Metal

Sprawy nastolatek
Feylitae
Posty: 9
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:48

Re: Metal

Post autor: Feylitae » 17 lis 2012, o 20:24

Ojej, takie dziewczyny mi się po nocach śnią. Shg, metalówy, punkówy są po prostu piękne! Od razu widać, że mają zdecydowane charaktery. Ja do żadnej z tych subkultur nie należę, może tylko muzycznie. Chyba za dużo we mnie sprzeczności, też w kwestii tego jak chciałabym wyglądać i zawsze kończę "po środku".
Wiadomo, że nie można generalizować i liczy się przede wszystkim charakter.
Interferal
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2012, o 13:30

Re: Metal

Post autor: Interferal » 20 lis 2012, o 17:45

JA też bym chętnie taką poznała, prawdopodobnie dlatego, że sama taka jestem :P
SHG90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2012, o 12:58

Re: Metal

Post autor: SHG90 » 20 lis 2012, o 23:29

Zastanawiam się co dla Was dziewczęta znaczy pojęcie metalówa, punkówa czy...SHG??? albo inaczej jak wg Was wyglądają takie dziewczyny? W moim jakże wspaniałym mieście, w okresie letnim kiedy to pija się w plenerze,mamy taki sobie park i w tym otóż to parku często przychodziły TRÓ METALÓWY. taaaakkkk....ubrane od stóp do głów na różowo w koszulkach hello kitty(czy jak to się piszę) i nadawały takie to ów nowości "prawdziwą legendą HEAVY METALU jest NIRVANA" "GORGOROTH jest prawdziwą DUŃSKĄ KAPELĄ TRASH METALOWĄ" A i spróbuj takiej zwrócić uwagę że nie ma racji to az strach się bać.No ja rozumiem wszystko, jestem tolerancyjna ale jakbym taką jedną i drugą ździeliła w makówę czymś ciężkim to od razu by się znalazły w domu nad książkami a nie pierniczyły farmazony. Bo jeżeli uważacie, że prawdziwa, ta przysłowiowa, metalówa może pierniczyć takie głupoty to idźcie posłuchać Justina BIMBERA.
Zdecydowanie twierdzę iż taka młodzież jest fajna i sympatyczna i miło zawiesić oko ale nie pod warunkiem że ma coś w głowie. Ale jednak jeżeli już bym miała wybierać między 16-stką a 30-stką "metalówą" biorę tą drugą...
Feylitae
Posty: 9
Rejestracja: 3 mar 2012, o 14:48

Re: Metal

Post autor: Feylitae » 21 lis 2012, o 12:55

Nieeeee, ja nie miałam na myśli pozerek. Jestem z Ustrzyk Dolnych (komuś kto się obraca w punkowych klimatach będzie to mówić więcej ;p Musiałam to choć raz podkreślić na tym forum xD) i zawsze się obracałam w takim towarzystwie. Nie interesują mnie osoby które ubierają się w określony sposób tylko po to żeby zaimponować innym, pokazać się, a nie stoi za tym nic więcej. Punk to coś więcej, to jest osobowość, muzyka, sposób na życie, to są noce spędzone pod wiaduktem z jabolem i szlugiem w ręku i grupą dobrych znajomych. W tym momencie to może też w jakich sposób to spłycam, ale ja to tak pojmuję.
Interferal
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2012, o 13:30

Re: Metal

Post autor: Interferal » 22 lis 2012, o 17:55

Nie miałam na myśli ubioru tylko raczej charakter, to oczywiste, że osoby tak się zachowujące nie są dla mnie "metalami".
Chodzi o mentalność, zadziorność to, że takie laski(nie wszystkie ale sią zdarzają) są charakterne a przede wszystkim nie są potulne tylko bardzo wyraziste.
Awatar użytkownika
bubi
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2012, o 07:52

Re: Metal

Post autor: bubi » 23 lis 2012, o 19:40

Mi się taki styl bardzo podoba, sama się tak ubieram.
Ale będę nudna i powiem, że liczy się charakter dziewczyny, a nie fakt, czy nosi glany czy szpilki.
Chociaż podobno ubiór odzwierciedla charakter :cool:
Awatar użytkownika
szczur
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 361
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Za horyzontem nie widać!

