Czy są tu aseksualistki?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Awatar użytkownika
OldSheWolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 26 gru 2019, o 18:44

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: OldSheWolf » 19 sty 2020, o 10:09

Zander pisze:
18 sty 2020, o 13:30
Chętnie porozmawiam z aseksualną Panią, mailowo bądź jakkolwiek. Rzecz jasna ja też należę do tego grona. Przepraszam za moją brzydką obecność tutaj.

Pozdrawiam J.
Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: ImaSumak » 19 sty 2020, o 12:13

OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 10:09
Zander pisze:
18 sty 2020, o 13:30
Chętnie porozmawiam z aseksualną Panią, mailowo bądź jakkolwiek. Rzecz jasna ja też należę do tego grona. Przepraszam za moją brzydką obecność tutaj.

Pozdrawiam J.
Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Wolf, przepraszam ze się wtrącam, ale czy mogłabyś wyjaśnić na czym polega Twój problem z tym dzieckiem? Już ktoś Ci zwrócił uwagę, że to nieładnie i lekceważąco tak zwracać się do innych. Naprawdę uważasz się za statszą, lepszą, mądrzejszą i bardziej doświadczoną od wszystkich? A może to są kompleksy i w ten sposób próbujesz ustawiać hierarchię w forumowym stadzie? Czy chodzi o zwkłe lekceważenie i chamstwo?

Każda z Forumowiczek ma na tym forum swój nick, tak jak w życiu realnym imię i nazwisko. Dzieki temu wiemy jak się zwracać do siebie nawzajem. Czy to dla Ciebie zbyt wiele, czy nie masz zwyczaju szanować innych?
Lubię kiedy kobieta...
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: she76 » 19 sty 2020, o 15:21

ImaSumak pisze:
19 sty 2020, o 12:13
OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 10:09
Zander pisze:
18 sty 2020, o 13:30
Chętnie porozmawiam z aseksualną Panią, mailowo bądź jakkolwiek. Rzecz jasna ja też należę do tego grona. Przepraszam za moją brzydką obecność tutaj.

Pozdrawiam J.
Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Wolf, przepraszam ze się wtrącam, ale czy mogłabyś wyjaśnić na czym polega Twój problem z tym dzieckiem? Już ktoś Ci zwrócił uwagę, że to nieładnie i lekceważąco tak zwracać się do innych. Naprawdę uważasz się za statszą, lepszą, mądrzejszą i bardziej doświadczoną od wszystkich? A może to są kompleksy i w ten sposób próbujesz ustawiać hierarchię w forumowym stadzie? Czy chodzi o zwkłe lekceważenie i chamstwo?

Każda z Forumowiczek ma na tym forum swój nick, tak jak w życiu realnym imię i nazwisko. Dzieki temu wiemy jak się zwracać do siebie nawzajem. Czy to dla Ciebie zbyt wiele, czy nie masz zwyczaju szanować innych?
Szanować innych...Pisze to ta, która wyzywa innych od trolli, tylko dlatego, że nie kopiują jej myśli, poglądów. Ta, która nie potrafi uszanować innego zdania, bo jest odmienne od jej własnego. Cóż za hipokryzja! Ta, która za koniec Polski uważa Białystok vel Rzeszów.To chyba Ty masz tendencję do pouczania innych i wyśmiewania, jeśli jest im nie po drodze z Tobą.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: ImaSumak » 19 sty 2020, o 16:50

she76 pisze:
19 sty 2020, o 15:21
ImaSumak pisze:
19 sty 2020, o 12:13
OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 10:09


Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Wolf, przepraszam ze się wtrącam, ale czy mogłabyś wyjaśnić na czym polega Twój problem z tym dzieckiem? Już ktoś Ci zwrócił uwagę, że to nieładnie i lekceważąco tak zwracać się do innych. Naprawdę uważasz się za statszą, lepszą, mądrzejszą i bardziej doświadczoną od wszystkich? A może to są kompleksy i w ten sposób próbujesz ustawiać hierarchię w forumowym stadzie? Czy chodzi o zwkłe lekceważenie i chamstwo?

