yyyy

Sprawy nastolatek
Awatar użytkownika
Mishi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 222
Rejestracja: 10 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: Piła - Łódź

Post autor: Mishi » 25 lip 2006, o 10:30

Przecież każdy może się wypowiedzieć ale nie każdy wie jak :olaboga:
[size=84][color=red] "Serce moje nie kłamie,
Lecz bardzo mocno bije.
Ciebie jedyną kocham,
Dla ciebie jednej żyję"[/color][/size]
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Post autor: Wiosennagwiazda » 25 lip 2006, o 15:42

Dzięki,na szczęście nie chodze z nim do szkoły mieszkamy ,,jedynie" na tej samej ulicy...
Awatar użytkownika
HellFire
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 249
Rejestracja: 8 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z Wrocławia :)

Post autor: HellFire » 25 lip 2006, o 17:37

gwiazda, kup gaz. jak tylko zacznie sie dobierac czy cos- to po oczach chamowi. btw to do jakiej ty szkoly chodzisz??!! zmien natychmiast
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 25 lip 2006, o 23:38

kasjo1 pisze:
Ciri pisze:Uleczku, trzydziestki (nieważne, 30 czy 39 :D) są wspaniałe! :) Piękne, inteligentne, wykształcone, już dojrzałe... ale jeszcze młodziutkie i z mnóstwem energii!!!! :)


To co, jak będzie z tym uwielbianiem? 8)
nie wiem, jak ulek, ale ja tak! :dance:
A co to? Szranki i konkury?
Cirilla każdego dnia jest przez ulka wielbiona. A teraz w sposób szczególny, bo ulek ma większe pole manewru. :cool: <Misia na wakacje pojechała> :lol: :cool: :roll:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Dryzek
super forma
super forma
Posty: 1104
Rejestracja: 2 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: z klatki

Post autor: Dryzek » 26 lip 2006, o 00:20

Ciri pisze:Uleczku, trzydziestki (nieważne, 30 czy 39 :D) są wspaniałe! :) Piękne, inteligentne, wykształcone, już dojrzałe... ale jeszcze młodziutkie i z mnóstwem energii!!!! :) 8)
Ciri, czy ja Ci już mówiłam, że Cię lubię?
''quem dii diligunt, adolescens moritur...''

W lodówce pocięta w plastry puszcza do mnie oko krowa... codzienność
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 26 lip 2006, o 00:29

Dryzek pisze:
Ciri pisze:Uleczku, trzydziestki (nieważne, 30 czy 39 :D) są wspaniałe! :) Piękne, inteligentne, wykształcone, już dojrzałe... ale jeszcze młodziutkie i z mnóstwem energii!!!! :) 8)
Ciri, czy ja Ci już mówiłam, że Cię lubię?
Z wątku o wieku kojarzę, że powinno nas być jeszcze więcej. :lol: :cool:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 26 lip 2006, o 13:37

Chyba kiedyś wspominałaś, Dryzello ;) Ale.. możesz powtórzyć... :D

Uleczku, wielb, wielb - czeka Cię za to nagroda w postaci mojej wizyty, jeśli się ładnie sprawisz ;)

Och, przecież wiecie, że ja też Was uwielbiam stale i niezmiennie i każdego dnia mocniej :lol:
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
ulek76
super forma
super forma
Posty: 1643
Rejestracja: 9 mar 2005, o 00:00

Post autor: ulek76 » 26 lip 2006, o 18:33

Ciri pisze:Och, przecież wiecie, że ja też Was uwielbiam stale i niezmiennie i każdego dnia mocniej :lol:
No patrz!! Cirillo to działa jak lusterko. Ty nas mocniej co dnia i my Ciebie. My Ciebie a Ty nas. :lol:
Swoiste perpetum mobile. :scratch:
Wino kobiety i śpię!
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Post autor: Wiosennagwiazda » 29 lip 2006, o 22:04

HellFire pisze:gwiazda, kup gaz. jak tylko zacznie sie dobierac czy cos- to po oczach chamowi. btw to do jakiej ty szkoly chodzisz??!! zmien natychmiast
Ja chodzę do LO...a on do jakiegoś technikum elektrycznego..(na szczęście)już i tak musiałamsię znim męczyć chodząc do gimnazjumprzez 3 latka...
Awatar użytkownika
ryoohki
super forma
super forma
Posty: 1214
Rejestracja: 26 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Norwegia

