Co powinnam zrobić?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: wojtek » 31 maja 2020, o 15:43

tą dziewczynę ktoś oszukał i ktoś ją powinien przeprosić. na jej miejscu pomyślałabym że obie jesteście w ten spisek zamieszane, tzn. ty i ta co ją na ciebie nakierowała. i na jej miejscu nie chciałabym mieć nic wspólnego więcej ani z jedną ani z drugą. ja myślałabym że obie maczałyście w tym palce. i jeśli ona też myśli podobnie to nie masz szans że się do ciebie odezwie. to jej należą się przeprosiny i wyjaśnienia. dopiero po nich można ewentualnie próbować poznać się jeszcze raz, od początku, już bez kłamstw. bez tej oczyszczającej, przepraszającej rozmowy, ani rusz. takie jest moje zdanie. ale co ja tam wiem.
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 15:44

Takiej opcji też nie wykluczam, to jest coś podobnego do tego jakbyś się dowiedziała że nie ma Świętego Mikołaja nie wiem może źle to interpretuje. Wiem tyle że zaczęło mi zależeć na dziewczynie poznanej przez internet a ja tak nigdy nie miałam
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 15:44

Takao pisze:
31 maja 2020, o 15:40
Nie wiem czy ją ciągnie do mnie bo wiem że na spotkaniu była w szoku i w sumie nie dziwię się jej
Czyli wszystko jasne. Nie jesteś tamta dziewczyna, więc już nic ja nie interesuje. Przykro mi, ale nie przeszkoczysz juz tego. Może jeszcze kiedyś spotkasz taka osobę. Ja też kiedyś spotkałam taka osobę, ale też mnie nie chciała.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 15:48

Przeprosiny i wyjaśnienia były tutaj to wszystko już jest jasne, tylko pytanie brzmi jak sobie poradzić z tym ja rozumiem jej punkt widzenia i to że została w jakiś sposób oszukana ale z mojej strony to wyglądało jak po prostu zwykłe znajomość przez internet która dla mnie zaczęła znaczyć coś więcej i po prostu z tym mam problem że nie potrafię sobie z tym poradzić bo wiem że ona oczekiwała kogoś innego to jest coś na zasadzie masz 9/10 punktów jeżeli chodzi o charakter i tak dalej a ten 10 punkt to jest to że nie jestem nią
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Iwa_Z » 31 maja 2020, o 16:06

Pani X pisze z Takao myśląc, że pisze z panią Y.
Super im się pisze...- to mega ważne
Spotykają się i....pani Y jest rozczarowana bo to Takao a nie pani Y.
czyli
Takao nie była w typie pani Y
albo
pani X ma jakieś wypaczone wyobrażenie o pani Y, tj. widzi w niej kogoś kim ona nie jest.

Ja mając super rozmówczynie mailową bym nie zważała czy to pani y czy nie, tylko pociagnęła tą znajomość w realu
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: wojtek » 31 maja 2020, o 16:08

nic z tego raczej nie bedzie jesli ona milczy. nie czekaj bo szkoda czasu
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 16:11

Iwa_Z ty najlepiej zrozumiałeś tą całą historię i fajnie by było jakby pani X uważała tak jak ty. Moim hobby nie jest poznawanie ludzi przez internet ale nie wiem co się stało ale ją bym bardzo chciała poznać i nie mam tu na myśli tylko wirtualnej znajomości.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: wojtek » 31 maja 2020, o 16:38

Takao pisze:
31 maja 2020, o 16:11
ją bym bardzo chciała poznać i nie mam tu na myśli tylko wirtualnej znajomości.
to się postaraj. pokaż siebie jako wartą poznania. zamiast czekać aż ona sama do ciebie przyjdzie.
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Iwa_Z » 31 maja 2020, o 16:48

Przecież już dała sie poznać
Co ma jeszcze zrobić? Żebrać?
Błagać, wyjaśniać
A co Takao takiego zrobiła, że ma przepraszać, że ma za pania X biegać, itd

Odrzucenie boli i to mega boli.
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 16:53

Według mnie czasami nie warto zamykać się na drugiego człowieka tylko dlatego że okazał się być kimś innym (mam tu na myśli obudowę 😉) bo może być naprawdę czymś bardzo wartościowym i na pierwszy rzut oka może się nie wydawać ale może zmienić całe twoje życie Może ci dać znacznie więcej niż oczekujesz
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Iwa_Z » 31 maja 2020, o 16:54

