Annie Lennox żałuje, że nie jest lesbijką

Annie Lennox żałuje, że nie jest lesbijką. "Czasami żałuję, że tak nie jest, bo moje życie byłoby łatwiejsze" - uzasadnia wokalistka.

Dwukrotnie rozwiedziona piosenkarka przyznaje, że mężczyźni okazali się w jej życiu "wielkim rozczarowaniem" i z perspektywy czasu zastanawia się, czy nie byłaby szczęśliwsza, gdyby została lesbijką.

Była wokalistka grupy Eurythmics rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem Radhą Ramanem w 1985 roku po rocznym związku, zaś jej drugie małżeństwo z producentem Uri Fruchtmanem rozpadło się po 12 latach w 2000 roku. 55-letnia artystka jest obecnie samotna i przyznaje w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "Saga", że nie wie, czy jeszcze kiedykolwiek uda jej się znaleźć miłość.

- To nie jest tak, że wierzę w homoseksualizm jako alternatywę, bo to nieprawda. Czasami żałuję, że tak nie jest, bo moje życie byłoby łatwiejsze. Nie wykluczam, że kiedyś jeszcze się zakocham, ale mam wrażenie, że w 90, a może nawet 95 procentach mężczyźni rozczarowują w związkach, chociaż oczywiście uwielbiam mężczyzn i ich towarzystwo - mówi gwiazda.


Zagłosuj na Annie Lennox w rankingu 80 Kobiet
WENN, KL
Data publikacji w portalu: 2010-12-01
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

simone192010-12-01 17:29
Bywały chwile,że zastanawiałam się nad orientacją Annie. Jej sposób bycia,styl itp. czynniki dają wiele do myślenia. Nie zdziwiłabym się gdyby nagle się okazało,że owa gwiazda zeszła na lesbianizm.Jej przypuszczenia odnośnie 'lepszej sfery życia lesbijek' dają do zrozumienia,że kobieta zna owe-lesbijskie środowisko od dobrej strony. Jest dobrą obserwatorką :-)

happyplus2010-12-01 19:01
a na jakiej podstawie uwazasz, ze zycie lesbijek jest lepsze od zycia heterykow?

simone192010-12-01 20:31
Na podstawie mojej osobistej obserwacji :) Obserwując np. ludzi mi bliskich,znajomych itp.- tu też ich związki hetero udało mi się dojść do wniosku,że takie szczęście nie będzie tym czego tak naprawdę pragnę od życia. Stwierdziłam,że facet nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem.Życie osób homoseksualnych które miałam sposobność poznać (nie tylko w realu) pomogło mi rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące standardów życiowych danej społeczności. P.S nigdy się nie przekonywałam-zawsze byłam,daleka od wahań.

happyplus2010-12-02 09:42
Z calym szacunkiem, ale o tym mozemy pogadac, jak bedziesz troche starsza. Pzdr.

above03122010-12-02 13:36
Ubiór i fryzura Annie Lennox, to wynik mody panującej w czasach największych sukcesów Eruthmics (e.g. Marie Fredriksson też powinna być lesbijką). Annie solo, to już trochę inny image. A krótkie włosy- hm, w krótkich jest jej po prostu lepiej.

simone192010-12-02 18:05
happyplus,ocenianie kogoś "po wieku" nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale życzę Ci -idź tak dalej ;))

tiger232010-12-02 18:15
popieram "Simone19", wiek nie mam tu nic do rzeczy, kazdy ma wlasne odrebne poglady, uczucia, z ktorymi jedni sie zgodza inni nie. jednomyślności nigdy nie bylo i nie bedzie. wazne jest to, co dla nas ma obecnie sens i znaczenie - nie wiek.

simone192010-12-02 18:55
Małolaty (20-dziesto letnie) i inne smarkate bestie - pamiętajcie wiek jaki osiągnęłyście nie oznacza tego,że macie mieć prawo do własnych wartości (wyszukanych) czy też wyrażania opinii na temat dotychczasowej obserwacji świata widzianego Waszymi oczyma. Z całym szacunkiem . Smarkata.

happyplus2010-12-03 09:03
Nie oceniam cie, Simone, po wieku, ale po ilosci doswiadczen, ktorych z racji tegoz wieku masz mniej niz osoba np. 40 czy 50- letnia.

Emocja2010-12-03 10:13
My też bardzo żałujemy, że Pani Lenox nie jest lesbijką :) I ja też tak chcę wyglądać w wieku 55 lat!

Wiosennagwiazda2010-12-03 10:25
happyplus. Czasy się zmieniają, także nie ma sensu przytaczać doświadczeń 40,50 letnich kobiet w tej kwestii. Wiadomo, było zupełnie inaczej niż jest obecnie- było gorzej. Zdaje się zupełnie z innego poziomu dostrzegacie sprawę. Negatywnie i pozytywnie. Byle było więcej tego drugiego :-).

chinaheart2010-12-03 15:21
życie w związku kobiety z kobietą łatwiejsze? bardzo duże uproszczenie :)

simone192010-12-03 19:13
happyplus, oceniając czyjś "bagaż doświadczeń" - jak to nazwałaś,popełniasz dość duży błąd. Równocześnie mogę porównać Tw. wypowiedzi do 'kwestii wypowiedzianej przez zbuntowaną nastolatkę'.Mało jest w nich treści dającej do myślenia.Krótkie, opryskliwe wypowiedzi. Winisz mnie za wiek albo usiłujesz mi wmówić,że nie mam prawa twierdzić,że życie lesbijek jest wartościowe (moja obserwacja). To,że twierdzę iż dopatrzyłam się w "owym życiu lesbijek" pozytywnych aspektów życiowych nie jest powodem abyś oceniała moją osobę (zgodność z prawdą)


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

80kobiet Tori Amos
Ala44 Fajna opinia dodana 2020-02-09 18:27:52
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Ja nie znalazłam tutaj nic ciekawego dla siebie, być może osoby, które są kompletnie zielone w tym temacie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile: