KPH: orzeł na tęczowym tle obraża?

Orzeł na tęczowym tle obraża? Wg Ministra Spraw Wewnętrznych Joachima Brudzińskiego tak i zapowiada zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Pokażmy solidarność z osobami spisanymi przez policję na Częstochowskim Marszu Równości i zmieńmy swoje profilówki na orła z tęczą! Wszystkich nas nie zamkniecie!

Kampania Przeciw Homofobii
Data publikacji w portalu: 2018-07-12
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Itifilinb2018-08-07 23:57
Przecież jakakolwiek zamiana tła na godle czy zamalowywanie flag napisami jest obrazą symboli narodowych więc nie widzę w niczym problemu.

smaku2019-07-29 15:20
Takie zabawy symbolami narodowymi zawsze świadczą o kryminale ostatecznym, jak opluwanie i wymiotowanie na własne państwo, naród, dom, historię, na samego siebie. Symbole narodowe są święte, w znaczeniu wyższym, niż jakiekolwiek religijne nawet, dużo wyższym, oczywiste. W prywatnym wykorzystaniu na cele pozytywne, że "tu jest Polska!", itp., kiedy cieszy się, że Polska i jest jakaś impreza, prywatne coś, ale nie oficjalne, urzędowe, itp., oczywiste, to wtedy zawsze to uchodzi jako dobre i pozytywne w miarę, jeśli ktoś potrafi, bo to nie proste, oczywiste. Jak by nie było, zawsze to jest strach, czy czegoś się nie 'zapluje', czyli własnego państwa, samego siebie czyli, oczywiste. Podobnie jak z ta kretyńską kotwicą typu "P', co smarują ciągle, powinno to być zakazane i kary śmierci za smarowanie na fladze polskiej tych kretynizmów i jakichkolwiek, to oczywiste przecież jest. Jeśli nie jest, dla kogoś, znaczy, że musi być obsrańcem, ale nie z tego narodu ani państwa, oczywiste, czyli na śmietnik jako odpad narodowy zbędny. Oczywistości.


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

news USA: Odmówiła lesbijkom upieczenia tortu weselnego. Sąd przyznał jej rację
smaku ... ale akurat dla lesbijek, to bym torty piekła, piękne, pyszne i pachnące, ciepłe, genialne, kolorowe, same pyszności i miodzio, oczywiste... same rozkosze tortowe, oczywiste... ślina,... opinia dodana 2019-10-15 22:32:45
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019