Takao pisze:
31 maja 2020, o 16:53
Według mnie czasami nie warto zamykać się na drugiego człowieka tylko dlatego że okazał się być kimś innym (mam tu na myśli obudowę 😉) bo może być naprawdę czymś bardzo wartościowym i na pierwszy rzut oka może się nie wydawać ale może zmienić całe twoje życie Może ci dać znacznie więcej niż oczekujesz
A ta pani X otworzyła się na Ciebie?
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Iwa_Z » 31 maja 2020, o 16:55

Powiedziałabym że to strata pani X, to pani X straciła fajna znajomość
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 16:59

Może by było dla mnie to łatwiejsze gdybym nie spojrzała bym jej w oczy. To jest dziwne, że tak łatwo można się kimś zafascynować? Bo dla mnie to jest nowość.
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Iwa_Z » 31 maja 2020, o 17:01

Nakręciłaś się na nią.
Stworzyłaś sobie jej obraz na podstawie korespondencji
Zapewne dużo cech jej dodałaś, których ona nie ma. Wyidealizowałaś osobę, a teraz za nią tęsknisz
To moje hipotezy
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 17:03

Ja raczej nie idealizuje ludzi to nie jest w mojej naturze, ale ona potrafiła mnie naprawdę zrozumieć a uwierz mi że ja mam czasami dziwne podejście do rzeczywistości oryginalne i to na pewno a ona gdzieś to wszystko rozumiała i to mnie fascynowało że w końcu ktoś mnie zrozumiał
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 17:19

Było jak było kochana. Niestety wygląda na to, że nie uderzyło w dwie strony. Ona chyba nie czuje tego co Ty. A w żadne zagubienia, czy przemyślenia nie wierzę. Po prostu dała sobie spokój.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 17:27

Fakt jest na pewno taki, że będę o niej myśleć i szybko nie przestanę wiem, że to dziwne bo tylko pisałyśmy i raz się spotkaliśmy, ale czasami właśnie o to chodzi, że spotykasz kogoś i wiesz po prostu wiesz
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: wojtek » 31 maja 2020, o 18:03

Takao pisze:
31 maja 2020, o 16:59
Może by było dla mnie to łatwiejsze gdybym nie spojrzała bym jej w oczy.
i zobaczyłaś to rozczarowanie w jej oczach, gdy patrzyła na ciebie, że ty to nie tamta, na którą liczyła?
co ona ci powiedziała na odchodne? pisała jeszcze po spotkaniu? czy umilkła jak tylko wróciłyście do domów? dała ci po spotkaniu nadzieję na kolejne spotkanie czy nie?
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 18:06

Pierwszy raz jak mnie zobaczyła zdziwiona ale później ta rozmowa dalej się kleiła nam I fajnie było poczuć to że ktoś cię naprawdę słucha a nie tylko udaje że chciała zobaczyć mój i punkt widzenia tego wszystkiego. A co ze spotkaniami i razem pisaniem nie wiem Ja też w tamtym momencie byłam w szoku było takiego obrotu spraw się nie spodziewałam i po prostu o tym nie zapytałam a teraz żałuję😞
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 18:07

Takao pisze:
31 maja 2020, o 17:27
Fakt jest na pewno taki, że będę o niej myśleć i szybko nie przestanę wiem, że to dziwne bo tylko pisałyśmy i raz się spotkaliśmy, ale czasami właśnie o to chodzi, że spotykasz kogoś i wiesz po prostu wiesz
Pisałaś wcześniej, że jesteś aspołeczna, więc wrzuć na luz. Spotykaj się częściej z ludźmi to może jeszcze Cię któras urzeknie swoim efektem "wow" takich kobiet może być mnóstwo.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 18:11

Właśnie to jest dziwne bo pierwszy raz nie potrafię tak przeważnie mam gdzieś ludzi, ale uwierz mi kiedy przeczytałam od niej wiadomość że właśnie chcemy ja kiedyś zobaczyć hipsterski w swetrze związanymi włosami i kupię herbatę w ręce pierwszy raz coś takiego usłyszałam i chyba to mnie urzekło to że była inna, że nie chciała laski z banera czy z billboardu tylko takiej zwykłej dziewczyny jaką jestem.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 18:29

Takao pisze:
31 maja 2020, o 18:11
Właśnie to jest dziwne bo pierwszy raz nie potrafię tak przeważnie mam gdzieś ludzi, ale uwierz mi kiedy przeczytałam od niej wiadomość że właśnie chcemy ja kiedyś zobaczyć hipsterski w swetrze związanymi włosami i kupię herbatę w ręce pierwszy raz coś takiego usłyszałam i chyba to mnie urzekło to że była inna, że nie chciała laski z banera czy z billboardu tylko takiej zwykłej dziewczyny jaką jestem.
To nie miej gdzieś ludzi tylko poznawaj te kubki, ciepłe skarpety i kapcie w cudzysłowu oczywiście. :) Zrób sobie eksperyment. Popisz sobie trochę z kobietami a nóż widelec trafisz na ten "kubek herbaty" Tym bardziej, że nie chcesz o niej cały czas myśleć i się pytać co zrobić, aby tego nie czynic?, więc Tobie pisze - poznawaj. Ktoś może Cię jeszcze zafascynować. Bo tam to już raczej nie ma szans skoro się rozczarowała no i wygląda na to, że ta kobieta jeszcze musi zamknąć swoją przeszłość.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 18:34