Każda z Forumowiczek ma na tym forum swój nick, tak jak w życiu realnym imię i nazwisko. Dzieki temu wiemy jak się zwracać do siebie nawzajem. Czy to dla Ciebie zbyt wiele, czy nie masz zwyczaju szanować innych?
Szanować innych...Pisze to ta, która wyzywa innych od trolli, tylko dlatego, że nie kopiują jej myśli, poglądów. Ta, która nie potrafi uszanować innego zdania, bo jest odmienne od jej własnego. Cóż za hipokryzja! Ta, która za koniec Polski uważa Białystok vel Rzeszów.To chyba Ty masz tendencję do pouczania innych i wyśmiewania, jeśli jest im nie po drodze z Tobą.
Jeżeli masz problem z moją osobą, to proszę napisz mi o tym. Jeśli Cię czymś personalnie obraziłam, to przepraszam. Trolli nie przepraszam, bo nie lubię kłamców i oszustów.
Nie przypominam sobie bym gdzieś napisała że Białystok czy Rzeszów to koniec Polski. Jeżeli miałybyśmy jednak o tym podyskutować, to z checią wyslucham Twojej opinii które miasta uniwersyteckie są bliżej granic Polski. Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Stawiasz na Łódź? :)
Tak z innej beczki, to akurat Bialystok i Rzeszów znam baaaardzo dobrze i mam zajebiste wspomnienia z tych okolic. Czy Ty masz jakieś kompleksy wschodniej czy poludniowo- wschodniej Polski? A może dla Ciebie granica Polski nadal za Lwowem?

Na tym forum każdy ma prawo do wyrażania własnych myśli. Jeżeli uważasz, że to obraźliwe, to jest to jednak Twoj problem.

Nadal uważam, że używanie czyichś imion (czy w tym przypadku nicków) jest wlaściwszą formą. Jest to też pewna forma kultury osobistej. Do obcych osob nie zwracamy się w sposob: dziecko, dziecinko, stara, skarbenku, kochanie itd. Jezeli tego też nie rozumiesz, to jest to rownież tylko Twoj problem.

Udanej niedzieli! :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
OldSheWolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 26 gru 2019, o 18:44

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: OldSheWolf » 19 sty 2020, o 16:52

ImaSumak pisze:
19 sty 2020, o 12:13
OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 10:09
Zander pisze:
18 sty 2020, o 13:30
Chętnie porozmawiam z aseksualną Panią, mailowo bądź jakkolwiek. Rzecz jasna ja też należę do tego grona. Przepraszam za moją brzydką obecność tutaj.

Pozdrawiam J.
Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Wolf, przepraszam ze się wtrącam, ale czy mogłabyś wyjaśnić na czym polega Twój problem z tym dzieckiem? Już ktoś Ci zwrócił uwagę, że to nieładnie i lekceważąco tak zwracać się do innych. Naprawdę uważasz się za statszą, lepszą, mądrzejszą i bardziej doświadczoną od wszystkich? A może to są kompleksy i w ten sposób próbujesz ustawiać hierarchię w forumowym stadzie? Czy chodzi o zwkłe lekceważenie i chamstwo?

Każda z Forumowiczek ma na tym forum swój nick, tak jak w życiu realnym imię i nazwisko. Dzieki temu wiemy jak się zwracać do siebie nawzajem. Czy to dla Ciebie zbyt wiele, czy nie masz zwyczaju szanować innych?
Szanowna ImoSumak. Mam zwyczaj szanować. Uszanuję Twoje zdanie i się poprawie. W sumie racja. Wybacz. Skażenie zawodowe. Belfer w przedemerytalnym wieku po prostu jestem. Byli uczniowie chociaż dorośli i czasem na odpowiedzialnych stanowiskach to i tak dla mnie po prostu moje kochane dzieciaki są. Bynajmniej nie z powodu braku szacunku. :)
Awatar użytkownika
OldSheWolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 26 gru 2019, o 18:44

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: OldSheWolf » 19 sty 2020, o 17:01

OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 10:09
Zander pisze:
18 sty 2020, o 13:30
Chętnie porozmawiam z aseksualną Panią, mailowo bądź jakkolwiek. Rzecz jasna ja też należę do tego grona. Przepraszam za moją brzydką obecność tutaj.

