Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Sg8
Posty: 5
Rejestracja: 1 gru 2018, o 19:27

Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Sg8 » 1 gru 2018, o 19:39

Od września chodzę do szkoły średniej, poznałam w klasie dziewczynę w której od początku zobaczyłam coś więcej, szczególnie po tym charakterystycznym długim patrzeniu w oczy, jakie mają osoby homo lub biseksualne. Na początku nie odzywałyśmy się ze sobą za bardzo, ale teraz to się zmieniło. Od początku zerkała na mnie i patrzyła mi długo w oczy, od momentu gdy zaczęłyśmy się bardziej odzywać robi to częściej, nawet gdy stoimy daleko od siebie ona czeka aż spojrzę, patrzy mi długo prosto w oczy i się uśmiecha i tak co chwilę, również gdy rozmawiamy. Jeśli coś opowiada to głównie patrzy na mnie.Gdy stoję potrafi do mnie podejść klepnąć mnie w tyłek, dotknąć niby przypadkiem, złapać mnie za rękę, stanąć blisko mnie, gdy stoję w dużej przestrzeni, podam jako przykład sale gimnastyczną a teraz wyobraźcie sobie tą sytuacją: stoję na środku sali, ona chce przejść na drugi jej koniec, ale ona przechodzi obok mnie bez jakiejkolwiek odległości przejeżdżając ręką przez mój brzuch i idzie dalej. No i ogólnie takie szukanie kontaktu fizycznego. Gdy patrzę na nią, gdy podchodzę do niej lub ona do mnie, albo gdy rozmawiamy przygryza usta, oblizuje je itp. Śmieje się z moich nawet nie śmiesznych żartów, w stosunku do innych tak nie robi mówi po prostu że słabe lub po prostu sie nie śmieje. Gdy coś zrobię i jej to się spodoba, a ktoś inny próbuję to odtworzyć mówi że ta osoba tak nie potrafi jak ja. Zauważyłam też że gdy się ze sobą nie odzywamy jest bardzo smutna, a gdy w pewnym momencie zaczniemy gadać, dużo się śmieje i uśmiecha. Mamy konwersacje na msg z kilkoma osobami i gdy coś ja napiszę stara się utrzymać tą rozmowę. Ostatnio na jej ręce dojrzałam tęczową bransoletkę. I to wszystko co pisze mogłoby wskazywać na jedno, lecz problem jest w tym, że mówi o chłopakach typu jakich fajnych chłopaków mamy w szkole, że jakiś tam jest przystojni i wgl. Mimo to między nami jest taka "magiczna" atmosfera. Już sama nie wiem co mam robić i co o tym wszystkim myśleć, szczególnie że zależy mi na niej. A wy co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Ania-94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2018, o 18:41

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Ania-94 » 1 gru 2018, o 19:46

Zaproś ją gdzieś. Kino/kawa/pizza/spacer... Zobaczysz czy będąc sam na sam zachowuje się po koleżeńsku, czy do czegoś dąży.
Sg8
Posty: 5
Rejestracja: 1 gru 2018, o 19:27

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Sg8 » 1 gru 2018, o 21:32

Dąży w jaki sposób?
I jak to "sprawdzić" np w szkole, bo jednak tam się najdłużej i najczęściej widzimy?
Dodam, że gdy zdarzy się, że siedzę sama w ławce na lekcji to dosiada się do mnie. A gdy nie to siedzi sama, mimo że ma znajomych i wgl.
Pasht
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2018, o 07:50

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Pasht » 1 gru 2018, o 21:57

To bywa normą u niektórych dziewczyn. U mnie w szkole tak robiły, dla zabawy albo dlatego, że luźno się czuły. Chociaż bransoletka, to może.
Ja bym wprost spytała o to co myśli o lgbt,bo tęcza to ich symbol. Masz jakiś punkt zaczepienia.
Sg8
Posty: 5
Rejestracja: 1 gru 2018, o 19:27

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Sg8 » 2 gru 2018, o 11:38

Akurat że robią to dla zabawy wiem, ponieważ dziewczyny z mojej klasy tak robią, w stosunku do niej też i widzę kiedy robi do dla zabawy a kiedy na poważnie. Dlatego mam porównanie i wiem że ona akurat w stosunku do mnie tego nie robi, szczególnie że przy tym jest dość zawstydzona.
Awatar użytkownika
Ania-94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2018, o 18:41