Re: POMOCy

Post autor: ryoohki » 30 lip 2006, o 21:20

Wiosennagwiazda pisze:Dziewczyny ,wiem ,że to może nie związane z tym tematem,ale naprawdę nie wiem co mam zrobić.
JEst pewien chłopak w moim wieku ,nigdy za sobą nie przepadaliśmy -(jest typem damskiego-boksera) przez cały czas słyszę od niego obraźliwe komentarze(szkoda wymieniać:( ).
Wczoraj niby w zabawie rzucił się na mnie ,a wie że ja takich żartów z nim nie uznaję!!!i wtedy zaczęłam się bronić..-widać było że to już nie zabawa,przewrócił mnie na ziemię i przygniutł starałam się kopnąć go w krocze (ale człwowiek ,zawsze boi się czy nie za mocno-ja nie potrafię się bić:()i wtedy wygiął mi nogi do granic możliwości-jednym zsłowem byłam już w punkcie bez wyjścia,dopiero kolega zdjął go ze mnie..a wtedy powtórka z wyzwiskami!!!:(..
nie wiem co zrobić ,on mieskza na mojej ulicy i codziennie go widuję tym bardziej ,że są wakacjie ...
Nawet nie mogę go zaatakować od strony jego intelektu ,bo wiem że mogę zostać,,uszkodzona",oczywiście robio to tak żeby nie zrobić mi krzywdy (wie ,że moi rodzice wnieśliby skargę)..
ja miałam podobną akcję w podstawówce, ale zemsta była moja - dla niego skończyło się trzema szwami na twarzy i zmniejszoną oceną ze sprawowania, dla mnie tylko tym drugim :cool:
co nie znaczy, że przemoc zawsze jest dobra, do niego nie trafiały inne argumenty, a ten był w sam raz i przez następne lata miałam spokój 8)
Tell me if I say something that offends you, I may want to offend you with that later
Awatar użytkownika
ryoohki
super forma
super forma
Posty: 1214
Rejestracja: 26 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Norwegia

Re: POMOCy

Post autor: ryoohki » 30 lip 2006, o 21:20

Wiosennagwiazda pisze:Dziewczyny ,wiem ,że to może nie związane z tym tematem,ale naprawdę nie wiem co mam zrobić.
JEst pewien chłopak w moim wieku ,nigdy za sobą nie przepadaliśmy -(jest typem damskiego-boksera) przez cały czas słyszę od niego obraźliwe komentarze(szkoda wymieniać:( ).
Wczoraj niby w zabawie rzucił się na mnie ,a wie że ja takich żartów z nim nie uznaję!!!i wtedy zaczęłam się bronić..-widać było że to już nie zabawa,przewrócił mnie na ziemię i przygniutł starałam się kopnąć go w krocze (ale człwowiek ,zawsze boi się czy nie za mocno-ja nie potrafię się bić:()i wtedy wygiął mi nogi do granic możliwości-jednym zsłowem byłam już w punkcie bez wyjścia,dopiero kolega zdjął go ze mnie..a wtedy powtórka z wyzwiskami!!!:(..
nie wiem co zrobić ,on mieskza na mojej ulicy i codziennie go widuję tym bardziej ,że są wakacjie ...
Nawet nie mogę go zaatakować od strony jego intelektu ,bo wiem że mogę zostać,,uszkodzona",oczywiście robio to tak żeby nie zrobić mi krzywdy (wie ,że moi rodzice wnieśliby skargę)..
ja miałam podobną akcję w podstawówce, ale zemsta była moja - dla niego skończyło się trzema szwami na twarzy i zmniejszoną oceną ze sprawowania, dla mnie tylko tym drugim :cool:
co nie znaczy, że przemoc zawsze jest dobra, do niego nie trafiały inne argumenty, a ten był w sam raz i przez następne lata miałam spokój 8)
Tell me if I say something that offends you, I may want to offend you with that later
ODPOWIEDZ