Apocomito - profil

Czekam na tę prawdziwą

O Tobie:

Marzy mi się niepatologiczna nietoksyczna
A poza tym...: relacja ze zrównoważoną, dorosłą, dojrzałą i kobiecą kobietą. Osobiście też między innymi odrzuca mnie np. od osób szukających nie wiadomo czego będących w związkach przynajmniej ja tak nie postępuje i nie lubię niedomówień szczególnie w tych sprawach. Nie lubię też złośliwości, zgryźliwości już w pierwszej korespondecji nie znając jeszcze osoby, pasywna agresja, złośliwe poczucie humoru jest jakimś tam wyrazem inteligencji, ale to nie mój świat. Fajnie też jakby nie interesowało Cię co robię ile zarabiam i nie było to przynajmniej chociaż już na samym początku kryterium relacji. Możemy na siebie liczyć oznacza dla mnie coś innego. [Kobieta nie roztrząsająca bez końca przeszłości, nawet jeśli to jest trauma trwająca kilkanaście lat, co jej kto zrobił i czy był w ogóle powód czy w ogóle można o powodzie mówić w takiej sprawie na taką skalę. Czy niektórzy ludzie lubią się znęcać psychicznie nie tylko dla satysfakcji masochistycznej czy lub i dla ogromnych pieniędzy "takie tam" reklamy bilbordy, plakaty na przystankach, scenariusze na duże kampanie reklamowe, działo się w bardzo przykry sposób teraz to jest już prawie nic. Przemysł kinematograficzny, popkultura nie ma granic videoklipy nie tylko Polskie coś jakby kleszcze czy pasożyty wtajemniczony krąg produkujący popkulturę żywiący się prywatnym życiem podkreślam osoby niepublicznej, zwykłego spokojnego nikomu nie wadzącego człowieka noname osoba ze spokojnego dobrego domu i rodziny, komu taki ktoś mógłby się poskarżyć jak? gdzie? nikomu nie może o tym powiedzieć czy się poskarżyć powiedzą wariat, albo co najwyżej wzruszą ramionami i powiedzą hahaha no i co z tego? Cechy fizjonomiczne są dla mnie bez większego znaczenia, od intelektu ważniejsza jest dla mnie mądrość, osobowość i charakter (chyba się mówi prawy, porządny, dobry? nie chce tu nikogo urazić, a zauważyłam, że ludzie nie przetwarzają informacji i rzeczywistości w podobny sposób najchętniej mnożą metafory i nieporozumienia) A tak poza tym jak jest uważam, że najlepiej dopytać się mnie osobiście face to face.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Jeśli chciałabyś, ze mną się skontaktować i to Cię nie martwi, że podejmując ze mną znajomość będziesz w parafrazowny sposób mający zniszczyć nie tylko godność człowieka i niezbywalne prawo do nawet tej bardzo podstawowej prywatności, ale też spokój, równowagę i ostatecznie zdrowie psychiczne (nie jakoś dzięki Bogu nie dostałam schizofrenii) "występować publicznie" owa "zabawa" obejmuje każdy możliwy sposób szczególnie jak wspomniałam taki który przynosi z tego pieniądze, a jesteś osobą może jak ja nigdy szczególnie nie udzielającą się towarzysko, nieśmiałą czy po prostu szanując swoją prywatność nawet chociaż w najbardziej podstawowym zakresie to myślę, że jest dobrze i uczciwie jakbyś miała tego świadomość. Też się, aż tak bardzo nie martw cokolwiek by się nie działo to ja będę przedstawiana zawsze jako ta winna, brzydsza, głupsza, gorsza.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
Apocomito2021-10-17 08:51
apocomitopoczta@interia.pl
lara_perkins2021-10-16 22:56
Jestem prawdziwa, nie toksyczna, nie należę raczej do patologicznych osób, nie znoszę kłamstwa i osób nie będacych sobą, pozorantek, jestem indywidualistką, nie kręcą mnie imprezy klubowe itp. Bardzo wrazliwa, na tyle by po deszczu przenosić ślimaki z chodnika przede mną..

Witaj, Zaloguj się

Apocomito w portalu

KONTAKT DO APOCOMITO

 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Płeć: kobieta
Urodziny:01-11
Imieniny:00-00
W portalu od:2021-10-07 15:28:18
Aktualizacja: 2021-10-17 08:46

Ostatnio komentowane:

80kobiet Sharon Stone
Sapioseksualna Moja szczenięca miłość 🙃 opinia dodana 2021-09-30 01:38:37
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021