W tym co piszesz coś jest aczkolwiek ja znam siebie i wiem że Angeliną Jolie nie jestem ale mam gdzieś czy swoje "wymagania" które są dość specyficzne i czasami ciężko jest zrozumieć a ona gdzieś to spełniała i dlatego tak mnie zafascynował bo była pierwszą taką osobą. Wiadomo że idealna nie była ale czy nie o to chodzi żeby wiedzieć że ktoś ma wady a ty je akceptujesz.
agnieszka007
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2019, o 17:22

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: agnieszka007 » 31 maja 2020, o 18:50

A ona nie zorientowała się podczas wymiany wiadomości, że to nie Ciebie szuka? Tobie jakaś lampka się nie zapaliła?
Chcesz ją pomimo tego, że raczej wiesz, że ona kogoś konkretnego poszukuje?
Nie wpychasz się w jakąś relację zakochanych?
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 18:53

Tak jak wpisałam wcześniejszych komentarzach do posta mi nie zależy na miłości dla mnie miłość już nie istnieje ( jeszcze dłuższa i bardziej skomplikowana historia) ale oczy są znajomość bo poznałam kogoś kto właśnie widzi moje wady i je akceptuję o to chodzi o czystą znajomość.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 18:55

agnieszka007 pisze:
31 maja 2020, o 18:50
A ona nie zorientowała się podczas wymiany wiadomości, że to nie Ciebie szuka? Tobie jakaś lampka się nie zapaliła?
Chcesz ją pomimo tego, że raczej wiesz, że ona kogoś konkretnego poszukuje?
Nie wpychasz się w jakąś relację zakochanych?
I tutaj jest pytanie, czy tamta kocha kogoś czy też nie. Bo teraz ciężko to określić. Bo i zakochana pozwala sobie na wszystko w naszym świecie. Klops
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Takao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2020, o 13:00

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Takao » 31 maja 2020, o 19:00

Właśnie to jest dziwne bo jakby kochała to by raczej ją nie skręcała w znajomość z inną osobą czy tylko ja jestem na tyle powalona żebym tego nikomu kogo kocham nie zrobiła
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: Zaufacodnowa » 31 maja 2020, o 19:08

Takao pisze:
31 maja 2020, o 19:00
Właśnie to jest dziwne bo jakby kochała to by raczej ją nie skręcała w znajomość z inną osobą czy tylko ja jestem na tyle powalona żebym tego nikomu kogo kocham nie zrobiła
Ty i ja mamy nierówno pod sufitem. Niestety nie każda kobieta ma takie wartości. Poznałam kiedyś kobiete, która zaczynała coś że mną, a tak bardzo kochała kogoś innego. Jedno z drugim się wykluczało, ale dobra nie będzie że kochała. Udowodniła mi tym, że kobiety nic sobie nie robią z osób które kochają albo wydaje im się że kochają. Zresztą tutaj jest burdel na kółkach , więc wszystko trzeba brać pod uwagę. Stawiam na to że ta Twoja panna myślała że piszę że swoją była, jednak okazało się, że Ty nie jesteś jej byłą i ma teraz to gdzieś. Stawiam milion że tak bylo. Najwyżej będę o milion uboższa na koncie bankowym :)
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
agnieszka007
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2019, o 17:22

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: agnieszka007 » 31 maja 2020, o 19:26

Mało rozumiem z Twoich wypowiedzi. Jeżeli chodzi o zwykłą, przyjacielska\ koleżeńska relację, to w czym problem? Odmawia Ci kolezenstwa? :roll: Chyba masz nadzieję na coś więcej.

Piszesz trochę niespójnie.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Co powinnam zrobić?

Post autor: biedronca » 1 cze 2020, o 07:29

Ja też nie rozumiem, o co chodzi? Dlaczego właściwie się do niej nie odezwiesz? Masz taką zasadę, że nie piszesz pierwsza? Czy ona Co powiedziała, że chce zerwać znajomość? Zwykle jest tak, że ktoś musi wykazać trochę więcej inicjatywy. Jeżeli się upierasz, że to nigdy nie będziesz Ty, to wiele wartościowych znajomości przejdzie Ci koło nosa.
ODPOWIEDZ