Pozdrawiam J.
Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Zgodnie z instrukcją forumowiczek bardzo Pana przepraszam za to dziecko. Mam nadzieję, że mi Pan wybaczy :)
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: she76 » 19 sty 2020, o 18:44

ImaSumak pisze:
19 sty 2020, o 16:50
she76 pisze:
19 sty 2020, o 15:21
ImaSumak pisze:
19 sty 2020, o 12:13

Wolf, przepraszam ze się wtrącam, ale czy mogłabyś wyjaśnić na czym polega Twój problem z tym dzieckiem? Już ktoś Ci zwrócił uwagę, że to nieładnie i lekceważąco tak zwracać się do innych. Naprawdę uważasz się za statszą, lepszą, mądrzejszą i bardziej doświadczoną od wszystkich? A może to są kompleksy i w ten sposób próbujesz ustawiać hierarchię w forumowym stadzie? Czy chodzi o zwkłe lekceważenie i chamstwo?

Każda z Forumowiczek ma na tym forum swój nick, tak jak w życiu realnym imię i nazwisko. Dzieki temu wiemy jak się zwracać do siebie nawzajem. Czy to dla Ciebie zbyt wiele, czy nie masz zwyczaju szanować innych?
Szanować innych...Pisze to ta, która wyzywa innych od trolli, tylko dlatego, że nie kopiują jej myśli, poglądów. Ta, która nie potrafi uszanować innego zdania, bo jest odmienne od jej własnego. Cóż za hipokryzja! Ta, która za koniec Polski uważa Białystok vel Rzeszów.To chyba Ty masz tendencję do pouczania innych i wyśmiewania, jeśli jest im nie po drodze z Tobą.
Jeżeli masz problem z moją osobą, to proszę napisz mi o tym. Jeśli Cię czymś personalnie obraziłam, to przepraszam. Trolli nie przepraszam, bo nie lubię kłamców i oszustów.
Nie przypominam sobie bym gdzieś napisała że Białystok czy Rzeszów to koniec Polski. Jeżeli miałybyśmy jednak o tym podyskutować, to z checią wyslucham Twojej opinii które miasta uniwersyteckie są bliżej granic Polski. Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Stawiasz na Łódź? :)
Tak z innej beczki, to akurat Bialystok i Rzeszów znam baaaardzo dobrze i mam zajebiste wspomnienia z tych okolic. Czy Ty masz jakieś kompleksy wschodniej czy poludniowo- wschodniej Polski? A może dla Ciebie granica Polski nadal za Lwowem?

Na tym forum każdy ma prawo do wyrażania własnych myśli. Jeżeli uważasz, że to obraźliwe, to jest to jednak Twoj problem.

Nadal uważam, że używanie czyichś imion (czy w tym przypadku nicków) jest wlaściwszą formą. Jest to też pewna forma kultury osobistej. Do obcych osob nie zwracamy się w sposob: dziecko, dziecinko, stara, skarbenku, kochanie itd. Jezeli tego też nie rozumiesz, to jest to rownież tylko Twoj problem.

Udanej niedzieli! :)
Oj! Ktoś tu niewątpliwie ma problem i to na pewno nie jestem ja. :) Również udanej reszty niedzieli i nie tylko. Ogólnie-wszystkiego dobrego!
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: ImaSumak » 20 sty 2020, o 01:03

OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 17:01
OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 10:09
Zander pisze:
18 sty 2020, o 13:30
Chętnie porozmawiam z aseksualną Panią, mailowo bądź jakkolwiek. Rzecz jasna ja też należę do tego grona. Przepraszam za moją brzydką obecność tutaj.

