć.Najgorsze jest to że jestem troche nieśmiała.
Sandra96
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, o 00:19

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Sandra96 » 17 mar 2013, o 19:12

Sandra96 pisze:hej ja jestem z Gdańska od czasu kiedy uświadomiłam sobie że jestem lesbijką szukam fajnej dzieczyny w necie w moim otoczeniu i nic :cry: może za bardzo szukam na siłe i nic z tego nie wychodzi niewiem może sobie spokojnie poczekam nadal szukająć.Najgorsze jest to że jestem troche nieśmiała.
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Marionette » 17 mar 2013, o 19:29

Zawsze zastanawia mnie, że te, co "nikogo nie mogą znaleźć" nie są skłonne najwyraźniej ani przejrzeć innych tematów, ani włączyć się w dyskusję, ani kogoś zaczepić z forum... :) A jak widać, ani nawet dopisać czegoś więcej.
It's fun to be a box of cats
Sandra96
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, o 00:19

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Sandra96 » 22 mar 2013, o 15:43

no sory ale szukałam w ogłoszeniach na tej stronie i udało mi się nawet dostać odpowiedz od tej dziewczyny tyle że okazało sie że tylko szuka przygody na jedną noc wiec cieżko jest znalezc kogoś takiego kto by chciał związku choćby na jakiś czas zwłaszcza w moim wieku. :?
Awatar użytkownika
Len
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 373
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:27
Lokalizacja: między Czarnym a Czerwonym

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Len » 22 mar 2013, o 20:52

Qwe_rty pisze:olss, a znasz jakieś osoby o odmiennej orientacji?
bo ja kurczę nie znam, nawet nie wiem jak i czy można poznać, że ktoś kocha inaczej :| ;)
Kocha się tak samo, może nieco mocniej ;)
A co do dziewczyny... najpierw dobrze jest się zaprzyjaźnić najlepiej z kimś w Twoim wieku. Albo może inaczej... W takim wieku w jakim masz znajomych. Bo ja patrząc na swój przykład... ekhm :oops:
nooo ja mając 15 lat byłam z kobietą ciut starszą :twisted: W każdym razie powodzenia :D
Awatar użytkownika
Len
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 373
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:27
Lokalizacja: między Czarnym a Czerwonym

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Len » 22 mar 2013, o 20:55

Sandra96 pisze:no sory ale szukałam w ogłoszeniach na tej stronie i udało mi się nawet dostać odpowiedz od tej dziewczyny tyle że okazało sie że tylko szuka przygody na jedną noc wiec cieżko jest znalezc kogoś takiego kto by chciał związku choćby na jakiś czas zwłaszcza w moim wieku. :?
Zrób koszulkę a la SHANE ;) "LESBIAN WANTED" :mrgreen:
Sandra96
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, o 00:19

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Sandra96 » 23 mar 2013, o 11:17

ogółem nie lubię mówić ani pokazywać ze jestem lesbijka bo obawiam się dyskryminacji.A wierzcie ze w szkole większość dałaby nieźle popalić gdyby wiedzieli, tylko najbliższe grono znajomych wie czyli zaledwie kilka osób no po za siecią bo to co innego. :|
Awatar użytkownika
Len
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 373
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:27
Lokalizacja: między Czarnym a Czerwonym

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Len » 23 mar 2013, o 13:46

znajdź w sieci kogoś z Twojej okolicy lub jeśli jesteś odważna i "zabawowa" idź do klubu Gay Friendly w Twoim mieście lub w okolicy ;)
Awatar użytkownika
Len
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 373
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:27
Lokalizacja: między Czarnym a Czerwonym

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Len » 23 mar 2013, o 13:48

Jesteś z Gdańska? Hehehehe :D z tego co pamiętam jest tam w czym poprzebierać ;) nawet w Warszawie takiej akcji nie miałam :roll: także włącz swój homoradar i do dzieła!!
Sandra96
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, o 00:19

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Sandra96 » 23 mar 2013, o 20:52

Tak a jaki jest najlepszy klub w Gdańsku taki gdzie jest miła atmosfera, obsługa dobra muza.Bo słyszałam ze np w 69 w Sopocie jest masakra.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: agapoem » 28 mar 2013, o 21:00

W wieku lat 15stu jest zabawia w związek, a nie związek :pilka:
cogito, ergo sum
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: agapoem » 28 mar 2013, o 21:01

agapoem pisze: zabawia
zabawa
co ja do cholery z tymi literkami :evil:
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Irmo » 30 mar 2013, o 16:41

agapoem, co prawda, to prawda :)
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: agapoem » 1 kwie 2013, o 21:17

Irmo pisze:agapoem, co prawda, to prawda :)
nie da się ukryć :D
cogito, ergo sum
Dzitka
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 19:56

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Dzitka » 21 kwie 2013, o 19:44

Hmmm piszecie tak o tej IS (tzn teraz queer) i ja w sumie od tego zaczełam i może coś ze mną nie tak i nie umiem kompletnie z tego korzystać, ale dla mnie to polega wyłacznie na lajkowaniu zdjęć i dawaniu serduszek, tylko co mi po tym? Bardziej chodziło mi żeby kogoś poznać ...
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Irmo » 21 kwie 2013, o 20:30

Dzitka pisze:Bardziej chodziło mi żeby kogoś poznać ...
To napisz do delikwentki wiadomość ;)
renar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 7 maja 2013, o 23:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: renar » 9 maja 2013, o 11:29

