Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Anathema1 » 20 wrz 2017, o 23:57

Siemka :P

W wielkim skrócie, sprawa ma się jak w temacie. Jeśli był już taki temat, to nie obrażę się za link (byłby nawet pomocny, tak szczerze mówiąc)
A więc, dla rozjaśnienia nieco sytuacji. Mam 17 lat, ona jest rok starsza. Obie chodzimy do liceum i tam też ją "spotkałam" Kiedy tylko ją zobaczyłam pierwszy raz, we wrześniu zeszłego roku, od razu mi się spodobała - 100% "mój typ".
Na początku po prostu stwierdziłam, że jest śliczna i na tym dla mnie koniec. Z czasem jednak przyłapywałam się na coraz to częstszym zerkaniu w jej stronę i wypatrywaniu, czy może przypadkiem gdzieś sobie nie idzie po szkolnym korytarzu. I tak pewnego pięknego dnia, niechcący się na nią zagapiłam przez co ona też na mnie spojrzała. Oczywiście pół dnia w myślach zachwycałam się tym "długim i namiętnym" spojrzeniem w moją stronę :roll: Jednak kiedy już zdrowy rozsądek doszedł do głosu, stwierdziłam, że wcale nie patrzyła się na mnie, bo też mnie zauważyła z jakiegoś magicznego powodu, tylko dlatego, że patrząc się na nią przez dłuższą chwilę, pewnie wyglądałam jak idiotka heh :podbite oczko: ALE kilka razy się zdarzyło, że to ona spojrzała na mnie pierwsza a ja wtedy celowo nie odwracałam wzroku, bo w sumie to i po co?
Także jestem pewna, że jest świadoma mojego istnienia, chociaż całkiem możliwe, że ma mnie za wariatkę, co jest w sumie smutne ;_: Może pamięta jak mam na imię, bo obie uczymy się francuskiego i raz czy dwa udało mi się ją spotkać, kiedy ona siedziała na zajęciach dodatkowych a ja poprawiałam jakieś kartkówki.
Pytaniem jest: Jak do niej zagadać, żeby nie wyjść, za przeproszeniem, na zjeba i uniknąć jakichś ewentualnych niezręczności? Dla wyjaśnienia, nie chcę jej podrywać (jeszcze :cool: ) Póki co chcę tylko ją poznać, tak po koleżeńsku, żeby w ogóle wiedzieć jaka ona jest, bo póki co to wiem o niej tyle co nic, a wydaje się być naprawdę sympatycznym człowiekiem :slonko:
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: MSigma » 21 wrz 2017, o 01:02

jak po koleżeńsku to zagadaj o czymkolwiek :)
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: wojtek » 21 wrz 2017, o 15:03

Anathema1 pisze:obie uczymy się francuskiego
zagadaj o ten francuski. może uda się z nią umówić na jakieś wspólne uczenie, korepetycje, itp. A jak nie to chociaż zagadaj że trudny język wybrałyście, że dużo nauki, zapytaj jak jej idzie, cokolwiek.
Awatar użytkownika
Climax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 2 sie 2017, o 16:32

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Climax » 22 wrz 2017, o 13:47

L jak Love, M jak Miłość
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Anathema1 » 24 wrz 2017, o 18:35

wojtek pisze:
Anathema1 pisze:obie uczymy się francuskiego
zagadaj o ten francuski. może uda się z nią umówić na jakieś wspólne uczenie, korepetycje, itp. A jak nie to chociaż zagadaj że trudny język wybrałyście, że dużo nauki, zapytaj jak jej idzie, cokolwiek.
Taki miałam zamiar. Moja przyjaciółka już chodziła na te zajęcia, na których zostawała Ona, więc miałam dobry pretekst, żeby też pójść. Niestety To Cudne Dziewczę, do którego tak ocham i wzdycham, nie przyszło ani razu odkąd ja zaczęłam chodzić na zajęcia. Niedługo potem dowiedziałam się dlaczego, bo tak się złożyło, że jakiś czas potem, w naszej szkole były dni otwarte i tak się złożyło, że moja przyjaciółka miała swoje "stoisko" dosłownie obok Tej dziewczyny. Pogadały chwilę, przyjaciółka mówiła, że całkiem sympatyczna ta dziewczyna i, że przestała przychodzić na zajęcia, bo się wstydziła po tym jak usłyszała jak nasza nauczycielka od francuza mnie wychwala. Także jedyna rzecz, która na pewno mamy wspólną, sprawiła, że pewnie nigdy nie będę miała okazji z nią pogadać :podbite oczko:
btw. Przepraszam, że tak chaotycznie ;_;
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Anathema1 » 24 wrz 2017, o 18:40

MSigma pisze:jak po koleżeńsku to zagadaj o czymkolwiek :)
To nie takie proste jak się wydaje. Ona zawsze ma kogoś przy sobie lub jest zajęta. Ja też zazwyczaj przechodzę z klasy do klasy i spędzam przerwy z koleżankami. Najczęściej mijamy się w korytarzu, przechodząc z sali do sali, więc trochę dziwnie by to wyglądało jakbym nagle, ni stąd ni zowąd, odłączyła się od grupy i podeszła do obcej dziewczyny, która zawsze jest w jakiś sposób zajęta, tylko po to, żeby powiedzieć "cześć" lub ewentualnie spalić buraka i nie powiedzieć nic.
monia15
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 14:01

