Ona chyba jeszcze nie wie...

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
mela9721
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2017, o 13:34

Ona chyba jeszcze nie wie...

Post autor: mela9721 » 26 gru 2017, o 13:49

Hej!

Mam 15 lat i zakochałam się w o rok starszej dziewczynie z mojego gimnazjum. :cry:

Zaczęło się tak, że przyłapywałam ją na tym, że się na mnie patrzyła. Z czasem zaangażowałam w to moje przyjaciółki, które wiedzą o mojej orientacji. Zaczęły obserwować G (nie będę pisala imienia). Okazało się, że, gdy jestem w pobliżu to G ukradkiem mnie obserwuje i jest skrepowana. Razem stwierdzilyśmy, że coś z jej strony jest na rzeczy i że w jakiś sposób na nią działam, jednak G jest w związku z chłopakiem. Jako to, że G jest piękna i bardzo kobieca to bardzo szybko się nakręciłam i zaczęłam ją adorować. Napisałam do niej na messengerze i nie wyświetliła mojej wiadomości, pomimo, że w szkole dała mi buziaka w policzek i życzyła wesołych świąt.

To dziwna sytuacja. Czy któraś z was wie jak mogłabym odkryć jej orientację? Odrazu mówię, że w moich oczach "wieje" od niej lesbijstwem, poza tym przytula się itp ze swoimi koleżankami i wgl się tego nie krepuje. Z drugiej strony cały jej profil jest w zdjęciach jej chłopaka.

Z góry dziękuję za wszystkie rady i odpowiedzi :cry: :twisted: :D
Awatar użytkownika
Melbo
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 573
Rejestracja: 25 mar 2013, o 10:36

Re: Ona chyba jeszcze nie wie...

Post autor: Melbo » 26 gru 2017, o 19:12

Może jest skrępowana bo doszły do niej słuchy że się w niej podkochujesz. A sama jest hetero
mela9721
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2017, o 13:34

Re: Ona chyba jeszcze nie wie...

Post autor: mela9721 » 26 gru 2017, o 21:04

Tylko ja się w niej zauroczylam dopiero gdy zaczęłam wiedzieć, że zwraca na mnie uwagę, więc to mało możliwe :|
marysiena
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2017, o 15:42

Re: Ona chyba jeszcze nie wie...

Post autor: marysiena » 28 gru 2017, o 16:35

w niej czy w nim ? hahah nie no jesli ktos nie odroznia zauroczenia od miloscu to krucho to widze !
ODPOWIEDZ