ogromny problem - piersi

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 23 kwie 2008, o 22:59

wampirek pisze: dla odmiany dodam parę pozytywnych aspektów posiadania dużego biustu: jest seksowny, kobiecy, sprawia, że wygląda się szczuplej (jeżeli przypadkiem po przedawkowaniu czekolady urośnie nam brzuszek, to duży biust dalej zachowuje odpowiednie proporcje), jest czym wypełnić dekolt, a jak ktoś już zrzuci czekoladowy brzuszek, to zaczyna od razu wyglądać bardzo apetycznie. I co, może źle?
Jakkolwiek duży biust ma swoje wady, to przecież ja bym nic w nim nie zmieniła!!! Jest naturalny i prawdziwy, w odróżnieniu od jakiejś tam krzemoorganicznej ściemy.
:piwo: :clap: brawo! taka postawa mi się podoba, widzę, że jesteś miłośniczką swojego biustu :> ile czasu przed lustrem spędzasz? :> ;) :P
opowiadam wam bajki, wierzcie mi.
Awatar użytkownika
pilkarka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 797
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Oslo

Post autor: pilkarka » 24 kwie 2008, o 16:46

MrsMelancholia pisze:
wampirek pisze: dla odmiany dodam parę pozytywnych aspektów posiadania dużego biustu: jest seksowny, kobiecy, sprawia, że wygląda się szczuplej (jeżeli przypadkiem po przedawkowaniu czekolady urośnie nam brzuszek, to duży biust dalej zachowuje odpowiednie proporcje), jest czym wypełnić dekolt, a jak ktoś już zrzuci czekoladowy brzuszek, to zaczyna od razu wyglądać bardzo apetycznie. I co, może źle?
Jakkolwiek duży biust ma swoje wady, to przecież ja bym nic w nim nie zmieniła!!! Jest naturalny i prawdziwy, w odróżnieniu od jakiejś tam krzemoorganicznej ściemy.
:piwo: :clap: brawo! taka postawa mi się podoba, widzę, że jesteś miłośniczką swojego biustu :> ile czasu przed lustrem spędzasz? :> ;) :P
A ja wole maly, o! I sama sie ciesze, ze mam maly, bo inaczej mialabym problemy w sporcie. B ruuuuler! :lol: :D
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 24 kwie 2008, o 20:10

pilkarka pisze:A ja wole maly, o! I sama sie ciesze, ze mam maly, bo inaczej mialabym problemy w sporcie. B ruuuuler! :lol: :D
"B" to jest mały biust...? Hehe, od kiedy? :D
Awatar użytkownika
pilkarka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 797
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Oslo

Post autor: pilkarka » 24 kwie 2008, o 20:14

Rilla pisze:
pilkarka pisze:A ja wole maly, o! I sama sie ciesze, ze mam maly, bo inaczej mialabym problemy w sporcie. B ruuuuler! :lol: :D
"B" to jest mały biust...? Hehe, od kiedy? :D
No sredni :P No, ale nadal wole te z malym :roll:
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 24 kwie 2008, o 20:40

pilkarka pisze: No sredni :P No, ale nadal wole te z malym :roll:
Małe jest piękne ;) Ja się do swojego względnie przyzwyczaiłam.
A tak zupełnie poważnie, to nie ważne czy mały czy duży - kształtny, wrażliwy i wszyscy będą zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 24 kwie 2008, o 20:54

A który kształt zalicza się do kształtnych? :) I co, jeżeli nie są wrażliwe? stopy też są wrażliwe...
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 24 kwie 2008, o 21:01

A widzisz! I tu jest właśnie haczyk ;) Koniec końców wychodzi na to, że wszystkie piersi są piękne :cool:

Kształtne, a nie o określonym kształcie, bo gusta są różne; wrażliwe, czyli takie, których pieszczenie sprawia przyjemność (zarówno właścicielce jak i osobie pieszczącej ;) ).
Awatar użytkownika
pilkarka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 797
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Oslo

Post autor: pilkarka » 24 kwie 2008, o 21:07

Rilla pisze:A widzisz! I tu jest właśnie haczyk ;) Koniec końców wychodzi na to, że wszystkie piersi są piękne :cool:
No tak, ale jedna pociagaja bardziej wieksze, druga mniejsze i chyba o to sie rozchodzi, czyz nie? Wkoncu piekno nie zawsze pociaga. Musi byc to cos.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 24 kwie 2008, o 21:21

Ale to "coś" jest chyba dla każdego indywidualne, czyż nie? Więc nie ma co rozprawiać czy lepiej mieć biust D czy AA ;)
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Post autor: taka_panna » 24 kwie 2008, o 21:59

bo lepiej byloby miec taki jaki nam samym sie podoba.
inna rzecz ze najczesciej podoba nam sie to czego nie mamy.
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Awatar użytkownika
pilkarka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 797
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Oslo

