Co powinnam zrobić?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 13:25

Jakiś czas temu poznałam panią X. Właśnie przez tą stronę w tamtym okresie czasu nie chciałam poznawać nikogo z kim mogłabym zbudować jakąś większą relację, bo doszłam do wniosku, że miłość jest przereklamowana, że to jest jakiś wymysł a nie coś co możne naprawdę istnieć chciałam z kimś porozmawiać o książkach filmach dosłownie o pogodzie, ale napisała ona moja pani X. Ona była idealna zbyt idealna na początku sądziłam, że moi znajomi robią mi głupi żart, ale z dnia na dzień coraz bardziej przekonywałam się, że to nieprawda. Nie wierzyłam w to jak można tak bardzo być do kogoś podobnym mieć takie same zainteresowania a takie same pasje lubić nawet tą samą muzykę. Z czasem okazało się, że ona została wkręcona w tą znajomość sądziła, że piszę z kimś innym i w moim odczuciu to już jest raczej koniec znajomości, bo po co ci znajomość, której nie chciałaś, ale ja nie potrafię przestać o nim myśleć. Jak mogę zapomnieć o pani X, jak można zapomnieć o kimś kto był idealny?
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 13:42

Ciężko zapomnieć o kimś ważnym, kto wiele dla nas znaczy. Czasem nawet nie wystarczy na to całe życie. Życzę szybkiego dojścia do siebie, bo na to chyba rady nie ma.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Iwa_Z » 31 maja 2020, o 13:55

W tym właśnie problem, że postrzegasz ją jako osobę idealną...
Nie ma ludzi idealnych
Myślisz, że Inna zawsze będzie gorsza, i zawsze będziesz porównywała inne do ideału
Inna to nie znaczy, że gorsza.
Inna to po prostu INNA

Lancan pisał, że boimy się Innych bo są właśnie inni. Boimy się tego, czego nie znamy, boimy się wyjścia ze schematów, również i tych relacyjnych
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: spinaczka » 31 maja 2020, o 14:10

Czy wogóle spotkałaś sie w realu z tą kobietą? czy to tylko piszecie ze sobą?
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 14:19

Tak spotkałyśmy się w realu i na tym spotkaniu właśnie wyszło ,że ona została w kręcone w tą znajomość
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 14:23

Czyli ona Cię pomyliła z kimś innym? Tak?
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: spinaczka » 31 maja 2020, o 14:26

Jesli sie zakochałyscie w sobie to w czym problem???
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 14:28

Po prostu ktoś się podszył pode mnie i skierował ją na mnie i tak się poznaliśmy czym tamta osoba się kierowała nie mam pojęcia.
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 14:29

Do zakochania daleko ale zauroczenie to co innego a ja nie chcę na nią naciskać skoro ona została w to wkręcona. A też wiem że jest w szoku i nie chcę z nią na ten temat na razie rozmawiać chcę dać jej tyle czasu ile będę potrzebować mam tylko nadzieję że z czasem to ona napisze i będzie chciała poznać mnie jako mnie
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: spinaczka » 31 maja 2020, o 14:31

Skoro los was zetknął to warto iśc dalej
I moze to bedzie cudna Miłośc :)
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 14:35

No właśnie to takie zrządzenie losu. Tak ma być i koniec , siły wyższe zadziałały :) Nie należy się przed tym bronić. Coś jest widocznie na rzeczy :)
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 14:41

Ja bym bardzo tego chciała żeby tak było, ale nie można zapominać że do tanga trzeba dwojga a czasami ta druga osoba może nie chcieć a ja nie chcę na nią naciskać ona jest zbyt cudowna, żeby na nią naciskać. Ja teraz raczej sama pierwsza nie napiszę, ale mam gdzieś w głowie, że może trafi na ten post i sama napiszę do mnie. Zobaczysz, że mi na niej naprawdę zależy tu nawet już nie chodzi o związek. A o to że takiej osoby jeszcze nie spotkałam w swoim życiu i bym chciała żeby ona nadal w nim była nawet jako po prostu znajomo
spinaczka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 13 mar 2019, o 15:41

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: spinaczka » 31 maja 2020, o 14:46

Ja bym na Twoim miejscu pierwsza napisala. Nie ma co unosic sie honorem bo wówczas mozesz stracic cos cudownego co moze sie juz nigdy nie powtorzyć.
Napisz Pierwsza i nie czekaj ...
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 14:48

Jeżeli ona nie czuje tego samego to nic z tego nie będzie. Ona też się tak przy Tobie czuła. Chyba poruszylyscie temat własnych podobienstw. Czy ona też je zauważyła? I co tak nagle znikła, bo okazałaś się być kimś zupelnie obcym?
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 14:51

