CocoBella - profil

"Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami. Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość. "

O Tobie:

Na pewno znajdziemy wspólne tematy, jeśli lubisz cięższą muzykę, język hiszpański, psychologię, filmy Tima Burtona, artystów, koty, dramaty, narkotyki, Piotrusia Pana. Dogadamy się nawet jeśli Twoim celem życiowym jest zniszczenie ludzkości. Nie przepadam za herbatą i ludźmi z zamkniętymi oczami, zamkniętym umysłem. Może warto się rozejrzeć? Nie wszystko jest takie, jakie nam się wydaje. Mam problemy z rzeczywistością, stany jak po lobotomii, załamanie nerwowe (dzwoń po pogotowie), stany lękowe, depersonalizację, zaburzenia osobowości, ale wcale nie wpadłam w obłęd. Jestem pogłębiona, nauczyłam się myśleć, nauczyłam się patrzeć. Widzę, że większość z was ma z tym kłopot, bo żyją we śnie. Szkoda. Bo kiedyś będzie trzeba się obudzić. Porozmawiaj więc ze mną o głupotach, albo o sprawach polityki. Odnajdę się, a jeśli zacznę się gubić, dam Ci znak, byś mówił wolniej. Jeżeli nie damy rady się porozumieć, z godnością najwyżej można się pożegnać, to znaczy, że nasza znajomość nie miała prawa istnieć. Mów mi o swoich tajemnicach, rzeczy proste zachowaj dla tych, których Twoje tajemnice nie zainteresują. Jeśli zacznę się martwić o Twoje sprawy, bądź ostrożniejszy/a, bo to znaczy, że zaczynam się przyzwyczajać. Zrozumiem, jeśli tego nie chcesz, ale uprzedź mnie najpierw. Może jeszcze nie będzie za późno i uda mi się wymazać Cię z pamięci. Jeśli Ci się to podoba, cieszmy się i nie daj mi umierać z tęsknoty. Ona przydaje się tylko w minimalnej ilości. Nigdy mnie nie okłamuj. Nigdy. Niczego tak bardzo nienawidzę jak kłamstwa. Jeśli wiesz, że mnie okłamiesz, nie zaczynaj ze mną znajomości bądź ją zakończ. Są sytuacje, w których pozwalam Ci wywijać się od prawdy, tym bardziej, jeśli dobrze się nie znamy, ale nigdy kłamać. I tak Ci nie ufam. Mnie nie oszukasz, nawet jeśli wydaje się, że Ci się udało. Jestem na to bardzo wyczulona. Więc teraz albo chwyć mnie za dłoń i wyciągnij z dna, albo wskocz tu za mną. Jeśli zachowasz w miarę otwarty umysł, zapewniam dobrą zabawę. I nie, ja nie chciałam być w dzieciństwie księżniczką. Chciałam być agentką CIA.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Teatr, rysunek, muzyka.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Na pierwszym miejscu zawsze był i pozostanie Rammstein. Ostatnia dobra książka jaką przeczytałam to "Ślepa wiara" Bena Eltona. Filmów ulubionych mam mnóstwo m.in. Piękny umysł, Teoria spiskowa, Lot nad kukułczym gniazdem, Droga do szczęścia, Labirynt Fauna, Obecność, Podziemny krag, Lustra, Dzień świra, Jestem Sam, Brunet wieczorową porą, Mr. Nobody, Sybil, Sweeney Todd, Never ending story, Ring, 16-letnia mama, Spun, Efekt motyla, Vicki Cristina Barcelona, Skazany na bluesa, August Rush, 8 mila, Seksmisja, Nikomu ani słowa, Requiem for a dream, Sucker punch, Przerwana lekcja muzyki.
Nałogi: Ciężko powiedzieć.
A poza tym...: Kto opuszcza kurtynę? Kto decyduje o krokach w tańcu? Kto doprowadza nas do szaleństwa... wymierza baty i nakłada koronę zwycięstwa, gdy przetrwamy to, co niemożliwe. Kto odda hołd naszym bliskim za życie, które mamy? Kto zsyła potwory, by nas zgładziły... jednocześnie zapewniając, że nigdy nie umrzemy. Kto nas uczy, co jest prawdą... i jak wyśmiewać łgarstwo? Kto decyduje po co żyjemy i w imię czego zginiemy? Kto nas skuwa w kajdany? I kto dzierży klucz, który może zwrócić nam wolność? To Ty.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Poszukuję nowych znajomości, może kumpeli, może przyjaciółki, a może dziewczyny... Kto wie. Na pewno niczego nie stracę.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
20Mary992019-09-19 20:29
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
20Mary992019-09-19 20:29
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
20Mary992019-09-19 20:29
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
20Mary992019-09-19 20:29
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
20Mary992019-09-19 20:29
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com

Witaj, Zaloguj się

CocoBella w portalu

KONTAKT DO COCOBELLA

Imię:Patrycja
E-mail: emailcocobellailluminati@gmail.com 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Płeć: kobieta
Urodziny:12-19
Imieniny:08-28
W portalu od:2013-11-05 17:42:47
Aktualizacja: 2013-11-05 18:47

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Radość seksu lesbijskiego - Newman Felice
ma może ktoś do sprzedania tą książkę ??

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020