Irmo pisze:
Dzitka pisze:Bardziej chodziło mi żeby kogoś poznać ...
To napisz do delikwentki wiadomość ;)
I tak nie każdy jest tak odważny zeby "zagadać"... Ja się boję odrzucenia, kiedy zaczyna mi na kimś zależeć... Taka sytuacja :3
Wieczność to tunel kończący się dupą
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Irmo » 10 maja 2013, o 01:08

renar pisze:I tak nie każdy jest tak odważny zeby "zagadać"... Ja się boję odrzucenia, kiedy zaczyna mi na kimś zależeć... Taka sytuacja :3
To normalne, bo stan błogiego tumiwisizmu przychodzi z czasem i socjopatią, czy innym wahaniem, niedoborem, bądź nadmiarem.. W każdym razie, nie ma się czego bać, dziewczyna przez monitor nie pogryzie, co najwyżej rzuci "nie mój typ", albo nic nie rzuci. A jak odrzuci - jej strata, czyż nie? ;)
Trochę odwagi i więcej wiary w swoje umiejętności ;)
renar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 7 maja 2013, o 23:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: renar » 10 maja 2013, o 05:28

Internet, Internetem. Jak nie odpisze to luz, jak odpisze to genialnie. Gorzej w rzeczywistym świecie (przynajmniej ja)
Wieczność to tunel kończący się dupą
Awatar użytkownika
Nannuky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:18

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nannuky » 11 maja 2013, o 16:20

renar pisze:Internet, Internetem. Jak nie odpisze to luz, jak odpisze to genialnie. Gorzej w rzeczywistym świecie (przynajmniej ja)
renar, proszę, rozwiń swoją wypowiedź. xD

Queer... Fakt, to taki śmieszny portal trochę. 3: Odnoszę wrażenie, być może błędne, że tam ludzie piszą do siebie tylko wtedy, gdy chcą do siebie pozarywać, albo i coś więcej... Jedna pani napisała do mnie i była całkiem miła, ale za stara (22 lata) i za daleko, więc podziękowałam grzecznie. 3:
No i ja też raczej nic do nikogo nie piszę. Było kilka osób, do których chciałam napisać, ale boję się, że to by się od razu w jakiś flirt albo spławianie przerodziło, a ja po prostu lubię gadać z ludźmi i tyle, zaczynać na stopie koleżeńskiej... .___. Dlaczego tam nie ma czatu? ><
renar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 7 maja 2013, o 23:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: renar » 11 maja 2013, o 20:49

Nannuky pisze:
renar pisze:Internet, Internetem. Jak nie odpisze to luz, jak odpisze to genialnie. Gorzej w rzeczywistym świecie (przynajmniej ja)
renar, proszę, rozwiń swoją wypowiedź. xD
><
Nooo, bo chodzi o to, że jak się zaangażuje i zacznie mi zależeć na dziewczynie, a jak ona się przestanie nagle odzywać to taka ujnia trochę... Ale to się nie tyczy sfery koleżeńskiej, w tej jestem baasedzo otwarta i spontaniczna :P
Wieczność to tunel kończący się dupą
Awatar użytkownika
Nannuky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:18

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nannuky » 12 maja 2013, o 16:22

renar pisze:
Nannuky pisze:
renar pisze:Internet, Internetem. Jak nie odpisze to luz, jak odpisze to genialnie. Gorzej w rzeczywistym świecie (przynajmniej ja)
renar, proszę, rozwiń swoją wypowiedź. xD
><
Nooo, bo chodzi o to, że jak się zaangażuje i zacznie mi zależeć na dziewczynie, a jak ona się przestanie nagle odzywać to taka ujnia trochę... Ale to się nie tyczy sfery koleżeńskiej, w tej jestem baasedzo otwarta i spontaniczna :P
A, skąd ja to znam. ^^ Dlatego ja się nie angażuję, tylko cały czas jadę na tej stopie koleżeńskiej, nawet jeśli druga strona chce czegoś więcej... o3O
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Irmo » 12 maja 2013, o 16:57

Nannuky pisze:
renar pisze:Internet, Internetem. Jak nie odpisze to luz, jak odpisze to genialnie. Gorzej w rzeczywistym świecie (przynajmniej ja)
renar, proszę, rozwiń swoją wypowiedź. xD

Queer... Fakt, to taki śmieszny portal trochę. 3: Odnoszę wrażenie, być może błędne, że tam ludzie piszą do siebie tylko wtedy, gdy chcą do siebie pozarywać, albo i coś więcej... Jedna pani napisała do mnie i była całkiem miła, ale za stara (22 lata) i za daleko, więc podziękowałam grzecznie. 3:
No i ja też raczej nic do nikogo nie piszę. Było kilka osób, do których chciałam napisać, ale boję się, że to by się od razu w jakiś flirt albo spławianie przerodziło, a ja po prostu lubię gadać z ludźmi i tyle, zaczynać na stopie koleżeńskiej... .___. Dlaczego tam nie ma czatu? ><
22 latka za stara?
Ale to zależy od podejścia, może Cię to zdziwi, ale dużo osób na takowych portalach chce właśnie pogadać, poznać kogoś fajnego z kim wyskoczy na piwo, kawę, whateva :)
Te stopy koleżeńskie, nie bawienie się, bawienie się w, podchody i gierki, bycie za dobrym i bycie za złym, za rok, czy dwa Ci przejdzie, albo to "magja lyceum".
ODPOWIEDZ