Ja wiem, że ona teraz ma mętlik w głowie i chcę sobie wszystko poukładać i wyjaśnić z tamtą osobą jeżeli dla niej też coś zaznacze jako człowiek to napiszę do mnie a jeżeli nie było to jednostronne to naciskanie na rozmowę nic nie da. Z jednej strony chcę zapomnieć o z drugiej strony chcę żeby to trwało dalej nie wiem co mam robić.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 14:52

Czyli wychodzi na to, że ona Cię wzięła za swoją była tak?
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 14:56

Wiem, że na tamtej osobie bardzo jej zależało, i odnoszę wrażenie, że w jakim stopniu mogła się poczuć przeze mnie jakby oszukana bo byłam kimś innym niż się spodziewała, ale ja naprawdę nie wiedziałam o całej zaistniałej sytuacji
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 14:58

To jest bardzo skomplikowana więc ciężko to wyjaśnić ale coś w tym rodzaju. A chciałabym żeby poznała mnie jako mnie.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:00

To Ty ja w końcu znałaś czy nie? Bo ja już nic nie rozumiem hehe. Zagmatwane to, albo ja nie myślę dziś na najwyższych obrotach. Cóż niedziela dzień lenia
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 15:03

Okej 😁 ona pisała z inną dziewczyną pani y na kierowała panią x z niewiadomych przyczyn na moje ogłoszenie że to jest niby ona pani x napisała do mnie sądząc że jestem panią y i tak zaczęła się nasza znajomość po dość długim okresie pisania ze sobą postanowiłyśmy się spotkać i okazało się na spotkaniu że zamiast panią y jestem panią z
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:15

A pani x gdzie się zgubiła po drodze :D taki żarcik. Słuchaj serce a czy to jest jakaś różnica. Poznała Ciebie chyba że udawałaś ta mania y? Zgubiłam się w tych literkach. To teraz co? Ona jest rozczarowana Tobą?, że Cię poznała? Bo tamto ogłoszenie było fajniejsze czy jak? Kurna powiem Tobie, że to ciężkie w cholere do opanowania. Kawa mi nie pomaga, zaraz naleje sobie coś mocniejszego, tylko, że nic nie mam 😁
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 15:22

My siedząc przy kawie i próbując to ogarnąć tak się śmiałyśmy że jakby ktoś na podstawie tej historii napisał scenariusz do filmu to ten film dostałby Oscara. I sądzę że ona może być trochę rozczarowana, że jednak nie jestem tamtą osobą i dlatego chciałabym że poznała mnie jako mnie bo ja mam dużo do zaoferowania. Czasem masz tak że kiedy kogoś poznajesz rozmowa kończy się po dwóch trzech zdaniach a tutaj to trwało i trwało po prostu ta rozmowa się zawsze kleiła a rzadko kto potrafi mnie w tak wciągnąć swoją osobą i tym co ma do zaoferowania ja z natury raczej jestem aspołeczna ale przy niej czułam się inaczej.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:26

A kim jest owa tamta osoba. Też dziewczyna poznana w necie czy jakaś jej stara znajoma do której ta ona napisała wiedząc że to ona,tyle tylko, że okazałaś się Ty? 🤔
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:28

Zaufacodnowa pisze:
31 maja 2020, o 15:26
A kim jest owa tamta osoba. Też dziewczyna poznana w necie czy jakaś jej stara znajoma do której ta ona napisała wiedząc że to ona,tyle tylko, że okazałaś się Ty? 🤔
Boże ja już sama nie wiem z tego co napisalam :D Boże niech tutaj przyjdzie jakieś wsparcie z zewnatrz. Bo już sama pierd***ole trzy po trzy.... :scratch: :-D
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 15:30

Ja nie chciałam drążyć jak one się poznały i kim ona dla niej jest wiem tylko, że jej na niej zależało i coś sądzę że w tym przypadku rozwiązanie enigmy było prostsze.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:35

A co będzie złego w tym, że odezwała byś się do tej dziewczyny tak podobnej do Ciebie. Może zrobiło by jej się miło, że ma kogoś kto o niej tak miło myśli. Wy jesteście na jakiejś ścieżce wojennej, konfliktowej. Czy ona poznając prawdę, że Ty to Ty a nie tamta zamilkła?
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:37

Ciągnie Was wzajemnie do siebie, czy tylko Cię tak ciągnie do niej?
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 15:39

Jak na razie się nie odzywa i nie wiem czy to może wynikać z tego że jest zawiedziona że ja to nie ona czy po prostu musi sobie wszystko to poukładać ale boję się że z czasem może o mnie zapomnieć i chyba gdzieś ta myśl mnie najbardziej mnie przytłacza
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 15:40

Nie wiem czy ją ciągnie do mnie bo wiem że na spotkaniu była w szoku i w sumie nie dziwię się jej
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:41

Myślę, że już ja przestałaś interesować. Może pisała tylko z Tobą wiedząc że to tamta była. Teraz zna prawdę czar prysł i nic więcej już od Ciebie nie chce.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
ODPOWIEDZ