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Ania-94 » 2 gru 2018, o 12:49

Tak jak mówi Pasht, zapytaj ją o bransoletkę. To jest dobry pomysł. Czy ma jakieś znaczenie, skąd taka biżuteria, co dla niej oznacza...
Sg8
Posty: 5
Rejestracja: 1 gru 2018, o 19:27

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Sg8 » 2 gru 2018, o 14:46

Okej.
A jakby ktoś mógł się wypowiedzieć ogólnie tzn. jak to widzicie i rozumiecie z waszej perspektywy?
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: abecaduo » 2 gru 2018, o 15:51

Myślę, że śmianie się z czyichś mało śmiesznych żartów jest najlepszą wskazówką :D
biala13
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2018, o 14:17

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: biala13 » 2 gru 2018, o 18:15

Pocałuj ją i zobacz jak zareaguje ;)
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: asiulka26 » 2 gru 2018, o 20:28

Widzę że ktoś ma podobny problem ja też tylko że my razem pracujemy ale mam ta sama sytuacje też nie wiem co mam myśleć bo ona była u mnie na imprezie i też często przy mnie siadala raz tak usiadła że położyła swoją stopę między moimi udami miałam ochotę ja pocałować ale brakło mi odwagi A teraz żałuję. I z tego co się dowiedziałem to np jak jest z kim innym w toalecie to nie zagaduje A że mną tak. Też nie wiem co mam o tym myśleć. Tylko przyznam że była z facetem 4 lata ale od miesiąca zerwala z nim to wtedy kiedy przyszła do pracy
Jeśli możecie odpowiedzieć coś.
Perrin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 29 lip 2017, o 20:48

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Perrin » 2 gru 2018, o 21:19

Dziewczyny, nikt wam nie powie czy owe damy sa les czy bi. Nie ma sensu szczegółowo analizować każde zachowanie bo to jest czesto bardzo mylące.
Jesli dziewczyna ma tęczowa bransoletkę to juz jest punkt zaczepienia, mozna zagadać i zapytać czy to bransoletka lgbt ? I juz bedzie wiadomo.

Asiulka ty tez możesz w ten sposób zagadać - wejść z nia na jakis queer temat i zobaczysz jaka bedzie reakcja.
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: asiulka26 » 2 gru 2018, o 21:41

Dobry pomysł muszę z nią porozmawiać i wybadac sprawę dzięki wielkie pozdrawiam
Sg8
Posty: 5
Rejestracja: 1 gru 2018, o 19:27

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: Sg8 » 3 gru 2018, o 08:07

Na pewno skorzystałabym z tych wszystkich rad, ale chyba brak mi odwagi. Sama jej obecność strasznie mnie onieśmiela :oops:
asiulka26
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2017, o 20:07

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: asiulka26 » 3 gru 2018, o 19:26

Też tak mam boję się że gdy na nią spojrze zbyt długo to zrobię się czerwona i że ona może się coś domyślić heh al i tak gdy rozmawiamy w pracy to tak głęboko patrzy na mnie. I dzisiaj zauważyłam jak przychodzi do pracy to ze mną wita się z uśmiechem A z innym już tak nie ech jak ja tu rozgrysc
Awatar użytkownika
kilocukru
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 170
Rejestracja: 13 sty 2017, o 22:17

Re: Czy ona jest lesbijką/bi? Podobam się jej?

Post autor: kilocukru » 4 gru 2018, o 22:22

konwersacja na "msg", "wgl" - zdradź mi sekret co robisz z tym zaoszczędzonym czasem xD

A odnośnie pytania w temacie - myślę, że sama sobie opowiedziałaś. Ja wole dziewczyny, ale potrafię przyznać, że facet jest przystojny i nie raz mi się podoba, co prawda nie tak jak dziewczyny. To tak jak hetero kobiety często mówią, że jakaś dziewczyna jest ładna, ma ładny biust czy zgrabną figurę. A może do tego ona jest bi.
ODPOWIEDZ