Krem antycellulitowy

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anielle
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2018, o 13:31

Krem antycellulitowy

Post autor: Anielle » 12 gru 2018, o 12:52

Kochane, pomocy :(

Ostatnimi czasy zaczęłam flirtować z jedną dziewuchą z innego miasta i ogólnie szybko poczułyśmy do siebie miętę - gadanie do późnej nocy, pisanie ze sobą od rana, gadanie nawet o najwiekszych bzdurach itd.

I tutaj pojawia się mój problem.

Niedawno wspomniana dziewczyna zaproponowała mi wspólny wypad w ferie do Zakopanego - wiadomo, zjeżdżanie na nartach, romantyczne kolacje, wspólnie wynajęty pokój hotelowy. I szczerze jestem tak samo ucieszona co przerażona bo mam ogromny kompleks na punkcie swoich ud i boje się, że dysmokfort mnie zje jak już dojdzie do bardziej intymnych sytuacji.

Jakie środki na cellulit polecacie żeby przez te prawie 3 miesiace dobrze zredukować jego poziom i nabrać jako takiego wyglądu? Nie licze, że w takim czasie całkowicie mi zniknie, ale żeby chociaż sensownie zadzialal. Oczywiscie mam tez zamiar zastosowac odpowiednia diete i w maire mozliwosci zwiekszyc cwiczenia na nogi, ale na zabiegi mnie chwilowo nie stać.

Ktoś coś?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: ImaSumak » 13 gru 2018, o 15:52

Myślę, że działanie kremu na celulit ma mniej więcej takie działanie jak kremu na zmarszczki czy na odchudzanie. Proponuję więc kupno śmietany- efekt ten sam, a jednak taniej.
Bądź sprytna!
Lubię kiedy kobieta...
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: Sad_Rabbit » 15 gru 2018, o 08:32

ImaSumak pisze:
13 gru 2018, o 15:52
Myślę, że działanie kremu na celulit ma mniej więcej takie działanie jak kremu na zmarszczki czy na odchudzanie. Proponuję więc kupno śmietany- efekt ten sam, a jednak taniej.
Bądź sprytna!
Slabo sie znasz:P
Kremy na celulit dzialaja szczegolnie polaczone z dieta i cwiczeniami. Ja do tego polecam szczotkowanie ciala specjalna szczotka, aby pomoc pozbyc sie toksyn i pobudzic limfe- wygladzenie skory gwarantowane. Ze juz nie wspomne o wspomnianych kremach na zmarszczki! Ja wygladzam sobie drobne linie retinolem i widze duuuze efekty, zreszta jest wiele aktywnych skladnikow, ktore maja udowodnione dzialanie . Smietany natomiast nie polecam, no ale jak kto woli;)
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: dobranocka14 » 15 gru 2018, o 10:45

Sad_Rabbit pisze:
15 gru 2018, o 08:32
ImaSumak pisze:
13 gru 2018, o 15:52
Myślę, że działanie kremu na celulit ma mniej więcej takie działanie jak kremu na zmarszczki czy na odchudzanie. Proponuję więc kupno śmietany- efekt ten sam, a jednak taniej.
Bądź sprytna!
Slabo sie znasz:P
Kremy na celulit dzialaja szczegolnie polaczone z dieta i cwiczeniami. Ja do tego polecam szczotkowanie ciala specjalna szczotka, aby pomoc pozbyc sie toksyn i pobudzic limfe- wygladzenie skory gwarantowane. Ze juz nie wspomne o wspomnianych kremach na zmarszczki! Ja wygladzam sobie drobne linie retinolem i widze duuuze efekty, zreszta jest wiele aktywnych skladnikow, ktore maja udowodnione dzialanie . Smietany natomiast nie polecam, no ale jak kto woli;)
Pytanie czy zmiana diety, ćwiczenia i masaże nie robią całej roboty. Kremy anycellulitowe faktycznie mają w składzie składniki o udowodniinym działaniu tylko ich stężenie jest na tyle mizerne, że wątpię czy robią jakąkolwiek różnicę.
Dobrze robi masaż bańką chińską.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: Sad_Rabbit » 15 gru 2018, o 10:58

To tez zalezy z jak duzym celulitem sie zmagamy i jakich efektow oczekujemy.
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: ImaSumak » 15 gru 2018, o 11:50

dobranocka14 pisze:
15 gru 2018, o 10:45
Sad_Rabbit pisze:
15 gru 2018, o 08:32
ImaSumak pisze:
13 gru 2018, o 15:52
Myślę, że działanie kremu na celulit ma mniej więcej takie działanie jak kremu na zmarszczki czy na odchudzanie. Proponuję więc kupno śmietany- efekt ten sam, a jednak taniej.
Bądź sprytna!
Slabo sie znasz:P
Kremy na celulit dzialaja szczegolnie polaczone z dieta i cwiczeniami. Ja do tego polecam szczotkowanie ciala specjalna szczotka, aby pomoc pozbyc sie toksyn i pobudzic limfe- wygladzenie skory gwarantowane. Ze juz nie wspomne o wspomnianych kremach na zmarszczki! Ja wygladzam sobie drobne linie retinolem i widze duuuze efekty, zreszta jest wiele aktywnych skladnikow, ktore maja udowodnione dzialanie . Smietany natomiast nie polecam, no ale jak kto woli;)
Pytanie czy zmiana diety, ćwiczenia i masaże nie robią całej roboty. Kremy anycellulitowe faktycznie mają w składzie składniki o udowodniinym działaniu tylko ich stężenie jest na tyle mizerne, że wątpię czy robią jakąkolwiek różnicę.
Dobrze robi masaż bańką chińską.
Tak, tak. Dlatego gdy się jest na odpowiedniej diecie, dużo ćwiczy i biega, to kremy odchudzające zajebiście działają! :D
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: dobranocka14 » 20 gru 2018, o 21:24

