Jak znaleźć dziewczynę?

Sprawy nastolatek
Nesquikkk
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2012, o 22:34

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nesquikkk » 6 lis 2012, o 21:42

Zaagadaj do jakiejs niewiasty :P patrz ile masz tu profili:D albo zaloz sobie konto na IS :D:D OOoOoo tak smakuje zycie eeee !!:)
karolinka94r
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 6 lis 2012, o 18:43

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: karolinka94r » 6 lis 2012, o 21:43

No wiadomo, że chodzę ..:P ale nigdy nie spotkałam żadnej dziewczyny..;/ a nawet gdyby to co, mała bym podejść do jakiejś i co.?:P A i jestem z Poznania..:P hehhe
Nesquikkk
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2012, o 22:34

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nesquikkk » 6 lis 2012, o 21:47

Łoohohohoh... gdzie cie tam wywialo??:P
Jaaaciee! eee podejsc?:D heheh jaa nie wiem ale ja sie rzucam w oczy ;p
zawsze w gronie znajomych jakis kawal opowiadam jakies akcje robie z znajomymi
Kurde chyba mam tez za duzo gadane :D
karolinka94r
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 6 lis 2012, o 18:43

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: karolinka94r » 6 lis 2012, o 21:51

hehhe Noo tak sobie, jestem poznańska pyrą..:P
heh ja niestety jestem nieśmiała w tych sprawach..:/
I raczej nie podeszła bym do laski tak sama z siebie ..:)
a poza tym nawet nigdy nie widziałam lesbijek.. Ja nie wiem chyba jestem ślepa..
Nesquikkk
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2012, o 22:34

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nesquikkk » 6 lis 2012, o 21:53

zdejmij okulary :P bo one patrza na ciebie ..:) taa nie smiala..
alee napisac na forum to umiala... o holaaa holaa!!:)
to sie musisz rozgadac bardziej ..;p
karolinka94r
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 6 lis 2012, o 18:43

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: karolinka94r » 6 lis 2012, o 21:58

Na forum, czy ze znajomymi to zupełnie inaczej..:P
Heh, ale teraz wiem już na co zwracać uwagę..:)
Chociaż coś czuję, że zanim kogoś znajdę, a już prędzej jak ktoś do mnie zagada to będą wieki..!!!:P
Nesquikkk
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2012, o 22:34

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nesquikkk » 6 lis 2012, o 22:01

no to nie czekaj az ktos to zrobi .. zrob ty to malymi krokami ale dzialaj :)
to jest jak wybranie jednej gwiazdy na niebie wsrod 1000 innych :)
jedyne co to jak jestes pewna ze chcesz zwiazku z dzw .. a jak
juz zdecydujesz sie dzialac to zalowac nie bedziesz ..:) no chyba ze trafisz
naa jakas ktora cie Yyy ... dobije :)
karolinka94r
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 6 lis 2012, o 18:43

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: karolinka94r » 6 lis 2012, o 22:08

hehe Noo ładnie mówiąc..:P
Chyba masz racje, trzeba zacząć działać..:)
Hmm ale to ze spokojem..:P
Nesquikkk
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2012, o 22:34

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nesquikkk » 6 lis 2012, o 22:10

jakim znowu spokojem ;p hehe ..
zrob to na tzw spontana :) ..
u mnie w zyciu wszystko leci na spontana
jak bym miala sie zastanawiac jak to zrobic ..
to jak bym wiedziala ze sie jutro przewroce to dzis juz usiade :) :cool:
karolinka94r
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 6 lis 2012, o 18:43

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: karolinka94r » 6 lis 2012, o 22:18

No kurde, ale tak nie umiem..
Chyba boje się reakcji drugiej osoby..:P
W sumie to sama już nie wiem.:)
misiaczkowa
Posty: 2
Rejestracja: 8 lis 2011, o 19:05

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: misiaczkowa » 6 lis 2012, o 22:19