Pozdrawiam J.
Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Zgodnie z instrukcją forumowiczek bardzo Pana przepraszam za to dziecko. Mam nadzieję, że mi Pan wybaczy :)
https://youtu.be/v1c2OfAzDTI
Lubię kiedy kobieta...
Zander
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2020, o 13:18

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Zander » 21 sty 2020, o 11:27

Jestem w takim wieku, że nazywanie mnie dzieckiem pozwala mi chociaż przez chwilę znaleźć punkt styczny z latami młodości, która odpływa w niesamowitym tempie. A właściwie odpłynęła, ale ciężko to zaakceptować :-P. Także nie odebrałem tego w żaden sposób negatywnie, także proszę nie zołzować względem siebie, drogie Panie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: ImaSumak » 21 sty 2020, o 14:19

Zander pisze:
21 sty 2020, o 11:27
Jestem w takim wieku, że nazywanie mnie dzieckiem pozwala mi chociaż przez chwilę znaleźć punkt styczny z latami młodości, która odpływa w niesamowitym tempie. A właściwie odpłynęła, ale ciężko to zaakceptować :-P. Także nie odebrałem tego w żaden sposób negatywnie, także proszę nie zołzować względem siebie, drogie Panie.
Skoro już jesteś w takim wieku, to zapewne zdajesz sobie sprawę, że to forum dla kobiet. Proponuję poszukać forum dla mężczyzn.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
OldSheWolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 26 gru 2019, o 18:44

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: OldSheWolf » 21 sty 2020, o 15:59

ImaSumak pisze:
20 sty 2020, o 01:03
OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 17:01
OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 10:09


Dziecko drogie. Jaką brzydką obecność????
Witamy, rozgość się siadaj i gadaj. :)
Zgodnie z instrukcją forumowiczek bardzo Pana przepraszam za to dziecko. Mam nadzieję, że mi Pan wybaczy :)
https://youtu.be/v1c2OfAzDTI
Droga ImoSumak .Czuje już rozkoszne skurcze na myśl o zołzowaniu z Tobą...
https://youtu.be/l5-gja10qkw
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: ImaSumak » 21 sty 2020, o 18:23

OldSheWolf pisze:
21 sty 2020, o 15:59
ImaSumak pisze:
20 sty 2020, o 01:03
OldSheWolf pisze:
19 sty 2020, o 17:01


Zgodnie z instrukcją forumowiczek bardzo Pana przepraszam za to dziecko. Mam nadzieję, że mi Pan wybaczy :)
https://youtu.be/v1c2OfAzDTI
Droga ImoSumak .Czuje już rozkoszne skurcze na myśl o zołzowaniu z Tobą...
https://youtu.be/l5-gja10qkw
Ima wystarczy. :)

Tak... to faceci "prowadzą dyskusje, wymieniają poglądy, zwracają sobie uwagę" itd. Kobiety natomiast, te głupiutkie i złośliwe istoty "zołzują" na ten przykład, jak się tu dowiadujemy.

Nie wiem czy Ci coś odpisać tu w kwestii rozkosznych skurczy, bo przecież "aseksualny facet" bez powodu nie przyszedł na forum dla homo i biseksualnych kobiet.
Szczwany lis. :lol:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
OldSheWolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 26 gru 2019, o 18:44

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: OldSheWolf » 21 sty 2020, o 18:55

ImaSumak pisze:
21 sty 2020, o 18:23
OldSheWolf pisze:
21 sty 2020, o 15:59
ImaSumak pisze:
20 sty 2020, o 01:03

https://youtu.be/v1c2OfAzDTI
Droga ImoSumak .Czuje już rozkoszne skurcze na myśl o zołzowaniu z Tobą...
https://youtu.be/l5-gja10qkw
Ima wystarczy. :)

Tak... to faceci "prowadzą dyskusje, wymieniają poglądy, zwracają sobie uwagę" itd. Kobiety natomiast, te głupiutkie i złośliwe istoty "zołzują" na ten przykład, jak się tu dowiadujemy.