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: monia15 » 24 wrz 2017, o 19:03

zacznij od tego, żeby cię w ogóle zauważyła ;) uśmiechnij się na korytarzu, upuść zeszyt i narób trochę rumoru, czy coś w ten deseń. gdy już złapiecie kontakt, będziesz się mogła do niej uśmiechać gdy się zobaczycie, potem przejdziecie na "cześć", aż w końcu zagadanie będzie naturalne :wink:
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Anathema1 » 24 wrz 2017, o 20:02

monia15 pisze:zacznij od tego, żeby cię w ogóle zauważyła ;) uśmiechnij się na korytarzu, upuść zeszyt i narób trochę rumoru, czy coś w ten deseń. gdy już złapiecie kontakt, będziesz się mogła do niej uśmiechać gdy się zobaczycie, potem przejdziecie na "cześć", aż w końcu zagadanie będzie naturalne :wink:
Krok zauważenia mamy za sobą. Jestem na 100%, że mnie zauważyła i pewnie wspomniała raz lub dwa, którejś koleżance. Na dodatek zauważyłam, że jeżdżę busem z dziewczyną, z którą Ona się trzyma na przerwach. Nawet wpadło mi do głowy, żeby zagadać do tej koleżanki, żeby jakoś się z Dziewczem docelowym poznać, ale obawiam się, że to może narobić zamieszania.
P. S. Ta jej koleżanka na 100% też już kojarzy mnie z widzenia
Awatar użytkownika
LTS
Posty: 4
Rejestracja: 2 lis 2016, o 18:00

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: LTS » 24 wrz 2017, o 21:01

Anathema1 pisze:
MSigma pisze:jak po koleżeńsku to zagadaj o czymkolwiek :)
To nie takie proste jak się wydaje. Ona zawsze ma kogoś przy sobie lub jest zajęta. Ja też zazwyczaj przechodzę z klasy do klasy i spędzam przerwy z koleżankami. Najczęściej mijamy się w korytarzu, przechodząc z sali do sali, więc trochę dziwnie by to wyglądało jakbym nagle, ni stąd ni zowąd, odłączyła się od grupy i podeszła do obcej dziewczyny, która zawsze jest w jakiś sposób zajęta, tylko po to, żeby powiedzieć "cześć" lub ewentualnie spalić buraka i nie powiedzieć nic.


Spróbuj choć raz wyolbrzymić szczęście zamiast problemu.
monia15
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 14:01

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: monia15 » 24 wrz 2017, o 21:40

ale to serio może być problem, jeśli ma się naście lat i wszędzie chodzi grupkami :lol:

skoro cię zauważyła i kojarzy, to przejdź do kolejnego punktu. zacznij jej mówić cześć na korytarzu. i zacznij czasem chodzić gdzieś sama - serio, warto :cool:

a potem, gdy już nie będziesz czerwieniała na jej widok, złap okazję i zagadaj - choćby zapytaj, czemu już nie chodzi na francuski
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Anathema1 » 25 wrz 2017, o 00:22

monia15 pisze:ale to serio może być problem, jeśli ma się naście lat i wszędzie chodzi grupkami :lol:

skoro cię zauważyła i kojarzy, to przejdź do kolejnego punktu. zacznij jej mówić cześć na korytarzu. i zacznij czasem chodzić gdzieś sama - serio, warto :cool:

a potem, gdy już nie będziesz czerwieniała na jej widok, złap okazję i zagadaj - choćby zapytaj, czemu już nie chodzi na francuski
Chociaż jedna osoba mnie rozumie, heh :-P Od czasu do czasu chodzę sama, że niby mam coś do zrobienia. No, ale też nie zawsze uda mi się ją samą znaleźć, a jeśli już jest sama to zazwyczaj w biegu albo czyta. A tak zaczepiać człowieka, który jest w ruchu to istnieje duże ryzyko dostania w zęby :podbite oczko: Człowiek w pośpiechu z reguły nie lubi, kiedy się go zatrzymuje, heh.
Tak czy siak, to z tym mówieniem "cześć" to swego czasu nad tym myślałam, ale stwierdziłam, że za pierwszym razem może nie skojarzyć, że mówię do niej, a każdy następny raz może wywołać mieszaną reakcję. Od zwyczajnego zdziwienia do "what the fuck, znam cię?" Ostatnio pomyślałam, że może kiedyś powinnam do niej po prostu podejść i powiedzieć, że jest śliczna i podoba mi się jej styl. W dawaniu komplementów raczej nie ma nic złego, ale wolałabym trafić na moment, w którym byłaby sama, bo też nie wiadomo, jak jej znajomi by zareagowali. A nie chciałabym, żeby jej ktoś nie daj bóg przeze mnie dogryzał, heh. Może powinnam faktycznie posłuchać rady LTS i choć raz wyolbrzymić szczęście?
Koniec końców, nie mam zbyt wiele do stracenia. W tym roku kończy liceum, więc nawet jeśli zrobię z siebie idiotkę, to nie będę musiała sobie o tym przypominać za każdym razem jak ją zobaczę, bo już jej nie zobaczę :|
byake
Posty: 1
Rejestracja: 3 paź 2017, o 11:56