Post autor: pilkarka » 24 kwie 2008, o 22:10

taka_panna pisze:bo lepiej byloby miec taki jaki nam samym sie podoba.
inna rzecz ze najczesciej podoba nam sie to czego nie mamy.
Ale nie zawsze i dzieki Bogu :D W sumie ja w sumie zmienilabym niewiele rzeczy, na pierwszy miejscu dodalabym sobie pare centymetrow. Z piersiami totalnie nic bym nie zrobila :P
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 24 kwie 2008, o 22:27

pilkarka pisze:Z piersiami totalnie nic bym nie zrobila :P
Uważaj bo Ci jeszcze mogą urosnąć :cool:
Rozmiar B jest bardzo wygodny, a nawet jeśli jest mniejszy to i tak sprawia to mniejsze problemy niż biust za duży, nie trzeba np kupować koszuli xxl żeby się łaskawie nie rozchodziła w "cyckach" :D
Awatar użytkownika
pilkarka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 797
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Oslo

Post autor: pilkarka » 24 kwie 2008, o 22:43

wiedzmak pisze:
pilkarka pisze:Z piersiami totalnie nic bym nie zrobila :P
Uważaj bo Ci jeszcze mogą urosnąć :cool:
Rozmiar B jest bardzo wygodny, a nawet jeśli jest mniejszy to i tak sprawia to mniejsze problemy niż biust za duży, nie trzeba np kupować koszuli xxl żeby się łaskawie nie rozchodziła w "cyckach" :D
Hm, pewnie nie urosna juz :P
Akurat uwielbiam duze koszulki i bluzy, ale one mi totalnie piersi splaszczaja :lol:
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 24 kwie 2008, o 22:50

tak mi się skojarzyło, cieszmy się póki cycki w ogóle mamy, rak się rozszerza a implant to nie to samo co własna pierś
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 24 kwie 2008, o 23:58

Ależ drastycznie! No, ale co prawda, to prawda - dlatego, drogie panie, o biust trzeba dbać jaki by nie był.

Swoja drogą - co do implantów - moje myśli pobiegły torem operacji plastycznych i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że tego woreczka silikonu jaki się wkłada by cyc powiększyć, nie czuć przez skórę... Moje wyobrażenie zdecydowanie upiera się przy tym, że ta granica między naturalną piersią a silikonem musi być wyczuwalna np. przy mocniejszym dotyku, czy ucisku.
Fuj.
cantara6
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 02:00

Post autor: cantara6 » 25 kwie 2008, o 11:09

Oj, dziewczyny, dziewczyny.. Jaki to jest biust B? 65B, 75B czy 90B? Bo jest między miseczkami w tych stanikach diametralna różnica ;-)
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 25 kwie 2008, o 15:04

Diametralna to może nie ;) Różnica jest oczywiście w obwodzie oraz w rozstawie fiszbin i szyć, nie do końca w samej miseczce ;)
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 25 kwie 2008, o 15:09

a ja się przyznam bez bicia. uwielbiam małe piersi u kobiet... :oops:
sama mam 75-80 B
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 25 kwie 2008, o 17:54

Widzę, że to jakaś jednak jest powszechna opinia, że B to małe piersi... [80B małe! sic! toż to w większości przypadków z powodzeniem właścicielka mogłaby nosić 70-75C!]
Jeszcze się przy was nabawię kompleksów już zupełnie...

;)
Awatar użytkownika
saturation
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 348
Rejestracja: 12 lut 2008, o 00:00

Post autor: saturation » 25 kwie 2008, o 18:42

nie wiem jak to jest z tymi rozmiarami, oceniam na oko :)
co się stało z balonem TVP2? [czyt. tivipitu]
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 25 kwie 2008, o 21:52

nie przeszkadzają mnie male, rozmiarów A. wrecz uwielbiam je :)
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
Awatar użytkownika
git
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 277
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00

Post autor: git » 25 kwie 2008, o 22:21

Ja noszę 75B i mi to zupełnie nie przeszkadza :) Mniejsze pewnie też by mi nie zawadzały :)
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 25 kwie 2008, o 22:52

git ale wiekszych byś nie chciala ;>
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
Awatar użytkownika
MrsMelancholia
super forma
super forma
Posty: 1893
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań/Toruń

Post autor: MrsMelancholia » 26 kwie 2008, o 08:47

taka_panna pisze:bo lepiej byloby miec taki jaki nam samym sie podoba.
inna rzecz ze najczesciej podoba nam sie to czego nie mamy.
za to prawie zawsze sie podoba to co ma kto inny :> ;) :P
opowiadam wam bajki, wierzcie mi.
cantara6
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 02:00