Re: Metal

Post autor: szczur » 23 lis 2012, o 19:43

Nie mi osadzac innych,ale cos mnie strzela jak forum zapelnia sie pytaniami, ktore sa zbedne.
Co sadzicie, o sadzeniu, tych ktorzy osadzaja? No szczurza twarz,no!
SHG90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2012, o 12:58

Re: Metal

Post autor: SHG90 » 5 gru 2012, o 01:40

szczur pisze:Nie mi osadzac innych,ale cos mnie strzela jak forum zapelnia sie pytaniami, ktore sa zbedne.
Co sadzicie, o sadzeniu, tych ktorzy osadzaja? No szczurza twarz,no!
A po co jest forum? nie będziemy przecież cały czas gadać o wibratorach :wink:
meskalina
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 12:39

Re: Metal

Post autor: meskalina » 5 gru 2012, o 19:07

Dziewczyny słuchające metalu i ubierające się w tym stylu są jak najbardziej urzekające. Podobnie jak punkowe dziewczyny. Widać,że mają charakterek, a potrafią nieźle zawrócić w głowie samym wyglądem. Jeśli to współgra z ciekawym charakterem (niestety nie zawsze) , to jest idealnie :twisted: Woodstock był dla mnie rajem. Bezkres pięknych (wizualnie,a pewnie nie tylko) kobiet :cool:
Awatar użytkownika
szczur
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 361
Rejestracja: 21 cze 2009, o 02:00
Lokalizacja: Za horyzontem nie widać!

Re: Metal

Post autor: szczur » 8 gru 2012, o 05:14

Jakos mi pytanie nie podszczurzylo i doczepilam sie tego sadzenia.
Jasne, ze laski sluchajace metalu sa urocze pod warunkiem ze nie wypowiadaja sie glosno o moim goscie.I ja zachowuje zdanie o metalu dla siebie.
Awatar użytkownika
martwica_mózgu
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 gru 2005, o 00:00

Re: Metal

Post autor: martwica_mózgu » 11 gru 2012, o 21:32

Feylitae pisze:Nieeeee, ja nie miałam na myśli pozerek. Jestem z Ustrzyk Dolnych (komuś kto się obraca w punkowych klimatach będzie to mówić więcej ;p Musiałam to choć raz podkreślić na tym forum xD) i zawsze się obracałam w takim towarzystwie. Nie interesują mnie osoby które ubierają się w określony sposób tylko po to żeby zaimponować innym, pokazać się, a nie stoi za tym nic więcej. Punk to coś więcej, to jest osobowość, muzyka, sposób na życie, to są noce spędzone pod wiaduktem z jabolem i szlugiem w ręku i grupą dobrych znajomych. W tym momencie to może też w jakich sposób to spłycam, ale ja to tak pojmuję.
czyli niejabolowe, bezszlugowe, nie dość obszarpane to pozerki?
styl zobowiązuje, a zachowanie uprawdziwia?

btw. twój opis od razu skorzył mi się z:
"jesteśmy tak alternatywni, że ubieramy się w śmietniku"

:mrgreen:
.: disclosure :.
Awatar użytkownika
Marisa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 27 gru 2012, o 22:01

Re: Metal

Post autor: Marisa » 27 gru 2012, o 22:21

Ja bardzo lubię dziewczyny słuchające metalu. Sama uwielbiam tą muzykę (ale styl ubierania mam zupełnie inny), a mój ojciec ciągle kupuje nowe płyty i jeździ na koncerty (a ma już swoje pięćdziesiąt lat ^^).
Dziewczyny w glanach są dla mnie pociągające. Wiedzą, czego chcą i można z nimi spokojnie porozmawiać przy piwie :P
Awatar użytkownika
Pheebs
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 20 gru 2010, o 19:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Metal

Post autor: Pheebs » 27 gru 2012, o 22:23

Zgadzam się z powyższą odpowiedzią i zazdroszczę ojca! ^^
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Metal

