bi czy homo?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Iamalikegirl
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2019, o 16:32

bi czy homo?

Post autor: Iamalikegirl » 15 kwie 2019, o 16:56

Hej! Zacznę od tego, ze mam 19 lat.
Jeśli chodzi o orientację, określam sie jako homo, uważam sie za homo i w takim związku jestem.
Czasem miewałam "hetero zapedy", czyli coś w stylu "chciałabym spróbować seksu z facetem, może jednak mi się spodoba". Nie brzydzi mnie penis, tylko brakuje mi kobiecego ciała. Ciało męskie jest dla mnie takie niepociagajace, a mimo to, czasem miewałam chęć żeby zrobić to właśnie z mężczyzna, najlepiej mocno dominującym. W moim krótkim życiu, calowalam dwoch mężczyzn. Moge śmiało powiedzieć, ze takie pocałunki mnie odpychaja, zero przyjemności, wręcz przeciwnie- czuje niesmak. Dodam tez, ze jestem totalnie homoromantyczna, zakochuje/zapraszam sie tylko w płci pięknej. Tylko.. właśnie. Myślicie, ze to że zwykłej nastoletnie ciekawości czy jednak mam w sobie jakiś nieujawniony bi pierwiastek?
Awatar użytkownika
LisekChytrusek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 15:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: bi czy homo?

Post autor: LisekChytrusek » 5 cze 2019, o 11:51

Ciało męskie to bardzo nieprecyzyjne okreslenie. Jeżeli nie masz oporów przed penisem to mozesz po prostu preferować androgyniczny typ urody u mężczyzny.
Awatar użytkownika
Queera
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 1 kwie 2019, o 14:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: bi czy homo?

Post autor: Queera » 11 cze 2019, o 14:51

Jezeli przyjmiemy teorie o tym, za zachowania i wyglad sa tylko i wylacznie kwestią konstruktu społecznego to raczej nie jestes homo. Po prostu prawdopodobnie interesujesz sie o wiele rzadziej spotykanym typem delikatnego i kobiecego faceta.
papaja21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 5 lip 2019, o 11:33

Re: bi czy homo?

Post autor: papaja21 » 5 lip 2019, o 12:14

Wydaję mi się, że jesteś osobą, która jest bi-curious, czyli po prostu jesteś ciekawa jak to wygląda z osobą płci, która normalnie Cię nie pociąga 8)
Awatar użytkownika
Exxhale
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 3 sty 2018, o 21:51

Re: bi czy homo?

Post autor: Exxhale » 15 lip 2020, o 19:34

Może doświadczasz comp-hetu? Jeśli ogarniasz angielski, to może ci pomóc:
1. https://docs.google.com/document/d/1AA6 ... D_vxUiifII
2. https://www.youtube.com/watch?v=NRWd4d3Cq3M&t=2s
Często się zdarza u lesbijek doświadczających tzw. compulsory heterosexuality, że podobają im się postaci fikcyjne, kobiecy/androgeniczni mężczyźni, osoby niedostępne (np. geje), osoby z autorytetem (nauczyciele). Mi się zdarzało fantazjować o sytuacjach właśnie z bardziej dominującymi mężczyznami. Ale po odegraniu tego w rzeczywistości wiem, że to była dla mnie forma autoagresji.
Niestety tylko ty możesz stwierdzić, czy jesteś lesbijką czy osobą biseksualną. Ale jeśli widzisz swoją przyszłość z kobietą, seks z kobietą i kobiece ciało jest dla ciebie właściwe, to nie zmuszaj się do tych myśli. Szczególnie, że mówisz, że pocałunki z mężczyznami cię odpychały.
Trzymaj się! :serce:
Awatar użytkownika
Exxhale
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 3 sty 2018, o 21:51

Re: bi czy homo?

Post autor: Exxhale » 22 sie 2020, o 22:51

Zapraszam, bo przetłumaczyłam doca:
https://docs.google.com/document/d/e/2P ... PrI9b59nd4
Może ci pomóc <3
ODPOWIEDZ