Nie wiem czy Ci coś odpisać tu w kwestii rozkosznych skurczy, bo przecież "aseksualny facet" bez powodu nie przyszedł na forum dla homo i biseksualnych kobiet.
Szczwany lis. :lol:
Nie Imo, ten Pan był jeszcze zupełnie w porządku. Nie ukrywał się. Myślę że Panów na tym forum jest grubo więcej, w tym szczwanych udających zranione, romantyczne śliczne kobiety aby sprowokować Nas do bardziej intymnych wyznań...
Ananasik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2019, o 13:30

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Ananasik » 21 sty 2020, o 23:01

Bylem, widzialem, zwiedzilem :pilka:
Zander
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2020, o 13:18

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Zander » 22 sty 2020, o 11:55

Trafiłem tu przypadkiem w poszukiwaniu czegoś, dlatego też chciałem ograniczyć się do 1 posta i pogadać z kimś poza forum. Natomiast po przejrzeniu tematów stwierdzam, że poziom dyskusji jest bardzo niski i samego forum przeglądać dalej nie będę. A od stworzonek typu Ima życzę każdemu by był jak najdalej. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: ImaSumak » 22 sty 2020, o 19:52

OldSheWolf pisze:
21 sty 2020, o 18:55
ImaSumak pisze:
21 sty 2020, o 18:23
OldSheWolf pisze:
21 sty 2020, o 15:59


Droga ImoSumak .Czuje już rozkoszne skurcze na myśl o zołzowaniu z Tobą...
https://youtu.be/l5-gja10qkw
Ima wystarczy. :)

Tak... to faceci "prowadzą dyskusje, wymieniają poglądy, zwracają sobie uwagę" itd. Kobiety natomiast, te głupiutkie i złośliwe istoty "zołzują" na ten przykład, jak się tu dowiadujemy.

Nie wiem czy Ci coś odpisać tu w kwestii rozkosznych skurczy, bo przecież "aseksualny facet" bez powodu nie przyszedł na forum dla homo i biseksualnych kobiet.
Szczwany lis. :lol:
Nie Imo, ten Pan był jeszcze zupełnie w porządku. Nie ukrywał się. Myślę że Panów na tym forum jest grubo więcej, w tym szczwanych udających zranione, romantyczne śliczne kobiety aby sprowokować Nas do bardziej intymnych wyznań...
Wszystko przed nami. :)
Lubię kiedy kobieta...
Aseksualna94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 23 sie 2019, o 18:36

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Aseksualna94 » 23 sty 2020, o 17:15

Kurczę, a już myślałam, że mam szansę poznać jakąś fajną, aseksualną dziewczynę :(
No ale trudno. Jakby ktoś chciał pogadać, to zapraszam, bo ja bym z wielką chęcią popisała z kimś takim jak ja.
BTW. Jestem kobietą i nie jestem transem, co ktoś mi kiedyś zarzucił.
whitecallisto
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 15 lip 2018, o 01:08

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: whitecallisto » 3 lut 2020, o 21:10

A czy któraś z obecnych tu dziewczyn Asów, uprawiała normalnie kiedyś seks, miała na niego ochotę, może nawet często, a nagle przydarzyło się coś co sprawiło, że teraz czujecie się osobami aseksualnymi? Czy raczej od zawsze tak czujecie i tyle?

Przepraszam jeśli za bardzo wkraczam z butami do waszego życia, ale jestem w związku, w którym właśnie mam taką sytuację i nie wyobrażam sobie go skończyć, ale też nie umiem dojść czy moja rola w tym, żeby coś pomóc przepracować czy po prostu i tak się zdarza.
Aseksualna94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 23 sie 2019, o 18:36

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Aseksualna94 » 4 lut 2020, o 15:22

whitecallisto pisze:
3 lut 2020, o 21:10
A czy któraś z obecnych tu dziewczyn Asów, uprawiała normalnie kiedyś seks, miała na niego ochotę, może nawet często, a nagle przydarzyło się coś co sprawiło, że teraz czujecie się osobami aseksualnymi? Czy raczej od zawsze tak czujecie i tyle?