Post autor: Irmo » 28 gru 2012, o 14:52

Generalizując? Metaluffki to często "mhroczne", jakże alternatywne i nabuntowane dziewczątka.
Wszystko zależy od tego w jakim wieku kto jest i jaką funkcję mają spełniać styl i upodobania.
Sam styl fajny, acz zależy na kim, nie wyobrażam sobie na przykład jakiejś kruchej cipy w glanach. Nie lubię też gdy ktoś obwiesza się od góry do dołu bzdurnymi naszywkami i "groźnymi" dodatkami. Choinka tylko na święta :)
Sama się tak kiedyś nosiłam, bycie true, te sprawy.
Miłość do glanów i gorsetów pozostała.
Z muzyki bardziej industrial niż metal :)
Kuroi_tenshi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2010, o 23:31

Re: Metal

Post autor: Kuroi_tenshi » 1 sty 2013, o 19:39

Ja też lubię dziewczyny ubierające się w tym stylu, chociaż ubiór to nie wszystko. Ale jeszcze bardziej podobają mi się gotki czy industrialki *.* Sama też słucham właśnie metalu, industrialu i muzy w gotyckich klimatach. A tak z ciekawości czy ktoś wybiera się w tym roku na CP?
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Metal

Post autor: odbicie » 1 sty 2013, o 22:01

Kuroi_tenshi pisze:A tak z ciekawości czy ktoś wybiera się w tym roku na CP?
W dziale Regionalne – Zachód, jest temat o CP. Też możesz tam zasięgnąć języka…
http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... =28&t=6944
opiectysiecy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 22:35

Re: Metal

Post autor: opiectysiecy » 4 sty 2013, o 17:26

nie cierpie, odrzuca mnie na sam widok
anewa10
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 30 gru 2012, o 20:49

Re: Metal

Post autor: anewa10 » 4 sty 2013, o 18:15

Szczerze to mi to nie przeszkadza.. jest okej.
Sama słucham nieraz metalu, rocka i w ogóle. Słucham wszystkiego co mi w ucho wpadnie..
Dziewczyny ubrane na czarno nieraz ładnie wyglądają.. ale nie lubię gdy np ktoś nie wiem "wywyższa" się przez to lub pozerek.
I nie rozumiem jak można w lato chodzić na czarno i w glanach? no jak? :D
Kuroi_tenshi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2010, o 23:31

Re: Metal

Post autor: Kuroi_tenshi » 5 sty 2013, o 01:32

anewa10 pisze:I nie rozumiem jak można w lato chodzić na czarno i w glanach? no jak? :D
Szczerze mówiąc to normalnie - to głównie kwestia przyzwyczajenia. No i może nie siedzenia cały czas na słońcu :wink:
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Metal

Post autor: Irmo » 5 sty 2013, o 20:42

I nie rozumiem jak można w lato chodzić na czarno i w glanach? no jak? :D
Glany z lekkimi skarpeciochami, nie przegrzewają się wcale!, czarne spodenki i tank top i na luzie :)
anewa10
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 30 gru 2012, o 20:49

Re: Metal

Post autor: anewa10 » 5 sty 2013, o 20:44

Irmo pisze:
I nie rozumiem jak można w lato chodzić na czarno i w glanach? no jak? :D
Glany z lekkimi skarpeciochami, nie przegrzewają się wcale!, czarne spodenki i tank top i na luzie :)
A, no chyba że :D
Awatar użytkownika
Irmo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:25

Re: Metal

Post autor: Irmo » 6 sty 2013, o 14:25

Aaaaa widzisz :D
Awatar użytkownika
lithieux
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2012, o 07:32

Re: Metal

Post autor: lithieux » 6 sty 2013, o 14:52

Metal? Przepadam, uwielbiam, wręcz kocham, wszelakie odmiany poczynając od tego symfonicznego, kończąc na naprawdę ciężkich odmianach.
Co do osób ubierających się w tym stylu(?) jestem jak najbardziej za, nie ukrywam, że takie dziewczyny po prostu mi sie podobają, jednakże co za dużo to niezdrowo.... czytaj. ''tró metalówy''(bardzo nie lubię tego określenia ale aż samo ciśnie się na usta, kiedy wchodzi się w jakąś głębsza konwersację z takową osobą lub widzi się na jej twarzy tonę białego pudru tudzież miliony ćwieków pobwbijanych w co tylko się da).
anewa10 pisze:I nie rozumiem jak można w lato chodzić na czarno i w glanach? no jak? :D
Z autopsji wiem, że da się, jest to bardzo wygodne ;) (nikt przecież nie mówi tu o 40+ stopniowych upałach, gdy nawet w staniku jest człowiekowi ciepło)
Ewam510
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2012, o 11:31

