IAmNotAlone - profil

Mniej myśl, więcej żyj!
Ostatnio na blogu: We wrześniu w szkole Jasia ogłoszono stan gotowości w związku z szerzącą się wszawicą. Po miesiącu sprawa ucichła, a życie znów toczyło się normalnym biegiem.
Zbliżało się Boże Narodzenie.
Któregoś dnia Jasiu podszedł do mamy i spytał:
- Mamo, a czy Pan Jezus miał wszy?
- A skąd w ogóle ci to przyszło do głowy? - zdziwiła się rodzicielka.
- No bo... mówi się, że Jezus to pan wszego stworzenia.

xDDD
 KOMENTARZE (2) 
smaku lubię to! ;)
2020-01-10 19:27
smaku Ja wolę już tak nie żartować nigdy, bo potem w sądach mnie pytają przykładowo "czy pani uważa, że ten pan, o którym mowa... z religii katolickiej... był, jak pani powiedziała kiedyś..." - Chłystkiem z ulicy? - Tak... - To chodziło tylko o to, że każdy wie, że to były rodziny bezdomnych... nie chodzi o kwestie religijne, tylko rzeczywistość związaną... - A dlaczego chłystek. - W znaczeniu, że jak jeden z wielu, przybłędy takie, bezdomni, oszuści, złodzieje... - I pani o tym rozmawiała z osobą religijną. - Ale to tylko było, bo akurat jakiś temat. Ja nie jestem religijna, nigdy się nie kłócę, szczególnie na tematy chore, oczywiste. :)
2020-01-10 19:30

O Tobie:

Jestem osobą wyrozumiałą, otwartą, cierpliwą i bardzo czułą. Lubię odwiedzać inspirujące miejsca i stamtąd przywozić nową energię do działania.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Jedną z moich pasji jest czytanie, głównie książek fantastycznych i psychologicznych (trochę dwa przeciwne bieguny, heh), ale obecnie więcej czasu poświęcam rozwijaniu umiejętności rysunku.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Muzyka: rock i pop. Kino: akcja, fantastyka, dramaty (zwłaszcza psychologiczne). Książki: nie sposób wybrać ulubionej.
Nałogi: Brak... chyba że weźmie się pod uwagę potrzebę rozśmieszania wszystkich dookoła 😄
A poza tym...: Aktualnie studiuję i przebywam w Krakowie. Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, PISZ NA indominus.rex@onet.pl. NIE PISZ, jeśli poszukujesz przelotnego romansu/ już w związku i zamierzasz zorganizować sobie trójkąt (to nie jest dyskryminacja, po prostu szkoda mi czasu i nerwów na tego typu relacje).

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć 😏 A przede wszystkim mam nadzieję na znalezienie Tej Jedynej... może to właśnie Ty ❤
Można Cię spotkać: blogi forum

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
0k0b0ga2019-09-27 00:18
Moj ulubiony znak zodiaku.

Witaj, Zaloguj się

IAmNotAlone w portalu

KONTAKT DO IAMNOTALONE

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:małopolskie
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:09-13
Imieniny:00-00
W portalu od:2017-02-09 10:07:14
Aktualizacja: 2020-01-13 21:55

Ostatnio komentowane:

news Kobiety rządzą polskim kinem
smaku Kiedy coś tworzy się "w walce", żeby pokazać, że też się umie, to zasadniczo nie może takie coś mieć wartości, żadnej, a jedynie szmelc, oczywiste. Twórczość wynika z natury twórcy,... opinia dodana 2019-12-17 21:42:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Jeśli ktoś będzie w Amsterdamie to jest tam klub z imprezami dla kobiet. Gdy byłam to trafiłam na teatr...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020