Załóż sobie strone na IS najlepiej :P
Dużo jest tam dziewczyn z Poznania, może kogoś poznasz:)
Życzę powodzenia ! :)
karolinka94r
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 6 lis 2012, o 18:43

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: karolinka94r » 6 lis 2012, o 22:21

Dzięki za rady..:P
No i nie dziękuje ..:)
hehehe
Gogus
Posty: 3
Rejestracja: 6 lis 2012, o 19:06

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Gogus » 7 lis 2012, o 19:43

Hej :) ja w sumie mam podobny problem - nie mogę nikogo znaleźć :) oczywiście chodzi mi o dziewczynę :P Też mam 15 lat, z kobietą nigdy nie byłam ale wiem że będę :D Jestem z woj. małopolskiego jakby co :P Jakby ktoś chciał popisać to chętnie odpowiem :) GG: 20088908 ; e-mail: gogus.gol@interia.pl :slonko:
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Rilla » 7 lis 2012, o 23:45

Wrocławianki niech przyjdą na Coff'ing w tę niedzielę o 12 do Coffe Planet ;)

A tak poważnie, to chyba powinnyście sobie postawić pytanie "Jak poznać dziewczynę?", a nie od razu "Jak znaleźć" ;) Polecam szwędanie się po tym forum i po ISie, a potem przenoszenie znajomości na realne spotkania - np. wspólne wyjście na imprezę czy inne badziej zbiorowe activity. Potem to już samo leci ;)
polly_pocket
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2012, o 01:05

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: polly_pocket » 8 lis 2012, o 00:17

Hmm Coff'ing brzmi ciekawie, a jak to wygląda w praktyce? Przeważnie w takich miejscach trafiałam jedynie na panie 25+ i trochę mi się odwidziało. Nastolatki się raczej nie zapuszczają w branżowe miejsca, chyba że któraś z Was zamierza iść? :roll:
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Rilla » 8 lis 2012, o 20:35

polly_pocket pisze:Hmm Coff'ing brzmi ciekawie, a jak to wygląda w praktyce? Przeważnie w takich miejscach trafiałam jedynie na panie 25+ i trochę mi się odwidziało. Nastolatki się raczej nie zapuszczają w branżowe miejsca, chyba że któraś z Was zamierza iść? :roll:
Ja mam 24, przyjaciółka, która to organizuje też. Z tego co wiem, będą różne dziewczyny - tak naprawdę to kto przyjdzie jest uzależnione od tego jak się wieść rozejdzie w branży, bo to pierwsze takie spotkanie ;) Zabierz koleżankę i przyjdźcie.
polly_pocket
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2012, o 01:05

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: polly_pocket » 8 lis 2012, o 21:12

Raczej przyjdę sama, obym się tylko nie okazała najmłodszą dziewczyną tam. ;P Kto z Was się wybiera?
menetetty
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 21 paź 2012, o 16:54

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: menetetty » 8 lis 2012, o 23:10

Ile masz lat, ze boisz sie bycia najmłodsza? :) ja jestem w drugiej LO i rozważam przyjście, chociaż pora poranna - kompletnie nie moja, no i tez przypuszczam, ze wiekowo niekoniecznie.
'Po ziemi gonimy marę, którą każdy z nas nosi we własnym sercu i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd.'
variabile
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:03

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: variabile » 12 lis 2012, o 14:15

