Ukradnij ze mną ten milion

dodała: larentiapl kontakt e-mail: larentiapl@gmail.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2021-04-22

Ukradnij ze mną ten milion

Każdy w miarę stabilny człowiek tęskni za obecnością drugiej osoby w życiu. Iść razem przez świat jest nie dość, że łatwiej, to o wiele przyjemniej. Razem oglądać te wymarzone zachody słońca, wybierać trasę wspólnych wakacyjnych wyjazdów, planować nowy mebel we wspólnym domu.
Tego właśnie pragnę. Kogoś komu przyjemność sprawi po prostu bycie ze mną. Kto nie zmienia zdania co 5 minut, nie rzuca słów na wiatr. Mam małą walizeczkę słabych doświadczeń związkowych i nie chce już tego powielać. Albo miłość po grób albo nic, bo jak mówi przysłowie jak kochać to księcia, a jak kraść to miliony, prawda?
Ja trochę po 40, niezależna, konkretna, czasem zbyt ambitna (ale pracuję nad tym). Towarzyszem mojego życia na chwile obecną jest pozytywny mały człowiek - mój syn. Nie wstydzę się swojej orientacji i Ty też bądź dumna z tego kim jesteś, ale tez ostentacyjnie nią nie emanuje. Wizualnie chyba gdzieś pomiędzy, ale na pewno nikt mnie jeszcze z mężczyzną nigdy nie pomylił i chciałabym by tak było nadal.
To co, kradniemy razem ten milion? :-)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

info HAH
Galindia Muzyka klubowa w Hell to klimatyczne miejsce. Polecam. opinia dodana 2021-05-06 13:41:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021