Przepraszam jeśli za bardzo wkraczam z butami do waszego życia, ale jestem w związku, w którym właśnie mam taką sytuację i nie wyobrażam sobie go skończyć, ale też nie umiem dojść czy moja rola w tym, żeby coś pomóc przepracować czy po prostu i tak się zdarza.
Ja nigdy seksu nie uprawiałam, nie odczuwałam potrzeby masturbacji, nigdy nie ciągnęło mnie fizycznie do nikogo, nie miałam też seksualnych snów i fantazji. W gimnazjum i podstawówce pod naporem koleżanek na siłę szukałam chłopaka, w którym mogłabym się podkochiwać, nawet sobie 1 wybrałam na odczepnego. Oczywiście nawet z nim nie rozmawiałam, bo zupełmnie mnie nie obchodził. Ale do dzisiaj pamiętam laurki, które rysowałam, by pokazać koleżankom jak bardzo tonę w nieszczęśliwej, niespełnionej miłości. Ich zdaniem mój brak zainteresowania był dziecinny i miałam jak najszybciej zostać "prawdziwą nastolatką". Teraz, po latach, myślę, że one naprawdę chciały mi na swój sposób pomóc.
Przez wiele lat w kwestiach romantycznych myślałam wyłącznie o mężczyznach, zwłaszcza, że na płaszczyźnie koleżeńskiej zawsze uwielbiam ich towarzystwo. Tylko że zawsze wydawało mi się to trochę na siłę... w moich pragnieniach leżenia przed ukochaną osobą, patrzenia jej w oczy, z poczuciem że chcesz oddać tej osobie serce... cóż, nie ma miejsca na męską twarz.
W dalszym ciągu to przetrawiam i nie jestem pewna wielu rzeczy, ale mam wrażenie, że jestem coraz bliżej znalezienia odpowiedzi i definicji takich słów jak miłość i przywiązanie.

Jestem zdrowa, hormony mam w normie, nie mam choroby hashimoto ani innych schorzeń tarczycy, nie cierpię też na hipolibidemię. Nie jestem transem, nikt mnie nie skrzywdził w dzieciństwie, nie pochodzę z rodziny o niezdrowo katolicko-konserwatywnych poglądach. Myślę też, że nie chcę zamykać się w żadnych ramach i gdyby stało się tak, że pewnego razu poczuję cielesną potrzebę bliskości z kobietą/mężczyzną/jakąkolwiek inną osobą, to nie zamierzam tego tłumić i powstrzywać się w imię wyimaginowanych zasad. =)

Tak wygląda mój punkt widzenia i odczuwania, mam nadzieję, że udało mi się odpowiedzieć na zadane pytania :)
whitecallisto
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 15 lip 2018, o 01:08

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: whitecallisto » 4 lut 2020, o 22:28

Aseksualna94 pisze:
4 lut 2020, o 15:22
whitecallisto pisze:
3 lut 2020, o 21:10
A czy któraś z obecnych tu dziewczyn Asów, uprawiała normalnie kiedyś seks, miała na niego ochotę, może nawet często, a nagle przydarzyło się coś co sprawiło, że teraz czujecie się osobami aseksualnymi? Czy raczej od zawsze tak czujecie i tyle?