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: byake » 3 paź 2017, o 12:04

Rób podchody :D
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: fern » 3 paź 2017, o 19:41

Tak rób podchody ;)

Może tu trochę wskazówek.
viewtopic.php?f=1&t=23710&p=746536#p746536
nadiaaaa
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2013, o 06:07

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: nadiaaaa » 11 paź 2017, o 04:45

Podejdz do niej i zapytaj na przyklad czy ma chusteczke..taki glupi pretekst ale zawsze jakis poczatek:)
SOUL33
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2017, o 22:44

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: SOUL33 » 21 paź 2017, o 11:22

nadiaaaa Zanim coś napiszemy czy powiemy to warto najpierw pomyśleć, niż "chlapnąć byle co" :?
Ja wiem kim jestem a ty?
nadiaaaa
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2013, o 06:07

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: nadiaaaa » 22 paź 2017, o 12:37

Taka akurat sytuacja na pozor wydaje sie glupia ale byla przemyslana:) Wiem kim jestem doskonale:) A Ty widze szperasz po moich postach na forum:) i pod kazdym sie udzielasz.
SOUL33
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2017, o 22:44

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: SOUL33 » 4 lis 2017, o 19:51

nadiaaaa pisze:Taka akurat sytuacja na pozor wydaje sie glupia ale byla przemyslana:) Wiem kim jestem doskonale:) A Ty widze szperasz po moich postach na forum:) i pod kazdym sie udzielasz.
Nadiaaaa , choć często słyszę to pytanie: Kim Ty jesteś? Ja wiem kim jestem -jestem sobą i swoje przeżyłam. Cieszę się każdym dniem ,że jeszcze jestem. Szanuję innych , ich różnorodność/odmienność, słucham i czytam ze zrozumieniem. Jestem tutaj , bo lubię tu być. Nie szukam miłości/partnerki a pokrewieństwa dusz. Nie szperam , ale chciałam zrozumieć..., dlaczego mnie zaatakowałaś , że jestem facetem czy ateistą ? Jeżeli uważasz, że to było mądre - to ok. Wymiana myśli/ poglądów jest cenna nawet wtedy , gdy nie jest sympatyczna dla odbiorcy, Podziękowałam i przeprosiłam za innych , którzy tego nie zrobili - bo Ja dziękuję i przepraszam. Sama powiedziałaś , że mam wolny wybór, że jest tu miejsce dla każdego, dla jego myśli, książek , muzyki , religii ...) i życzyłaś - powodzenia a czy tak jest naprawdę?
Indygoo
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2013, o 23:49

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Indygoo » 7 lis 2017, o 08:32

Jest.
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Anathema1 » 10 gru 2017, o 20:13

#Nieaktualne
Pewnie myśli, że coś ze mną nie tak :pilka: Umrę w samotności, polecam <3
Awatar użytkownika
elvispres
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2017, o 21:25

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: elvispres » 17 gru 2017, o 17:34

Ciężkie zadanie przed Tobą...
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Leatherpants » 19 gru 2017, o 12:17

Podejść i powiedzieć,że gratulujesz jej fajnego stylu ubioru i gdzie kupuje ciuszki i potem już dalej pójdzie.
Awatar użytkownika
Zdemotywow4na
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2018, o 19:52

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Zdemotywow4na » 25 sty 2018, o 13:06

Dobry pomysł :) Wydaje mi się, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
tolowarzyszka
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2018, o 22:15

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: tolowarzyszka » 1 lut 2018, o 13:53

Ja uważam dokładnie tak samo ;)
bananaela
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:24

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: bananaela » 2 lut 2018, o 12:34

Najlepiej na początku działaj subtelnie, nie narzucaj się :)
Alergiczna
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2018, o 11:32
Lokalizacja: https://hipoalergicznie24.pl/

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: Alergiczna » 5 lut 2018, o 11:41

Odważnie i bez zwłoki :)
Awatar użytkownika
milusinska123
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2018, o 11:44

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: milusinska123 » 9 lip 2018, o 16:05

Byle w ogóle. Większość nie podejmuje prób i to jest najgorsze co możesz zrobić - nic :(
Przeczytaj dlaczego depilacja laserem w Gdyni pomoże ci pozbyć się zbędnego owłosienia
NekoKatseDesu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 15:16

Re: Dziewczyna, której nie znam i jak do niej zagadać?

Post autor: NekoKatseDesu » 12 lip 2018, o 17:39

,,Hej, od dłuższego czasu tak trochę... no przykłaś moją uwagę..."
I rozmowa idzie ^^
Zagadaj kiedy będzie sama bądź nie będzie z nikim rozmawiać xp
ODPOWIEDZ