Qwe_rty pisze:A ja niestety nie potrafię ocenić, czy któraś z moich znajomych może być les/bi i nie natykam się na takich ludzi : c
Póki co zmuszona jestem do wysłuchiwania jakże fascynujących opowieści o tym jaki to ten chłopak jest przystojny, a tamten jeszcze lepszy :wink:
Hahah, jakbym widziała siebie ! :D Nie wszystkie moje koleżanki takie są, mam takie szczęście, że moja przyjaciółka jest les, ale między nami jest tylko przyjaźń, (nie licząc pewnych epizodów w naszym życiu ;>) znamy się od przedszkola. :wink:
Ale wgl to gdzie nie pójdziesz hetero...Nie wiem jak i gdzie mogę poznać jakąś dziewczynę.Z mojej szkoły znam pare dziewczyn bi, ale ogólnie to jest teraz chyba jakaś moda na bi.Nie wierzę w tą ich orientację.Jedną z nich poznałam tu na portalu, ale ona mówi, że sama nie ma pewności, czy w ogóle jest bi i robi to na zasadzie eksperymentu.Druga-kochała się z kobietą, ale mówi, że do związku nadaje się tylko facet.No i co to za bi ? A ja szukam kobiet, które są pewne, że wolą swoją płeć ;D (Nie jestem na tyle pewna siebie, żeby startować do jakiejś dziewczyny, a zwłaszcza jeżeli nie mam pewności co do jej orientacji.Boję się odrzucenia. :oops: ) A nie ma takich ! Nigdzie :( Jak takie znaleźć poza internetem ? Pomóżcie jakoś :(
slodkajoanna
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2012, o 18:24

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: slodkajoanna » 12 lis 2012, o 19:24

skontaktoj sie zemna.porozmawiamy roznie moze byc.pozdrawiam joanna z marek
slodkajoanna
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2012, o 18:24

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: slodkajoanna » 12 lis 2012, o 22:17

od dwoch lat praktykuje prowokowanie dziewczyn na dyskotece efekty.spelniam sie tam jestem cala mokra i przemeczona ze szczecia.mam to co lubie pragne w calosci lub poprawka u niej w domu akademiku itd.warto bezposredni kontakt jest bardzo wazny jesli tego pragniesz ona ciebie znajdzie tylko chcij.aska
polly_pocket
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2012, o 01:05

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: polly_pocket » 13 lis 2012, o 22:20

menetetty pisze:Ile masz lat, ze boisz sie bycia najmłodsza? :) ja jestem w drugiej LO i rozważam przyjście, chociaż pora poranna - kompletnie nie moja, no i tez przypuszczam, ze wiekowo niekoniecznie.
No to jesteśmy w tym samym wieku ;) Ah... z tymi porankami to dla mnie też tak średnio, dlatego ostatnio mnie nie było. :P Tu na forum średnia wieku to ok. 25-30 lat, tak mi się wydaje przynajmniej, czyli zdecydowanie nie mój przedział zainteresowań. (Jeszcze :cool: ) Swego czasu nie miałam potrzeby zaglądać tutaj, bo miałam dość sporo les w najbliższym otoczeniu, ale się jakoś tak wszyscy rozeszli i ciekawa jestem jak to jest u innych. Znacie np. w szkole jakieś jawne lesbijki lub biseksualistki (ale nie takie pozujące ze względu na modę)?
karolinka94r
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 6 lis 2012, o 18:43

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: karolinka94r » 19 lis 2012, o 18:08

Kurczę czy już naprawdę tak ciężko znaleźć dziewczynę, która odwzajemni uczucia.??
slodkajoanna
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2012, o 18:24

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: slodkajoanna » 19 lis 2012, o 21:10

uczucie przychodzi z czasem !najpierw jest zauroczenie gdy poznajemy swoje ciala,a zeby poznawac musi cos miedzy nami zaiskrzyc...przelamujemy wowczas przyjete granice bariery i to jest to.ja czesto bywam w stodole klub studencki odaje sie rozpuscie.oczywiscie najpierw podrywam ta ktora mi sie podoba i pozwalam jesli jest zainteresowana incjatywe jej zostawic.ale ja nie szukam stalej partnerki to nie sprawdza sie na codzien-sa zdrady ! pozdrawiam joanna
faarasi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2011, o 23:26

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: faarasi » 19 lis 2012, o 22:02

A mnie to się ciągle wydawało że to nie chodzi o to żeby mieć tylko żeby się zakochać.
Chociaż ... Nie wiem czy możliwe jest zakochanie się bez uprzedniego eksperymentowania.