ImaSumak pisze:
15 gru 2018, o 11:50
dobranocka14 pisze:
15 gru 2018, o 10:45
Sad_Rabbit pisze:
15 gru 2018, o 08:32

Slabo sie znasz:P
Kremy na celulit dzialaja szczegolnie polaczone z dieta i cwiczeniami. Ja do tego polecam szczotkowanie ciala specjalna szczotka, aby pomoc pozbyc sie toksyn i pobudzic limfe- wygladzenie skory gwarantowane. Ze juz nie wspomne o wspomnianych kremach na zmarszczki! Ja wygladzam sobie drobne linie retinolem i widze duuuze efekty, zreszta jest wiele aktywnych skladnikow, ktore maja udowodnione dzialanie . Smietany natomiast nie polecam, no ale jak kto woli;)
Pytanie czy zmiana diety, ćwiczenia i masaże nie robią całej roboty. Kremy anycellulitowe faktycznie mają w składzie składniki o udowodniinym działaniu tylko ich stężenie jest na tyle mizerne, że wątpię czy robią jakąkolwiek różnicę.
Dobrze robi masaż bańką chińską.
Tak, tak. Dlatego gdy się jest na odpowiedniej diecie, dużo ćwiczy i biega, to kremy odchudzające zajebiście działają! :D
Otóż to!
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: Ella_Bronia » 21 gru 2018, o 22:27

Jest taki jeden bardzo brudzący łazienkę sposób na cellulit ,ale bardzo skuteczny: peelling fusami kawy. Zbierasz sobie z porannych kaw fusy (aby wystarczyło potrzeba fusów z 7 jednołyżeczkowych kaw lub więcej) i szorujesz miejsca dotknięte cellulitem. Można też pozostawić kawę na jakieś 16 min na nogach. Byłam zaskoczona efektem. Tylko łazienka do sprzątania.
Samurajka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 gru 2018, o 21:00

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: Samurajka » 22 gru 2018, o 07:52

Oj tu to chyba musiałabyś skorzystać z medycyny estetycznej. Osocze bogatopłytkowe-na czerwone zmiany. A jak są białe to jak w przypadku blizn po ospie-mocne pilingi, dermabrazja, laser fraxel. A z tego co czytałam to kupa kasy, cierpienia, powtarzanie zabiegów, a efekty nie są skuteczne w 100%.
Anka
Samurajka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 gru 2018, o 21:00

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: Samurajka » 22 gru 2018, o 07:55

Sprostowanie
To dotyczy rozstepów, ale z cellulitem chyba podobnie
A.
Lightblue02
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2017, o 22:00

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: Lightblue02 » 22 gru 2018, o 08:36

Zacznij sie ruszac i cwiczyc i po schodach biegaj.
Uprawiam codziennie sport,nie chleje i nie pale ,sam krem Tobie nie pomoze.
Ech....era fejsa,reklam,tych innych gowien i ludzie wierza w takie rzeczy.
mag_UK
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 24 gru 2008, o 01:00

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: mag_UK » 24 gru 2018, o 08:00

Ja bym tam wieczorem światło zgasiła :roll: :cool:
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: osiol » 24 gru 2018, o 11:11

Lightblue02 pisze:
22 gru 2018, o 08:36
Zacznij sie ruszac i cwiczyc i po schodach biegaj.
Uprawiam codziennie sport,nie chleje i nie pale ,sam krem Tobie nie pomoze.
Ech....era fejsa,reklam,tych innych gowien i ludzie wierza w takie rzeczy.
No właśnie, przecież wiadomo, że taka Serena Wiliams praktycznie w ogóle się nie rusza, dlatego ma taki celulit. No i nie stać ją na żadne reklamowane kremy więc chodzi z nim, bo co ma robić. A wystarczy że by trochę poćwiczyła, co nie?
agakownacka
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2024, o 21:10

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: agakownacka » 2 sty 2024, o 21:13

Są trzy podstawowe fundamenty walki z cellulitem: dieta i nawodnienie, sport i pielęgnacja. Sam krem w żadnym razie nie da zadowalających Cię rezultatów. Jeśli chodzi o dietę to chodzi mi o zmniejszenie procentowego udziału tkanki tłuszczowej w organizmie. Sport- przede wszystkim ćwiczenia na nogi i uda. A kremy antycellulitowe połączone ze szczotkowaniem ciała.
LaFleur
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2021, o 18:04

Re: Krem antycellulitowy

Post autor: LaFleur » 2 sty 2024, o 22:33

Moja znajoma była zadowolona z karboksyterapii. Była zadowolona z efektów ale mówiła, że to dość bolesny zabieg. Cenowo raczej tanio jak na medycynę estetyczną.
ODPOWIEDZ