Przepraszam jeśli za bardzo wkraczam z butami do waszego życia, ale jestem w związku, w którym właśnie mam taką sytuację i nie wyobrażam sobie go skończyć, ale też nie umiem dojść czy moja rola w tym, żeby coś pomóc przepracować czy po prostu i tak się zdarza.
Ja nigdy seksu nie uprawiałam, nie odczuwałam potrzeby masturbacji, nigdy nie ciągnęło mnie fizycznie do nikogo, nie miałam też seksualnych snów i fantazji. W gimnazjum i podstawówce pod naporem koleżanek na siłę szukałam chłopaka, w którym mogłabym się podkochiwać, nawet sobie 1 wybrałam na odczepnego. Oczywiście nawet z nim nie rozmawiałam, bo zupełmnie mnie nie obchodził. Ale do dzisiaj pamiętam laurki, które rysowałam, by pokazać koleżankom jak bardzo tonę w nieszczęśliwej, niespełnionej miłości. Ich zdaniem mój brak zainteresowania był dziecinny i miałam jak najszybciej zostać "prawdziwą nastolatką". Teraz, po latach, myślę, że one naprawdę chciały mi na swój sposób pomóc.
Przez wiele lat w kwestiach romantycznych myślałam wyłącznie o mężczyznach, zwłaszcza, że na płaszczyźnie koleżeńskiej zawsze uwielbiam ich towarzystwo. Tylko że zawsze wydawało mi się to trochę na siłę... w moich pragnieniach leżenia przed ukochaną osobą, patrzenia jej w oczy, z poczuciem że chcesz oddać tej osobie serce... cóż, nie ma miejsca na męską twarz.
W dalszym ciągu to przetrawiam i nie jestem pewna wielu rzeczy, ale mam wrażenie, że jestem coraz bliżej znalezienia odpowiedzi i definicji takich słów jak miłość i przywiązanie.

Jestem zdrowa, hormony mam w normie, nie mam choroby hashimoto ani innych schorzeń tarczycy, nie cierpię też na hipolibidemię. Nie jestem transem, nikt mnie nie skrzywdził w dzieciństwie, nie pochodzę z rodziny o niezdrowo katolicko-konserwatywnych poglądach. Myślę też, że nie chcę zamykać się w żadnych ramach i gdyby stało się tak, że pewnego razu poczuję cielesną potrzebę bliskości z kobietą/mężczyzną/jakąkolwiek inną osobą, to nie zamierzam tego tłumić i powstrzywać się w imię wyimaginowanych zasad. =)

Tak wygląda mój punkt widzenia i odczuwania, mam nadzieję, że udało mi się odpowiedzieć na zadane pytania :)

Tak jak najbardziej, dziękuje :)
A czy spotykając inne osoby aseksualne miały one podobne odczucia?
takasobiemarzyc
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2018, o 20:11

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: takasobiemarzyc » 17 lut 2020, o 08:31

Ja mam podobnie, nigdy nie uprawiałam seksu. Nie ciągnęło mnie nigdy do tego. Nie cierpię na żadne choroby, ani problemy z hormonami, ani też psychiczne. Nikt mnie też nie skrzywdził. Po prostu odkąd pamiętam taka już jestem :)
Annnia
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, o 21:33

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Annnia » 27 mar 2020, o 21:59

Melduję się! :wink:
Mercuri
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2020, o 17:51

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Mercuri » 29 mar 2020, o 18:42

Ja po lekach stałam się nieaktywna seksualnie. I nie wiem sama czy jestem aseksualna czy to tylko leki.
marytna
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, o 16:08

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: marytna » 25 maja 2020, o 17:00

Tak naprawdę to nadal nie wiem dokładnie kim jestem,bo któż to wie ;), ale mam 21 lat, nigdy nie byłam w związku i jakoś nie czułam tej potrzeby bycia z kimś na siłę, bo wszyscy mówią, że powinnam, bo nikt nie powinien być sam, bo to już najwyższy czas.
Nigdy nie uprawiałam seksu i tu również takie samo odczucie, czyli po prostu tego nie potrzebuję, i o ile masturbacja jest dla mnie czymś normalnym tak uprawianie seksu z inną osobą mogłoby dla mnie nie istnieć.
Zaczynam oswajać się z myślą, że jestem aseksualna to zawsze siedziało gdzieś w mojej głowie, ale dopiero po dłuższym przemyśleniu i przeczytaniu czym dokładnie jest aseksualność chyba mam pewność.