Post autor: cantara6 » 26 kwie 2008, o 09:59

Rilla pisze:Diametralna to może nie ;) Różnica jest oczywiście w obwodzie oraz w rozstawie fiszbin i szyć, nie do końca w samej miseczce ;)

Owszem, jest ;-) proponuję w wolnej chwili wycieczkę do dobrze zaopatrzonego sklepu z bielizną i obejrzenie staników o rozmiarach np. 70B, 80B i 90B - można się zdziwić!
Stanik dobiera się najpierw przez ustalenie obwodu (ktory powinien być MNIEJSZY od rzeczywistego obwodu pod biustem, ponieważ po pierwsze to on, a nie ramiączka ma za zadanie podtrzymywać biust, a po drugie staniki się rozciągają, o czym wiele kobiet zapomina), a nastepnie dobieramy do niego odpowiednią miseczkę.

Dziewczyny, to naprawdę ważne, nie tylko dla własnej próżności i dobrego samopoczucia. Źle dobrany i noszony latami stanik może zniszczyć biust. I mały i duży.

Polecam zaglądnięcie do poniższego bloga, jest tam zdjęcie właśnie ilustrujące różnicę między tymi samymi miseczkami, ale przy różnych obwodach oraz dużo innych fajnych informacji. Jest tam gdzieś też przelicznik rozmiarowy.

A ten oslawiony i megapopularny rozmiar 75B (który i ja głupia latami nosilam) to jest przeznaczony tak naprawdę dla niewielkiej liczby kobiet - dla obwodu pod biustem jakieś 80 kilka oraz naprawdę małego biustu.
Ja mam wymiary 73/85 i noszę teraz 65D. Miękki, nie puszap. Nigdy nie miałam lepiej dobranego stanika ;-)
cantara6
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 02:00

Post autor: cantara6 » 26 kwie 2008, o 10:01

Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 26 kwie 2008, o 14:03

Łomatko :lol: Toś mi amerykę odkryła, a ja biedna ciemna tyle lat myślałam, że to się na oko wybiera w zależności od tego ile jest na cyckonoszu koronki :D :P

A tak zupełnie poważnie - przepisałaś instrukcje z bloga, który podałaś, a chyba każda babka wie jakie są różnice i jak ma sobie stanik dobrać! ;)
Zaś słowa "diametralne" czepiam się dalej i nie zamierzam odstąpić, bo wydaje mi się (o ironio!;) ) na wyrost. Dla konfrontacji możemy połazić po sklepach z bielizną we dwie - ja Ci będę pokazywać, że nie taki diabeł straszny, a Ty mi, że mam spłaszczony biust i za mały stanik :D Ja się na to piszę!
cantara6
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 02:00

Post autor: cantara6 » 26 kwie 2008, o 15:59

Po co ta ironia? Owszem, info pochodzą z tych linków, coś w tym złego? Ty, rozumiem, wiedzę wyssałaś z mlekiem matki? I nie "przepisalam" je tylko je stosuję ;-)
Wyobraź sobie, że MASA kobiet wierzy, że biust jest trzymany przez ramiączka oraz w to, że przy obwodzie pod biustem 73 nosi sie 75. Nie wiedzą również o istnieniu staników z obwodem poniżej 70 (dla kobiet, nie dla dwunastoletnich dziewczynek) i uważają, że 75G to monstrualny biust.

Za zaproszenie na wycieczkę dziękuję, nie będę nikogo uszczęśliwiać na siłę, a asysty przy kupowaniu staników też nie potrzebuję ;-)
Awatar użytkownika
dolce vita
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 811
Rejestracja: 25 lut 2007, o 00:00

Post autor: dolce vita » 26 kwie 2008, o 16:10

Wspólne kupowanie bielizny raczej łączy niż dzieli... :wink:
Awatar użytkownika
mady.p
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 134
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 00:00

Post autor: mady.p » 26 kwie 2008, o 17:27

cantara6 pisze: Ja mam wymiary 73/85 i noszę teraz 65D. Miękki, nie puszap. Nigdy nie miałam lepiej dobranego stanika ;-)
Wszystko brzmi pięknie (stronę już kiedyś we własnym zakresie odwiedziłam), tylko może powiesz, gdzie taki rozmiar znajdujesz :shock:

Osobiście 65 nie znajduję, a jeśli już (baardzo rzadko) to 65A!

I jaki rozmiar ma wybrać osoba mająca pod biustem 67 :?: :roll:
ODPOWIEDZ