Nowyhoryzont - profil

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.

O Tobie:

Poukładana, szczera, niezależna, samodzielna, wiedząca czego chce,czasem trochę nieśmiała, normalna dziewczyna po 30, która nie ocenia książki po okładce i ma w głowie swoje wartości. Jestem kobietą, więc tak też wyglądam, nie toleruje kobiet o męskim wyglądzie, chamskich, pozbawionych kultury osobistej, obnoszących się ze swoją orientacją, nie liczących się ze zdaniem innych, powierzchownych i zapatrzonych w siebie, bawiących się uczuciami, nieszczerych, zamkniętych w sobie, pozbawionych radości życia i pasji, depresyjnych i pozbawionych energii życiowej. Życie jest zbyt piękne i krótkie aby je trwonić, najgorzej jest żałować czegoś czego się nie zrobiło. W myśl tej zasady staram się żyć i cieszyć każdym dniem.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: rower, spacer, góry, spotkania ze znajomymi, czytanie, kino, teatr, filharmonia, koncert, gotowanie, zwiedzanie, próbowanie, doświadczanie...
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Muzyka każda z kategorycznym wykluczeniem kategorii: Disco Polo, Hip Hop, Jazz, Country, Metal etc. Kino: ambitne, akcji, komedie, wykluczam horrory. Książki: tylko i wyłącznie literatura faktu, naukowe, psychologiczne.
A poza tym...: Wirtualne znajomości mnie nie interesują, jestem człowiekiem z krwi i kości, uważam że znajomości i relacje buduję się w kontaktach twarzą w twarz, a nie przez telefon, komputer czy tablet. Taka tradycjonalistka ze mnie.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Szukam bratniej duszy, przyjaciółki, kogoś bliskiego, może kobiety, która z czasem stanie się całym moim światem.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
bazant2019-11-04 18:05
Może spotkanie ?

Witaj, Zaloguj się

Nowyhoryzont w portalu

KONTAKT DO NOWYHORYZONT

 
Imię:Nowy horyzont

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:śląskie
Miasto:Chorzów
Płeć: kobieta
Urodziny:1985-07-27
Imieniny:00-00
W portalu od:2019-10-23 15:49:02
Aktualizacja: 2019-10-23 16:37

Ostatnio komentowane:

80kobiet Tori Amos
Ala44 Fajna opinia dodana 2020-02-09 18:27:52
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Ja nie znalazłam tutaj nic ciekawego dla siebie, być może osoby, które są kompletnie zielone w tym temacie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020