Awaria19 - profil

Jak często pytasz siebie czy jesteś szczęśliwa?
Ostatnio na blogu: Samotność to ciężka sprawa, to przez nią w ludzkim umyślę zaczynają się rodzić demony. Najtwardszych zmusza do płaczu po nocach, a najsilniejszych doprowadza do szaleństwa. Może skradać się latami, gdy wpadniesz w jej sidła to otula cię całą niszczycielską mocą.
Pewnego dnia uświadamiasz sobie, że nie masz do kogo zadzwonić i opowiedzieć o swoich problemach.
Sytuacja w naszych czasach jest o tyle komiczna, że na facebooku i tym podobnych pierdołach masz 2000 znajomych, i wśród tych 2000 ludzi nie masz nikogo z kim mógłbyś się spotkać i porozmawiać.
Czy tylko mnie to przeraża?
Zatrzymajmy to szaleństwo.
Każdego wieczora tysiące dzieciaków z posiekanymi przez mass media mózgami zasiada do przeglądania postów swoich innych zlansowanych znajomych. Co tam widzą? Tysiące zdjęć z ustawionymi uśmiechami pt’’dobrze się bawimy, możecie nam zazdrościć.’’ Nikt niczego nie przeżywa tylko udostępnia innym do przeżywania.
U ludzi, którzy tego wieczora nie zrobili nic ‘’godnego’’ zamieszczenia na portalach społecznościowych pojawiają się kompleksy i smutek, przez takie rzeczy niektóre osoby wpadają w depresję. Paranoja którą sami sobie urządziliśmy.
Jest jeszcze kwestia ‘’lajków’’ i ‘’obserwujących’’ ,czyli ogólnie tak zwany ‘’fejm’’, zjawisko najbardziej popierdolone z wszystkich. Powstały już nawet maszyny w których możesz ‘’kupić sobie lajki’’, aby się dowartościować. Przeraża mnie proces myślenia u moich znajomych. Bez ogłoszenia całemu światu w poście ‘’radośnie-jakaś śmieć emotka’’ nie potrafią przeżywać emocji, lub bez wstawienia zdjęcia z spotkania ze znajomymi nie cieszą się z niego. Wszystko jest robione na pokaz i pod publikę. Może pora się obudzić i wyłączyć telefony? Zacząć żyć?
Inaczej wszyscy skończymy samotni i smutni.
Nie tak do końca samotni, macie przecież internetowych ‘’znajomych’’, lajki, obserwujących i pełno tych innych gówien w których nie do końca się łapie. Miejmy nadzieję, że w przyszłości wymyślą funkcje przytulania przez aplikacje.
 KOMENTARZE (0) 

O Tobie:

Po prostu napisz. Może się dogadamy.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...?
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu

Witaj, Zaloguj się

Awaria19 w portalu

KONTAKT DO AWARIA19

 
Imię:Weronika

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:łódzkie
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:1999-10-24
Imieniny:00-00
W portalu od:2019-07-14 21:27:30
Aktualizacja: 2019-07-14 21:40

Ostatnio komentowane:

news W 50. rocznicę zamieszek w Stonewall ruszy konferencja naukowa na Uniwersytecie Warszawskim.
smaku Ja nigdy nie rozumiem akurat tych wszystkich ruchów i petycji, manifestacji, odezw, wniosków, zamieszek, wojen, etc. - nie wiadomo, o co chodzi i po co to komu? Ja całe życie w swoim... opinia dodana 2019-08-04 20:44:25
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019