Więc jestem i ja biseksualna i aseksualna :)
Gabyumy
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2020, o 07:34

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Gabyumy » 8 cze 2020, o 07:46

marytna pisze:
25 maja 2020, o 17:00
Tak naprawdę to nadal nie wiem dokładnie kim jestem,bo któż to wie ;), ale mam 21 lat, nigdy nie byłam w związku i jakoś nie czułam tej potrzeby bycia z kimś na siłę, bo wszyscy mówią, że powinnam, bo nikt nie powinien być sam, bo to już najwyższy czas.
Nigdy nie uprawiałam seksu i tu również takie samo odczucie, czyli po prostu tego nie potrzebuję, i o ile masturbacja jest dla mnie czymś normalnym tak uprawianie seksu z inną osobą mogłoby dla mnie nie istnieć.
Zaczynam oswajać się z myślą, że jestem aseksualna to zawsze siedziało gdzieś w mojej głowie, ale dopiero po dłuższym przemyśleniu i przeczytaniu czym dokładnie jest aseksualność chyba mam pewność.

Więc jestem i ja biseksualna i aseksualna :)
Mam dokładnie tyle samo lat co Ty i także nigdy nie byłam w związku i nie uprawiałam seksu. Nie mam za bardzo potrzeby.
traveller98
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2018, o 10:55

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: traveller98 » 9 cze 2020, o 18:49

Ja mam prawie 22 lata i też nigdy w życiu nie uprawiałam seksu. Jednakże jestem osobą wrażliwą i dość uczuciową, dlatego wszelkie formy bliskości są dla mnie przyjemne. Lubię się przytulać i lubię czułość, ale z jakiegoś powodu na swojej drodze nie spotkałam jeszcze takiej osoby, którą charakteryzowałby podobny stopień "temperamentu" w kwestii kontaktu fizycznego. :czerwononosyrenifer: :slonko: :podbite oczko:
Annnia
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, o 21:33

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: Annnia » 17 cze 2020, o 18:23

traveller98 pisze:
9 cze 2020, o 18:49
Lubię się przytulać i lubię czułość, ale z jakiegoś powodu na swojej drodze nie spotkałam jeszcze takiej osoby, którą charakteryzowałby podobny stopień "temperamentu" w kwestii kontaktu fizycznego. :czerwononosyrenifer: :slonko: :podbite oczko:
To tak jak ja :D Mogłabym się w kogoś wlepić i już nie puścić xD
thinkstraight
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, o 21:38

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: thinkstraight » 18 lip 2020, o 21:44

Cześć wszystkim, również jestem asem :) Czy znajdzie się tutaj ktoś z Poznania ?
annanke11
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, o 17:19

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: annanke11 » 19 lip 2020, o 17:21

thinkstraight pisze:
18 lip 2020, o 21:44
Cześć wszystkim, również jestem asem :) Czy znajdzie się tutaj ktoś z Poznania ?
Cześć. Poznan się melduje :) Jesli chcesz, napisz do mnie @ lalaland11@vp.pl
owczarnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:53

Re: Czy są tu aseksualistki?

Post autor: owczarnia » 3 sie 2020, o 09:30

angelina26 pisze:
14 maja 2019, o 14:40
Do seksu nie jest wcale potrzebna miłość. Jasne, że w idealnym świecie powinno tak być, ale seks służy w głównej mierze zaspokojeniu najniższych, fizjologicznych potrzeb. Ja takich nie mam, ale od innych dowiaduję się, że tak to właśnie wygląda. Gdzie tu rytuał i niebiańskie doświadczenie? Zwierzęta też kopulują.
Nie ma to jak wypowiadać się o czymś o czym człowiek nie ma pojęcia :) Są ludzie, którzy seks uprawiają tylko w związkach, którzy nie wyobrażają sobie seksu bez emocjonalnej bliskości, seks z osobą, do której nic nie czują jest dla nich czymś zupełnie anty-pociągającym. Nie wiem po co tak uogólniać. Szczególnie jeśli kogoś seks w ogóle nie interesuje i go nie uprawia - po co się na jego temat wypowiadać?
Ella_Bronia pisze:
14 maja 2019, o 15:22
Seks sluży prokreacji.
Szczególnie ten lesjbijski.
ODPOWIEDZ