Re: Metal

Post autor: Ewam510 » 28 sty 2013, o 10:07

ooo jak miło że nie jestem sama. :) bardzo lubię kiedy dziewczyny ubierają się na czarno i słuchają metalu, bo sama tak wyglądam i taka jestem. ale bardzo lubię też łączyć np. marynarkę, czarne rurki i glany 15 czy elegancka koszula (czarna), pieszczoszka i glany :serce: uwielbiam to i miło że nie jestem sama;)
hmm jakaś metalllófa z Częstochowy? proszę o kontakt :mrgreen:
Wiera17
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2013, o 18:52

Re: Metal

Post autor: Wiera17 » 1 lut 2013, o 21:36

Hmm ja uwazam ze fajnie wyglądaja i czadowo sie ubieraja. Może tak myśle bo sama słucham metalu, choć mój "styl" nie ma nic wspólnego z ta muzyka :cool:
Estrea
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2013, o 21:09

Re: Metal

Post autor: Estrea » 1 lut 2013, o 23:17

Taki ubiór jest jak najbardziej seksowny w wykonaniu kobiet.
Zwykłam nawet kiedyś nawiązywać swoim strojem do muzyki, jakiej słucham. Teraz Estrea ma już inne gusta.
Nie mniej, wciąż odczuwam pewną sympatię względem metalowych pań. Oczywiście bez przesadnej dbałości o każdy szczegół.
Ewam510
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2012, o 11:31

Re: Metal

Post autor: Ewam510 » 2 lut 2013, o 11:56

wszystkie panie słuchające metalu czy rocka zapraszam na moją stronkę dotyczącą właśnie tego rodzaju muzyki. Zapraszam też do wysłuchania moich codziennych audycji "Dziennych". A więc dziewczyny wbijamy na facebooka i rozkoszujemy się dobrą muzyką... http://www.facebook.com/SoberRockCanal :mrgreen:
Sztywna1
Posty: 8
Rejestracja: 1 lis 2013, o 13:18

Re: Metal

Post autor: Sztywna1 » 30 lis 2013, o 01:40

Dziewczyna ktora mi sie podoba slucha metalu glany,cwieki,czarny kolor,kolczyki itp (ale nie mam u niej szans bo wyraznie dala mi do zrozumienia ze woli chlopakow.) To byla katastrofa tylko sie zblaznilam! Z gory przepraszam ze nie ma polskich znakow ale telefon mi sie rozwalil
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Metal

Post autor: Leatherpants » 19 gru 2017, o 12:27

To zależy od indywidualnych cech. Mi podobają się kobiety typu metal a właściwie ich długie piękne czarne włosy i nie wiem dlaczego kolczyk w nosie. I oczywiście skóry sama lubię czasem założyć spodnie skórzane dodają charakteru . Kiedyś byłam w związku z dziewczyną typu metal pomimo dość mrocznego stylu była bardzo wrażliwa dziewczyną.Pozdrawiam
MagicWorld
Posty: 8
Rejestracja: 14 gru 2017, o 11:01

Re: Metal

Post autor: MagicWorld » 20 gru 2017, o 23:42

Widzę tu idealne opisy mojego ideału :lol: Też lubię kiedy dziewczyna ubiera się na czarno, glany, skórzane kurtki itd :roll: No i najlepiej jakby miała kolczyk w ustach :wink: Taka dziewczyna kojarzy mi się wtedy ze spontanicznością, podejściem ,,żyj chwilą'' (koncerty, festivale) i czasem trudnym charakterem, w takim dobrym sensie, że można go stopniowo odkrywać :lol:
ODPOWIEDZ