Mam chote całować się z przyjaciolka.Jestem zmieszana. Jestem bi/demi.

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
biiiiii
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2019, o 13:13

Mam chote całować się z przyjaciolka.Jestem zmieszana. Jestem bi/demi.

Post autor: biiiiii » 13 sty 2019, o 14:31

Hejka. Przychodzę z jednym problemem :cry:
Otóż mam 2 najlepsze przyjaciółki. Nie będę nazywała ich imionami wiec bedzie 1,2.
Znam 1 od trzech lat, chodzimy razem do tej samej szkoły, klasy siedzę z nia w ławce na kazdym przedmiocie. Wyglupuamy sie na każdej przerwie, mamy dużo wspólnych zdjęć ktore nam kazda kolezanka robi. Potrafimy na każdej doslownie prszerwie chodzic za reke i sie śmiejemy 'moja kaczka' kocham cie ' itp. Np jedna sytuacja. Mielismy przygotowywac wigilie dla nauczycieli w szkole ja moja 1 i 2 przyjaciolka i jeden taki nasz przyjaciel Pan X. Skończyliśmy, i już nie poszliśmy na 2 lekcje bo pani piwiedziala ze mamy miec wolne. To usiedlismy na podłodze i przyjaciółka 1 powiedziała 'ej weź się połóż to sie poloze na tobie i nie wiem czemu cały czas mi leżała głową na kroczu. Ja do niej coś czuje, nie wiem jak sie jej spytac albo moze lepsze by bylo granie w butelke na pocalunku, cały czas mam ochote ja całować przytulac, a nawet coś wiecej.Mogę powiedzieć że niedługo mamy mieć noc w szkole. Co bym mogla na tej nocy ewentualnie zrobić. P.s. ona też czesto mnie lapie za reke mowi kocham cie i sie przytula. I dlugo sb w oczy potrafimy patrzec. Jestem jak cos bi/demi.
Przepraszam za ortografie ale jestem po części z innego kraju.
trusia26
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 08:12
Lokalizacja: centrum

Re: Mam chote całować się z przyjaciolka.Jestem zmieszana. Jestem bi/demi.

Post autor: trusia26 » 15 mar 2019, o 20:36

Jak sprawa się rozwinęła? Mogę polecić fajne forum dla demi na facebooku, anglojęzyczne ale ma świetnych ludzi i dobre porady :)
Marta1237
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2019, o 14:00

Re: Mam chote całować się z przyjaciolka.Jestem zmieszana. Jestem bi/demi.

Post autor: Marta1237 » 26 mar 2019, o 14:19

Nie ma w tym nic złego moim zdaniem jeśli obie tego chcecie. Może z nią porozmawiaj szczerze? Orientacja to rzecz zmienna, zw laszca w młodym wieku, chociaż o tym się nie mówi. Po co się męczyć i rezygnować ze szczęścia?
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Mam chote całować się z przyjaciolka.Jestem zmieszana. Jestem bi/demi.

Post autor: osiol » 27 mar 2019, o 12:58

orientacja to rzecz zmienna? :shock: :shock: :shock: :shock:
Marta1237
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2019, o 14:00

Re: Mam chote całować się z przyjaciolka.Jestem zmieszana. Jestem bi/demi.

Post autor: Marta1237 » 27 mar 2019, o 14:48

Źle się wyraziłam z nadmiaru emocji hahah, chodzi o to, że w młodym wieku to dość elastyczna kwestia, przynajmniej ja tak miałam, że raz bardziej podobały mi się kobiety a raz mężczyźni. Zresztą na studiach dowiedziałam się, że to jest kwestia dość złożona, o wiele bardziej, niż się o tym mówi :)
ODPOWIEDZ