Moim marzeniem jest poznać kogoś i żeby związek wyszedł ze znajomości, ale nie tak na sile bo szukam. Ale to tylko marzenie... Ach ta wiara w ideały.
slodkajoanna
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2012, o 18:24

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: slodkajoanna » 19 lis 2012, o 22:18

nic na sile chyba ze gustujesz w partnerce femdom.to cos samo przychodzi i trzeba ta czynnosc pielegnowac a nie raz sie troche poswiecic to kwestia harakterow napisz cos wiecej o sobie w nastepnej odp.dzis ide spac prowadze dzialalnosc handel rano jade po towar.slodkich snow.pozdrawiam joanna
Manon
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:36

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Manon » 21 lis 2012, o 22:43

Jestem tu nowa i też mam 15 lat i identyczny problem! :) Może któraś chętna pogadać najpierw na gg np? ;>
slodkajoanna
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2012, o 18:24

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: slodkajoanna » 22 lis 2012, o 09:23

jak sie przedstawilam jestem kobieta femdom tz.dominujaca.uwielbiam wlasna plec w lato podrywam dziewczyny na plazy naturystow w zime na dyskotekach.upatrzona dziewczyne osaczam milymi slowami zachecam do rozmowy ,czesto dotykam jej reki glaszczac ja lub trzymam .sygnalizuje jej ze jestem nia zainteresowana jesli usciski jej reki sa przez nia oddawane dlaszcze po piersiach .robie to bardzo dyskretnie by nikt z boku nie widzial.odchodze na bok plaza to w krzaki i staram sie ja pocalowac namietnie jesli odwzajemnia.mam jej akceptacje i odjezdzamy w ustronne miejsce niedaleko plazy.rozkladam koc i zaczynam sie z nia kochac,pierwsza przelamuje wszelkie barjery caluje sie i obnizam pieszcze nia.zmieniam pozycje na tz.6/9 by mogla ona tez to robic szybko doprowadza ja do orgazmu.wowczas kuca nad nia i pod moje dyktando ona piesci mnie cala.na dyskotece po dotykach proponuje isc do toalety zapalic.gdy zgodzi sie.po wejsciu tam calujemy sie po czym schylam jej glowe i kaze by piescila mnie ja nie pieszcze jej tam tak powtarzam z 2-3 razy.po dyskotece jedziemy do mnie i wspolnie kochamy sie pod moje dyktando.robi wszystko co lubie.itd.pozdrawiam
Awatar użytkownika
bubi
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2012, o 07:52

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: bubi » 23 lis 2012, o 19:20

Ja mam prawie 22 lata i śmiałości do dziewczyn żadnej :oops:
Nie jestem pewna, czy jestem les - na 100% bi i miałam jakiś czas temu dziewczynę. Niestety, wybrała faceta 8) Od tej pory, wolałam być ostrożna. Ale ta sytuacja dała mi coś do zrozumienia, a ostatnie lata doświadczeń z facetami tylko to za każdym razem potwierdza. Wolę kobiety. Zawędrowałam na to forum, bo w moim otoczeniu nie mam za bardzo z kim o tym pogadać, w każdym razie nie z kobietą :(
slodkajoanna
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2012, o 18:24

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: slodkajoanna » 24 lis 2012, o 04:03

jestem biseksualna lubie ladne zgrabne i nieglupie kobiety wiek nie ma znaczenia jesli wyczuwam w niej ta druga nature ze gustuje we wlasnej plci zachecam ja do blizszego kontaktu.wykozystujac usmiech mile slowa.doprowadzam by ona i ja odragowala.nie widze sie w stalym zwiasku.lubie tez mezczyzn jesli ma czym i potrafi mi zaimponowac swoja osobowoscia.
ODPOWIEDZ